Esileht Väikelaps Mida kinkida lasteaias õpetajatele

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 62 )

Teema: Mida kinkida lasteaias õpetajatele

Postitas:
Kägu

Meil on väga vedanud oma lasteaia õpetajatega ning tahaksin neid lasteaia teekonna lõpetamise puhul tänada ning neile midagi toredat kinkida.

Kas siin liigub õpetajaid, kes soovivad häid ideid jagada? Väärtus võiks olla umbes 50 eurot.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suure kaubanduskeskuses kinkekaart. Bensuka kinkekaart.

 

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas teie lasteaias ei tehta kõigi vanemate poolt lõpukinki? Natuke imelik

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle seee kingi teeema. Miks peab koguaeg midagi kinkima? Tee see ülekanne eõpetajale ära ja ongi tänatud.

+3
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui igal muul juhul on kinkekaart normaalne lollikindel valik, siis lõpetamise puhul kingiks pigem midagi isiklikumat, aga selleks peaks olema õpetajatega natuke tuttavamaks saanud.

Kui üksi kinkida (kas ühiskinki pole?), siis nt mõni istik, (eeldusel, et õpetajal on, kuhu see istutada), nahkkaantega märkmik vmt.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vanemad korjavad raha, rühma peale tehakse kingitus. Üksi on natuke imelik teha, üksi võib lilli kinkida. Kas teil rühmas lapsevanemate gruppi pole, kus seda arutada?

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Grupp on, aga suurem osa vanematest ei võta kingi teemal vedu. Pigem hakatakse tegema iroonilisi märkusi stiilis, miks õpetaja amet nii eriline on, et peaks midagi üldse kinkima. Mul ilmselt väärtused teised, pean seda raskeks ja vastutusrikkaks tööks ning sooviks neid väga meeles pidada.

Lihtsam tundub üksi teha kui seal kõiki motiveerima hakata.

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Grupp on, aga suurem osa vanematest ei võta kingi teemal vedu. Pigem hakatakse tegema iroonilisi märkusi stiilis, miks õpetaja amet nii eriline on, et peaks midagi üldse kinkima. Mul ilmselt väärtused teised, pean seda raskeks ja vastutusrikkaks tööks ning sooviks neid väga meeles pidada.

Lihtsam tundub üksi teha kui seal kõiki motiveerima hakata.

Imelikud inimesed. Meil ka võttis vestlusest osa max 5 vanemat, aga samas raha maksid kõik. Me ei tekitanudki varianti, et saab ilma kingita. Tõstatati teema, et mida teha ja mis väärtuses. Lõpuks tegime kõigile kolmele õpetajale n-ö auhinna, kus kiri aasta (abi)õpetaja 2022+ lillekarp, teised said lillekarbid

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Grupp on, aga suurem osa vanematest ei võta kingi teemal vedu. Pigem hakatakse tegema iroonilisi märkusi stiilis, miks õpetaja amet nii eriline on, et peaks midagi üldse kinkima. Mul ilmselt väärtused teised, pean seda raskeks ja vastutusrikkaks tööks ning sooviks neid väga meeles pidada.

Lihtsam tundub üksi teha kui seal kõiki motiveerima hakata.

Vaevalt kõik vanemad vastu on, aga õpetaja on ametnik, neil on kõiksugu hüved niigi olemas. Ma ei tea, kas neil on lubatudki ühelt vanemalt rahalisi kingitusi vastu võtta. Kui enamus on siiski vastu, siis ilmselt ei saagi muud teha, kui lilli viia ja tänusõnu öelda.

+1
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hetkel on 20st 3 huvitatud. Võib-olla mõni veel, kes pole seni sõna võtnud.
Ma polegi varem sellises olukorras olnud, kus vaid väike protsent grupist on nõus tegema.

Teoreetiliselt saaks selle väikese pundiga midagi rühma poolt teha või oleks see veider, kui tegelikult suurem osa vanematest panustada ei soovi ja kaardil on ikka tänusõnad kogu rühma poolt?

