Esileht Pereelu ja suhted Mida arvate lahkuminekust?

Näitan 16 postitust - vahemik 31 kuni 46 (kokku 46 )

Teema: Mida arvate lahkuminekust?

Postitas:
Kägu

Armastus läbi

Armastus ei saa läbi, viitsimine saab otsa. Mees ju lausa voolab läbi elu. Elurõõmus, kõik sujub. Ja kui seda voolamist piirama hakata, siis võibki juhtuda nii, et kõik, ma ei viitsi enam. Vahest nii ongi, las mees voolab, ja sina naudi lihtsalt. Elu on ju üks suur teatrimäng.

Voolab läbi elu? Voolab läbi oma praeguste ja tulevaste laste elu? Inimene, kes ei oska pühenduda, kestvust luua, pereväärtusi hoida on tühipaljas tühikargaja minu silmis, sellistest ei peaks üldse kirjutama. Selliste jaoks on ajaloo prügikast ning seal istuvad ees juba mitmed eesti mehikesed, kes arvavad, et on kuulsad olnud mingil ajal. Aeg ja vanadus teeb mingi aeg ikka oma töö ja lõpuks uluvad üksikute huntidena ning oma lapsed, lapselapsedki tunne neid. Nähtud küllalt aastate jooksul. Lihanäljased.

Sarnasus Suloga hämmastav.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arvates pole oluline, kas kuulus või kummaline, kui suhe ei toimi siis ei toimi. Tulebki lahku minna ja mitte oma elu raisata.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Voolab läbi elu? Voolab läbi oma praeguste ja tulevaste laste elu? Inimene, kes ei oska pühenduda, kestvust luua, pereväärtusi hoida on tühipaljas tühikargaja minu silmis, sellistest ei peaks üldse kirjutama. Selliste jaoks on ajaloo prügikast ning seal istuvad ees juba mitmed eesti mehikesed, kes arvavad, et on kuulsad olnud mingil ajal. Aeg ja vanadus teeb mingi aeg ikka oma töö ja lõpuks uluvad üksikute huntidena ning oma lapsed, lapselapsedki tunne neid. Nähtud küllalt aastate jooksul. Lihanäljased. Sarnasus Suloga hämmastav.

Naisel ja naisel on vahe, samuti mehel ja mehel on vahe. Tippkokk on inimese enda saavutus, näitabki voolamist, ka pühendumist ja kestvust. Laste elus voolab täpselt niipalju kui lapse ema annab voolata. Üldiselt, suhe naisega, suhe lastega kaks täiesti erinevat asja. Et tegelikult mida sa tuututad ja keda sa parastad. Suhtes on muideks 2 inimest, oiii kurja, kui naispool on veel tige ja ainult vingub. Siis võib tõesti hakata ka ainult kurgust alla voolama.

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suhtes on muideks 2 inimest, oiii kurja, kui naispool on veel tige ja ainult vingub. Siis võib tõesti hakata ka ainult kurgust alla voolama.

Sinul on alati kõigis sinu lollides tegudes keegi teine süüdi. Jood, sest naine vingus, kuigi ta on ammu läinud. Võlad on sellepärast, et sa kuidagi “sattusid” sinna olukorda. Võta ükskord vastutus oma peesse kukkunud elu eest ja ära süüdista kõiki teisi enda valedes otsustes kogu aeg.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Voolab läbi elu? Voolab läbi oma praeguste ja tulevaste laste elu? Inimene, kes ei oska pühenduda, kestvust luua, pereväärtusi hoida on tühipaljas tühikargaja minu silmis, sellistest ei peaks üldse kirjutama. Selliste jaoks on ajaloo prügikast ning seal istuvad ees juba mitmed eesti mehikesed, kes arvavad, et on kuulsad olnud mingil ajal. Aeg ja vanadus teeb mingi aeg ikka oma töö ja lõpuks uluvad üksikute huntidena ning oma lapsed, lapselapsedki tunne neid. Nähtud küllalt aastate jooksul. Lihanäljased. Sarnasus Suloga hämmastav.

Naisel ja naisel on vahe, samuti mehel ja mehel on vahe. Tippkokk on inimese enda saavutus, näitabki voolamist, ka pühendumist ja kestvust. Laste elus voolab täpselt niipalju kui lapse ema annab voolata. Üldiselt, suhe naisega, suhe lastega kaks täiesti erinevat asja. Et tegelikult mida sa tuututad ja keda sa parastad. Suhtes on muideks 2 inimest, oiii kurja, kui naispool on veel tige ja ainult vingub. Siis võib tõesti hakata ka ainult kurgust alla voolama.

