Esileht Pereelu ja suhted Miks ma lapsi ei saa??

Näitan 29 postitust - vahemik 61 kuni 89 (kokku 89 )

Teema: Miks ma lapsi ei saa??

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]miks sa ennast teistest paremaks pead? Sellest alustagi. [/tsitaat]

kas ta peaks ennast joodikute, narkomaanide ja niisama süüdimatute saripaljunejatega, kes miinimumhüvitises sissetuleku võimalust näevad, end kehvemana tundma? või võrdsena hoopis äkki?

kui mõelda ikka lapse heaolule ja tulevikule, siis on teemaalgataja kindlasti parem inimene kui enda ihadele järgi andev joodik/narkomaan või enda rumalusele järgi andev süüdimatu paljuneja (kes kui muud ei oska elus, siis seksida ja sünnitada ikka, aga samas pole see ju erioskus, seda oskavad absoluutselt kõik inimesed siin maamunal).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.02 07:40; 26.02 07:45; 26.02 08:29; 27.02 15:08; 27.02 15:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas sa oled Agnes Kallit?[/tsitaat]

ei saa aru inimestest, kes ise naudivad anonüümsust ja panevad foorumisse reaalsete inimeste nimesid.

kust sa võtad selle õiguse???

isegi, kui teemaalgataja pole see, keda sa ütled, siis on see ääretult alatu sellegipoolest. see on anonüümne foorum ja mina (kui ma oleks see inimene) ja ma näen, et minu reaalne nimi on siia kellegi nõmetseja poolt üles pandud, siis ma võtaks ühendust foorumi adminniga ja laseks su kommentaari kustutada või su ID välja uurida. tõeline alatus kuubis. kas sa sooviksid enda reaalset nime siinses foorumis ja sellest tulenevalt ka kogu internetis googeldades näha? nii tekivadki internetti enda nime googeldades mingid nõmedate inimeste poolt loodud viited, mis ei tarvitse üldse teemassegi olla.

palun arvesta ka sellega, et inimese nime võivad järgnevate aastate jooksul googeldada ka tööandjad, konkurendid, alluvad jm!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.02 07:40; 26.02 07:45; 26.02 08:29; 27.02 15:08; 27.02 15:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]panteera kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sest sa ei armasta oma MEEST.
Sa tahad last ENDALE.
Laps ei ole puunukk, et teda valmis TEHA.
Laps saab tulla siis, kui sa teda EI TEE, vaid lihtsalt lased oma mehe armastuse endasse.
Sest lapsed sünnivad ARMASTUSEST.[/tsitaat]

aga kes need on, kes kasvavad kymnekaupa sarisigijate peredes? polegi lapsed? sest vaevalt et need inimolendid ARMASTUSEST syndinud on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Käggu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]panteera kirjutas:[/small]

aga kes need on, kes kasvavad kymnekaupa sarisigijate peredes? polegi lapsed? sest vaevalt et need inimolendid ARMASTUSEST syndinud on.

[/tsitaat]

ah, ära mine leili :). see on mingi viilma-tüüpi luuludega. aurad, varasemad elud, karmad, uskumused, kõik alternatiiv jm udu. selline ei usu ju meditsiini, sellise jaoks ei ole olemas põletikke, viljatust põhjustavaid haigusi vms (mitte et ma viilmad ei hindaks ega teda lugenud ei oleks).

tema loogikaga, mida ta sulle ei ütle, käib kokku see, et sari-sigijate perre sünnivadki (enamasti vaesusesse ja rumalusse) lapsed omandama õppetunde siin elus. neid õppetunde nad ei saaks näiteks teemaalgataja juurest, kes ootab neid avasüli kogu oma armastuse, hoolimise ja materiaalsete hüvedega. inimesed tulevad siia ellu midagi õppima. sari-sünnitajate lapsed vajavad neid õppetunde, kuidas tulla toime vanemate rumalusega, ettemõtlematusega jms.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.02 07:40; 26.02 07:45; 26.02 08:29; 27.02 15:08; 27.02 15:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mis sa ise parem oled,kes sa oled inimese täisnime siin tsiteerinud.
Kasutaja on küll kustutanud, aga sinu tekstis on see ikkagi loetav- on see siis nüüd anonüümne?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Agne74 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aitäh!!