Vabandust, et pseudoprobleem, aga nii võõras olukord mu jaoks 😀

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest on mõistlik siis ka väikse pundiga “terve rühma” nimel teha. Eesmärk ju õpetajaid rõõmustada ja tänada, grupis toimuv on kõrvaline asi. Kui mõni väga vastu on, et tema nimel ka tänatakse, las võtab ise sõna või sisiseb omaette.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest on mõistlik siis ka väikse pundiga “terve rühma” nimel teha. Eesmärk ju õpetajaid rõõmustada ja tänada, grupis toimuv on kõrvaline asi. Kui mõni väga vastu on, et tema nimel ka tänatakse, las võtab ise sõna või sisiseb omaette.

Arvan samuti, et nii on viisakas ja jätab hea mulje. Kingiks kinkekaardi kenasti pakendatult ja šokolaad või kommid ümber.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hetkel on 20st 3 huvitatud. Võib-olla mõni veel, kes pole seni sõna võtnud. Ma polegi varem sellises olukorras olnud, kus vaid väike protsent grupist on nõus tegema. Teoreetiliselt saaks selle väikese pundiga midagi rühma poolt teha või oleks see veider, kui tegelikult suurem osa vanematest panustada ei soovi ja kaardil on ikka tänusõnad kogu rühma poolt? Vabandust, et pseudoprobleem, aga nii võõras olukord mu jaoks ????

Meil on koolis üks aktivistist ema, kes alati kingiteema üles võtab. Ja ta ei küsigi enam, kas teeme, vaid teeb näiteks kolm ettepanekut, annab oma kontonumbri, et igaüks kandku mingi endale sobivana tunduv summa üle mingiks kuupäevaks, kes soovib osaleda ja ta ostab siis kingi. Et kui on ettepanekuid, andke teada. Enamus on alati väga passiivsed, aga raha ikkagi kannavad ja täitsa okei summa tuleb alati kokku, mõnikord jääb järgmiseks korrakski. Ta teeb mingi 100-150 euroseid kinke tavaliselt. Mina ka ise sebida ei viitsi, arvamust ei viitsi ka avaldada, aga raha kannan hea meelega.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest on mõistlik siis ka väikse pundiga “terve rühma” nimel teha. Eesmärk ju õpetajaid rõõmustada ja tänada, grupis toimuv on kõrvaline asi. Kui mõni väga vastu on, et tema nimel ka tänatakse, las võtab ise sõna või sisiseb omaette.

Arvan samuti, et nii on viisakas ja jätab hea mulje. Kingiks kinkekaardi kenasti pakendatult ja šokolaad või kommid ümber.

Vot kinkekaarti lõpetamiseks ei kingiks. Peaks olema ikka midagi, mis jääks mälestuseks. Kinkekaarte tehakse niigi sünnipäevaks ja jõuluks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vot kinkekaarti lõpetamiseks ei kingiks. Peaks olema ikka midagi, mis jääks mälestuseks. Kinkekaarte tehakse niigi sünnipäevaks ja jõuluks.

Mina vist olen sellest piirkonnat pärit, kus kinkekaartide tegemine ei ole esimeste järjekorras. Ma nimelt guugeldasin ja enamikus kohtades on kirjas, et see meeldib lasteaiaõpetajatele. Eriti minu meelest, kui palk pole väga suur, on selline kingitus asja eest, pardon, aga nii ma arvan.

Mälestuseks võib ju kinkida mingi hinnalise salli, raamatu või kujukese, aga sama hästi võib mälestuseks juurde panna mingi laste joonistatud/värvitud vms pildi, kõrvale kinkekaardile. See ju ei maksa eriti midagi, peala aja kulu muidugi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest on mõistlik siis ka väikse pundiga “terve rühma” nimel teha. Eesmärk ju õpetajaid rõõmustada ja tänada, grupis toimuv on kõrvaline asi. Kui mõni väga vastu on, et tema nimel ka tänatakse, las võtab ise sõna või sisiseb omaette.

Arvan samuti, et nii on viisakas ja jätab hea mulje. Kingiks kinkekaardi kenasti pakendatult ja šokolaad või kommid ümber.

Vot kinkekaarti lõpetamiseks ei kingiks. Peaks olema ikka midagi, mis jääks mälestuseks. Kinkekaarte tehakse niigi sünnipäevaks ja jõuluks.

Kasvstajal on omad lapsed kodus, ei hoia keegi neid “mälestusi” kuskil.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kasvstajal on omad lapsed kodus, ei hoia keegi neid “mälestusi” kuskil.

