Esileht Pereelu ja suhted Mees suudles teist – mida teie teeksite?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )

Teema: Mees suudles teist – mida teie teeksite?

Postitas:

Olen omadega nii kurb ja suures ummikus, palun aidake erapooletult kaasa mõelda.
Olen hetkel 3-kuuse lapsega kodune, laps oli nii minu kui mehe poolt väga oodatud ja tahetud. 2 esimest sünnitusjärgset kuud olime seitsmendas taevas, siis aga hakkasid tekkima olmetülid, mida panen suuresti ka enda väsimuse (öòsiti iga 2 h tagant imetamine jne) arvele, samas leppisime alati ära ning läksime eluga edasi. Vaatamata pingelisemale ajale olin veendunud, et meie vahel on meeletu armastus ja side, aga nüüd selgus, et mees käis ca kuu aega tagasi vana silmarõõmu juures meie suhteprobleeme kurtmas ning nad ka suudlesid. Tuli välja, et samalaadne kohtumine ja “vana tuttava käest nõu küsimine” ning ka suudlemine toimus ka korra raseduse ajal, kui meil oli mingil hetkel arusaamatusi.
Mees tahaks minna edasi meiega koos ning suhet parandada ja pühenduda, mina tunnen, et hing on nii haige ja süda purunenud. Vaatan lihtsalt meie beebit ja nutan.
Kas keegi on midagi taolist läbi teinud ning kuidas asi lõppes? Mida teie teeksite sarnases olukorras?

+9
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Libameister on lisaks sõnale “nüüd” leiutanud uue sõna: “tuli välja”

Kuidas selline asi oleks “välja” pidanud tulema, mees arvas, et teeb kaks ülestunnistust ühe hinnaga või?

Kas sa tõlgid neid kuskilt või tõesti suudad 10tk päevas ise välja mõelda?

+11
-20
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selgrootud mehed ikka…Üha loed, kuidas mehed käivad oma naisi raseduse ja imikute kõrvalt petmas.
See on just see aeg, kus naisel on vaja tuge kõige rohkem. Kus tuleb hoida kõige rohkem kokku.
Kohe kui suhtes on probleemid, kriis, jookseb mees mõne kunagise silmarõõmu, hea “sõbranna” või eksi juurde muret kurtma, “nõu küsima” ja siis juhtumisi ka juhtub midagi enamat…Tegelikult lihtsalt põgeneb probleemide eest ja otsib mõistmist mujalt. Sest kui see sõbranna päriselt ka tahaks seda meest tema suhteprobleemides aidata, siis ilmselgelt ta ei teeks selle midagi füüsilist ning annaks nõu rääkida asju naisega ning näha asju naise perspektiivist.

Minu meelst on sellised mehed ebausaldusväärsed. Mina sellist enam usaldada ei suudaks paraku. Jääks alatiseks hirm, et iga kord kui suhtes mõõn või lühikest aega kas või mingi tüli üleval, joostakse sõbranna juurde “nõu küsima” ja selle käigus ka suudlema, seksima jms.

Seetõttu ma ka väldin täiesti teadlikult mehi, kel sellised lähedased “sõbrannad”. Mitmel juhul veel nii, et need sõbrannad nii pikaaegsed, et selle aja vältel olnud juba mitmeid naisi mehel. Ja iga naise kõrvalt käiakse ikka sõbranna juures südant puistamas. Ühelegi naisele muidugi selline sõbrannatamine ei meeldi. Isegi kui mees väidab, et neil pole midagi enamat.
Aga mina küll sellist meest ei taha, kel on väga lähedane sõbranna, kellele räägitakse meie suhteprobleemidest jne.

Pead oma mehe seadma ultimaatumi ette, et ta selle silmarõõmuga enam ei kohtuks. Mis aga ei välista, et ta salaja seda edasi ei teeks…või mõnd uut südamesõbrannat ei leiaks..
Minu isiklik arvamus on muidugi see, et ju siis mehe armastus sinu vastu pole midagi nii silmipimestav, kui kohe iga pingelise perioodi ajel mingi teise naise juurde jookseb ja veel suudleb ka. Tunneb, et sina ei mõista, läheb teiselt naiselt lohutust, mõistmist ja (seksuaalset) lähedust otsima.