Paljud ei saa lapsi, järelikult pole ma esimene ega viimane, kes lapsi ei saa. Elu läheb tuimalt edasi… mis parata![/tsitaat]

Kas teid mõlemaid on kontrollitud, kelle viga on, et ei saa?
Mul lähedasel oli mehes viga, siis üritasid kunstlikku viljastust mitmed korrad, seni kui naine jäi rasedaks Ja ups, 6 kuud pärast sünnitust jäi loomulikul teel rasedaks. See jutt on vist õige, kui nii kramplikult iga kuu oodatakse ja pettutakse jälle, pisarad ja südamevalu. Aga kerge on öelda, et lase vabaks 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Agne74 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Miks need joodikud ja narkarid ja suitsetajad lapsi saavad ja mina ei saa?

Äkki tuleks endal ka joodikuks, narkariks ja suitsetajaks hakata, saaks lapse!!

Või tuleks, vastupidi, elada hästi puhast elu ja juua kortslehe teed jms. mett jne, äkki saab siis terveks!!?[/tsitaat]
Kui su ema sind kandis, siis sinu embrüonaalses faasis sättusid mingites rakkudes valgud oma struktuuris pisut valesti ning sestap on sinu reproduktiivsüsteem ebaefektiivne.
Tüdrukud sünnivad sõna otseses mõttes nii, et neile ei anta munasarjades, -rakkudes ja -juhades mitte midagi elu jooksul juurde,kõik see, mille ta saab, selle ta ka saab.
Mõned asjad muutuvad elu jooksul (riskikäitumine, eluviisid, traumad), aga põhimõtteliselt on sinu fertiilsus, bioloogiline järjepidevus etc. määratud ära enne sinu fertiilse ea algust.
Võid seda küsida mistahes biokeemikult, geneetikult vms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võibolla sain emaüsas lihtsalt vähe toitaineid ja esimene koht mille arvelt organism võtab on reproduktiivorganid

Oleneb kus oli pesastumine jne

Aga siiski arvan et on võimalik ka pärast midagi muuta. Nõiad teavad.

Oleksin pidanud sündima poisina siis, sest kromosoomid XY. Samas väike emakas olemas ja hormoonraviga olid päevad..esile kutsutud

Mitteametlikult on teada et loode võib ka sugu vahetada…
Meheks ma ennast ei pea, see on mulle väga vastuvõetamatu..!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Geneetik vaatas minu puusajoont ja figuuri tagant, et kas poiss või tüdruk, kui olin 15 aastane… Rindu mul siis polnud, rindkere oli sisse köhitud lõpututest haigustest..
Ei tea miks ta VAATAS, tehku pimetest verest ja süljest ja öelgu. Kas sellest Vaatamisest midagi oleneb. Vastus tuli et XY kromosoomid.
Pärast öeldi veel et võib olla veres XY ja keharakkudesXX, mosaiiksus, aga seda testi ma tegema ei läinud.
Kas peaks geenivaramule oma geenid annetama??
Kromosoomid võivad ka elu jooksul muutuda, kas on midagi kindlat..!!??

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ära enam peale võta,eksju

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kass loll jutt??

Omaarust kirjutasin ausalt, nii nagu oli…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures ma olen ammu seda tähele pannud, et nendel mittekarsklastel pole lapse saamisega probleeme ja rasedus kulgenud ka muretult, aga neil karsklastel on probleeme. Saa siis aru. Võibolla jah, hakka suitsetama 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suitsetama ei saa ma hakata, sest olen olnud nii kopsuhaige, köhane, astmaatiline bronhiit, et lihtsalt ei taha tatti põlema panna

Alkohooli võiks natuke tarbida, eriti tahaks koduveini, põldmarjadest ja meega, (mitte suhkrust). Aga ma ei oska teha..

Luule viilma järgi on narkomaan ka see kellele on tehtud palju narkoose ja kes kasutab palju ravimeid.. Noh palju ei kasuta

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult ongi sul osalt õigus, dr. Sõõritsa ütleb, et suurim põhjus lastetuse puhul, on üleliigne stress ja planeerimine. Võib juhtuda, et niipea, kui naine otsustab, et ah, ju mina siis jään lastetuks, seksib siis kui tuju tuleb, mitte siis, kui kalender näitab ovulatsiooni, joob-suitsetab ja lõõgastub, ei mõtle enam pidevalt lapse saamisele – siis ootamatult tuleb rõõmus uudis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tegelikult ongi sul osalt õigus, dr. Sõõritsa ütleb, et suurim põhjus lastetuse puhul, on üleliigne stress ja planeerimine. Võib juhtuda, et niipea, kui naine otsustab, et ah, ju mina siis jään lastetuks, seksib siis kui tuju tuleb, mitte siis, kui kalender näitab ovulatsiooni, joob-suitsetab ja lõõgastub, ei mõtle enam pidevalt lapse saamisele – siis ootamatult tuleb rõõmus uudis.[/tsitaat]

