Esileht Pereelu ja suhted Miks teie abielluda ei soovi?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 49 )

Teema: Miks teie abielluda ei soovi?

Postitas:

Millistel põhjustel olete otsustanud, et ei taha abielluda? Kuidas see teie suhet mõjutab?

Aga kui paljud siinsed abieluinimesed on oma abielu n-ö “välja mangunud”, ehk siis üks tahab, aga teine mitte ja siis käiakse peale seni kuni lõpuks teine alla annab?

Tahtsin ka abielluda, mees mitte. Oleme rääkinud sellest, aga nüüd juba nii pikalt Kos oldud ja kuigi ta leidis, et hea küll, teeme siis ära, on asjal jube mõru maik juures. Ma ei taha nii. Kas tõesti pean siis uue mehe otsima kui tahan, et mees tahaks minuga abielluda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 12:10; 18.05 22:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui praegune elukaaslane teeks ettepaneku, siis nõustuksin. Ise seda teemat üles ei kavatse võtta, mul pole hullu tungi abielluda.

Eelmise elukaaslase ettepaneku lükkasin tagasi. Ta oli võlgades ja ei osanud oma rahadega eriti ümber käia, sellega oleks abikaasana kaasnenud ainult jamasid. No ja ta oli mul nagunii rohkem seksi pärast, teadsin juba alguses, et tema ei ole kindlasti see, kellega tahaksin surmani koos olla.

Minu puhul sõltub ikka inimesest, ma ei ole abielu vastane (aga ma ka ei taha, nui neljaks, abielus olla).

Teemaalgataja, sinu puhul ma ütleks, et abiellu ikka ära oma mehega. Maha jätmiseks oleks põhjust siis kui ta kategooriliselt vastu oleks. Kui ta on siiski nõus sinuga abielluma, siis on kõik OK ju. Jah, ta ei teinud sulle sellist abieluetepanekut nagu sa unistasid, aga ta on valmis abielluma ja meiesuguste puhul (kes eriti ei viitsi abielluda) on see juba suur asi, kui me oleme nõus kellegi ettepanekule vastu tulema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees ei hooli võib-olla abiellumisest, aga ilmselt läheb talle korda see, et sina hoolid. Kas see jätab ka mõru maigu, et mees sinu suhtumisest hoolib?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 13:24; 18.05 11:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

käisin ära juba abielus. rohkem ei soovi, kuigi praeguse elukaaslasega juba 10 aastat koos oldud.
kui on lapsed, olgu ka abielu . ja ilma mingi lahusvara lepinguta. laste saamine seab materiaalselt naise puhtalt mehe meelevalda. kui lapsi pole, elagu kõik nagu ise tahavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei olegi otsustanud, et ei taha, aga kaaslane on juba abielus olnud ja see lahkumineku kogemus on näidanud, kui palju see hakkab teiste jaoksrolli mängima, et oldi abielus, mitte niivõrd enam enda jaoks. Suhe iseenesest ju suurt muutuda ei saa sellest abielus olemisest, lahkuminek võib tulla samamoodi (ega see kummalgi juhul ju üldiselt kergekäeliselt tulnud otsus pole). Asi polegi selles, et kardaks lahkuminekut, suhtes olen väga kindel, aga olen saanud selle kaaslase kogemuse pealt kogu seda abielu teemat läbi mõelda ja rääkida ning seetõttu ei ole sellist suurt abielu ihalust. Lisaks ei hooli neist suure pulma traditsioonidest, ei oskaks ette kujutada nii sõpradele kui ka sugulastele sobivat üritust, ei sooviks ka sellist suurt tähelepanu keskpunktis olemist. Tunnen pigem, et lähedastega koos olemiseks saab ju palju ilusaid üritusi korraldada, need ei pea ilmtingimata pulmad olema, mis nagunii on ühekordsed.

