Esileht Pereelu ja suhted Miks ma lapsi ei saa??

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 89 )

Teema: Miks ma lapsi ei saa??

Postitas:

Miks need joodikud ja narkarid ja suitsetajad lapsi saavad ja mina ei saa?

Äkki tuleks endal ka joodikuks, narkariks ja suitsetajaks hakata, saaks lapse!!

Või tuleks, vastupidi, elada hästi puhast elu ja juua kortslehe teed jms. mett jne, äkki saab siis terveks!!?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks sa ennast teistest paremaks pead? Sellest alustagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki peaks lapse saamiseks seksi tegema ja kindluse mõttes just viljaka mehega(kellel lapsed juba olems).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lohutuseks sulle..ootasin oma esimest last 4 aastat. Ja kui vahepeal paus ellu tuli ja uuesti proovisin, tuli tita 1 kuuga… Nii et igal asjal on oma aeg. Sul tasub rahulikum olla ja mitte mõelda selle peale. Seksige aga mõni kord nädalas vähemalt rahulikult, kui jääd siis jääd…kui ei siis küll kunagi ikka jääd..
Arstil tasuks ka muidugi selle murega käia. Tagant järgi vaadates ennast tundub naljakas et põdesin kuna rasedaks ei jäänd…ilmaasjata ajasin end stressi täis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ootasin oma kaksikuid 10 aastat. Lugematud arstilkäigud, kunstviljastamise, raseduste katkemised. Aga nad tulid siis kui nad tulid ning nüüd ei ole küll enam vahet, kas nad tulid siis või 10 aastat tagasi. Võibolla paremgi, et hiljem – jõudsin maailma näha, õppida ja oma möllud ära möllata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ootasin esimest 5a. Ma nii ei mõelnud, et joodikud saavad lapsi, aga minu mõistus ei võtnud, miks ümberringi kõik saavad lapsi, osa soovimatuid, aga mina hoolega soovitud last ei saa. Eriti \”ülekohtune\” tundus mulle see, et üks sugulane sai \”kogemata\” lapse.

Jõudsin oma mõtlemisega sinna, et keskendusin endale ja abikaasale. Teiste inimeste lapsed ei ole minu asi. Minu lapse saamine ja teiste lapsed ei ole kuidagi seotud. Ma ei taha ju endale kellegi teise last, ikka oma (tegelikult ka lapsendamisele mõtlesin, aga lapsendatud laps on ka minu jaoks oma). Ka tittede nägemine ei ajanud enam silme eest mustaks, sest ma ei tahtnud endale ju tänaval nähtud või sõbranna titte – ikka oma.

Teiseks planeerisin alati igaks puhkuseks aega väga hoolega. Eriti viimase suve enne rasestumist. Mõtlesin kohe nii, et see võibolla viimane suvi kahekesi.

Kolmandaks muidugi jooksin arstide vahet ja lõpuks selgus ka viljatuse põhjus. Saime mehega mõlemad ravi ja lõpus ka oma oodatud väiksekese.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõike jahuks elus ei saagi :S
Aga need kes räägivad siin, et ootasin aastaid kuni lõpuks jäingi, aga nüüd pole enam vahet….no muidugi pole. Teil ju lapsed käes. Kuid on ka see võimalus, et ei tule ta ei 4, 10 ega ka 20 aasta pärast. Siis ei saa mitte mõelda, et enam pole vahet. Oh teid küll ikka ah.
Mul on kolm last ja ka ise mõtlen vahel, et kurb kui mõnel sünnivad lapsed vaat et igal aastal ja teisele ei antagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 10:59; 25.02 15:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest sul on tõenäoliselt kuskil geen vigane ja sa ei peaks paljunema

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest sa ei armasta oma MEEST.
Sa tahad last ENDALE.
Laps ei ole puunukk, et teda valmis TEHA.
Laps saab tulla siis, kui sa teda EI TEE, vaid lihtsalt lased oma mehe armastuse endasse.
Sest lapsed sünnivad ARMASTUSEST.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]miks sa ennast teistest paremaks pead? Sellest alustagi. [/tsitaat]
täpselt. laps ei saa sinu juurde tulla, äkki pead teda ka \”mittetäisväärtuslikuks\”
teine asi on muidugi see, et kui see 74 on su sünniaasta, siis ilma meditsiini sekkumiseta on ilmselt raske tulemust saavutada

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa ei peaks endale esitama küsimust, kas ma olen oma vaimse tervise poolest last täisväärtuslikuks kasvatama? Või on see mu kinnisiidee, tingituna oma alaväärsustundest?
Laps ei lahendus enda probleemidele, vastupidi see võimendab neid.