+9
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.12 13:11; 07.12 13:15; 08.12 11:15; 08.12 15:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks. Miskipärast põhimõtteliselt kõigil meestel, kellega lähemalt kokku olen puutunud, on sellised “sõbrannad” olnud. Muidugi kaasneb alati jutt, kuidas selle sõbrannaga küll midagi enamat pole ega tahaks. Põhjuseks tuuakse, et liiga erinevad maailmavaated, sõbranna mingid sobimatud “kiiksud” või et sõbrannal juba on mees (ja laps).

Üldiselt ma usun ikkagi, et kui vähegi võimalus avaneks, oleks kõik need mehed kohe valmis ka millekski enamaks selle “sõbrannaga”. Selline sõbrannatamine kestab siis aastaid, oma suhte/suhete hinnaga, kuna iga isiklumat probleemi ja suhteprobleemi, mõtteid/tundeid minnakse jagama sellele sõbrannale, mitte oma naisele.

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.12 13:11; 07.12 13:15; 08.12 11:15; 08.12 15:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei viitsins lugeda, aga suudlemine mahub meil lubatud piiridesse.
Niisiis,ei teeks väga midagi, elaks ehk kaasagi veidi 😉

+3
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vihkan inimesi, kes teevad midagi, mis teisele ilmselgelt haiget teeb ja tulevad räägivad selle ise välja. Milleks? Kui see oli mingi ühekordne asi ja tundeid taga polnud? Piinle üksi oma halvas tundes, et nii alatu olid, see ongi paras karistus.

+12
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt nii palju ütlen, et petja alati ilustab asja natuke, tunnistab üles ainult osa petmisest. Kui ütleb, et suudles, siis tõenäoliselt seksis. Aga ega suurt vahet pole. Eks sa pead oma piirid ise selgeks mõtlema. Samuti mehe väärtuse sinu jaoks ning tema truuduse osatähtsuse selles väärtuses. Mõned märksõnad, mille üle veel mõelda – kas truudus tähendab ainult füüsilist truudust? Kumb on oluline, vaimne või füüsiline? Kas füüsilise truudusetusega kaasnes ka vaimne? Kumma üle sul rohkem valus on? Kas mees kahetseb, näeb viga, lubab midagi? Kas tuleks kõne alla, et sa talle tagasi teeks?

+13
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.12 14:42; 07.12 17:23; 08.12 01:56; 08.12 13:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige tavalisem on, et olemas oleks mõlemad. Juba see näitab järeleandmisi ja kehva suhte õigustamist või kehva ühe pool õigustamist, kui tekitatakse küsimus- kumba valiksid ja siis antakse haigetsaanule kaks kehva varianti. Vat inimene ei pea kahest ühtegi valima.

Ei peagi. Ka see on vastus, et mõlemad. Või et mitte kumbki. Andsin lihtsalt suunad, millele mõelda. Ja väide, et on kõige tavalisem, et olemas on nii füüsiline kui vaimne truudus, ei pea kohe kindlasti paika. See on ideaal, aga meie tänapäevased suhted on ideaalist oi kui kaugel.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.12 14:42; 07.12 17:23; 08.12 01:56; 08.12 13:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige tavalisem on, et olemas oleks mõlemad. Juba see näitab järeleandmisi ja kehva suhte õigustamist või kehva ühe pool õigustamist, kui tekitatakse küsimus- kumba valiksid ja siis antakse haigetsaanule kaks kehva varianti. Vat inimene ei pea kahest ühtegi valima.

Ei peagi. Ka see on vastus, et mõlemad. Või et mitte kumbki. Andsin lihtsalt suunad, millele mõelda. Ja väide, et on kõige tavalisem, et olemas on nii füüsiline kui vaimne truudus, ei pea kohe kindlasti paika. See on ideaal, aga meie tänapäevased suhted on ideaalist oi kui kaugel.

see ei ole ideaal.aga selle põhjal suurem osa suhteid luuakse, et olla koos, ilma kolmandateta. jama tekib siis, kui üks ei taha sellest kinni pidada ja tahab kogu ilmaga seksida või halisemas käia külapeal oma suhet, mida siis ise vaimseks klapiks peab. Ja jätkub, kui teine pool sellega ei lepi ja tahab kas KA nii teha või pidurit tõmmata. Ometi on retsept lihtne – tahad poole ilmaga seksida ja hingesugulasi otsida ja liblikaid, siis suhtes ei pea olema. Sellistega on jube jama teistel kaelas.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.12 17:35; 08.12 09:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

see ei ole ideaal.aga selle põhjal suurem osa suhteid luuakse, et olla koos, ilma kolmandateta.

