Esileht Pereelu ja suhted Mees tahab 14-aastase tütre meie juurde elama võtta

Näitan 6 postitust - vahemik 91 kuni 96 (kokku 96 )

Teema: Mees tahab 14-aastase tütre meie juurde elama võtta

Postitas:

kui mehel on laste kasvatamise osas kõrged nõudmised, siis kas pole tal ka naise suhtes kõrgendatud nõudmised? et ks sellise mehega kooselu on stressivaba või ongi kooselu võimalik tänu sellele, et mee snii tihti sõidus on?

Kas teemaalgataja kujutaks seda suhet ette ka nii, et mees sõidus enam ei käiks ja peakski iga päev koos olema?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 21:21; 21.02 18:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja- mis otsus tehti siis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Teemaalgataja- mis otsus tehti siis? [/tsitaat]
Ma küsisin mehelt, kuidas ta oma lapse kasvatamist ette kujutab, kui ta ise enamu pool aega üldse välisreisidel viibib. Mees loomulikult leidis, et mina ju elan Eestis, järelikult saan ta tütre eest sel ajal hoolitseda…

Ütlesin, et mina pole otsustanud endale 14-aastast last saada, seega pole tal mingit õigust minu eest otsustada et pean TEMA ENDA kohustusi täitma oma vabast ajast. Küsisin, et mis siis, kui minul oleks laps, kes elab mujal ja tooksin ta meile elama ja ise-enesest mõistetavalt eeldaksin, et nüüd mu uus mees hakkab teda kantseldama, kuna mul on vaja karjääri teha, komandeeringutes käia ja raha teenida.

Ühesõnaga läksime tülli sel päeval. Järgmisel päeval mees ütles, et ta mõtles järele ja mõistab minu pointi täielikult ja loomulikult kui me elame koos ja tahame olla suhtes, ei see kumbki meist EELDADA ja loomulikuks pidada, et võime oma kohustused teise kaela jätta. Tunnistas, et tema elustiil pole kohane lapse igapäevaseks kasvatamiseks ja lubas oma eksiga sellest rääkida ning asjad kokku leppida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 10.02 16:56; 11.02 09:18; 11.02 09:24; 11.02 10:04; 11.02 10:57; 11.02 14:57; 05.03 12:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh vastuse eest, tihti jäävad siin huvitavad teemad ja arutelud lõpliku lahenduseta. Hea, et mees aru pähe võttis ja vastutust sinu õlgadele ei pannud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]egert2 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mis koormat, mis sunnitud? Kui ma võtan lapsega naise (või mehe), siis nagu eelevalt kirjutati, saavad tema lapsed meie pere osaks. Kui nad elavad vahepeal mujal, elagu, aga nad ei ole ega saa olla võõrad.

Mul pole isiklikku kogemust ja loodetavasti ei tule ka. Aga mu sõpradel on ja ma ei näe, et keegi väga kempleks selle pärast. Kui ollakse \”teisel ringil\”, siis on sellised kärgpere-asjad paramatud ja loomulikud. [/tsitaat]
Loe uuesti – rõhk on sõnal ÜKSI.
Mees kavatses pooleks ajaks komandeeringusse minnes oma naise ÜKSI kasutütre eest hoolitsema jätta.
Mees kavatses OMA koorma naiselt küsimata naise kanda jätta.
See oleks halb isegi ühiste bioloogiliste vanematega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.02 10:48; 11.02 11:08; 13.02 21:00; 07.03 11:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meie ei klappinud kokku, kui pakis asjad ja meie juurde tuli (oli ka 14). Lisaks kõik mis mina ütlesin või nõudsin kas või korra suhtes tõi ainult tüli. Isa kuulis ainult seda, mida kuulda tahtis, muidugi tütart. Rasked ajad olid, nüüd tütar elab juba oma elu, suhtleme suht harva. Ilmselt arvab siiani, et mina pere lõhkuja ja lihtsalt ka kannatab mind.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 91 kuni 96 (kokku 96 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees tahab 14-aastase tütre meie juurde elama võtta

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.