Miks ma selliseid küsimusi esitan on sinu mõni kuu tagasi algatatud teema:
http://www.perekool.ee/index.php?id=43743&class=forum_schnell&action=view_post&post=8809014

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]panteera kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sest sa ei armasta oma MEEST.
Sa tahad last ENDALE.
Laps ei ole puunukk, et teda valmis TEHA.
Laps saab tulla siis, kui sa teda EI TEE, vaid lihtsalt lased oma mehe armastuse endasse.
Sest lapsed sünnivad ARMASTUSEST.[/tsitaat]

Lapsed ei sünni ALATI armastusest, mina seksisin ühe korra abielus mehega. Meil ei olnud armastust. Küll aga nüüd on laps, mis muidugi ei kahanda armastust lapse vastu.

Ära heida meelt. See on küll õige, et mõtle lapse seisukohast, kas sa oled selline inimene et ta tahaks sinu juurde tulla? Kas sa tahad endale last või soovid lapsele elu anda ja kõik tema jaoks teha? Mina olen alati väga suure austusega lastesse suhtunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

täpselt. laps ei saa sinu juurde tulla, äkki pead teda ka \”mittetäisväärtuslikuks\”
teine asi on muidugi see, et kui see 74 on su sünniaasta, siis ilma meditsiini sekkumiseta on ilmselt raske tulemust saavutada[/tsitaat]

Minu sünniaasta on 74 ja sain ilma meditsiini sekkumiseta kaksikud. Samal ajal sai sünniaastaga 70 kolleeg samuti loomulikul teel lapse, mida oli oodanud oma 15 aastat. Sünniaasta 74 ei oleveel maailmalõpp.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui laps on kinnisidee, siis on ka raske rasestuda. Võta vabamalt ja ehk arst oskab ka adekvaatsema vastuse anda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]panteera kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sest sa ei armasta oma MEEST.
Sa tahad last ENDALE.
Laps ei ole puunukk, et teda valmis TEHA.
Laps saab tulla siis, kui sa teda EI TEE, vaid lihtsalt lased oma mehe armastuse endasse.
Sest lapsed sünnivad ARMASTUSEST.[/tsitaat] Sul on alles pooleli see etapp, kus saad teada, kuidas lapsed tulevad. Eks selle õige tõdemuseni jõudmiseks kulub mitu faasi, panen siia kõik võimalikud, mida küll kõiki ei pea läbima. 1. Lapsed tulevad: kapsalehe alt/ kurg toob vms pullikaka. 2. Lapsed tulevad sünnitusmajast 3. Lapsed tulevad ema kõhust. 4. Ema kõhtu saavad lapsed, kui ema isa armastavad bla-bla-jada-jada. 5. Lapsed sünnivad suguühtest, armastus võib, aga ei pea sellesse kompotti kuuluma.
Elus on ebaõiglane see, et stress teeb kõik hädad suuremaks ja kõik hädad suurendavad stressi. Seega on väga kerge mingi probleemi pärast täitsa laastavasse ja masendavasse seisu sattuda. Nii et kui kõik viljakusuuringud on teemaalgatajal ja partneril tehtud, siis tulebki lihtsalt stressi püüda vältida, nt mõelda, et esialgu ei olegi veel last vaja, samas aga üritamist jätkata, sellest võib abi olla. Võib muidugi ka kaaluda adopteerimist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lohutan sugulase looga. 20a tehti omale beebit, käidi läbi kõik Eesti arstid ja mõned välismaised, oli 7 korda 2-3kuud rase tänu kunstlikule viljastamisele jne jne. Lõpuks paar loobus ja lapsendasid imiku. Naine rasestus täiesti ilma igasuguse vahelesegamiseta täiesti loomulikul teel täpselt 6 kuud hiljem ja sünnitas terve lapse. Lasi nö mõtte vabaks ja ei tegelenud enam paaniliselt lapsetegemisega.
Teisel juhul sai üks teine tuttav paar lapse samuti täiesti loomulikul teel, kuigi oli 17a proovitud, tehtud oppe, viljastamisi jne, kusjuures mehe sperma liikuvus oli vaid 0,2 %…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 12:57; 25.02 16:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sest sul on tõenäoliselt kuskil geen vigane ja sa ei peaks paljunema[/tsitaat]

