Esileht Pereelu ja suhted Mehe lollid kobisemised

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 60 )

Teema: Mehe lollid kobisemised

Postitas:
Kägu

Kas ta on kogu aeg selline olnud ja see varem lihtsalt ei häirinud sind või on see komme viimasel ajal tekkinud? Ja kas tal sõpru ning hobisid on, omaette tegevusi (mis ei oleks töö)?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul täpselt samasugune mees. Vähe on neid asju, mida ma üldse õieti teen. Üldiselt teeb ta endale ise süüa. Kui mulle vahel tuleb tahtmine midagi teha, siis ei tee ma seda hästi – küll soola vähe, küll sibulat palju. Kui ma talle midagi ostan, võib asi üldiselt sobida, aga mingi pisiasi pole ikka nii, nagu võinuks. See plätude pakkimine võiks olla täpselt meie pere näide. Kuidas toime tulla? Neil hetkedel, kui eriti vihastan, meenutan endale tema häid omadusi. Kahekümne aastaga olen õppinud lihtsalt selle virina ühest küljest sisse, teisest välja laskma.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsimus ei ole jagamises, tööde jagamine väga ok, aga kui minu poolt sooritatu ei sobi, siis järelikult teeb see, kes paremini teeb. Mulle näiteks ei meeldi, kuidas mu mees pesu kuivama paneb, kuigi ta teeks seda vahel hea meelega. Seega teen seda ise ja kui panebki tema, siis ma ei vingu, kuigi ei meeldi ????

Aga seda ma täpselt, kuigi teiste sõnadega, ju kirjutasingi. Teeb see, kel tuleb see paremini välja ja teine ei vingu. Kui vaja, räägib-selgitab-arutleb konstruktiivselt ja rahulikult, vestleb, mitte ei vingu.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koorid mehele mune? Miks???

Aga üldiselt arvan mina, et mehel on madal enesehinnang ja parim kaitse on rünnak. Võis olla, et tema tegevusi kritiseeriti lapsena pidevalt ja nüüd ta kaitseb ennast või käitub lihtsalt samamoodi. Oled Sa temalt küsinud, miks peab niimoodi kommenteerima pidevalt ja Sind milleski süüdistama? Eriti, kui Sina teda milleski ei süüdistanud.

Kui midagi teha palub, ütle juba ennetavalt, et ei mingit viginat siis! See on sama nagu mehed ei tee lõpuks midagi, kui naine pidevalt kritiseerib. Küll käitub mees lapsega valesti, küll ei oska pesu kokku panna jne ja naine muudkui õpetab ja kommenteerib.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Depressioon

Keskeakriis

Armuke

Ei tunne ennast peres/tööl piisavalt mehena, ainus enesekehtestuse võimalus on lollides kobisemistes, mitte suurtes asjades

On sunnitud sinuga suhtes olema, laps tuli kogemata

Rahaprobleemid, täitmata unistused

Depressioon – krt, kahtlen.

Keskeakriis – vanus 32.

Armuke – vat ei tea.

Ei tunne ennast peres/tööl piisavalt mehena, ainus enesekehtestuse võimalus on lollides kobisemistes, mitte suurtes asjades – väga võimalik!

On sunnitud sinuga suhtes olema, laps tuli kogemata – ivf.

Rahaprobleemid, täitmata unistused – väga võimalik!

Noh ja kuidas siis nüüd hea kaaslasena toeks olla, kui unistused täitmata, ambitsioone rohkem kui päevas tunde.

Mehe ambitsioonid on siis millised täpsemalt?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Depressioon

Keskeakriis

Armuke

Ei tunne ennast peres/tööl piisavalt mehena, ainus enesekehtestuse võimalus on lollides kobisemistes, mitte suurtes asjades

On sunnitud sinuga suhtes olema, laps tuli kogemata

Rahaprobleemid, täitmata unistused

Haige kommentaar! Mingi väikese mehepoolse vigina peale PK “psüholoog” paku välja terve rea “toredaid” asju, ma arvan , et sul hoopis tuli midagi kogemata.

