Esileht Koolilaps Mida teha, kui õpetaja karjub laste peale?

Näitan 13 postitust - vahemik 31 kuni 43 (kokku 43 )

Teema: Mida teha, kui õpetaja karjub laste peale?

Postitas:

Jah täitsa lõpp kui lapsele ei meeldi karjuv õpetaja siis ta on vatitups no tere tali! Minu laps nt on ka selline kes ei mõista karjumist ja kuri olemist. Seda enam, et käib mingi loll jutt, et kogu klass kisab ja ei kuula. Tegelt on 2 õpilast aga nendega ei osata toime tulla ja kõik kannatavad. Mu laps nt tõi näite, kus õpetaja ütles, et te kõik lärmate, mu laps istus üksinda ja ütles, et oli terve 45min vait.

Seega mina teataks lastekaitsesse. Olles ise töötanud õpetajana saab muud moodi ka kui lõugamisega.

Mina soovitan sul minna kooli ja näidistunnina soovitavalt päeva lõpu poole ette näidata kuidas nende paari lapsega kenasti karjumata hakkama saada, nii, et nemad kaasa töötaksid ja ülejäänud klass oma hariduse kätte saaks.

Mingi õpetaja jälle platsis.. vaesed õpetajad ikka.

Ma ka alati imestan kuidas neil nii palju aega siis perekoolis istuda on. Terve viimane aasta jooksul on iga nädal postitus kuidas õpetajad kiusavad lapsi.

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.10 14:03; 17.10 15:22; 17.10 18:40; 18.10 11:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina räägiksin lapsega, et vaevalt õpetaja karjuks, kui klass kaasa töötaks ja pidevalt ei lobiseks. Karjumine tähendab, et vaiksema häälega rääkides tulemust polnud. Seega valik on lastepoolne, ei jõura tunnis, töötad kaasa ja pääsed karjumisest. Kui see ei sobi, tuleb karjumine ära kannatada.

Minu lapsed ka kurdavad, et treener ujulas karjub. Ise ma käin ujulas kolme lapsega ja kujutan ette küll kuidas klassitäis lapsi vees kisavad ja möllavad ja kui tahad end kuidagigi kuuldavaks teha, et lapsed ka midagi õpiksid ja nende ohutus oleks tagatud, siis pead nii kõvasti hüüdma, et tõepoolest kõik üle oma vatramisemulli kuuleksid.

Täpselt sama on jalgpalli trennis. Mõni treener on kõva häälega,sest peab võistlustel kõva häälega juhendama platsi ääres ja trennis korda hoidma. Samas inimesena on ta ülitore ja sõbralik lastega. Seda kutsutakse korraks ja ilma selleta ei tule tulemusi.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma õpetajate kohta ei tea, kuid paar aastat tagasi kutsusin politsei rämedalt ropendavale-sõimavale naabrivanamutile. See vanamutt tegeles aina kiusu ajamise ja lolluste väljamõtlemisega. Politsei tegi talle visiidi ja selgitas mulle, et kui olen naabrivanaeite ette hoiatanud, võin tema möla ja sõimlemist filmida, siiski ei tohi seda hiljem avaldada ega kusagil kasutada, va politseis avalduse kirjutamiseks ja tõendiks. Naabrivanamutt teades, et teda filmitakse, st olin talle seda öelnud, ei tohtinud seda aga keelata, mul telefoni käest rebida ega füüsiliselt rünnata. Vaevalt, et õpilane ilma teavitamata võib filmida, lindistada. Aga muidu see võimalus on olemas, et kui sõimab siis on õigus filmida, vaid avalduse kirjutamise tarbeks, olles ette hoiatanud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi õpetaja jälle platsis.. vaesed õpetajad ikka.

Ma ka alati imestan kuidas neil nii palju aega siis perekoolis istuda on. Terve viimane aasta jooksul on iga nädal postitus kuidas õpetajad kiusavad lapsi.

Selliseid teemasid treivad ikka tegevusetud lapsevanemad.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.10 07:18; 08.10 06:04; 17.10 14:38; 17.10 22:01; 18.10 08:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:
+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.10 14:03; 17.10 15:22; 17.10 18:40; 18.10 11:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eile vist räägiti väikesest Ala koolist Vikerraadio uudistes. Koolis on umbes 30 õpilast, neit kuus elavad internaadis. Õpetajad olid jutu järgi äärmiselt toredad ja internaadi kasvataja nimetas, et need nagu omad lapsed tal. Koolis käivat lapsi ka päris kaugelt. Lõpus öeldi, et oleks vaid lapsi rohkem! Kas need sinu tuttavad lapsed kooli vahetada ei saaks?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eile vist räägiti väikesest Ala koolist Vikerraadio uudistes. Koolis on umbes 30 õpilast, neit kuus elavad internaadis. Õpetajad olid jutu järgi äärmiselt toredad ja internaadi kasvataja nimetas, et need nagu omad lapsed tal. Koolis käivat lapsi ka päris kaugelt. Lõpus öeldi, et oleks vaid lapsi rohkem! Kas need sinu tuttavad lapsed kooli vahetada ei saaks?