Asotsiaalidest sarisigijatel on seevastu kõik geenid korras ja andku aga takka?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 13:01; 25.02 13:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]panteera kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sest sa ei armasta oma MEEST.
Sa tahad last ENDALE.
Laps ei ole puunukk, et teda valmis TEHA.
Laps saab tulla siis, kui sa teda EI TEE, vaid lihtsalt lased oma mehe armastuse endasse.
Sest lapsed sünnivad ARMASTUSEST.[/tsitaat]

Huvitav, olen kuulnud mitmetest vägistamisest sündinud lastest… Rääkimata muidugi abortidest, mis sel puhul tehakse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 13:01; 25.02 13:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]panteera kirjutas:[/small]

Huvitav, olen kuulnud mitmetest vägistamisest sündinud lastest… Rääkimata muidugi abortidest, mis sel puhul tehakse.[/tsitaat]
See pole armastus vägistaja vastu.
See, mis vägistaja ligi tõmbab, on armastus, mis on naise SEES. Kuna naine ei oska normaalselt meest ligi tõmmata, siis tulebki vägistaja.
Naise sees olev armastus tõmbab ligi lapse hinge.
See ei toimu muidugi teadlikult, vaid hinge tasandil.
Tihti on vägistatavad ju noored kenad neiud, kes ei oska oma armastust kellelegi suunata…
Pole eriti kuulda olnud vanematest naistest, kes on elus armastamisvõime juba minetanud, vägistamise tagajärjel rasestunud oleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Agne74 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Miks need joodikud ja narkarid ja suitsetajad lapsi saavad ja mina ei saa?

Äkki tuleks endal ka joodikuks, narkariks ja suitsetajaks hakata, saaks lapse!!

Või tuleks, vastupidi, elada hästi puhast elu ja juua kortslehe teed jms. mett jne, äkki saab siis terveks!!?[/tsitaat]

Ma ei tea, sellise üldistamise peale võib ju öelda, et üle poole Eestist on enamuse ajast juuatäis. Karsklasi on ju väga vähe. Samuti ei tea me, kui tervislikult sa muidu sööd, suhkur on samasugune narkots nagu alkoholgi, arvad et sina sööd torti, teine joob ja oled parem?
Kolmandaks äkki peaksid muutma oma suhtumist teistesse inimestesse, alkoholism on raske haigus, samasugune nagu see, et lapsi ei saa.

Paremat suhtumist teistesse ja läheb ka endal paremini.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.02 13:59; 27.02 16:02; 27.02 20:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]panteera kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

See pole armastus vägistaja vastu.
See, mis vägistaja ligi tõmbab, on armastus, mis on naise SEES. Kuna naine ei oska normaalselt meest ligi tõmmata, siis tulebki vägistaja.
Naise sees olev armastus tõmbab ligi lapse hinge.
See ei toimu muidugi teadlikult, vaid hinge tasandil.
Tihti on vägistatavad ju noored kenad neiud, kes ei oska oma armastust kellelegi suunata…
Pole eriti kuulda olnud vanematest naistest, kes on elus armastamisvõime juba minetanud, vägistamise tagajärjel rasestunud oleks.[/tsitaat]

Sa oled ikka täiesti haige. Kohutavalt õõvastav tekst.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult mida Panteera vist mõtles on pigem see, et lapsed peaksid sündima armastusest ja mõlema vanema soovist.

Mis mõttes on vanemad naised minetanud armastamisevõime?

Elu ongi armastus.

Panteera, sa oled nüüd millegi kuulamise või lugemise arusaamisega täitsa puusse pannud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]panteera kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

See pole armastus vägistaja vastu.
See, mis vägistaja ligi tõmbab, on armastus, mis on naise SEES. Kuna naine ei oska normaalselt meest ligi tõmmata, siis tulebki vägistaja.
Naise sees olev armastus tõmbab ligi lapse hinge.
See ei toimu muidugi teadlikult, vaid hinge tasandil.
Tihti on vägistatavad ju noored kenad neiud, kes ei oska oma armastust kellelegi suunata…
Pole eriti kuulda olnud vanematest naistest, kes on elus armastamisvõime juba minetanud, vägistamise tagajärjel rasestunud oleks.[/tsitaat]

Haige värdjas. Sa sisuliselt süüdistad naisi, et nad on ise süüdi kui neid vägistati. Et su mõtted sulle endale kord tagasi tuleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh!!