aaaa. et siis laps murrab läbi põletike, suguhaiguste ja geneetiliste hälvete? peaasi, et naine ei vaataks kalendrisse? see suhtumine kehtib ainult siis, kui mees JA naine on meditsiini poolt terveks tunnistatud. kõikidel muudel juhtudel (ca 2/3 elanikkonnast) see ei kehti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.02 07:40; 26.02 07:45; 26.02 08:29; 27.02 15:08; 27.02 15:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]reine kirjutas:[/small]
[tsitaat]No mis sa ise parem oled,kes sa oled inimese täisnime siin tsiteerinud.
Kasutaja on küll kustutanud, aga sinu tekstis on see ikkagi loetav- on see siis nüüd anonüümne?[/tsitaat]

tee palun vahet vastustel. ma vastasin kommentaarile ja kuna tõesti jäi ka nimi tahtmatult sisse (küll aga polnud tahtmatu selle inimese kommentaar, kes reaalse nime välja kirjutas), kustutasin seetõttu ka enda kommentaari. aga sisus ma ei tagane. reaalsete nimede kasutamine foorumis on alatus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.02 07:40; 26.02 07:45; 26.02 08:29; 27.02 15:08; 27.02 15:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru enam, tõlkige mulle palun. Teemaalgataja üritab ilma meheta last saada Sõõritsa juhatusel, et tuleb lihtsalt vabaks lasta, suitsetada juua, mitte stressata ja siis ta tulebki. Lisaks on teemaalgatajal ka veel kummist dildo, mille günekoloog käskis osta? Kas kogu see asi toimub Eestis või Ameerikas?

Veel panin tähele, et Agne74 on mesinik nagu yxikmeeski, äkki annaks midagi ilusat siit luua, et kõik kasu saaksid ja kõik ka aru saaksid, mis üldse toimub?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.02 13:59; 27.02 16:02; 27.02 20:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina saan tähelepaneliku Perekooli lugejana (vist) küll aru, mis toimub. See on see, kui sageli foorumis passid…
Ühes teises teemas postitas teemaalgataja ka oma täie nime (pärast kustutas) ja sai see inimene ka Faceboogist üle tsekatud. Aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida.
Minu arust ei ole tegemist nn klassikalise juhtumiga, kus paarike üritab 10 a last saada. Nii palju kui mina aru saan, siis konkreetsel, üksi karulaanes elaval naisterahval on olemas lapsesoov, kuid pole meest. Kuid on üks diagnoos…
Diskreetse inimesena lõpetan siinkohal oma sõnavõtu:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]panteera kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sest sa ei armasta oma MEEST.
Sa tahad last ENDALE.
Laps ei ole puunukk, et teda valmis TEHA.
Laps saab tulla siis, kui sa teda EI TEE, vaid lihtsalt lased oma mehe armastuse endasse.
Sest lapsed sünnivad ARMASTUSEST.[/tsitaat]

Need on väga õiged väljaütlemised. Paljud lihtsalt ei taha sellest aru saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Agne74 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Geneetik vaatas minu puusajoont ja figuuri tagant, et kas poiss või tüdruk, kui olin 15 aastane… Rindu mul siis polnud, rindkere oli sisse köhitud lõpututest haigustest..
Ei tea miks ta VAATAS, tehku pimetest verest ja süljest ja öelgu. Kas sellest Vaatamisest midagi oleneb. Vastus tuli et XY kromosoomid.
Pärast öeldi veel et võib olla veres XY ja keharakkudesXX, mosaiiksus, aga seda testi ma tegema ei läinud.
Kas peaks geenivaramule oma geenid annetama??
Kromosoomid võivad ka elu jooksul muutuda, kas on midagi kindlat..!!??
[/tsitaat]
Kuidas muutuvad kromosoomid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ei saa aru enam, tõlkige mulle palun. Teemaalgataja üritab ilma meheta last saada Sõõritsa juhatusel, et tuleb lihtsalt vabaks lasta, suitsetada juua, mitte stressata ja siis ta tulebki. Lisaks on teemaalgatajal ka veel kummist dildo, mille günekoloog käskis osta? Kas kogu see asi toimub Eestis või Ameerikas?