+2
-13
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Jepp, mõned lihtsalt peavad kogu aeg kommenteerima ja õpetama. See on justkui mingi energeetiline enesekaitse ennetavalt väljapoole. Võibolla on põhjuseks see, et tal on sees nii tugev enesekriitiline sisekõne, et seda väljapoole suunates nad justkui ette kaitsevad ennast teiste poolt tuleva kriitika suhtes.  Tegelikkuses polnud plaaniski kritiseerida, aga tema justkui eeldab seda ette. Mulle ei meeldi avaldada arvamust teiste inimeste tegemiste, arvamiste, olemiste kohta. Jälgin, lepin, kohanen, asja mul nende kallal jaurata.

Minul on kaks nippi, kuidas ma sellega tegelen oma suhtes. Alustan ise nii palju kui võimalik ja enda kannatust jätkub lauseid algusega Kallis……. – sellele on pisutki raskem vastu haukuda. Kui ta mulle sõnadega haiget teeb siis teen pika vaikusepausi ja vaatan pikalt küsivalt otsa. Enamasti saab nüüd juba aru, mille peale ma nii reageerisin. Ja kõige paremini toimiv nipp on – saadan nende väljaütlemiste peale mõttes P…e. Välja ütlema ei hakka ja ajan oma asja edasi aga mingi enda sees energeetilise rahu teeb see saatmine. Suudan solvumata edasi minna niimoodi.

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tunne ennast peres/tööl piisavalt mehena, ainus enesekehtestuse võimalus on lollides kobisemistes, mitte suurtes asjades – väga võimalik! Rahaprobleemid, täitmata unistused – väga võimalik!

Noh ja kuidas siis nüüd hea kaaslasena toeks olla, kui unistused täitmata, ambitsioone rohkem kui päevas tunde.

 

Väikesed sammud: sina keedad munad, mees tuleb kööki ja võtab/koorib ise nii palju kui tahab – see on tema otsus, mida süüa ja kui palju.

Lapsega tegeledes: kui teil on kellaaeg, millal mees on lapsega ja sina puhkad vms – sel ajal las tema otsustab, mida lapsele selga panna, mis kell vanni teha – see on tema aeg, tema otsustab, kuidas selle aja lapsega veedab, ilma et sa õpetaksid ja soovitaksid kõrvalt.

Pereelus lased mehel rohkem otsuseid teha. Las tema valib puhkuse sihtkoha ja tegeleb selle broneerimisega. Las tema otsustab, kas ja millist remonti on vaja teha ja tegeleb sellega. Sina annad enda poolt ikka enda soovid (“mina tahaks seda või seda”), aga ei juhi protsessi ja jätad lõpliku otsuse mehe kätte.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ambitsioonide osas toeta oma meest. Kui ta räägib sulle mingist unistusest või kuidas võiks elu olla, siis ära ütle kohe, et ahh nii nagunii ei saa, selline toode ei töötaks, see idee on juba olemas, sina ju seda ei oska. Ole toetav ja kuula tema unistusi, leia neist vähemalt midagi, mida kiita ja tunnustada. Keskendu võimalustele, mitte takistustele. Ta ei oska seda täna, aga kui ta hakkab seda juba selle aasta septembris õppima, siis.. ? Julgusta teda tegema esimesi samme unistuste suunas. Mõtle kaasa, mida on nende unistuste saavutamiseks vaja teha vahepealsete sammudena: leida uusi kliente, õppida midagi juurde, harjutada muid oskusi, õppida konkurentide pealt vms.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on kaks nippi, kuidas ma sellega tegelen oma suhtes. Alustan ise nii palju kui võimalik ja enda kannatust jätkub lauseid algusega Kallis……. – sellele on pisutki raskem vastu haukuda. Kui ta mulle sõnadega haiget teeb

Mina ei kujutaks üldse ette, et ma mingis sellises suhtes oleksin. Mis mõttes ‘ kuidas ma sellega tegelen oma suhtes’? Millega ma peaksin tegelema oma suhtes, haiget tegemisega v? Lause ‘Kallis’.. ..Sellele on pisutki raskem vastu haukuda? Kui ta mulle sõnadega haiget teeb’?

