Esileht Pereelu ja suhted Mida teeksite teie?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: Mida teeksite teie?

Postitas:

Kuidagi on elu võtnud pöörde, et abikaasale on tekkinud armuke.
Lugu kestab juba mõned kuud.
Algselt teataski mees, et meie suhe läbi, temal on uus silmarõõm, kellega kohtuda ja seda ta ka tegigi. Siiski, mõne aja pärast meie suhted taastusid ja mees lubas mitte enam selle naisega kohtuda.
Kahjuks ei ole ta oma lubadust pidanud, ilmselt on see naine nii rumal, et tuleb kohtumisele värskelt lõhnastatuna ja loomulikult on see lõhn ka mehe kaelal ja rinnal ja riietel. Tülgastav. Ise valetab ja varjab, kuis suudab, temal pole kedagi jne.

Mees arvab, et ma ei tea, kes see naine on, aga paraku ma tean. Tean ka kes on selle naise elukaaslane.
Küsimus olekski, mida antud olukorras teha? Kas anda armukese mehele teada? Eesmärk oleks enda mees tagasi võita, aga kahjuks kogemusi selles vallas endal napib.

+4
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 03.12 12:28; 03.12 13:58; 05.12 12:32; 05.12 13:09; 05.12 13:35; 05.12 14:04; 06.12 10:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks soovitusi saad nüüd seinast seina. Igaühe oma asi, kas ta tahab sellist eluskaaslast endale tagasi või mitte. Sina tahad. Kui sa oled nõus sihukese tagasi võtma ja koos elama, siis momendil teda tagasi nuiama hakata pole ka mõtet, ta on ju teise järele hull praegu. Kui suudad leppida sellega(eks neil teod ammu tehtud) ja oodata, siis tõmbu tagasi, ja eemaldu. Nagu ikka, selline strateegia käib. Niipalju, kui võimalik ja keegi ei oska ju öelda, palju neil kahel selleks aega kulub, et asi lõpeks ja mees sind tagasi hakkas tahtma. Äkki jäävadki sellega kokku ja sa ei saa ju vägisi seda meest tagasi? Kui aga nad ei jää kokku, siis oota lihtsalt, ja mida vähem ennast peale surud ja mida rohkem oma elu elad, seda parem.
Sest kuna sa ei tea, mis saama hakkab, siis ka sinul võib hoopis tekkida variant saada omale mingi muu elu ja kohata kedagi teist, kui selle mehe ootamine liiga pikaks venib.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.12 12:42; 03.12 18:13; 05.12 13:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teist korda andeks ei annaks ja viskaks mehe välja. Esimesel korral suudaksin andestada tingimusel, et me mõlemad armastame teineteist ja see jääb ainsaks korraks

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.12 12:49; 05.12 09:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle naise mees peaks ka teadma. Tema võib olla ei taha olla viies ratas. Ja kui teda ei häiri, siis ta ei võta midagi ette.

Sinu kohta arvan, et kui tõesti soovid seda meest tagasi ja tema kõrvalsuhte lõppedes saate oma asjad klatitud, on tore – kui teile sobib.

Mehele peaksid ikkagi andma teada, et sulle selline elu ei sobi. Las ta teeb oma valiku.
Sest mõtle, sina ootad ja ootad, millal ta selle armukese maha jätab ja sinu juurde tagasi tuleb – aga reaalsus võib olla selline, et ta valib teise naise või jätab ta maha, aga ei tule sinu juurde ka tagasi.
Siis oled lihtsalt oma aega raisanud. Nõua vastust nüüd ja kohe.
Ma usun, et seda sama nõuaks ka selle naise mees.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sul on tõendeid, mitte lihtsalt arvamus siis ma ootaks olukorda, kus kõik need 3 on ühes kohas koos ja küsiks siis nende käest, mis toimub. Oletame, et tõstatad selle teema, mingil koosviibimisel ja sul on reaalsed tõendid nagu sms, facebooki chat või pildid sinu abikaasast ning armukesest koos…siis alles saad infoga lagedale tulla. Praegu mängiks lollikest ja ootaks oma võimalust. Las siis seletavad kõigi ees, kes nad teineteisele on. Kui praegu nina peale viskad, siis see naine midagi üles ei tunnista, sinu mees jälle räägib, et on head sõbrad. Hangi tõendeid.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lase mees oma mõtetes vabaks. Mida rohkem sa ussitad ja mehest kinni hoiad, seda rohkem tahab ta ära saada. Võimuvõitlus ja hormoonide mäng käib praegu. Kui lased vabaks, võib see asi iseenesest maha käia ja mees tuleb tagasi. Kui sa selleks hetkeks teda üldse enam tagasi tahadki.

