Esileht Kodunurk Mida te täna süüa teete?

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 154 )

Teema: Mida te täna süüa teete?

Postitas:

[small]Viki kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sööme juba kaks päeva ainult Caesari salatit(rooma ja lehtsalat, tomat,kurk,paprikas,muna, fetajuust ja kaste). Magustoiduks on arbuus, murelid ja maasikad. Järgmiseks on plaanis teha külm suvisuppi. Palavusega ei taha lihtsalt midagi suurt valmistada ega süüa. :)[/tsitaat]
Vabanust- aga siin ei ole mitte mingit pistmist caesari salatiga, sul on salatist kõik komponendid puudu, mis annaks üldse õiguse ühele salatile nimeks panna caesari salat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Viki kirjutas:[/small]

Vabanust- aga siin ei ole mitte mingit pistmist caesari salatiga, sul on salatist kõik komponendid puudu, mis annaks üldse õiguse ühele salatile nimeks panna caesari salat.[/tsitaat]
Tõestuseks on üks näide siin 🙂 http://www.tallegg.ee/retseptid/_salatid/kana-caesari-salat
Kuna ma teen alati ise süüa siis leiutan endale kõige sobivama retsepti ja loomulikilt seda muudan. Mis minu salatis oli nii valesti? Nõustun, et osaliselt minu salat on rohkem Kreeka salati moodi. Aga tänasepäeval pole kindlat retsepti ju. Minu salatis oli vähemalt 2 komponendi – Caesari kaste ja Rooma salati lehed. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.07 20:04; 24.07 08:12; 04.08 10:39; 01.09 11:41; 17.10 13:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin esimest korda tom kha gai suppi, tõsi, maitseaine valmisseguga. Aga meile maitses. Üleüldse mõtlen ma, et kuidas küll senised 40 aastat ilma kookospiimata olen suutnud elada…
Eile tegin suvikõrvitsakotlette fetalaadse juustuga, lisandiks küüslauguga maitsestatud jogurt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie tegime täna värskekapsa-hakklihahautist: http://www.nami-nami.ee/Recipe/View/9103/V%C3%A4rskekapsa-hakklihahautis
Vürtsköömed annavad sellele hautisele eriti hea maigu man.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna tegime viimerikastet http://www.nami-nami.ee/Recipe/View/3437/Viinerikaste , kõrvale sõime peedisalatit ja kartulit.
Magusat ei viitsinud teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eile oli kartulisalat, täna makaronisalat ja homme riisisalat. Kuum on. Jäätist ka hunnikuga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Viki kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sööme juba kaks päeva ainult Caesari salatit(rooma ja lehtsalat, tomat,kurk,paprikas,muna, fetajuust ja kaste). Magustoiduks on arbuus, murelid ja maasikad. Järgmiseks on plaanis teha külm suvisuppi. Palavusega ei taha lihtsalt midagi suurt valmistada ega süüa. :)[/tsitaat]

Caersari salatis ei käi lehtsalat, tomat, kurk, paprika, muna ega fetajuust. See võib olla lihtsalt üks salat ja maitsev ka, aga Caesari salatil on konkreetne retsept ja kindlad koostisained. http://thredahlia.blogspot.com/2010/05/caesari-salatist-nii-ja-naa.html

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Viki kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sööme juba kaks päeva ainult Caesari salatit(rooma ja lehtsalat, tomat,kurk,paprikas,muna, fetajuust ja kaste). Magustoiduks on arbuus, murelid ja maasikad. Järgmiseks on plaanis teha külm suvisuppi. Palavusega ei taha lihtsalt midagi suurt valmistada ega süüa. :)[/tsitaat]

Caersari salatis ei käi lehtsalat, tomat, kurk, paprika, muna ega fetajuust. See võib olla lihtsalt üks salat ja maitsev ka, aga Caesari salatil on konkreetne retsept ja kindlad koostisained. http://thredahlia.blogspot.com/2010/05/caesari-salatis%5B…%5Da.html

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.08 17:18; 28.09 16:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Viki kirjutas:[/small]

Caersari salatis ei käi lehtsalat, tomat, kurk, paprika, muna ega fetajuust. See võib olla lihtsalt üks salat ja maitsev ka, aga Caesari salatil on konkreetne retsept ja kindlad koostisained. http://thredahlia.blogspot.com/2010/05/caesari-salatis%5B…%5Da.html%5B/tsitaat%5D
Nõustun, et osaliselt minu salat on rohkem Kreeka salati moodi.:d

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.07 20:04; 24.07 08:12; 04.08 10:39; 01.09 11:41; 17.10 13:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaks pakki: külmutatud seened ja külmutatud juurvili, potti, supiks, ja kaks buljonikuubikut ka, törts õli! Peedisupp!

Kartulad keema! Tegelikult tahaks ja läheks poodi: maasikamoosi ja jäätist ostma! Shokolaadi ka!