Oot, see kõik on mingi haige nali siin või? Või keegi naine tõemeeli siin sellist jama kirjutab?

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälgin, lepin, kohanen, asja mul nende kallal jaurata.

Minul on kaks nippi, kuidas ma sellega tegelen oma suhtes. Alustan ise nii palju kui võimalik ja enda kannatust jätkub lauseid algusega Kallis……. – sellele on pisutki raskem vastu haukuda. Kui ta mulle sõnadega haiget teeb siis teen pika vaikusepausi ja vaatan pikalt küsivalt otsa. Enamasti saab nüüd juba aru, mille peale ma nii reageerisin. Ja kõige paremini toimiv nipp on – saadan nende väljaütlemiste peale mõttes P…e. Välja ütlema ei hakka ja ajan oma asja edasi aga mingi enda sees energeetilise rahu teeb see saatmine. Suudan solvumata edasi minna niimoodi.

Ma ei suudaks ega tahaks ühtegi sellist abinõud elu sees tarvitusel võtta.  Mees nagu võiks olla paarisuhte  tugevam ja stabiilsem pool, kes peab naist kõiges toetama, mitte ise jonnistseene kodus korraldama ja mingit a la hormonaalset emotsioonipidamatust praktiseerima. Naisel on puht füsioloogiliselt mingigi vabandus selliste reaktsioonide jaoks, mees on aga teinud teadliku valiku olla jobu. Täiesti nulltolerants selliste eitmeeste suhtes. Tõenäoliselt on neile kõrvale vaja lihtsalt üht karvast alfaisast, kelle kõrval ohutult plärtsuda ja draamat teha.  Naise kõrval pole selliste koht.

+12
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Jälgin, lepin, kohanen, asja mul nende kallal jaurata.

Minul on kaks nippi, kuidas ma sellega tegelen oma suhtes. Alustan ise nii palju kui võimalik ja enda kannatust jätkub lauseid algusega Kallis……. – sellele on pisutki raskem vastu haukuda. Kui ta mulle sõnadega haiget teeb siis teen pika vaikusepausi ja vaatan pikalt küsivalt otsa. Enamasti saab nüüd juba aru, mille peale ma nii reageerisin. Ja kõige paremini toimiv nipp on – saadan nende väljaütlemiste peale mõttes P…e. Välja ütlema ei hakka ja ajan oma asja edasi aga mingi enda sees energeetilise rahu teeb see saatmine. Suudan solvumata edasi minna niimoodi.

Ma ei suudaks ega tahaks ühtegi sellist abinõud elu sees tarvitusel võtta. Mees nagu võiks olla paarisuhte tugevam ja stabiilsem pool, kes peab naist kõiges toetama, mitte ise jonnistseene kodus korraldama ja mingit a la hormonaalset emotsioonipidamatust praktiseerima. Naisel on puht füsioloogiliselt mingigi vabandus selliste reaktsioonide jaoks, mees on aga teinud teadliku valiku olla jobu. Täiesti nulltolerants selliste eitmeeste suhtes. Tõenäoliselt on neile kõrvale vaja lihtsalt üht karvast alfaisast, kelle kõrval ohutult plärtsuda ja draamat teha. Naise kõrval pole selliste koht.

Õige! Ja ära unusta oma pojale pidevalt korrutamast, et õiged mehed ei nuta. Ja siis imesta koos samasuguste seisukohtadega sõbrannadega, et miks need krdi eesti mehed joovad nii palju ja nii vara südame- ja veresoonkonnahaigustesse surevad. Mis häda neil on, et nad tundeid välja näidata ei oska ja abi ei küsi. Mõttetud tüübid.

+4
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Jälgin, lepin, kohanen, asja mul nende kallal jaurata.