Kui ei meeldi, visaku ära. Meie kasvatajad olid juba vanaema staatuses ja ei veninud kellegi nägu pikaks, et kinkekaarti ei saanud. Sel juhul olid osavad näitlejad. Kinkekaardis poleks osalenudki, neid sai piisavalt neile juba kingitud eelnevalt. Nõme oleks ka lõpetamiseks kinkida

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina elan välismaal ja meil siin ka on see teema praegu aktuaalne. Lihtsalt pakun huvi pärast ideid, mida siin tehakse.

Meil üks aktivist mamps tegi kõigist lasteaialõpetajatest ühispildi (see polnud üldse lihtne ettevõtmine, sest siin on segarühmad ja mitmest rühmast tuli vanemad lapsed kokku orgunnida). Siis järgmine ülesanne oli, et iga laps peab kirjutama ise oma nime, vanem skännib selle ja saadab meiliga ja siis see aktivist disainis pildi kokku, iga lapse juurde tema autogramm. Siis tellis kuskilt iseteenindusega fotopoest vms tassid, kuhu see pilt peale trükitud on. Iga laps saab mälestuseks tassi ja kasvatajad ka. Ja kasvatajad vist saavad veel lisaks ka mingi kohvikandiku sama fotoga. Mina ei ole aktivist, aga skännisin nime ja paypallisin raha. Igatahes on siin varem kingitud ka kinkekaarte ja kogutud lihtsalt raha. Selle eest käisid kasvatajad mingil team-buildingu üritusel.

Ja siis oli veel idee teha ise selline asjandus nagu siin lingil müügil. See kahjuks ei teostunud, polnud meisterdamishuvilisi. Igatahes, kui veekogu lähedal, kust kivikesi lihtne saada, on see igati ilus ja sümboolne kingitus minu meelest.https://www.etsy.com/de/listing/1406243759/steinbild-abschied-kindergarten

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Grupp on, aga suurem osa vanematest ei võta kingi teemal vedu. Pigem hakatakse tegema iroonilisi märkusi stiilis, miks õpetaja amet nii eriline on, et peaks midagi üldse kinkima. Mul ilmselt väärtused teised, pean seda raskeks ja vastutusrikkaks tööks ning sooviks neid väga meeles pidada.

Lihtsam tundub üksi teha kui seal kõiki motiveerima hakata.

Imelikud inimesed. Meil ka võttis vestlusest osa max 5 vanemat, aga samas raha maksid kõik. Me ei tekitanudki varianti, et saab ilma kingita. Tõstatati teema, et mida teha ja mis väärtuses. Lõpuks tegime kõigile kolmele õpetajale n-ö auhinna, kus kiri aasta (abi)õpetaja 2022+ lillekarp, teised said lillekarbid

Surnuid roose kinkisite?

Milleks kinkida tolmu kogu sid karikaid või kuivanud lilli? Õpetaja pigem jooks, sööks midagi head või saaks oma lemmik kosmeetika toote.

 

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Surnuid roose kinkisite?

Milleks kinkida tolmu kogu sid karikaid või kuivanud lilli? Õpetaja pigem jooks, sööks midagi head või saaks oma lemmik kosmeetika toote.

http://www.vilgolilled.ee/?product_cat=lillekarbid&post_type=product&s=

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Surnuid roose kinkisite?

Milleks kinkida tolmu kogu sid karikaid või kuivanud lilli? Õpetaja pigem jooks, sööks midagi head või saaks oma lemmik kosmeetika toote.

http://www.vilgolilled.ee/?product_cat=lillekarbid&post_type=product&s=

https://www.auhinnad.ee/toode/w351/  graveering sai ka peale ja sellise võtaks isegi vastu

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rahvaraamatu või apollo kinkekaart on selles suhtes hea, et seal on ka erinevaid elustiiliasju, aga õpetaja võib alati selle eest ka endale töövahendeid (kasvõi pastakaid) osta. Erialast kirjandust, huvitavaid õpikuid-raamatuid vmt.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina elan välismaal ja meil siin ka on see teema praegu aktuaalne. Lihtsalt pakun huvi pärast ideid, mida siin tehakse.