Ära jää nutma ega halama, mehe ja selle teise naisega kiusu ajama. Hakka hoopis ise elama. Tee ainult endale meelepäraseid asju, löö end lille, käi väljas kas kinos, teatris, kontsertidel või kus tahad, tee trenni, mine mingisse hobiringi, sõbrusta vabalt erinevate inimestega (aga ära otsi romantilisi ega sekssuhteid!). Lihtsalt tunne elust rõõmu, sest suhe ei ole ainus asi elus, mis võib rõõmu tuua. Ka sellises raskes olukorras olles võib muudest asjadest rõõmu leida!

Kui mehele selline muutus märkamata jääb ning ta sulle siiski enam tähelepanu ei pööra, siis ei olegi teil mingit tõsist suhet, mida taga nutta. Las minna. Tuleb ehk paremgi ning sa oled seda väärt!

+22
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina annaks mehele teada. Temal kui asjaosalisel on ka õigus infole, eks ta ise vaatab, mis ta selle infoga peale hakkab.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sul on tõendeid, mitte lihtsalt arvamus siis ma ootaks olukorda, kus kõik need 3 on ühes kohas koos ja küsiks siis nende käest, mis toimub. Oletame, et tõstatad selle teema, mingil koosviibimisel ja sul on reaalsed tõendid nagu sms, facebooki chat või pildid sinu abikaasast ning armukesest koos…siis alles saad infoga lagedale tulla. Praegu mängiks lollikest ja ootaks oma võimalust. Las siis seletavad kõigi ees, kes nad teineteisele on. Kui praegu nina peale viskad, siis see naine midagi üles ei tunnista, sinu mees jälle räägib, et on head sõbrad. Hangi tõendeid.

Kolmekesi kokkusaamist oleks keeruline korraldada, ma ei tunne armukest ja tema elukaaslast reaalselt.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 03.12 12:28; 03.12 13:58; 05.12 12:32; 05.12 13:09; 05.12 13:35; 05.12 14:04; 06.12 10:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma võrgutaks armukese mehe

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidfas teil intiimse poolega on? Seks?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.12 12:42; 03.12 18:13; 05.12 13:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ilmselt on see naine nii rumal, et tuleb kohtumisele värskelt lõhnastatuna ja loomulikult on see lõhn ka mehe kaelal ja rinnal ja riietel.

Vaevalt ta seda rumalusest teeb, see on ikka kavalus. Märgistab su mehe ära, et sa ikka kindlalt teaksid, et mees temaga sehmib.

Kas anda armukese mehele teada? Eesmärk oleks enda mees tagasi võita, aga kahjuks kogemusi selles vallas endal napib.

Tagasi sa enda meest niimoodi ei võidaks, küll aga saaks su mehe armukesest vaba naine, kellel oleks hea muretu sinu mehega nüüd juba tõsisemat liini ajada.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.12 21:43; 06.12 08:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti teata! Siin foorumis on nii palju lits armukesi kes muud ei soovi kui saaks ainult lammutada.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas võib küsida, miks tahad, nui neljaks, sellisest mehest kinni hoida? Petab, valetab, salgab… Mul oleks sellise jama peale armastus kadunud ja põlgus vaid järel. Mis temas positiivset on?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.12 09:02; 05.12 13:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina annaks mehele teada. Temal kui asjaosalisel on ka õigus infole, eks ta ise vaatab, mis ta selle infoga peale hakkab.

Kuna sooviks oli ikkagi mees endale jätta, siis võib olla armukese mehe reaktsioon selline, et viskab liiderliku naise välja – siis on see nuttes teemaalgataja mehe rinnal ning mees tunneb kohustust seda naist aidata. Seega oleks plaan mokas. Lihtsam on suu kinni hoida ja silm kinni pigistada – äkki siis ei lähe mees ära…

Brrr, aru ei saa, mis väärtus on sellisel mehel…

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.12 12:49; 05.12 09:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaevalt ta seda rumalusest teeb, see on ikka kavalus. Märgistab su mehe ära, et sa ikka kindlalt teaksid, et mees temaga sehmib.