Minul on kaks nippi, kuidas ma sellega tegelen oma suhtes. Alustan ise nii palju kui võimalik ja enda kannatust jätkub lauseid algusega Kallis……. – sellele on pisutki raskem vastu haukuda. Kui ta mulle sõnadega haiget teeb siis teen pika vaikusepausi ja vaatan pikalt küsivalt otsa. Enamasti saab nüüd juba aru, mille peale ma nii reageerisin. Ja kõige paremini toimiv nipp on – saadan nende väljaütlemiste peale mõttes P…e. Välja ütlema ei hakka ja ajan oma asja edasi aga mingi enda sees energeetilise rahu teeb see saatmine. Suudan solvumata edasi minna niimoodi.

Ma ei suudaks ega tahaks ühtegi sellist abinõud elu sees tarvitusel võtta. Mees nagu võiks olla paarisuhte tugevam ja stabiilsem pool, kes peab naist kõiges toetama, mitte ise jonnistseene kodus korraldama ja mingit a la hormonaalset emotsioonipidamatust praktiseerima. Naisel on puht füsioloogiliselt mingigi vabandus selliste reaktsioonide jaoks, mees on aga teinud teadliku valiku olla jobu. Täiesti nulltolerants selliste eitmeeste suhtes. Tõenäoliselt on neile kõrvale vaja lihtsalt üht karvast alfaisast, kelle kõrval ohutult plärtsuda ja draamat teha. Naise kõrval pole selliste koht.

Õige! Ja ära unusta oma pojale pidevalt korrutamast, et õiged mehed ei nuta. Ja siis imesta koos samasuguste seisukohtadega sõbrannadega, et miks need krdi eesti mehed joovad nii palju ja nii vara südame- ja veresoonkonnahaigustesse surevad. Mis häda neil on, et nad tundeid välja näidata ei oska ja abi ei küsi. Mõttetud tüübid.

Ainukesed mehed, kelle üle ma siin imestan on õnneks juba teemaaalgataja ja tema mõttekaaslaste poolt  poolt ära napsatud.  Ma saaks ise mingi veresoonkonnahaiguse, kui elu koosneks sellistest Kreisiraadio sketšidest. Ja inimese halast on ju näha, et see pole normaalne. Üks tegeles mingi enesesisendusega, et mitte meest pe…e saata, miks sa arvad, et need naised  varsti joodikud pole?

+8
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sellist vingumist tuleb ikka peres vahest ette. Eriti kui väike beebi on majas. Närv on veits püsti uuest elukorraldusest ja magamatusest, ja siis on kerged tulema sellised mõttetud nähvamised. Elate üle! Kui laps suurem läheb kõik jälle jonksu. Kui tihedamaks selline nähvamine läheb, tuleb lihtsalt korrale kutsuda, et vingugu vähem.

Te olete nüüd lapsevanemad ja peate oma elu elama rahumeelsemalt, et mitte iga väikse asja peale lahmides purtsatama, et lähme siis lahku. Sellised väiksed vigisemised saate küll rahulikult läbirääkida. Olge tublid!

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind lausa psühholoogiliselt huvitab, kuidas mu elukaaslase “konditsiooni” nimetatakse. Manipulatsioon, harilik vigin…? Ma ei saaks öelda, et siin on asi selles, et mina käin närvidele. Ta on teistega ka selline.

Muidu normaalne mees paneb vahest nii haigeid kommentaare maha või vingub nii lollide asjade kallal, et ma ise muigan nende peale. Natuke on aga hakanud juba üle viskama.

1. Keetsin 6 muna ja koorisin kõik ära. Ta sõi neist 4 ja ütles, et miks ma koorisin kõik ära – munad kuivavad ju ära. Järgmine kord, umbes kuu pärast keetsin uuesti 6 muna. Küsisin, mitu tk ta sööb. Ütles 3 ja ma koorisin 4, ühe igaks juhuks veel. Pärast kommenteeris õiendaval häälel, miks ma kõike ära ei koorinud. Sarnaseid olukordi veel, kus ühe korra tahab asja ühte moodi ja siis teistmoodi. Tegelikult saad aru, et inimene tahab vigiseda.