nojah. ja siis ta ongi ideaal – eesmärk, mille poole püüeldakse.
mida ma tahan aga öelda – elu polegi alati ideaalne. omad piirid on vaja selgeks mõelda. tuleb otsustada, kas elamiskõlblik on ainult ideaalne elu (selles konkreetses aspektis) või on võimalik teha ka järeleandmisi.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.12 14:42; 07.12 17:23; 08.12 01:56; 08.12 13:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oeh, ma arvan, et suure osa siinsete kägude “truud” ja “armastavad” mehed on raseduse või beebiea jooksul üleaisa löönud. See on kõige tavalisem aeg petmiseks. Ja märkimisväärse hulga meeste jaoks pole nendepoolne füüsiline petmine mingi patt, patt on vahele jääda. Muide – kui mees räägib truuduse vajalikkusedt suhtes, siis väga tihti peab ta hingepõhjas silmas naise truudust. Nii on elu paraku, võtke või jätke.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vihkan inimesi, kes teevad midagi, mis teisele ilmselgelt haiget teeb ja tulevad räägivad selle ise välja. Milleks? Kui see oli mingi ühekordne asi ja tundeid taga polnud?

Ju siis polnud ühekordne asi (mees ju isegi ütles, et oli vähemalt kahekordne asi) ja olid tunded taga. Ma tahaks ka teada, mis motiivil mees üles tunnistas (kas siis terve loo või osalise n-ö toimetatud ja parandatud versiooni). Tahab lahku minna? Vaatab, et naine on kuidagi kõõmaks muutunud ja tahab teda motiveerida püssiks tagasi moonduma? Tahab naiste kätši ja äkšõnit? Tunneb tohutuid süümepiinu ja raskust südamel ega saanud seetõttu enam mitte vaiki olla? Oli purjus või mingi vägeva tüli ajal ajutegevuse häirituse tõttu tunnistas üles? Või pani hoopis emb-kumb armuke mingid ajaliselt tuvastatavad musikallipildid kuhugi üles või saatis teemaalgatajale?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.12 05:33; 16.12 08:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

see ei ole ideaal.aga selle põhjal suurem osa suhteid luuakse, et olla koos, ilma kolmandateta.

nojah. ja siis ta ongi ideaal – eesmärk, mille poole püüeldakse.

mida ma tahan aga öelda – elu polegi alati ideaalne. omad piirid on vaja selgeks mõelda. tuleb otsustada, kas elamiskõlblik on ainult ideaalne elu (selles konkreetses aspektis) või on võimalik teha ka järeleandmisi.

Kui kaks inimest on koos ja loovad pere ning pole ringitõmbajad, siis see ei tähenda kuskilt otsast, et see ka suhte mõistes ideaalne on.omad probleemid on seal igal juhul. ja neid on ikka igasuguseid.
Kui kooselus ei peteta, siis see ei võrdu ideaalsusega mingil juhul.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.12 17:35; 08.12 09:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iga libateema lõpetuseks on küsimus: mida teie teeksite? Hetkel, mida ma teha soovitaks, on lõpetada oma libade kirjutamise ära, hankida elu ja elada seda võimalikult kaugel klaviatuurist.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oeh, ma arvan, et suure osa siinsete kägude “truud” ja “armastavad” mehed on raseduse või beebiea jooksul üleaisa löönud. See on kõige tavalisem aeg petmiseks. Ja märkimisväärse hulga meeste jaoks pole nendepoolne füüsiline petmine mingi patt, patt on vahele jääda. Muide – kui mees räägib truuduse vajalikkusedt suhtes, siis väga tihti peab ta hingepõhjas silmas naise truudust. Nii on elu paraku, võtke või jätke.

See, et sa nii kibestunud oled, ei tähenda, et elu ongi täpselt selline.
Sellist juttu räägivad ilmselt naised, keda kõik nende mehed on petnud. Ja siis arvavadki, et see on selline “poisid jäävad poisteks” asi – paratamatus meeste puhul. Petmine on meeste normaalsus.