Tõrva vald Valga maakond.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.10 14:03; 17.10 15:22; 17.10 18:40; 18.10 11:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi õpetaja jälle platsis.. vaesed õpetajad ikka.

Ma ka alati imestan kuidas neil nii palju aega siis perekoolis istuda on. Terve viimane aasta jooksul on iga nädal postitus kuidas õpetajad kiusavad lapsi.

Selliseid teemasid treivad ikka tegevusetud lapsevanemad.

Kuidas palun?

Alandavate märkuste ja irooniliste kommentaaridega tahad siin foorumis endale elus midagi tõestada?

Tundud väga ebameeldiv inimene olevat ja tahad ka siia teemasse imbuda, kuigi sul midagi tarka öelda pole.

https://www.postimees.ee/1401063/opetajad-kiusavad-lapsi-solvangutega

Õpi kägusid eristama!

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.10 07:18; 08.10 06:04; 17.10 14:38; 17.10 22:01; 18.10 08:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi õpetaja jälle platsis.. vaesed õpetajad ikka.

Tsiteerisid mind, aga mina ei ole õpetaja. Olen eriala spetsialist, kes on vahel koolis lastele oma erialateemalist tundi käinud andmas. Mul näiteks on eriline kõva hääletoon näiteks selleks, kui olen mingi huvitava eseme klassi ringile saatnud ja sumin üle pea kasvab. Kõvem hääletoon on selleks, et samal ajal teemaga edasi minna ja mitte lühikest koolitundi vaid ühe asja vaatamisele kulutada.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.10 08:17; 17.10 08:23; 17.10 22:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Karjumisel ja karjumisel on vahe, teema-algataja ikka mõtleb seda, et mõne konkreetse lapse peale tõstetakse häält, mingil põhjusel, meil näiteks kunstitööde tegemisel, kui pole piisavalt ilusti, pidi suht häält tõstma õpetaja. Kunstitunni päevi meil suisa kardetakse. Ma ei saagi aru, kuidas saab nt ebaõnnestunud liimimine õpetaja nii endast välja viia.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 08:35; 18.10 11:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Karjumisel ja karjumisel on vahe, teema-algataja ikka mõtleb seda, et mõne konkreetse lapse peale tõstetakse häält, mingil põhjusel, meil näiteks kunstitööde tegemisel, kui pole piisavalt ilusti, pidi suht häält tõstma õpetaja. Kunstitunni päevi meil suisa kardetakse. Ma ei saagi aru, kuidas saab nt ebaõnnestunud liimimine õpetaja nii endast välja viia.

Ha, mul tuleb kohe silme ette Meryl Streep filmis Music of the heart. ☺

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.10 07:18; 08.10 06:04; 17.10 14:38; 17.10 22:01; 18.10 08:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Karjumisel ja karjumisel on vahe, teema-algataja ikka mõtleb seda, et mõne konkreetse lapse peale tõstetakse häält, mingil põhjusel, meil näiteks kunstitööde tegemisel, kui pole piisavalt ilusti, pidi suht häält tõstma õpetaja. Kunstitunni päevi meil suisa kardetakse. Ma ei saagi aru, kuidas saab nt ebaõnnestunud liimimine õpetaja nii endast välja viia.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.10 14:03; 17.10 15:22; 17.10 18:40; 18.10 11:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil vanemate järgi küll ei vaadata, lihtsalt rollid on paigas, taibud, keda kiidetakse ja “minu lemmik X” nimetatakse ja teised, kellele jääb väga sageli ebaõnnestuja roll. Ja ma arvan, et õpetaja ise ei adu seda vahet, mis ta lastel taibukuse baasilt teeb, aga see kellel tähed on koledad ja kollaaž on lopergune, tema peab ka seal koolis kuidagi need aastad vastu pidama. Ja selle karjumisega on ka nii, et mõnele on see tõesti nagu hane selga vesi, paneb edasi ja eriti südamesse ei võta, aga siis on teised, kes hommikul koolimaja uksest sisse minna ei taha. Nii et ma arvan, et nende mittetaibukate motiveerituna hoidmine on hea õpetaja mõõt. See, kui keegi su peale karjub, on ikka väga alandav.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 08:35; 18.10 11:36;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 31 kuni 43 (kokku 43 )


Esileht Koolilaps Mida teha, kui õpetaja karjub laste peale?