Meil üks aktivist mamps tegi kõigist lasteaialõpetajatest ühispildi (see polnud üldse lihtne ettevõtmine, sest siin on segarühmad ja mitmest rühmast tuli vanemad lapsed kokku orgunnida). Siis järgmine ülesanne oli, et iga laps peab kirjutama ise oma nime, vanem skännib selle ja saadab meiliga ja siis see aktivist disainis pildi kokku, iga lapse juurde tema autogramm. Siis tellis kuskilt iseteenindusega fotopoest vms tassid, kuhu see pilt peale trükitud on. Iga laps saab mälestuseks tassi ja kasvatajad ka. Ja kasvatajad vist saavad veel lisaks ka mingi kohvikandiku sama fotoga. Mina ei ole aktivist, aga skännisin nime ja paypallisin raha. Igatahes on siin varem kingitud ka kinkekaarte ja kogutud lihtsalt raha. Selle eest käisid kasvatajad mingil team-buildingu üritusel.

Ja siis oli veel idee teha ise selline asjandus nagu siin lingil müügil. See kahjuks ei teostunud, polnud meisterdamishuvilisi. Igatahes, kui veekogu lähedal, kust kivikesi lihtne saada, on see igati ilus ja sümboolne kingitus minu meelest.https://www.etsy.com/de/listing/1406243759/steinbild-abschied-kindergarten

Püha mooses, milleks selline iba, kruusid ja kandikud. Nalja teete või?

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Surnuid roose kinkisite?

Milleks kinkida tolmu kogu sid karikaid või kuivanud lilli? Õpetaja pigem jooks, sööks midagi head või saaks oma lemmik kosmeetika toote.

http://www.vilgolilled.ee/?product_cat=lillekarbid&post_type=product&s=

Ma viskaks need kohe ära.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

http://www.vilgolilled.ee/?product_cat=lillekarbid&post_type=product&s=

Ma viskaks need kohe ära.

Mida siis sulle kingitakse? Kunstlill? Ei sobi “surnud” lilled ja ei sobi elus lilled????

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina elan välismaal ja meil siin ka on see teema praegu aktuaalne. Lihtsalt pakun huvi pärast ideid, mida siin tehakse.

Meil üks aktivist mamps tegi kõigist lasteaialõpetajatest ühispildi (see polnud üldse lihtne ettevõtmine, sest siin on segarühmad ja mitmest rühmast tuli vanemad lapsed kokku orgunnida). Siis järgmine ülesanne oli, et iga laps peab kirjutama ise oma nime, vanem skännib selle ja saadab meiliga ja siis see aktivist disainis pildi kokku, iga lapse juurde tema autogramm. Siis tellis kuskilt iseteenindusega fotopoest vms tassid, kuhu see pilt peale trükitud on. Iga laps saab mälestuseks tassi ja kasvatajad ka. Ja kasvatajad vist saavad veel lisaks ka mingi kohvikandiku sama fotoga. Mina ei ole aktivist, aga skännisin nime ja paypallisin raha. Igatahes on siin varem kingitud ka kinkekaarte ja kogutud lihtsalt raha. Selle eest käisid kasvatajad mingil team-buildingu üritusel.

Ja siis oli veel idee teha ise selline asjandus nagu siin lingil müügil. See kahjuks ei teostunud, polnud meisterdamishuvilisi. Igatahes, kui veekogu lähedal, kust kivikesi lihtne saada, on see igati ilus ja sümboolne kingitus minu meelest.https://www.etsy.com/de/listing/1406243759/steinbild-abschied-kindergarten

Püha mooses, milleks selline iba, kruusid ja kandikud. Nalja teete või?

??? Siinsed lapsevanemad on arvamusel, et lasteaiakaaslaste pildiga tass on ilus mälestus lasteaiaajast, enne kui kõik oma kodupiirkonna koolidesse laiali lähevad. (tegu on vanemate töökohapõhise lasteeaiaga).

Aga ok, eks ma siis ütlen edasi, et Eesti käo arvates on tegu iba ja naljaga ning perekoolist anti käsk ära muuta. Mida prouad lahkesti lubavad teiste riikide kodanikel oma lastele ja nende kasvatajatele kinkida? Kas Rahva Raamatu kinkekaarte ja kipslilledega karbikesi?

+11
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina elan välismaal ja meil siin ka on see teema praegu aktuaalne. Lihtsalt pakun huvi pärast ideid, mida siin tehakse.