Ma jään endiselt arvamusele, et ükski HEA ja tõeliselt ARMASTAV mees pole lihtsalt SUUTELINE oma naist petma. ERITI kui see naine kannab või imetab parasjagu tema last. Selline asi peaks iga NORMAALSE ja südametunnistusega inimese meelest olema liiga alatu, olgu ta naine või mees.
Umbes samalaadne asi sellega, kui mees on ajateenistuses või töö tõttu pikemat aega lähetuses. Ja siis naine jookseb petma. Sest no nii üksik oli ju olla…Kui oma kaaslast TÕELISELT armastad ja temast hoolid, siis lihtsalt selliseid asju ei tee. See ei tule isegi pähe. Ei soovi lihtsalt kedagi teist ega tule pähe, et suudaks üldse kellegi teisega midagi füüsilist teha.
See on pühendumus ja armastus. Inimestel, kes selleks suutelised pole, pole lihtsalt mõtet mingit püsisuhet luua. Tõmmakugi suvaliselt erinevate inimestega ringi.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.12 13:11; 07.12 13:15; 08.12 11:15; 08.12 15:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minumeelest pole see mingi argument, et “enamus mehed petavad”. Ei peta. Ja kui ka “enamus” petavad, ei ole see vabandus, et naised peavad pead longus kõik välja kannatama.
Minu meelest on petmisest hullem isegi see, et mees läheb oma eksidele ja sõbrannadele teie isiklikke probleeme kurtma. Ma ei tea, mis ahviga sa koos oled, kellele tuli üllatusena, et suhtes olles, eriti peale lapse saamist, võivad vahel kerged tülid olla? Ja mis saab, kui teil midagi päriselt rasket juhtub(sorri, aga ühe lapsega pere pole ületamatu raskus, tegelt ka), kas siis peab mees 5 naisega jutustama ja suudlema, et parem hakkaks?
Kui teie järgmine laps sünnib raske puudega, vōtate armukese koju elama, et mees hakkama saaks?
No, mu point on see, et sellist asja pole mōtet õigustada. Said lapse inimesega, kes ei oska suhteprobleemidega absoluutselt toime tulla / kes tunneb vajadust ka probleemivabas elus käia vahepeal teisi natukene katsumas ja suudlemas.
Mis edasi teed, on sinu enda valik, aga ma soovitaks psühholoogiga nōu pidada, paar kuud vana lapse kõrvalt on hormoonid endiselt laiali ja naine väga haavatav, mehel ka äärmiselt lihtne manipuleerida naisega, kes äsja sünnitas ja öösel magadagi ei saa. Seega, vōta aega, pea nõu iseendaga ning kindlasti ka päriselt neutraalse ja ratsionaalse isikuga(perekool seda pole). Mõtle, kas sa soovid elada teadmisega, et mehel pole tervislikke hakkamasaamisviise, vaid jookseb kohe külale teie elu jutustama, kas ta lapsega sind üldse aitab ning mis väärtust teie suhe sulle pakub.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma teeks nagu Brigitte ????

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On inimestel alles mured! Mind suudles üks ammune tuttav ühel üritusel. Mingi hetk hiljem tuli kodus see meelde ja rääkisin mehele, et tead mis juhtus ja et see oli ootamatu ja jube naljakas (sest suudluse tehnika oli jube veider) ja me mõlemad naersime natuke aega.
Kõik.
Kas ta oleks pidanud mu maha jätma? 😀 😀 😀

+2
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.12 12:29; 08.12 16:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma teeks ka nii nagu Brigitte. Mitte mingil juhul ei saaks selline suhe jätkuda. Minu elukogemus ütleb seda, et see on alles algus. Mis saab veel siis, kui teil sünnib teine ja kolmas laps? Armumisefaas on läbi. Asemele on tulnud rutiin ja hall argipäev. Laste kisa…

Sellega olen ka nõus, et valelikud mehed kipuvad enda usutavaks tegemiseks selliseid asju rääkima nii, et esitatakse ainult pool tegelikust tõest.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.12 12:30; 08.12 16:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kaks inimest on koos ja loovad pere ning pole ringitõmbajad, siis see ei tähenda kuskilt otsast, et see ka suhte mõistes ideaalne on.omad probleemid on seal igal juhul. ja neid on ikka igasuguseid.
Kui kooselus ei peteta, siis see ei võrdu ideaalsusega mingil juhul.

