Esileht Hobinurk Messid, näiteks turismimess

Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Teema: Messid, näiteks turismimess

Postitas:
Kägu

No kui sa oled inimtüüp, kes laseb endale mida iganes müüa, siis muidugi pole eeltööd vaja ja oled tõeline ärimehe rõõm – paku, mida tahad ja mis hinnaga tahad, kõik ostab ära. Muul juhul aga on sul vaja ka enne messi teha eeltööd, et teada, mida ja mis hinnaga sa soovid.

Nagu näha sa jah messil käimisest ei tea suurt midagi. Messil käimine ongi ise see eeltöö, mille põhjal pärast kiiresti kõige sobivamale otsusele jõuda. Ja palju lõbusamas vormis eeltöö võrreldes üksi arvuti taga passimisega.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu näha sa jah messil käimisest ei tea suurt midagi. Messil käimine ongi ise see eeltöö, mille põhjal pärast kiiresti kõige sobivamale otsusele jõuda. Ja palju lõbusamas vormis eeltöö võrreldes üksi arvuti taga passimisega.

Ju on meie arusaamad eeltööst erinevad. Sina lased inimestel endale jutte rääkida ja valid, kelle silmad ilusamini säravad ja kelle jutt meeldib. Mina võrdlen fakte, hotelle, programme, hindu – seda ei ole messil mitte kuidagi võimalik teha. Igaühele oma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ela sina nagu sina tahad, kes sind sinna messile surub ometi. Mulle väga meeldib ja käin.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Korraldan ise üht messi Eestis ja seal pole inimestest külastajatest ja eksponentidest kunagi puudus olnud. Ka koroonaajal saime eriloa korraldamiseks. Messil sõlmitakse palju kasulikke kontakte, veedetakse kvaliteetselt aega, saadakse uut infot mitte ainult toodete-teenuste koha, vaid ka näiteks erinevate suundade kohta paneelide käigus. Suurem osa messe Eestis on mitmepäevased, kuna ühte päeva ei mahu kõik külastajad ära. Minu korraldataval messil keskmiselt 8000-9000 külastajat, aga on ka olnud aastaid, kus on 10000+. Inimeste huvi on piisavalt suur, et tasub korraldada, kuid kõigile loomulikult sobima ei peagi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimeste huvi on piisavalt suur, et tasub korraldada, kuid kõigile loomulikult sobima ei peagi.

Saan aru messist kui ajaveetmisvõimalusest – käin, vaatan nagu näitust, suhtlen, kuulan loenguid, saan kingitusi. Aga pigem ei saa ma aru sellest, kes päriselt messil oste tegemas käib. Ehk siis sellest mehhanismist, mis ettevõtjat tegelikult ju huvitab – müük – ei saa aru. Tasuta lõbustuspargist saan küll aru. Kui igav on, võib mõnikord ise ka minna.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saan aru messist kui ajaveetmisvõimalusest – käin, vaatan nagu näitust, suhtlen, kuulan loenguid, saan kingitusi. Aga pigem ei saa ma aru sellest, kes päriselt messil oste tegemas käib. Ehk siis sellest mehhanismist, mis ettevõtjat tegelikult ju huvitab – müük – ei saa aru. Tasuta lõbustuspargist saan küll aru. Kui igav on, võib mõnikord ise ka minna.

Ja kas sa oled teemaalgataja? Ühesõnaga, teema lõpetatud, said oma küsimusele vastuse?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühesõnaga, teema lõpetatud, said oma küsimusele vastuse?

Miks peaks teema mingit lõppu vajama? Ükski teema pole kunagi lõpetatud, kui just pole küsitud, et mis kell homme esimene rong Tapalt Tartu poole läheb.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimeste huvi on piisavalt suur, et tasub korraldada, kuid kõigile loomulikult sobima ei peagi.