Meil üks aktivist mamps tegi kõigist lasteaialõpetajatest ühispildi (see polnud üldse lihtne ettevõtmine, sest siin on segarühmad ja mitmest rühmast tuli vanemad lapsed kokku orgunnida). Siis järgmine ülesanne oli, et iga laps peab kirjutama ise oma nime, vanem skännib selle ja saadab meiliga ja siis see aktivist disainis pildi kokku, iga lapse juurde tema autogramm. Siis tellis kuskilt iseteenindusega fotopoest vms tassid, kuhu see pilt peale trükitud on. Iga laps saab mälestuseks tassi ja kasvatajad ka. Ja kasvatajad vist saavad veel lisaks ka mingi kohvikandiku sama fotoga. Mina ei ole aktivist, aga skännisin nime ja paypallisin raha. Igatahes on siin varem kingitud ka kinkekaarte ja kogutud lihtsalt raha. Selle eest käisid kasvatajad mingil team-buildingu üritusel.

Ja siis oli veel idee teha ise selline asjandus nagu siin lingil müügil. See kahjuks ei teostunud, polnud meisterdamishuvilisi. Igatahes, kui veekogu lähedal, kust kivikesi lihtne saada, on see igati ilus ja sümboolne kingitus minu meelest.https://www.etsy.com/de/listing/1406243759/steinbild-abschied-kindergarten

Püha mooses, milleks selline iba, kruusid ja kandikud. Nalja teete või?

??? Siinsed lapsevanemad on arvamusel, et lasteaiakaaslaste pildiga tass on ilus mälestus lasteaiaajast, enne kui kõik oma kodupiirkonna koolidesse laiali lähevad. (tegu on vanemate töökohapõhise lasteeaiaga).

Aga ok, eks ma siis ütlen edasi, et Eesti käo arvates on tegu iba ja naljaga ning perekoolist anti käsk ära muuta. Mida prouad lahkesti lubavad teiste riikide kodanikel oma lastele ja nende kasvatajatele kinkida? Kas Rahva Raamatu kinkekaarte ja kipslilledega karbikesi?

Ja sa arvad, et kasvatsja peab oma eraelus aegade lõpuni vaatama teie laste nägusid ja hommikust õhtuni meenutama, kui tähtsad ja ideaalsed just need lapsed olid. Ega niisama pildid ju fotoalbumis pole piisavad.

Ehk ikka pole mitte kasvataja tähtis, vaid ainult oma laps, keda siis vägisi surutakse kasvataja koju.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänan, et muretsed välismaa lasteaiakasvatajate eraelu pärast. Kinnitan, et ükski siinne kasvataja ei ole vägisi kohustatud ühtegi eset oma eraelulisse koju kaasa viima. Võib töö juures kasutada, võib ka üldse mitte kasutada, ausalt, meil on siin tavaline tsiviliseeritud riik, ei ole lasteaialaste vanemate autokraatia.

Saan aru, et vist oled ise kasvataja ja seepärast tunned end puudutatuna? Kui laste piltide nägemine sellist ahistust ja surutist tekitab, oleks ilmselt aeg elukutset vahetada?

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

http://www.vilgolilled.ee/?product_cat=lillekarbid&post_type=product&s=

Ma viskaks need kohe ära.

Mida siis sulle kingitakse? Kunstlill? Ei sobi “surnud” lilled ja ei sobi elus lilled????

Potis taim või ei midagi. Miks peaks kodus muumiat hoidma?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänan, et muretsed välismaa lasteaiakasvatajate eraelu pärast. Kinnitan, et ükski siinne kasvataja ei ole vägisi kohustatud ühtegi eset oma eraelulisse koju kaasa viima. Võib töö juures kasutada, võib ka üldse mitte kasutada, ausalt, meil on siin tavaline tsiviliseeritud riik, ei ole lasteaialaste vanemate autokraatia.

Saan aru, et vist oled ise kasvataja ja seepärast tunned end puudutatuna? Kui laste piltide nägemine sellist ahistust ja surutist tekitab, oleks ilmselt aeg elukutset vahetada?

Ei, ma olen kasvataja laps.

Et siia lõpupeol viskab kasvataja kruusi prügikasti ära? Või mis ta tegema peaks?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 62 )


Esileht Väikelaps Mida kinkida lasteaias õpetajatele