Esileht Pereelu ja suhted miks ma saan lühikesed mehed?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 63 )

Teema: miks ma saan lühikesed mehed?

Postitas:

Sest, et lühikesed mehed on nagu segased pikkade naiste järele. Elu on näidanud. Paar tk on ise sellest rääkida ka tahtnud ja tuleb välja, et see on jah mingi salapärane tõmme 🙂
Ise pika naisena vaatan ikka pikkasid mehi, see on oluline näitaja, mingi itaalia päkapikuga ei tuleks mingit asja paraku 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Alfonss kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

178 umbes[/tsitaat]

Ardi on sust pikem 😉 üks asi milles ta sulle ära paneb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jupatsid mehed on nõmedad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Ei näe või? Küllap sa näd, aga sa ei taha tunnistada, kuna sul endal pisike mees kodus 😀

Siin väikseriistaliste naised ka kõik kooris kiitsid, kuidas ikka pliiatsnokuga mees on voodis tunduvalt hoolivam ja parem kui suure varustusega mees. Hohohoo! Eks igaüks kiidab oma…[/tsitaat]

Siin vastas nüüd vahepeal keegi teine ka. Mul pole mehega väga suur vanusevahe, aga ma tunnen ennast ikka \”pisikese\” ja lausa tupsununnuna. Asi võib olla pigem kaalus siis -:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.03 09:28; 19.03 18:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sest, et lühikesed mehed on nagu segased pikkade naiste järele. Elu on näidanud. Paar tk on ise sellest rääkida ka tahtnud ja tuleb välja, et see on jah mingi salapärane tõmme 🙂
Ise pika naisena vaatan ikka pikkasid mehi, see on oluline näitaja, mingi itaalia päkapikuga ei tuleks mingit asja paraku 🙂 [/tsitaat]

Täiesti nõus. Ning pikad mehed jahivad väikseid naisi 🙂 Hea kaissu võtta ja armas kõrvalt vaadata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.03 08:46; 19.03 08:59; 19.03 18:15; 21.03 08:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen 166cm pikk ja minu mees 170cm. Sobime ideaalselt.
Kohutavalt teeb haiget, kui lühikesi mehi kommenteeritakse sönadega \”pägalik\” ja \”jupats\”.
Minu mees on minu jaoks ideaalne selle söna köige otsesemas möttes. Ma ei vahetaks teda eales mitte kellegi vastu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.03 19:47; 20.03 15:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on olnud peika, kes oli kuskil 190cm-pikkune. Peale selle oli ta ka pika ja jämeda riistaga ning näo poolest väga kena. Kas te tõesti arvate, et see on naise unelm. See mees oli õudusunenägu. Õnneks meie suhe kestis 1 kuu. Siis ta pandi vangi.
Minu praegune mees on minust oluliselt lühem. Loomulikult on voodis kõik ühepikkused. Keegi kuskil kirjutas, et oled lühema mehe peal ja isegi suudlema ei ulata muud kui mehe pealage. No mida. Minu mehe keha on minu kehast pikem. Tema jalad on ainult nagu jalgpalluri jalad. Lühikesed. Ja nii tavaliselt ongi. Tema kaisus tunnen ennast küll mõnusalt. Ta ka sellise atleetliku kehaehitusega.
Minul mingeid komplekse pole. Mehe pikkus pole oluline, nagu ka mitte tema juukse või silmade värv. Oluline on iseloom ja kokkusobivus.
Aga ma võin öelda, et osadel pikkadel meestel on paraku kompleksid. Enamus neist millegipärast lühikesi mehi ei salli. Kõige vähem sallitakse seda, kui lühike mees lööb üle pika mehe naise.
Alati arvatakse, et lühikesel mehel peaks kole naine olema. Ükski ilus naine ju ei vaataks lühikese mehe poole.
Kui lühike mees on elus midagi saavutanud, tal on ehk ka uhke auto, siis pikad mehed hakkavad tänitama, et ju siis see jupats tahab end upitada, ta ju vaevleb kompleksides ja varjab Napoleoni kompleksi. Igal juhul Jeepiga ta korvab oma pikkust. Kui pikk mees on midagi saavutanud ja sõidab suure autoga, siis see on igati normaalne. Nii peabki olema.
Inimesed on ikka nii silmakirjalikud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.03 22:10; 20.03 14:53; 20.03 16:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Alfonss kirjutas:[/small]

Ardi on sust pikem 😉 üks asi milles ta sulle ära paneb.[/tsitaat]

kui naistele on jube tähtis kellestki parem või ilusam olla, siis meestel seda häda ei ole.