Kas sa ei saa aru, mis tähendab sõna “ideaal”? Äkki uurid järele ja mõtled läbi. Mõttetult vaidled ju minuga. Sa räägid ju hoopis muust kui mina. Mina räägin sellest, et iga suhte ideaaliks ehk eesmärgiks suhte alguse on seisund, kus mõlemal on pikaajaliselt ja püsivalt hea, mõlemad on truud ning ei tule mõttessegi petta. Seda seisundit ei saavuta suurem osa suhteid – ühes ollakse truud, kuid pole hea, teises ei olda truud, kuid on hea … jne.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.12 14:42; 07.12 17:23; 08.12 01:56; 08.12 13:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline sõbrannatamine kestab siis aastaid, oma suhte/suhete hinnaga, kuna iga isiklumat probleemi ja suhteprobleemi, mõtteid/tundeid minnakse jagama sellele sõbrannale, mitte oma naisele.

Sellise asja nimi on emotsionaalne petmine. Mehed ei saa aru, et see on naisele vähemalt sama hull kui niisama seks.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.12 15:14; 08.12 16:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline sõbrannatamine kestab siis aastaid, oma suhte/suhete hinnaga, kuna iga isiklumat probleemi ja suhteprobleemi, mõtteid/tundeid minnakse jagama sellele sõbrannale, mitte oma naisele.

Sellise asja nimi on emotsionaalne petmine. Mehed ei saa aru, et see on naisele vähemalt sama hull kui niisama seks.

No just. Aga kui naistel selline meessoost sõber oleks, kelle juurde iga suhteprobleemi korral joostaks hinge puistama ja kelle juures tülide korral ööbitaks, siis oleks suur kisa.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.12 13:11; 07.12 13:15; 08.12 11:15; 08.12 15:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On inimestel alles mured! Mind suudles üks ammune tuttav ühel üritusel. Mingi hetk hiljem tuli kodus see meelde ja rääkisin mehele, et tead mis juhtus ja et see oli ootamatu ja jube naljakas (sest suudluse tehnika oli jube veider) ja me mõlemad naersime natuke aega.

Kõik.

Kas ta oleks pidanud mu maha jätma? ???? ???? ????

Ei tea midagi. Tavaliselt ikka öeldakse, et vihatakse neid või naerdakse selja taga koos kellegagi nende üle, kes tegelikult kogu aeg mõtetes on. Leitakse põhjus neist rääkimiseks, arutatakse neid. Öelda ei saa, et meeldib, sest siis oleks juba asi mugavustsoonist väljas. Sellepärast leitakse muu viis rääkimiseks. Muidugi sinu puhul oli olukord teine, aga ega ammused tuttavad võivad olla ka eksid või sinust sisse võetud. Ja mingil hetkel võid sina ka armuda, kunagi ei tea.

Täiesti arusaamatu tekst mu jaoks. Mõistan sõnu, aga mõttest aru ei saa.
Millele te siis oma kooselud ja abielud rajate, et mingi suudlus selle maha lammutab? So what, et keegi minust sisse võetud on. Kui kellegagi on suhe, siis see rajaneb ju mingitel ühistel väärtushinnangutel ja mingi suudlus seda küll ei koti.

+1
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.12 12:29; 08.12 16:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga nüüd selgus, et mees käis ca kuu aega tagasi vana silmarõõmu juures meie suhteprobleeme kurtmas ning nad ka suudlesid. Tuli välja, et samalaadne kohtumine ja “vana tuttava käest nõu küsimine” ning ka suudlemine toimus ka korra raseduse ajal, kui meil oli mingil hetkel arusaamatusi.

Teemaalgataja, kumb fakt sulle rohkem haiget teeb, kas see, et mees jookseb tüli järel teise naise juurde “suhet kurtma” ehk “emotsionaalne truudusetus” või see suudlemise fakt iseenesest?

Ma ei tea, kas suudlus on sulle küllaldane põhjus suhtest lahkuda, tõenäoliselt ja loodan, et mitte. AGA mehele pead selgeks tegema, et selline asi abieluga kokku lihtsalt ei sobi ja põhjustab teile juba praegu suuri usaldusprobleeme. Enne kui sellest saab käitumismuster. Üks kord veel võib mõista, ok, aga kaks korda näitab, et mees ei õppinud eelmisest korrast midagi. Tema otsigu endale mingi probleemide hakkamasaamise strateegia, kui võõraste naiste juures suudlemisteraapias käimine! Muidu on kaputt selle perega üsna varsti.
Üks suurimaid stressiaegu abielus üldse ja lahutuste kõrgaeg on u aasta peale lapse sündi. Nüüd sa saad ise ka aru, miks see nii on. Aga selle üleelamiseks on vaja mõlemapoolset pingutust, mitte et mees leegib sõbranjedele kurtma, mitte ei saa tülist üle.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.12 15:14; 08.12 16:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti arusaamatu tekst mu jaoks. Mõistan sõnu, aga mõttest aru ei saa.
Millele te siis oma kooselud ja abielud rajate, et mingi suudlus selle maha lammutab? So what, et keegi minust sisse võetud on. Kui kellegagi on suhe, siis see rajaneb ju mingitel ühistel väärtushinnangutel ja mingi suudlus seda küll ei koti.