Veel panin tähele, et Agne74 on mesinik nagu yxikmeeski, äkki annaks midagi ilusat siit luua, et kõik kasu saaksid ja kõik ka aru saaksid, mis üldse toimub?

[/tsitaat]
haiget inimest ei tohi ära kasutada, isegi yksik sai sellest aru.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 20:00; 27.02 20:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

haiget inimest ei tohi ära kasutada, isegi yksik sai sellest aru.[/tsitaat]
Ee,mina olen vaid lubanud siin foorumis ennast mitte pakkuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

haiget inimest ei tohi ära kasutada, isegi yksik sai sellest aru.[/tsitaat]

Seda ma siit küll välja ei lugenud, et inimene haige on, va kopsuhaigused vms. Kuid saan vist aru nüüd millest jutt, samas inimese mure on ju tõsine. Iga naine soovib last saada kasvõi korra elus, soov ise ju igati normaalne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.02 13:59; 27.02 16:02; 27.02 20:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Seda ma siit küll välja ei lugenud, et inimene haige on, va kopsuhaigused vms. Kuid saan vist aru nüüd millest jutt, samas inimese mure on ju tõsine. Iga naine soovib last saada kasvõi korra elus, soov ise ju igati normaalne.[/tsitaat]
siit ei loe, aga tal on olnud siin ka varem teemasid. kui otsingut kasutad – saad teada natuke rohkem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 20:00; 27.02 20:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui pole antud, siis pole antud!
Olen isegi saanud 2 last nii, et meedikud pööritasid silmi ja ei suutnud uskuda! Olen täielik kilu ja ämmakas siiralt vaatas otsa ja küsis – kuidas Te rasedaks jäite?
Peres 2 tublit last kasvamas ja arstid vangutavad siiani pead.
Kõik on võimalik!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Seda ma siit küll välja ei lugenud, et inimene haige on, va kopsuhaigused vms. Kuid saan vist aru nüüd millest jutt, samas inimese mure on ju tõsine. Iga naine soovib last saada kasvõi korra elus, soov ise ju igati normaalne.[/tsitaat]

Päris iga naine ei soovi, ehkki see soov on yldiselt normaalne & ysna yldinimlik kyll.

AGA:

Kui naine, kes peab pidevalt tarvitama kangeid ravimeid, rasestudes rohtudega lõpparve teeb, on oht, et tema tervisehäire kahjustab loodet. Kui ta jätkab ravi, on see loote seisukohalt sageli samaväärne igapäevase viinaliitriga. Nokk lahti, saba kinni.

Kui naine, kellel esineb ilmseid ebaadekvaatsuse hetki, teeb lapse suvalise sõnajalaõie alt leitud jorsiga, siis mis saab sellest perest edasi? Kas lapse kasvutingimused on ikka toredad & turvalised?

Teadsin kunagi naist, kes võis sõbrannale kylla minnes sujuvalt kolmex päevax kaotsi jääda, unustades, et kodus nutab ta paarikuune poeg. No diagnoos selline, mis parata. Kas ikka igale naisele on vaja oma last, isegi kui hetkiti tundub, et tahax?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütlen siis otse välja, see inimene on skisofreenik, kui varasemaid teemasid teada. Ei taha algatajale üldse haiget teha, aga pole ka vaja, et tõde teadmata talle last saada soovitatakse!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks paremaid vahendeid sellise murega on nö alla andmine. Kui enam ei muretse, ei kunstviljasta, ei tõmble, siis keha vabaneb pingest ja õnnestub.
Minul on vastu panna see, et rasestusin aga oli katkemised, kohe palju. Ei ole ka parem! Lõpuks on ikka üks laps kah käes!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul on sõpru, kes on proovinud 7 ja 9 aastat ja lõpuks õnnestus mõlemal täiega: ühel kaksikud, teisel aastase vahega poiss ja plika! 😀

[/tsitaat]

Usu mind, kullake, need kaksikud vähemasti olid küll meditsiini abil saadud. Kui vanasti olid kaksikud parajad imeasjad, siis nüüd on iga nurga peal mõni paar kaksikuid või ehk koguni kamp kolmikuid. Lihtsalt paljud ei lähe sõpradele-sugulastele rääkima, kuidas toimus laste eostamine. Ja ei olegi vaja rääkida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 29 postitust - vahemik 61 kuni 89 (kokku 89 )


Esileht Pereelu ja suhted Miks ma lapsi ei saa??

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.