2. Lapsega basseinis. Laps on tal süles ja näoga minu poole. Lapse nägu läks korraks ninani vette. Ütlesin kohe, et oo kuule lapse nägu vees, võta välja. Ta võtab näo välja ja vaatab mulle otsa õiendava pilguga, et miks ma kohe ei öelnud. Wtf? Ma ütlesin esimesel sekundil või sa arvad, et ma vaatan natuke aega, kuidas mu laps upub ja siis alles ütlen?

3. Reisil. Palus, et paneksin ta plätud läbipaistvasse kilekotti. Panin tallad kokku, panin kotti ja andsin talle. Tema õiendab, et kuidas ma panin plätud valepidi. No see oli õige, et tallad kokku, aga et ma ei pannud küljega, vaid tald allapoole. Kuidas saab läbipaistvasse kilekotti midagi üldse valepidi panna? Ta ei saa siiani aru või ei tunnista, mis ta loogiliselt valesti ütles sel hetkel.

Ah neid on veel…halenaljakas on.

Täiesti tavaline käitumine, kui naine võtab mehe ema rolli. Lõpeta emmetamine ja lõpeb ka vigisemine. Miks sa mehe ema olla tahad? Ta pole laps, täiskasvanud inimene, koorib ise nii mitu muna kui tahab. Kui sa ei lõpeta, läheb see ainult hullemaks.

See munade asi on kohe lahendatav, kui vigiseb, siis teebki ise, keedad ära ja tõstad koorega ette. Mis sellest, et enne said koorida, enam ei saa, mees vigiseb, talle ei sobi su koorimine.

Tegelikult küsid, et mida sa vigised, mis sul häda on? Püüaks nii, et piirduks sellega, et ainult laps vigiseb.

Sa polegi mehe ema, ärgu vigisegu sinuga, sul vingumeeter läheb lapse peale ja rohkem ei talu.

Ma olen teinekord neid olukordi ennetanud nii, et kui vaja mehe plätusid pakkida, siis hädaldaksin naerdes, et ma ei saa ju pakkida, ma ei tea mispidi need sul täna kotti peaks käima, pärast on häda ju…

Kui vingub, siis ma tuletaks meelde, et tema on lapsevanem, ärgu vingugu.

Kohaneb lapsevanema rolliga,su tähelepanu pole enam ainult mehel, anna aega. Ja enda koormus on ka ehk beebiga selline, et ülearune vigin ärritab veidi rohkem. Vajad nagu toetust rohkem, et pisema vigisejaga ladusamalt läheks – seda võib ka mainida, juhul kui on nii.

Tavapärane elu, mulle käib ka mehe juures pidevalt midagi närvidele, jõudumööda lahendan.

 

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meenub juhus, kus sattusin töökaaslase juurde lõunat sööma, istume laua taga. Naine kattis laua, tõstis kõigile supi ette ja siis hakkas pihta, küll oli mehel vaja soola ja siis nuga – iga kord küsis naiselt, naine tõusis püsti ja tõi lauale. Lõpuks pidanud vastu ja küsisin, et kas sul (mehel) on midagi viga, et sa ei saa ise endale soolatoosi tuua. Jäädi ikka suurisilmi vaatama. Minu arust ei ole  tegemist hoolitsemise, vaid teise inimese ärakasutamisega ja endale allutamisega.

Seega kui ma seda loen, kuidas naine mehele mune koorib, siis tuleb see pere  meelde.

+23
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Psühholoogiliselt nimetatakse seda “sitt iseloom”.