Ah mine metsa oma jutuga. Antud teema meespool on ammu teada tuntud ringitõmbaja.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ah mine metsa oma jutuga. Antud teema meespool on ammu teada tuntud ringitõmbaja.

Milles siis probleem on? Kui on ette teada asi, siis ei ole ju probleemi ollagi.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olgem ausad uus naine on väga kena ja rinnakas.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olgem ausad uus naine on väga kena ja rinnakas.

linki paluks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olgem ausad uus naine on väga kena ja rinnakas.

linki paluks.

Tänases Kroonikas pilt

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olgem ausad uus naine on väga kena ja rinnakas.

linki paluks.

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/120045872/tippkokk-ja-telenagu-joel-ostrat-laks-naisest-lahku-oleme-otsustanud-oma-kooselu-lopetada palun

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olgem ausad uus naine on väga kena ja rinnakas.

linki paluks.

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/120045872/tippkokk-ja-telenagu-joel-ostrat-laks-naisest-lahku-oleme-otsustanud-oma-kooselu-lopetada palun

Kena, aga mitte sugugi minu maitse. Ütlen seda ainult selle olgem ausad pärast.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust eelmine naine on kenam ja armsam.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust eelmine naine on kenam ja armsam.

Minumeelest eelmine nägi välja, nagu lasteaialaps. Selline mopisnäoga lasteaialaps ongi nunnu ja armas, täiskasvanud naise puhul see niiväga armas ei ole. Lisaks veel see võltsvaga käitumine ja titehääl. Pole see uus ka minu maitse, aga siiski näeb välja nagu normaalne täiskasvanud kena naine. Vast on mõistust ja intelligentsi ka gramm rohkem kui eelmisel. Laias laastus valib enda naised-mehed igaüks ise ja vaevalt see valik ka puhtalt ainult välimuse peale käib.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kui seda voolamist piirama hakata, siis võibki juhtuda nii, et kõik, ma ei viitsi enam

Mis sellega tahad öelda? Et naine kannatagu aga liiderdamine välja, kui see raha sisse toob ja kõik tore?

Ma pole küll see, keda tsiteerid,  aga selgitan.

Kui sa esimesest päevast tead, et tegu on gigologa, mitte pereinimesega, ja koigest hoolimata hakkad tema armukeseks ning seejärel suure kõlapinnaga abielluda igatsed ja seda ka saad, siis jah, ma küll eeldaks, et naine peabki liiderdamise välja kannatama. Ta ju täiesti teadlikult valiski litsmehe endale abikaasaks:)  Milleks selline kaksikmoraal nyyd äkki? Ise kõlbas mehe elukaaslase kõrvalt jalgu hargitada ja kõik oli bueno, nyyd kui ise vastasrollis, hakkad kägisema? Miks peaks? Ühed tussud Ostrati jaoks kõik.

Isiklikult ei saa aru, mida selles kergpüksis naised leiavad, aga noh, õnneks maitsed ongi erinevad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Armastus läbi

Armastus ei saa läbi, viitsimine saab otsa. Mees ju lausa voolab läbi elu. Elurõõmus, kõik sujub. Ja kui seda voolamist piirama hakata, siis võibki juhtuda nii, et kõik, ma ei viitsi enam. Vahest nii ongi, las mees voolab, ja sina naudi lihtsalt. Elu on ju üks suur teatrimäng.

Voolab läbi elu? Voolab läbi oma praeguste ja tulevaste laste elu? Inimene, kes ei oska pühenduda, kestvust luua, pereväärtusi hoida on tühipaljas tühikargaja minu silmis, sellistest ei peaks üldse kirjutama. Selliste jaoks on ajaloo prügikast ning seal istuvad ees juba mitmed eesti mehikesed, kes arvavad, et on kuulsad olnud mingil ajal. Aeg ja vanadus teeb mingi aeg ikka oma töö ja lõpuks uluvad üksikute huntidena ning oma lapsed, lapselapsedki tunne neid. Nähtud küllalt aastate jooksul. Lihanäljased.

Sarnasus Suloga hämmastav.

Eee mmm, odavad gigolod mõlemad jah, aga Ostrati oskab vähemalt seda, mida muub (kokandus). Sulo ei oska mitte midagi, isegi mitte laulda nii, et veel madalam liiga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nooremad tartlased teavad ammu Ostrati himu nooremate tüdrukute järele. Kui abikaasa oli üks neist, siis ei tasu tal imestada, et selline saatus ees ootas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 31 kuni 46 (kokku 46 )


Esileht Pereelu ja suhted Mida arvate lahkuminekust?