Paljud ei saa lapsi, järelikult pole ma esimene ega viimane, kes lapsi ei saa. Elu läheb tuimalt edasi… mis parata!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimesed, vaadake palun, kellega te räägite.

Agne, hoolitse oma tervise eest. Kui sa endaga hakkama ei saa, siis ei ole õige aeg lapse peale mõelda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 14:38; 25.02 15:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat]Äkki peaks lapse saamiseks seksi tegema ja kindluse mõttes just viljaka mehega(kellel lapsed juba olems).[/tsitaat]

IRW

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 14:38; 25.02 14:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]panteera kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sest sa ei armasta oma MEEST.
Sa tahad last ENDALE.
Laps ei ole puunukk, et teda valmis TEHA.
Laps saab tulla siis, kui sa teda EI TEE, vaid lihtsalt lased oma mehe armastuse endasse.
Sest lapsed sünnivad ARMASTUSEST.[/tsitaat]

Noo aga lapsi sünnib ka vägistamise tagajärjel, kus su loogika siis on?
Teemaalgataja, nii see elu paraku on…
Öeldakse, et need, kes millegi pärast ei muretse, nende elu ongi lill. Joodikud ju ei muretse, kogu aeg on üks pilves olemine ja elu lihtsalt läheb mööda neil, muretsemata ja põdemata. Ütleb ju vanasõnagi, et jumal hoiab joodikuid. Kahju neist lapsekestest, kes sünnivad…veab kui nad tervena sünnivad üldse. Aga neist on kahju ikkagi, mis elu nad elama hakkavad.
Kui teil mehega on tervise poolest kõik korras, siis peaksite lõpetama lapse tegemise, murelikud mõtted heitma kaugele eemale ja lihtsalt elama ja elu nautima. Küll ta siis tuleb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 14:40; 25.02 21:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Inimesed, vaadake palun, kellega te räägite.

Agne, hoolitse oma tervise eest. Kui sa endaga hakkama ei saa, siis ei ole õige aeg lapse peale mõelda. [/tsitaat]

mida tähendab vaadake kellega te räägite?? mis tal viga on??ei usu et ta teistest perekoolikatest halvem on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 14:38; 25.02 14:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]panteera kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

See pole armastus vägistaja vastu.
See, mis vägistaja ligi tõmbab, on armastus, mis on naise SEES. Kuna naine ei oska normaalselt meest ligi tõmmata, siis tulebki vägistaja.
Naise sees olev armastus tõmbab ligi lapse hinge.
See ei toimu muidugi teadlikult, vaid hinge tasandil.
Tihti on vägistatavad ju noored kenad neiud, kes ei oska oma armastust kellelegi suunata…
Pole eriti kuulda olnud vanematest naistest, kes on elus armastamisvõime juba minetanud, vägistamise tagajärjel rasestunud oleks.[/tsitaat]

Pakun, et sa oled UFO.-t ka oma silmaga näinud.
Täiega leige peast

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 10:59; 25.02 15:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]panteera kirjutas:[/small]

Haige värdjas. Sa sisuliselt süüdistad naisi, et nad on ise süüdi kui neid vägistati. Et su mõtted sulle endale kord tagasi tuleks.[/tsitaat]
Sa ise oled valesti aru saanud.
Ma ei süüdista NAISI, keda vägistatakse.
Ma tunnen neile kaasa, aga saan aru, MIKS see juhtub.
Sest kõige rohkem armastust on noores rikkumata neius. Või vaidlete sellele vastu???
Miks jäävad noored neiud nii kergelt rasedaks?
Ka oma noormehega suhtes olles?
Sest nendes on ARMASTUS selle kõige ehedamal ja rikkumata kujul. Kuna laps ongi armastus, siis tõmbab üks armastus teist ligi ja laps saabki tulla sellele naisele.
Lihtne ju!
Aga ega kõik materjalistid neid hingede asju mõistma ei peagi, olge nüüd rahulikud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 89 )


Esileht Pereelu ja suhted Miks ma lapsi ei saa??

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.