Esileht Pereelu ja suhted Miks löövad külge mehed, keda üldse ei märka?

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Miks löövad külge mehed, keda üldse ei märka?

Postitas:

Ma päris ei saanud aru, mis selle teema mõte on – kas teemaalgataja imestab, miks talle ainult need mehed külge ei löö, kes tallegi meeldivad? Või siis imestab ta, et ükski talle meeldiv mees ei löö talle külge, löövad ainult mittemeeldivad?

Loogiline oleks ju, kui külge löövad inimesed, kelle vahel on juba vastastikune meeldimine, näiteks oled märganud, et see inimene tahab kuidagi eriliselt just sinu läheduses olla, üritab just sinuga rääkida, vaatab pikalt otsa.

Eriti hetkeks, kus füüsiliselt ligi aetakse, peaks juba olema selgeks saanud, et kas meeldid talle või mitte. Niisama flirt jah võib suvaliste vahel toimuda. Aga naine üldiselt ei hakka puudutama, käperdama või suudlema inimest, kes ei ole talle mõista andnud, et talle see meeldiks. Mees aga hakkab.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 07.08 04:26; 07.08 19:38; 07.08 19:41; 07.08 19:44; 08.08 15:59; 08.08 16:04; 08.08 16:41; 10.08 13:42; 13.08 03:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma päris ei saanud aru, mis selle teema mõte on – kas teemaalgataja imestab, miks talle ainult need mehed külge ei löö, kes tallegi meeldivad? Või siis imestab ta, et ükski talle meeldiv mees ei löö talle külge, löövad ainult mittemeeldivad?

Loogiline oleks ju, kui külge löövad inimesed, kelle vahel on juba vastastikune meeldimine, näiteks oled märganud, et see inimene tahab kuidagi eriliselt just sinu läheduses olla, üritab just sinuga rääkida, vaatab pikalt otsa.

Eriti hetkeks, kus füüsiliselt ligi aetakse, peaks juba olema selgeks saanud, et kas meeldid talle või mitte. Niisama flirt jah võib suvaliste vahel toimuda. Aga naine üldiselt ei hakka puudutama, käperdama või suudlema inimest, kes ei ole talle mõista andnud, et talle see meeldiks. Mees aga hakkab.

Ee, ei vahel võib vastastikusest meeldimisest valesti aru saada. Läheduseses olemist võib naine võib vabalt valesti tõlgendada, et mees on tema juures – järelikult meeldib see naine sellele mehele. Mehed võivad samuti valesti aru saada. Jah, internetist võib leida igasuguseid üllitisi, umbes et kümme märki, et ta on sinust huvitatud, aga ka see ei tähenda, et tegelikult ollakse.

Otsa vaatamine – mõni ei vaata otsa kellelegi, mõni peab silmsidet täiesti tavaliseks asjaks. Sama on füüsilise ligiajamisega. Kui pead silmas käperdamist, siis väga vabalt võib valesti aru saada ja pärast teed end lolliks, saad sõimata (näkku ja hakatakse selja taga rääkima, et küll on rõve ahistaja. Enam-vähem nagu sina siin teed, ainult et konkreetsemalt nimesid nimetades selle seltskonna teiste inimestega), või antakse sind politseisse üles. Pidudel joobes olekus võid paljudele hakata füüsiliselt ligi ajama, ise samas ei adu, et see on vale ja teine pool pole absoluutselt huvitatud. Aga lugesid enne töökeskkonnas sellest välja, kus inimene tahab kuidagi eriliselt just sinu läheduses olla, üritab just sinuga rääkida, vaatab pikalt otsa, et sa meeldid talle. Tegelikult on sama, nagu sina aru saad. Tehti tööd meeldiva töökaaslasega töises keskkonnas. Üks juhus valesti aru saamisest – löödki külge naistele, kes sind pole märganud.

Järgmisel nädalal kuuled, et oled kõige vastikum tüüp, keda elus kohatud, ja tahaks sellisega enam üldse mitte kokku puutuda.

Mehed ei hakka kindlasti kõik vägisi käperdama ja suudlema. Või kui mõni hakkab, siis enamasti saab aru, mida tähendab eitav vastus ja lõpetavad koheselt. Naistega samamoodi. Pealegi võid sa meeldivusest märku anda, aga see ei tähenda, et sa ei võiks suudlemise ajal ümber mõelda ja tahta olukorrast lahkuda. Õige mees saab sellest aru.

Valesti võib aru saada küll, aga kui ikka kellegagi midagi ühist pole, räägite lihtsalt viisakusest ja see on igav või piinlik, siis pole ju millestki aru saada. Erilist vestlust isegi ei toimu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 07.08 04:26; 07.08 19:38; 07.08 19:41; 07.08 19:44; 08.08 15:59; 08.08 16:04; 08.08 16:41; 10.08 13:42; 13.08 03:40;
To report this post you need to login first.