Mul ei olegi päris seda, et abielluda ei soovi, pigem niipidi, et ei tunne, et midagi olulist puudu jääks, kui ei abiellu, ja suurt üritust ka nagunii ei tahaks. Aga saan aru, et kaaslase jaoks oli varasem kogemus traumeeriv ja tema pigem ei soovi. Kuigi samas mõtleb sellele kogu pere ühise nime teemale küll ja peab seda oluliseks, nii et eks see teema natuke veel arutamist vaja. Minu roll siis see, et aktsepteerin seda, et ta ei taha. Ma olen niisama suur romantik ja abieluettepanek tundub vist kõige väärtuslikum osa kogu sellest abielutrallist, aga kuna kaaslane on piisavalt kinnitanud, et tahab koos olla, ja meie ühised otsused näitavad ka igati mõlemapoolset soovi, siis ei pea ka seda kinnitust nii väga igatsema. Ehk siis igatsus ja soov on ehk 1 % ja kahtlustan, et tulevikus otsustame ikkagi abielluda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samuti on nii, et mees juba on korra lahutanud. Ei tea, ma ei tunnegi eriti inimesi, kes oleks abielus. Pole vist tänapäeval päevakorras see.
Lapsi meil pole, ei soovi. Mitmes ühine kinnisvara on. Kui aastad veerevad, siis ei oska ju puudust tunda, et annaks kuidagi riigile teada, et oleme koos.

Olen 30ndate lõpus. Enesekriitiline veidi ka:) Pole päris see välimus ja figuur mõistagi, mis 20ndais.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.05 16:54; 17.05 18:22; 18.05 15:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest ma soovin elada üksi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui teil oleks maja, korter, kaks autot, suvila, siis ei tahaks teist mitte keegi abielluda, palugu mees kasvõi ninuli.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 17.05 17:15; 17.05 18:44; 18.05 11:15; 18.05 11:50; 18.05 13:19; 18.05 14:28; 07.06 13:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei meeldi seadused.
Olen mees ja kui ma oleksin mõne naisega abielus, siis kõik need lapsed, kelle mu naine sünnitab abielulepingu kehtivuse ajal, määratakse seaduse järgi vägisi mulle ja mind nende isaks olenemata minu arvamusest ja ma olen kohustatud neid ülal pidama. Olenemata sellest, kes tegelik laste bioloogiline isa on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui teil oleks maja, korter, kaks autot, suvila, siis ei tahaks teist mitte keegi abielluda, palugu mees kasvõi ninuli.

Huvitav kommentaar. Abielu kaudu ei saa teise vara endale, MUIDE.

Tervitab majaga naine

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.05 16:54; 17.05 18:22; 18.05 15:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millistel põhjustel olete otsustanud, et ei taha abielluda? Kuidas see teie suhet mõjutab?

Aga kui paljud siinsed abieluinimesed on oma abielu n-ö “välja mangunud”, ehk siis üks tahab, aga teine mitte ja siis käiakse peale seni kuni lõpuks teine alla annab?

Tahtsin ka abielluda, mees mitte. Oleme rääkinud sellest, aga nüüd juba nii pikalt Kos oldud ja kuigi ta leidis, et hea küll, teeme siis ära, on asjal jube mõru maik juures. Ma ei taha nii. Kas tõesti pean siis uue mehe otsima kui tahan, et mees tahaks minuga abielluda?

Jah, pead uue mehe otsima, kui teine sinu pärast peab tegema midagi sellist, mida ta heameelega teha ei taha.
Meie abiellusime 18 aastat pärast ühist kooselu, enne polnud mingit erilist soovi, sest see märge kusagil registris ei tundunud kuidagi oluline. Abiellumise põhjus oli ebatraditsiooniline – tahtsime lihtsalt korraks rutiinist välja tulla, et oleks fun, suguvõsa üllatada ja ühe eksklusiivse peo maha pidada, ei enamat. Mitte midagi pärast abiellumist meie suhtes ei muutunud.
Ahjaa, mul oli juba enne abiellumist üksjagu isiklikku kinnisvara elitaarse kodu ja metsamaa näol. Mul pole kahju, kui mees, kes on ka mu laste isa, osa sellest nüüd pärib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 18:36; 17.05 18:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei meeldi seadused.
Olen mees ja kui ma oleksin mõne naisega abielus, siis kõik need lapsed, kelle mu naine sünnitab abielulepingu kehtivuse ajal, määratakse seaduse järgi vägisi mulle ja mind nende isaks olenemata minu arvamusest ja ma olen kohustatud neid ülal pidama. Olenemata sellest, kes tegelik laste bioloogiline isa on.