Ma pakuks ka, et õelusest teeb. Varsti on mehel ka küünte jäljed selja peal, kuigi normaalses suhtes keegi meest nii ei märgista…

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.12 09:37; 06.12 06:42; 06.12 08:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

midagi ei teeks.

hakkaks oma elu elama, mitte ei ripuks sellise petise küljes. nii, kui mees saab aru, et naine sõltub mehest kas vaimselt või materiaalselt ning on valmis eneseväärikust alandades lömitama petise ees, on edasine kahepoolne, rahuldust pakkuv, usaldusväärne ja pikaajaline suhe üsna ebareaalne. hea suhe ei vaja ebamõistlikku ühepoolset pingutamist.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pigem arvan ka et see naine märgistab. Õelusest, kavalusest, millest iganes.
Juba esimestest kohtumistest peale ja kogu aeg sama lõhn.

Miks ma meest maha ei jäta? Põhimõtteliselt. Miks peaks mingi lipakas niisama lihtsalt minu mehe endale saama.

Ma ei ole majanduslikult sõltuv, lahkumineku korral peaks mees nagunii alimente maksma, sellepärast ma ei muretse.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 03.12 12:28; 03.12 13:58; 05.12 12:32; 05.12 13:09; 05.12 13:35; 05.12 14:04; 06.12 10:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidfas teil intiimse poolega on? Seks?

Hästi on, endalegi üllatuseks. Parem kui varem. Vaevalt et armuke selle teadmise üle rõõmustaks.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 03.12 12:28; 03.12 13:58; 05.12 12:32; 05.12 13:09; 05.12 13:35; 05.12 14:04; 06.12 10:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees endiselt petab, siis teist korda ei andestaks. Isegi kui oleks suur soov peret koos hoida, ei tuleks sellest elust ilmselt enam midagi välja, suure tõenäosusega petaks mees kas selle naise või mõne teisega edasi. Nii et kui oled kindel, et mees pole suhet selle naisega lõpetanud, siis räägiks otse ja ütleks, et soovin lahku minna. Juhul kui on lapsed, abielu, ühine kodu, siis on see paras stress, kuni kõik saab kokku lepitud ja osapooli rahuldavalt ning inimlikult ja tülideta jagatud-korraldatud, aga ma arvan, et hingerahu ja endast lugupidamine on ka midagi väärt.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pigem arvan ka et see naine märgistab. Õelusest, kavalusest, millest iganes.

Juba esimestest kohtumistest peale ja kogu aeg sama lõhn.

Miks ma meest maha ei jäta? Põhimõtteliselt. Miks peaks mingi lipakas niisama lihtsalt minu mehe endale saama.

Ma ei ole majanduslikult sõltuv, lahkumineku korral peaks mees nagunii alimente maksma, sellepärast ma ei muretse.

Kui lihtsalt kiusu pärast, siis ela edasi nagu elanud oled. Parim ilmselt, mida saad teha, on hakata oma elu elama täiel rinnal. Las tekkivad uued sõbrad, uued huvid, oma käigud. Kui sa halades mehe küljes ripud, siis sellega sa temas huvi küll uuesti ei ärata.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.12 09:02; 05.12 13:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pigem arvan ka et see naine märgistab. Õelusest, kavalusest, millest iganes.

Juba esimestest kohtumistest peale ja kogu aeg sama lõhn.

Miks ma meest maha ei jäta? Põhimõtteliselt. Miks peaks mingi lipakas niisama lihtsalt minu mehe endale saama.

Ma ei ole majanduslikult sõltuv, lahkumineku korral peaks mees nagunii alimente maksma, sellepärast ma ei muretse.

Kui lihtsalt kiusu pärast, siis ela edasi nagu elanud oled. Parim ilmselt, mida saad teha, on hakata oma elu elama täiel rinnal. Las tekkivad uued sõbrad, uued huvid, oma käigud. Kui sa halades mehe küljes ripud, siis sellega sa temas huvi küll uuesti ei ärata.