Saan aru messist kui ajaveetmisvõimalusest – käin, vaatan nagu näitust, suhtlen, kuulan loenguid, saan kingitusi. Aga pigem ei saa ma aru sellest, kes päriselt messil oste tegemas käib. Ehk siis sellest mehhanismist, mis ettevõtjat tegelikult ju huvitab – müük – ei saa aru. Tasuta lõbustuspargist saan küll aru. Kui igav on, võib mõnikord ise ka minna.

Sina oledki lihtne inimene, kes tuleb lihtsalt asja vaatama ja mõnda asja maitsma. Aga oled sa kunagi ettevõtjatelt endilt küsinud, miks nad aastaid järjest ikka messidel osalevad ja millist kasu saavad? Kõik eraettevõtted töötavad vaid kasumi saamise eesmärgil. Kui mess tekitaks neile vaid suurt kulu, siis nad seal ka ei osaleks kümneid aastaid järjest.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saan aru messist kui ajaveetmisvõimalusest – käin, vaatan nagu näitust, suhtlen, kuulan loenguid, saan kingitusi. Aga pigem ei saa ma aru sellest, kes päriselt messil oste tegemas käib. Ehk siis sellest mehhanismist, mis ettevõtjat tegelikult ju huvitab – müük – ei saa aru. Tasuta lõbustuspargist saan küll aru. Kui igav on, võib mõnikord ise ka minna.

Ma tegin täiesti tavalise messikülastajana oma elu parima ja kallima emotsiooniostu just messil. Esimesel päeval veel kahtlesin, teisel päeval käisin üsna kindla ostusooviga veel vaatamas, sisse astumas ja ette kujutamas, 3 päeval tegin tellimuse. Ja eks ikka vahepeal guugeldasin ka ja võrdlesin hindu. Oligi hea messihind. Polnud enne isegi mõtet tulnud midagi seesugust osta. Ja nüüd mõtlen juba 7 aastat rõõmuga tagasi, kui hea otsus see ikka oli. Edaspidi olen messidel käinud just seepärast, et vajan midagi konkreetset kas endale või firmale, loen osalevate firmade nimesid ja lähen vaatama. Ja no muidugi, kui on ka toidutelk, siis lähen vaid selle pärast. Maitsen ja maitsen ja maitsen. Eks ostan ikka ka. Võtan kontaktandmeid ja tean, millises Eesti kandis olles kuhu sisse astuda või heal juhul kust mida tellida. Sama ka laatadega – väga huvitav on. Enamasti pole ju ainult Eesti tootjad, ka Läti ja Leedu omad on.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga oled sa kunagi ettevõtjatelt endilt küsinud, miks nad aastaid järjest ikka messidel osalevad ja millist kasu saavad? Kõik eraettevõtted töötavad vaid kasumi saamise eesmärgil. Kui mess tekitaks neile vaid suurt kulu, siis nad seal ka ei osaleks kümneid aastaid järjest.

Aga just seda ma ju küsingi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu näha sa jah messil käimisest ei tea suurt midagi. Messil käimine ongi ise see eeltöö, mille põhjal pärast kiiresti kõige sobivamale otsusele jõuda. Ja palju lõbusamas vormis eeltöö võrreldes üksi arvuti taga passimisega.

Ju on meie arusaamad eeltööst erinevad. Sina lased inimestel endale jutte rääkida ja valid, kelle silmad ilusamini säravad ja kelle jutt meeldib. Mina võrdlen fakte, hotelle, programme, hindu – seda ei ole messil mitte kuidagi võimalik teha. Igaühele oma.

tegelikult mis vahet, kuidas sa omale mingeid reisi või mis iganes asju soetad, tegutsemisvorm on erinev, ma käin ka aegajalt messidel, aga just fakte, hindu ja palju muudki võrdlemas ja peale selle saab kohe otse suhelda ja omavahelisi kokkuleppeid teha ja küsimutsele kohe vasuseid, muidu suhtlen meilitsi või telefoniga, mul tihtipela tekivad küsimused

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )


Esileht Hobinurk Messid, näiteks turismimess