No näed! Aga kõikidele peredele ei sobi nii, et teinetese kõrvalt suudeldakse ja seksitakse ka teiste inimestega. Paned pahaks või? Et kui sulle ja sinu mehele sobib nii, siis peaks kõikidele teistele ka sobima?

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.12 12:30; 08.12 16:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui aus olla, siis minule ka tundub sadistlik naisele rääkida, et suudlesin teist. Kannata süütunne ära ja ära tee rohkem, on siis vaja naisele nina alla oma ebadiskreetsust hõõruda.

Või on naine nagu “parental control” äpp, mis aitab sõltuvust piirata, kui ise ei suuda. Et äkki naine hakkab selleks kurjaks valvekoeraks, kes pidevalt valvab, et mees ei libastuks.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka kiputakse lapsi tegema suhtesse, mis ei ole korras. Mida head siit tulema peaks? Kui juba raseduse ajal petmine pihta hakkas, siis polnud mees olukorraks valmis siiski, ilmselt polnud uurinud ja süvenenud, mida rasedus ja lapse saamine tähendab, mida tähendab elu imikuga ja kuidas rasedus naist mõjutab. Jube kurb, et kõige tähtsam inimene on sind reetnud. Mingu siis oma sõbranna juurde, eks kui sellele lapse teeb, siis leiab järgmise, kellega petta. Väga hoolega tuleks ikka lapse isa valida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees on lihtsalt tavaline sitakott, ei enamat. Mina sellise mehega, kelle vastu usaldus puudub, edasi elada ei saaks. Mingi väiksema probleemi korral jookseb kohe teise naise juurde kaeblema ja teist suudelma – see mees ei armasta sind.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.12 15:56; 11.12 16:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On inimestel alles mured! Mind suudles üks ammune tuttav ühel üritusel. Mingi hetk hiljem tuli kodus see meelde ja rääkisin mehele, et tead mis juhtus ja et see oli ootamatu ja jube naljakas (sest suudluse tehnika oli jube veider) ja me mõlemad naersime natuke aega.

Kõik.

Kas ta oleks pidanud mu maha jätma? ???? ???? ????

Ei tea midagi. Tavaliselt ikka öeldakse, et vihatakse neid või naerdakse selja taga koos kellegagi nende üle, kes tegelikult kogu aeg mõtetes on. Leitakse põhjus neist rääkimiseks, arutatakse neid. Öelda ei saa, et meeldib, sest siis oleks juba asi mugavustsoonist väljas. Sellepärast leitakse muu viis rääkimiseks. Muidugi sinu puhul oli olukord teine, aga ega ammused tuttavad võivad olla ka eksid või sinust sisse võetud. Ja mingil hetkel võid sina ka armuda, kunagi ei tea.

Täiesti arusaamatu tekst mu jaoks. Mõistan sõnu, aga mõttest aru ei saa.

Millele te siis oma kooselud ja abielud rajate, et mingi suudlus selle maha lammutab? So what, et keegi minust sisse võetud on. Kui kellegagi on suhe, siis see rajaneb ju mingitel ühistel väärtushinnangutel ja mingi suudlus seda küll ei koti.

??? Sellisel juhul on ju see teie vaheline ühine suhe ainult sinu peas. Sinu partneri peas on veel ühine suhe ka kellegi teisega, vastasel korral ta ei tormaks regulaarselt tema juurde südant puistama ja suudlema.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.12 15:56; 11.12 16:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui aus olla, siis minule ka tundub sadistlik naisele rääkida, et suudlesin teist. Kannata süütunne ära ja ära tee rohkem, on siis vaja naisele nina alla oma ebadiskreetsust hõõruda.

Ma arvan, et naine hakkas välja nuiama, et mis nende vahel toimus ning mees viskas kondi hambu. Tegelikult on tõenäoline, et seksis samuti.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees suudles teist – mida teie teeksite?