Halades ei ripu 🙂 Kunagi alguses aga enam mitte. Võtangi vabalt ja vaatan, mis elu toob.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 03.12 12:28; 03.12 13:58; 05.12 12:32; 05.12 13:09; 05.12 13:35; 05.12 14:04; 06.12 10:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ma meest maha ei jäta? Põhimõtteliselt. Miks peaks mingi lipakas niisama lihtsalt minu mehe endale saama.

naine on lipakas? Kes su mees siis on, puhta hoorajääger, näppu tuleks tema suunas vibutada. Miks ei peaks naised vastu võtma kui mees seda ise tahab. Kui ei ole meest minemas, ei ole ka naistel keda vastu võtta.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ma meest maha ei jäta? Põhimõtteliselt. Miks peaks mingi lipakas niisama lihtsalt minu mehe endale saama.

naine on lipakas? Kes su mees siis on, puhta hoorajääger, näppu tuleks tema suunas vibutada. Miks ei peaks naised vastu võtma kui mees seda ise tahab. Kui ei ole meest minemas, ei ole ka naistel keda vastu võtta.

Mees on muidugi seesamune, keegi kindlasti ei vaidle vastu, aga on olemas ütlemine – “kui mära ei indle, siis täkk ei tõmble”. See on üldteada ja vastupidi pole seda sõnastatud.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.12 12:42; 03.12 18:13; 05.12 13:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju sa nüüd teed neid ühesuguseid teemasid?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju sa nüüd teed neid ühesuguseid teemasid?

Valesse teemasse kirjutasid vist.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 03.12 12:28; 03.12 13:58; 05.12 12:32; 05.12 13:09; 05.12 13:35; 05.12 14:04; 06.12 10:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks Sa tahad sellist meest, kes Sind petab, tagasi?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

, kuni kõik saab kokku lepitud ja osapooli rahuldavalt ning inimlikult ja tülideta jagatud

oh sind optimisti!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eesmärk oleks enda mees tagasi võita, aga kahjuks kogemusi selles vallas endal napib.

Aga kas pikemas perspektiivis kah eesmärgile oled mõelnud?

Ok, kitud armukese mehele ära, see viskab naise välja, naine paneb su mehe fakti ette, et nüüd hakkame koos elama (sest sinu eit lõhkus mu kooelu!), mees saadab ta pikalt ja tahab sind tagasi.
See kõik võib olla…
AGA mees on ju petis edasi ja petis on ta sel lihtsal põhjusel, et sinust enam ei hooli.
Varsti leidub aedikus järgmine lõhnastatud utt (= emane lammas), kes mehele jälgi jätab. Ja see ratas ei lõpeta mitte kunagi pöörlemist.
Mõistlik oleks ikka sellist meest pidada, kes sinu järgi jookseb, mitte kogu küla lambukeste.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.12 09:37; 06.12 06:42; 06.12 08:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidfas teil intiimse poolega on? Seks?

Hästi on, endalegi üllatuseks. Parem kui varem. Vaevalt et armuke selle teadmise üle rõõmustaks.

No anna tuld siis, kurna mees välja, nii et armukesele ei jää midagi. Märgista ise ka meest kuidagi… Nt joonista ta seljale või peenisele kehamarkeriga midagi kelmikat.

Aga tõsiselt, armukese mehega rääkimine on küll kõige viljatum asi siin ilmas, kui armuke juba sinu meest käib märgistamas…
Või mine sa tea, kui sa lihtsalt kätte tahad maksta, eks saada siis anonüümkiri, aga arvestama pead mitme halva tagajärjega:
1. sinu mees võib peksa saada armukese mehe käest – kas see on see, mida sa tahad?
2. armuke aktiveerub eriliselt, kui tema mees ta maha jätab
3. armuke kolib teie juurde sisse ja lisaks mehele pead sa ka majapidamist temaga jagama

jne.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.12 21:43; 06.12 08:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

… kätte tahad maksta…sinu mees võib peksa saada armukese mehe käest …

Mis võiks veel parem kättemaks olla?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.12 09:37; 06.12 06:42; 06.12 08:40;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )


Esileht Pereelu ja suhted Mida teeksite teie?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.