Sinu kohta aga vist vabatahtlik märter.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu mehel on mingi sarnases kategoorias “probleem” :

Ma hakkan midagi tegema, tuleb ligi, hakkab õpetama, istub kõrvale, räägib kogu oma (meelevaldse) teooria ära, vahest püüab mingi asja mul käest võtta, et ette näidata, kuidas oleks õigem või ergonoomilisem vms teha. Istub kogu aja kõrval… Lihtsalt istub, kättki ei liiguta…

Ja lõpuks on oma teoreriseerimisega end käima ajanud ja kipub appi, mul koblakas, lasen tal siis ka liigutjse teha, sest mul on ausalt öelda kõrini kaagutamisest. Parema meelega lahkuks, ja kui ma ta ligi lasen, siis räägib ta aasta või kauem, kuidas me selle koos tegime.

Ühtegi asja ta ise ei algata, tööriista omal käel kätte ei võta, suurema osa ajast lesiks diivanil.

Ma lihtsalt lööks tal pea lõhki mõnikord neil hetkedel.

Olen 10 eri meetodiga teda minema ajanud, kommenteerinud, naernud, vihastanud, isegi solvanud… (tegu siis misiganes tegevusega, mõnda harrastan 20aastat ja tema kolmas kord kõrval, ei ole ma igas vallas koba, et peaks aitama, õpetama).

No ma ei sa aru, miks peaksin seda taluma…

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul peretuttavatel naine kooris ka mehele mune, pani mehe kohvitassi suhkrut ja segas. Tõesti taldrikusse sööki ette  ja tõi sussid.  Viis ja tõi meest autoga kui sellel mingi tööalane jooming. Pärast selgus, et mees pidas abielu kõrvalt armukest, oma naine võistles armukesega..oli parem.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ma ei sa aru, miks peaksin seda taluma…

Miks talud siis?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen pea 20 aastat abielus ja ei suudaks isegi ette kujutada, et mees mingi minu tegevuse peale heast peast vigisema kukuks.

Ole 10 või 20 aastat veel ja kui siis mees vigisema kipub, siis mõtle, kas jätkad edasi ilma temata või on harjumus liiga suur ja kannatad need viginad ära. Või siis käratad iga kord “ära vingu”.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Julgusta teda tegema esimesi samme unistuste suunas.

Miks inimesed arvavad, et teistel tingimata peavad olema ambitsioonid? Kas unistus ei või olla rahulikus rütmis ilma pooleks rabelemata kulgemine?

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ma ei sa aru, miks peaksin seda taluma…

Miks sa seda siis talud?

ÜLDSE ei ole usutav jutt, et temast kuidagi lahti ei saa. Kohe kopika eest mitte. Selgroogu ja selget väljendusoskust peab olema.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu mehel on mingi sarnases kategoorias “probleem” : Ma hakkan midagi tegema, tuleb ligi, hakkab õpetama, istub kõrvale, räägib kogu oma (meelevaldse) teooria ära, vahest püüab mingi asja mul käest võtta, et ette näidata, kuidas oleks õigem või ergonoomilisem vms teha. Istub kogu aja kõrval… Lihtsalt istub, kättki ei liiguta… Ja lõpuks on oma teoreriseerimisega end käima ajanud ja kipub appi, mul koblakas, lasen tal siis ka liigutjse teha, sest mul on ausalt öelda kõrini kaagutamisest. Parema meelega lahkuks, ja kui ma ta ligi lasen, siis räägib ta aasta või kauem, kuidas me selle koos tegime. Ühtegi asja ta ise ei algata, tööriista omal käel kätte ei võta, suurema osa ajast lesiks diivanil. Ma lihtsalt lööks tal pea lõhki mõnikord neil hetkedel. Olen 10 eri meetodiga teda minema ajanud, kommenteerinud, naernud, vihastanud, isegi solvanud… (tegu siis misiganes tegevusega, mõnda harrastan 20aastat ja tema kolmas kord kõrval, ei ole ma igas vallas koba, et peaks aitama, õpetama). No ma ei sa aru, miks peaksin seda taluma…

Ausõna, mina ka ei saa aru!

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui erinevad on inimesed. Kui partner minuga niimoodi käituks, loeksin mina sellest välja austuse puudumise ja me ei oleks enam koos. Siin leitakse õigustusi ja “selline ongi normaalne suhe”.