Ei viitsi vaaritada! Üksikul inimesel pole kohustust vaaritada! Külmutatud juurviljaga vean koguaeg läbi! Makarone ei viitsi kougaeg süüa! Enda juurikad veel väikesed!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain ka kartula-munaroa valmis, rohke tilliga, soolase! Jõin kuuma vaarikateed kõrvale! Magusat! Kas see on stresside segi söömine? Igatahes väga hea oli!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas teie hulgas pole tõesti ühtegi taimetoitlast? Tore oleks vahelduseks mingied põnevaid taimetoiduideid lugeda, kui et ainult vorstid-liha-pelmeenid iga päev. ise tegin täna õhtuks värske köögiviljasalati. [/tsitaat]

Mina olen üks selline peaaegu-taimetoitlane:)
Viimastel päevadel on olnud menüüs:
– külm kefiirisupp riivitud peedi, hapukurgi, kurgi, redise jms maitsva kraamiga
– kausisushi
– külmad soba nuudlid
– grillitud suvikõrvits praejuustuga
– lõhesupp
– kukeseenepasta

Külmade ilmadega söön hea meelega ka lihaga tehtud suppe, aga suvel liha poole ei tõmba üldsegi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.08 13:19; 26.08 13:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Tõestuseks on üks näide siin 🙂 http://www.tallegg.ee/retseptid/_salatid/kana-caesari-salat
Kuna ma teen alati ise süüa siis leiutan endale kõige sobivama retsepti ja loomulikilt seda muudan. Mis minu salatis oli nii valesti? Nõustun, et osaliselt minu salat on rohkem Kreeka salati moodi. Aga tänasepäeval pole kindlat retsepti ju. Minu salatis oli vähemalt 2 komponendi – Caesari kaste ja Rooma salati lehed. 🙂 [/tsitaat]
See on eriti haige, kui inimene teeb mingi oma retsepti järgi suvalist asja ja nimetab selle gemüse siis mingi tuntud roa nimega, minu ema näiteks kutsus mind pasta bolognese´t sööma, kohale jõudes ootas mind pannil praetud makaronid hakkliha ja ketshupiga, sinu loogika järgi bolognese missugune, makaronid on, hakkliha on, midagi punast kah, valmis!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 19:02; 16.08 13:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

See on eriti haige, kui inimene teeb mingi oma retsepti järgi suvalist asja ja nimetab selle gemüse siis mingi tuntud roa nimega, minu ema näiteks kutsus mind pasta bolognese´t sööma, kohale jõudes ootas mind pannil praetud makaronid hakkliha ja ketshupiga, sinu loogika järgi bolognese missugune, makaronid on, hakkliha on, midagi punast kah, valmis! [/tsitaat]

ära virise

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.07 18:16; 14.08 17:57; 19.08 18:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]LadyPinkCatX kirjutas:[/small]
[tsitaat]Eile oli suvikõrvitsa kartuli vorm koorekastmes ja elukaaslasega juurde kanafilee. [/tsitaat]

See on küll naljakalt sõnastatud 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.01 22:08; 15.07 10:54; 14.08 22:19; 29.03 21:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on täna ahjulõhe, tilli-jogurtikaste, toorsalat ja keedetud kartulid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 19:02; 16.08 13:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Agne74 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kaks pakki: külmutatud seened ja külmutatud juurvili, potti, supiks, ja kaks buljonikuubikut ka, törts õli! Peedisupp!

Kartulad keema! Tegelikult tahaks ja läheks poodi: maasikamoosi ja jäätist ostma! Shokolaadi ka!

Ei viitsi vaaritada! Üksikul inimesel pole kohustust vaaritada! Külmutatud juurviljaga vean koguaeg läbi! Makarone ei viitsi kougaeg süüa! Enda juurikad veel väikesed![/tsitaat]

Augustis veel väikesed??

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänasele pidulauale läks:

hummus
baklazhaanimääre
praetud lillkapsaõisikud
tomati-mozzarellavaagen
spinatipirukad
falafelid
halloumijuustuslat
tabbouli salat
pitaleib
baklaava
mango-apelsiinisalat tshilliga
meloni-arbuusitükid

Seda nodi jagub homseni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meil on täna ahjulõhe, tilli-jogurtikaste, toorsalat ja keedetud kartulid.[/tsitaat]

mmmmmmmm kui hea

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.07 18:16; 14.08 17:57; 19.08 18:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Gruusiapärane liha … läks pruunistamise järgselt potti keema … ca 2h (tervise iseärasus), lõppeks noored porgandid seibina ja sibulat – küüslauku, till petersell …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina keedan täna lillkapsast, sööme võiga.

Magusaks on ¨okolaaditükkidega plombiir.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hommikul kartulisalat viineritega. Lõunal oad keefiriga. Õhtul ahjuribi koos juurviljadega(kartul, porgand, paprika, kaalikas, sibul, küüslauk).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

suure potitäie borshi keetsin juba eile õhtul valmis, jätkub kaheks päevaks.
Lähematel päevadel on plaanis veel suvikõrvitsakotletid ning oad küüslaugu ja parmesaniga.
Alati on külmikus maitsestamata jogurtit smuuti jaoks ning torukohupiima marjadega söömiseks. Olen desserdi-usku.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.08 13:19; 26.08 13:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin täna vorstikastet (küll viineritega, aga ikkagi): http://www.nami-nami.ee/Recipe/View/631/V%C3%A4ga-hea-vorstikaste
Magusaks ostsin ¨okolaaditükkidega plombiiri.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänane õhtusöök täidetud paprika ja tegin kõrvale ka ahjukartulit, kellel soovi võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahjulõhe ( Maksis oli filee 4,9)
kartul ja toorsalat!

Magusaks jäätis põldmarjamoosiga

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kanatiivad kastmes ja spagetid. Magusaks saab kohupiimakooki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täidetud pannkoogid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne esmaspäeva ei liiguta, sest täna said valmis:

* lillkapsapüreesupp ja pestosed saiakrutoonid
* kana sisefileed v.hallitusjuustu kastmes
* praetud segaseened
* estragoni ja parmesaniga maitsestatud ahjuporgandid
* kartuli-selleripüree
* salati miksib igaüks ise
* vaarikatega rullbiskviit

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna tuleb seenekaste, kartul ja tomati-kurgisalat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.07 20:04; 24.07 08:12; 04.08 10:39; 01.09 11:41; 17.10 13:47;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 154 )


Esileht Kodunurk Mida te täna süüa teete?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.