Kas te olete ka märganud, et pidudel, sõpruskonnas ja mujal ajavad ligi mehed, kelle puhul neid üldse ei märkaks ega mehena näeks? Mul on küll nii. Välimuse ja jutu poolest on tegelikult väga erinevad, aga mingit huvi nende kui meeste vastu ei tekiks ealeski. Igal peol või väljaskäimisel on paar sellist meest. Mitte isegi päris võõrad, vaid kaugemad tuttavad, sõprade sõbrad jne. Kujutan ette, et paljudel naistel on selliseid kogemusi. Ja kas meestel ongi nii, et ajavad igale naisele ligi, küll lõpuks näkkab? Kusjuures, kõik nad ei tundu sellised olevat, aga absoluutselt mitte mingit huvi minu poolt pole, sageli pole isegi niisama huvitav rääkida, nad ei paista minuga erilist kontakti tundvat. Mida nad üldse seal leiavad? Ma riietun üsna tagasihoidlikult, nii et see pole seepärast, et nad arvavad, nagu ma annaks kohe kätte.

No mida siin imestada on? Vastus on lihtne: oled nendega samast liigast. Ilmselgelt vaatavad ägedamad/ilusamad mehed sinust ägedamaid/ilusamaid naisi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te olete ka märganud, et pidudel, sõpruskonnas ja mujal ajavad ligi mehed, kelle puhul neid üldse ei märkaks ega mehena näeks? Mul on küll nii. Välimuse ja jutu poolest on tegelikult väga erinevad, aga mingit huvi nende kui meeste vastu ei tekiks ealeski. Igal peol või väljaskäimisel on paar sellist meest. Mitte isegi päris võõrad, vaid kaugemad tuttavad, sõprade sõbrad jne. Kujutan ette, et paljudel naistel on selliseid kogemusi. Ja kas meestel ongi nii, et ajavad igale naisele ligi, küll lõpuks näkkab? Kusjuures, kõik nad ei tundu sellised olevat, aga absoluutselt mitte mingit huvi minu poolt pole, sageli pole isegi niisama huvitav rääkida, nad ei paista minuga erilist kontakti tundvat. Mida nad üldse seal leiavad? Ma riietun üsna tagasihoidlikult, nii et see pole seepärast, et nad arvavad, nagu ma annaks kohe kätte.

No mida siin imestada on? Vastus on lihtne: oled nendega samast liigast. Ilmselgelt vaatavad ägedamad/ilusamad mehed sinust ägedamaid/ilusamaid naisi.

Need mehed on nii välimuselt kui ka iseloomult üksteisest väga erinevad. Nii et kõik peaks üksteisega võrreldes erinevatest liigadest olema või? Imestama ei pane nende välimus, vaid see, et meil pole mingit flirti ega sädet, üldse mitte midagi, me ei räägi millestki huvitavast ja ma isegi ei kujuta ette, mida nad minuga suhtlemises näevad. Minu jaoks on see lihtsalt viisakus.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 07.08 04:26; 07.08 19:38; 07.08 19:41; 07.08 19:44; 08.08 15:59; 08.08 16:04; 08.08 16:41; 10.08 13:42; 13.08 03:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ammu, ammu, kunagi hallil ajal, kui mina veel kohtamas käisin :D, tutvusin ööklubis ühe sümpaatse noormehega, kes samuti tundus minust siiralt huvitatud olevat. Vahetasime numbreid, käisime jalutuskäikudel, kohvikus, väljasõitudel, muudkui rääkisime ja rääkisime ning ta hakkas mulle üha enam meeldima, kuigi algul ei pidanud teda üldse enda tüüpi meheks. Aga siis, äkki umbes kuu hiljem, täiesti ootamatult, pihtis ta mulle, et tegelikult meeldib talle üks teine tüdruk, kes on seni kättesaamatu tundunud. Kuna mina ei olnud nii hirmutav, pigem sellise lihtsa naabritüdruku tüüpi, siis minuga tegi ta n-ö proovi, et kuidas vestelda, mida koos teha, mis tüdrukutele tavaliselt meeldib ja mis mitte. Ma olin nagu puuga pähe saanud – just olin hakanud temasse armuma. Aga uhkus ei lubanud midagi välja näidata. Mis seal ikka, soovisin talle edu ja avaldasin lootust, et olin abiks olnud. Ei teagi, mis tast sai, kas julges siis selle teise tüdruku välja kutsuda või ei… Anyway, usun, et minu juhtum pole just tavapärane, aga võib ka nii olla – sa ei pruugi mehele sügavat huvi pakkuda, aga nn harjutamiseks sobid küll. Kuigi väga kena taoline käitumine muidugi pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )


Esileht Pereelu ja suhted Miks löövad külge mehed, keda üldse ei märka?