Sind koheldakse täpselt nii, nagu sa lased end kohelda.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oksütotsiinipihusti ehk aitab, või siis ülehulgas seksi. See on klassikaline “keemia on otsas ja partner on üllatuslikult harilik inimene” juhtum. Evolutsiooniliselt kujunenud nii, et oleks stiimulit partnerit vahetada ja mitme partneriga suurem variatiivsus järglaste hulgas.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle meeldis üks ravimireklaam, Nervostrong vm sarnast. Kus lõppes nii;

Naine- Ja miks mina pean üksi kõik ära tegema, sina ei liiguta lillegi.

Mees- Mulle aitab, liiguta ise oma lille.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saan aru, et te olete veel väga noor pere ja vähe koos olnud. Ja PÄRIS ELUMUREDEGA teie pere ei ole kokku puutunud. Sellepärast ka sellised pseudoprobleemid – üks viriseb ja teine reageerib sellele.

Nüüd, pärast lapse sündi on hall argipäev majja tekkinud ja see ajab närvi.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind lausa psühholoogiliselt huvitab, kuidas mu elukaaslase “konditsiooni” nimetatakse. Manipulatsioon, harilik vigin…? Ma ei saaks öelda, et siin on asi selles, et mina käin närvidele. Ta on teistega ka selline.

Muidu normaalne mees paneb vahest nii haigeid kommentaare maha või vingub nii lollide asjade kallal, et ma ise muigan nende peale. Natuke on aga hakanud juba üle viskama.

1. Keetsin 6 muna ja koorisin kõik ära. Ta sõi neist 4 ja ütles, et miks ma koorisin kõik ära – munad kuivavad ju ära. Järgmine kord, umbes kuu pärast keetsin uuesti 6 muna. Küsisin, mitu tk ta sööb. Ütles 3 ja ma koorisin 4, ühe igaks juhuks veel. Pärast kommenteeris õiendaval häälel, miks ma kõike ära ei koorinud. Sarnaseid olukordi veel, kus ühe korra tahab asja ühte moodi ja siis teistmoodi. Tegelikult saad aru, et inimene tahab vigiseda.

2. Lapsega basseinis. Laps on tal süles ja näoga minu poole. Lapse nägu läks korraks ninani vette. Ütlesin kohe, et oo kuule lapse nägu vees, võta välja. Ta võtab näo välja ja vaatab mulle otsa õiendava pilguga, et miks ma kohe ei öelnud. Wtf? Ma ütlesin esimesel sekundil või sa arvad, et ma vaatan natuke aega, kuidas mu laps upub ja siis alles ütlen?

3. Reisil. Palus, et paneksin ta plätud läbipaistvasse kilekotti. Panin tallad kokku, panin kotti ja andsin talle. Tema õiendab, et kuidas ma panin plätud valepidi. No see oli õige, et tallad kokku, aga et ma ei pannud küljega, vaid tald allapoole. Kuidas saab läbipaistvasse kilekotti midagi üldse valepidi panna? Ta ei saa siiani aru või ei tunnista, mis ta loogiliselt valesti ütles sel hetkel.

Ah neid on veel…halenaljakas on.

lahuta

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pereelus lased mehel rohkem otsuseid teha. Las tema valib puhkuse sihtkoha ja tegeleb selle broneerimisega. Las tema otsustab, kas ja millist remonti on vaja teha ja tegeleb sellega. Sina annad enda poolt ikka enda soovid (“mina tahaks seda või seda”), aga ei juhi protsessi ja jätad lõpliku otsuse mehe kätte.

Sellised asjad võiks ikka koos otsustada .Kui just  ühel on ükskõik ja ta tõesti tahab, et teine kõik ise otsustaks ja teeks. Kui vaid üks poole otsustab puhkuse sihtkohad ja kodu remondi, siis võiks see teada olla, et ta arvestab ühise maistega ja valib kesktee.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 60 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehe lollid kobisemised