Hardi on kindlasti mitmeski mõttes minust parem. ma olen temast kindlasti näiteks laisem ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Alfonss kirjutas:[/small]

Ardi on sust pikem 😉 üks asi milles ta sulle ära paneb.[/tsitaat]
Kah asi see 1,5cm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lühikesed mehed on nõmedad ja haledad kompleksihunnikud, kes üritavad oma olematut pikkust lolli jutu või suure autoga kompenseerida. Olen ise 164 ja mees on 178. Ideaalne vahe, ka kõrge kontsaga näen ikka pisem välja. Kole on vaadata, kui naine on mehest pikem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.03 09:18; 21.03 16:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Lühikesed mehed on nõmedad ja haledad kompleksihunnikud, kes üritavad oma olematut pikkust lolli jutu või suure autoga kompenseerida. Olen ise 164 ja mees on 178. Ideaalne vahe, ka kõrge kontsaga näen ikka pisem välja. Kole on vaadata, kui naine on mehest pikem.[/tsitaat]

Ja 178 on jube pikk või? Ma mõtlesin et mu 196 cm isa on pikk…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 18.03 18:00; 19.03 11:59; 19.03 13:02; 20.03 09:41; 21.03 09:05; 21.03 09:06; 18.04 18:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Lühikesed mehed on nõmedad ja haledad kompleksihunnikud, kes üritavad oma olematut pikkust lolli jutu või suure autoga kompenseerida. Olen ise 164 ja mees on 178. Ideaalne vahe, ka kõrge kontsaga näen ikka pisem välja. Kole on vaadata, kui naine on mehest pikem.[/tsitaat]

Lühikesed naised on nõmedad ja haledad kompleksihunnikud, kes üritavad oma olematut pikkust pika mehega kompenseerida. Kuidas tundub? Kas vastab ka tõele?
Muide, mitut lühikest meest sa siis ka tead peale oma mehe, et selliseid üldistusi teed?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.03 22:10; 20.03 14:53; 20.03 16:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kusjuures ongi nii, lühikesed mehed nillivad pikki naisi ja lühikesed naised pikki mehi. pikkadele meestele tunduvad lühikesed naised sellised nunnud.
naiste kohta ei oska öelda, aga lühikeste meeste puhul on madal enesehinnang väga levinud, siis nad üritavad oma ärplemisega suuremana näida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea küll ühtegi lühikest meest oma tutvusringkonnas, kes nilliksid pikki naisi, omaksid suuri autosid, ärpleksid ja ülbitseksid. Ja elan ühiskonnas, kus lühikesi mehi on kordades rohkem, kui pikki.
Ma ise olen normaalse pikkusega (166cm) ja teadsin juba vallalisena, et minu mees vöiks olla minust pikem, aga MAX 10cm.
Milleks inimesi väliste tunnuste järgi üldistada?
Uskumatult öel teema ikka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.03 19:47; 20.03 15:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lühikesed mehed võtavadki pikemad naised. Minu mees naeris selle peale ja ütles, et ega temast naljalt lühemaid naisi ei ole. Kõik ongi temast pikemad. Tänapäeva noored naised on ju eriti pikad. Kuna enam rasket tööd ei tehta, siis inimkond aina pikeneb. 100 aatat tagasi oleks minu lühike mees olnud täiesti keskmist kasvu mees. Mina pean pigem normaalseks seda, et lühike mees ja pikkem naine teevad lapsi ja saavad keskmise pikkusega lapsed. Kui kaks lühikest teevad lapsi, siis tõenäosusega tulevad sealt ka lühikesed lapsed. Minu mehe ema oli u 150cm pikk ja isa 165cm pikk.
Mis puutub kompleksidesse, siis need kompleksid ei tule sünniga kaasa. Seda tekitavad just nimelt sellised õelad teemad ja kaareli-sugused postitajad. Minu mees oli kõva spordipoiss nooruses ja tahtis alati võita. Väiksena olid ju poisid kõik ühepikkused. Polnud temal aimugi, et on teistest lühem. Sai suuremaks, aga midagi ei muutunud. Oli endiselt sitke vennike. Sõjaväes pandi teda igasugustele võistlustele kirja. Kõige tugevamad ja kiiremad jooksjad olid just nimelt lühikesed kutid. Tema oli mitmesaja poisi peale alati kas teine või kolmas.
Sellised löövadki elus läbi, võivad endale lubada paremat autot. Pikkusel pole siin midagi tegemist. Aga eks kindlasti on ka selliseid nõrga iseloomuga mehi, kes lasevad end mõjutada teiste arvamusest, keda on võibolla kiusatud seoses pikkusega. Polegi ju ime, et sellised kibestunuks ja halvaks muutuvad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.03 22:10; 20.03 14:53; 20.03 16:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen pikk naine, tahaks veel pikemat meest, aga viimane oli hoopis lühike, väga töökas..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kaarel kirjutas:[/small]
[tsitaat]kusjuures ongi nii, lühikesed mehed nillivad pikki naisi ja lühikesed naised pikki mehi. pikkadele meestele tunduvad lühikesed naised sellised nunnud.
[/tsitaat]

Äkki see on mingi looduse poolt paika pandud asi, et alateadlikult otsitakse sellist partnerit, kellega järglased võimalikult keskmised (ehk normaalist vähem kõrvalekalduvad) tuleksid?
Kui pikad ainult pikki ja lühikesed lühikesi nilliksid, tuleksid pikkadel veel pikemad lapsed ja lühikestel veel lühemad jne, kuni lõpuks olekski meid 2 liiki: kolged ja jupatsid…. :).
Mina olen 165 cm, huvipakkuvad mehed on kõik 185 cm kanti olnud. Polegi varem mõelnud selle peale, võibolla see polegi juhuslik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Lühikesed mehed on nõmedad ja haledad kompleksihunnikud, kes üritavad oma olematut pikkust lolli jutu või suure autoga kompenseerida. Olen ise 164 ja mees on 178. Ideaalne vahe, ka kõrge kontsaga näen ikka pisem välja. Kole on vaadata, kui naine on mehest pikem.[/tsitaat]178 ei ole pikk mees. meeste puhul normaalne kasv nagu sealt 180 juurest algabki.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 18.03 10:35; 18.03 10:37; 18.03 12:39; 18.03 13:52; 19.03 03:25; 19.03 11:39; 19.03 12:02; 21.03 04:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina pean pigem normaalseks seda, et lühike mees ja pikkem naine teevad lapsi ja saavad keskmise pikkusega lapsed. Kui kaks lühikest teevad lapsi, siis tõenäosusega tulevad sealt ka lühikesed lapsed. Minu mehe ema oli u 150cm pikk ja isa 165cm pikk.[/tsitaat]

Teine järeldus on õige jah (kaks lühikest saavad suurema tõenäosusega lühikesed ja kaks pikka suurema tõenäosusega pikad lapsed), aga esimene on siiski veidi viltu – geneetika ei käi nii, et kui paned muna, jahu ja piima kokku, siis saad pannkoogitaigna. See käib pigem nii, et asjad lähevad loosirattasse ja sa saad KAS muna VÕI jahu VÕI PIIMA. St laps saab midagi ühelt poolt ja midagi teiselt poolt, igalt poolt võetakse midagi, aga see on kombineerumine, mitte segunemine.

Isiklikult tunnen naist, kes oli väga lühikest kasvu (alla 155 cm) ja tunnistas, et ta valis teadlikult endast tunduvalt pikema mehe, sest tahtis pikki poegi saada – lõpuks oli kaks poissi ja kaks tüdrukut, aga tal läks loteriiga nii kehvasti, et mõlemad poisid olid lühikesed (kuigi emast pikemad), aga mõlemad tütred olid ca 1.90, mis naise kohta on ikka veidi imelik (enamus moelavade modelle ei näe päriselus ju tegelikult eriti ilusad välja, vaid pigem kummastavad oma kiitsakusega, ilusad on pigem pesumodellid, nagu Heidi Klum ja Miranda Kerr). Mõnel teisel veab muidugi paremini, aga loterii on see ikka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind pani imestama see siin teemas, et juba 10 cm pikema mehega tuntakse end ebamugavalt. Minu pikkus 158 cm ja mehe 183 cm. Vahet siis terved 25 cm ja minu arvates see on ideaalseim vahe üldse. Ei näe meie seda pikkuse vahet ja ei näe ka teised. ….aga kui nüüd järele mõelda, siis äkki ikka näevad. Vaatate siis imelikult selliseid paare, kus mees naisest kõvasti pikem?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.03 08:46; 19.03 08:59; 19.03 18:15; 21.03 08:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Mind pani imestama see siin teemas, et juba 10 cm pikema mehega tuntakse end ebamugavalt. Minu pikkus 158 cm ja mehe 183 cm. Vahet siis terved 25 cm ja minu arvates see on ideaalseim vahe üldse. Ei näe meie seda pikkuse vahet ja ei näe ka teised. ….aga kui nüüd järele mõelda, siis äkki ikka näevad. Vaatate siis imelikult selliseid paare, kus mees naisest kõvasti pikem?[/tsitaat]

Ei vaata, ega armastus pikkust küsi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 18.03 18:00; 19.03 11:59; 19.03 13:02; 20.03 09:41; 21.03 09:05; 21.03 09:06; 18.04 18:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
178 ei ole pikk mees. meeste puhul normaalne kasv nagu sealt 180 juurest algabki.[/tsitaat]

180 on Eesti mehe keskmine pikkus, seega ka 178 on täiesti normi piires.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 18.03 18:00; 19.03 11:59; 19.03 13:02; 20.03 09:41; 21.03 09:05; 21.03 09:06; 18.04 18:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Mind pani imestama see siin teemas, et juba 10 cm pikema mehega tuntakse end ebamugavalt. Minu pikkus 158 cm ja mehe 183 cm. Vahet siis terved 25 cm ja minu arvates see on ideaalseim vahe üldse. Ei näe meie seda pikkuse vahet ja ei näe ka teised. ….aga kui nüüd järele mõelda, siis äkki ikka näevad. Vaatate siis imelikult selliseid paare, kus mees naisest kõvasti pikem?[/tsitaat]
Just hea ja armas vaadata, kui mees naisest pikem. Mulle meeldiks ka endast pikem mees.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.03 23:11; 18.03 11:09; 19.03 07:56; 21.03 09:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No 178cm ei ole lühike ka. Aga tean jah üsna palju (ca 25) ikka tõeliselt lühikesi mehi st lühike on ikka alla 170cm mees. Ja paraku on neil kõikidel mingid jubedad kompleksid oma kasvu pärast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.03 09:18; 21.03 16:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://buduaar.ee/Article/article/shaquille-o-neal-ameles-tudruksobraga-keset-ostureisi-link-fotodele

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.03 20:14; 18.04 15:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis jutt see, et sind valivad lühikesed mehed? Mind võib ka 1001 lühikest meest valida, mina võtan paariliseks ikka selle keda mina ka tahan 😉
Enda mees on 26 cm pikem kui mina ja ma ei tunne lühikesena end tema kõrval, väga mõnus on.
Ei tunne, et peaks kandma kontsi, et meie vahemaa nii suur poleks. Aga seda toredam on kontsad jalga panna ja olla ikka lühem.
Aga arvan, et teemaalgatajel peavad siiski lühikesed mehed päris sümpaatsed olema, sest ega sa nendega muidu koos ei oleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]

No vot, mina jälle ei kannata, kui pean suudlemiseks pea ei tea kui palju kuklasse ajama. Olen märganud, et kui mees on 5 cm pikem, on see superlux 🙂 Praegune on 9 cm pikem, eksmees oli 14 cm, seda on palju, aga no kui inimene kallis, siis ei vaata seda.

[/tsitaat]
14 cm oleks olnud sinu jaoks miinimum või ideaalne. Kui paned 10 cm kontsad alla ja soeng ka lisab kohevust, siis 14 cm pikemaga oled ju ühepikkune

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.04 18:09; 18.04 18:13; 19.04 11:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

14 cm oleks olnud sinu jaoks miinimum või ideaalne. Kui paned 10 cm kontsad alla ja soeng ka lisab kohevust, siis 14 cm pikemaga oled ju ühepikkune[/tsitaat]

14 on palju. Ei viitsi mina kontsa kanda ja pole mul miskit kohevat soengut. Eelistan, kui mees on max 5 cm pikem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 18.03 18:00; 19.03 11:59; 19.03 13:02; 20.03 09:41; 21.03 09:05; 21.03 09:06; 18.04 18:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Ma tean palju paare kus naine on megalühike(no 165 vast) ja mees on naise jaoks megapikk(180)….minuarust on need veits kiiksuga paari, seda enam et naine on matsakas ja mees on kiitsakas:D Hulga naljakam kui mingi 5cm kasvuvahe(mees lühem).
[/tsitaat]
Täitsa imelik jutt. Olengi 165 ja mehed hakkavad silma alates 185 cm. Pikim on olnud 196, see oli veits jah liig, kuid 190 on mulle täpselt paras.
ja olen kõhna, kuid kõhnasid mehi never ei vaata, peale lähevad ikka sellised 100-kg treenitud, laiaõlgsed mehed.
Sellised 10-15 cm toredad/sümpaatsed poisid on sõpradena väga head, kuid naise-mehe suhe sellisega on välistatud.

Lisaks iseloomule on mul 2 kriteeriumit: mehe pikkus ja riista pikkus. Ja nendes järeleandmist juba ei tee. Õnneks mu pikkadel meestel on superlux varustus olnud. Alla 18 pole keegi olnud, selline 18-20.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.04 18:09; 18.04 18:13; 19.04 11:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen 188 cm pikk, ei lähe kedagi ise valima, ootan et mind valitakse ja siis valin

Aga enamasti mind ei valita ja mina ka ei vali, ongi kõik

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 63 )


Esileht Pereelu ja suhted miks ma saan lühikesed mehed?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.