Ma arvan, et enamik naisi ei tahakski endale sinusugust meest, kes neid ei usalda.
On elementaarne, et oma mees peab olema ikka üsna sitt, kui võõrastega hakatakse lapsi tegema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 18:36; 17.05 18:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei meeldi seadused.
Olen mees ja kui ma oleksin mõne naisega abielus, siis kõik need lapsed, kelle mu naine sünnitab abielulepingu kehtivuse ajal, määratakse seaduse järgi vägisi mulle ja mind nende isaks olenemata minu arvamusest ja ma olen kohustatud neid ülal pidama. Olenemata sellest, kes tegelik laste bioloogiline isa on.

Mille alusel sul selline arvamus on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui teil oleks maja, korter, kaks autot, suvila, siis ei tahaks teist mitte keegi abielluda, palugu mees kasvõi ninuli.

Huvitav kommentaar. Abielu kaudu ei saa teise vara endale, MUIDE.

Tervitab majaga naine

Ei saa, aga tahaks ju ikka. Teisel on ja mina tahan ometi kaa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 17.05 17:15; 17.05 18:44; 18.05 11:15; 18.05 11:50; 18.05 13:19; 18.05 14:28; 07.06 13:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei taha abielluda, sest naine pole sobilik. Tisse pole, vagiiner ripub nagu võluri varrukas & mõistust on veel vähem kui mul endal. Kui leian õige naise, siis võib abielluda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 21:24; 19.05 16:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei meeldi seadused.
Olen mees ja kui ma oleksin mõne naisega abielus, siis kõik need lapsed, kelle mu naine sünnitab abielulepingu kehtivuse ajal, määratakse seaduse järgi vägisi mulle ja mind nende isaks olenemata minu arvamusest ja ma olen kohustatud neid ülal pidama. Olenemata sellest, kes tegelik laste bioloogiline isa on.

Miks sa litsiga tahad abielluda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.05 22:00; 19.06 20:56; 20.06 19:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahaksin väga ilusaid uhkeid pulmi, aga mees pole kätt palunud. Oleksin väga rahul ka vaid kihlasõrmusega, aga mees ei leia selle jaoks raha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei taha abielluda, sest naine pole sobilik. Tisse pole, vagiiner ripub nagu võluri varrukas & mõistust on veel vähem kui mul endal. Kui leian õige naise, siis võib abielluda.

Ma usun, et see kirjeldus ütleb sinu enda kohta palju rohkem kui sinu kaaslase. Milleks üldse ebasobiva inimesega koos olla?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need kel on vaja enda jaoks leida põhjendusi miks ei peaks abielluma jätavad tihti abiellumata ebakindlusest ja/või soovimatusest(võimetusest) võtta kohustusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need kel on vaja enda jaoks leida põhjendusi miks ei peaks abielluma jätavad tihti abiellumata ebakindlusest ja/või soovimatusest(võimetusest) võtta kohustusi.

Meestel ongi kohustused, naistel pole. Kõige rohkem abielu vastu on siiski mehed nagu isegi näed. Pole olemas foorumit, kus mehed käiks õhkamas abieluteemadel nagu naised seda teevad. Abielu tähendab mehele tõesti topelt elukoormust, naise ülalpidamine, vara jagamine lahutusel, kus mees jääb alati vaeslapse rolli (milleks üldse abielluda kui kohe alguses teha varaleping). Mees abiellub siis kui on väga armunud ja tõesti on leidnud selle õige naise. Ülejäänud naistega 99% ei soovi ta omal initsiatiivil mitte kunagi abielluda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 17.05 17:15; 17.05 18:44; 18.05 11:15; 18.05 11:50; 18.05 13:19; 18.05 14:28; 07.06 13:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Abielu tähendab mehele tõesti topelt elukoormust,

Samas kui vabaabielu tähendab topeltkoormust ainult naisele – palju soodsam variant mehe jaoks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 13:24; 18.05 11:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Abielu tähendab mehele tõesti topelt elukoormust,

Samas kui vabaabielu tähendab topeltkoormust ainult naisele – palju soodsam variant mehe jaoks.

Vabaabielu on võrdsem, mõlemad teevad kõike iseendale. Laste puhul lapsed jäävad 99% juhul naisele, naine saab mehelt elatist mis on ju hea lisapalk, pluss veel lastetoetused. Naine on igatepidi võidumees ka sellises suhtes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 17.05 17:15; 17.05 18:44; 18.05 11:15; 18.05 11:50; 18.05 13:19; 18.05 14:28; 07.06 13:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei meeldi seadused.
Olen mees ja kui ma oleksin mõne naisega abielus, siis kõik need lapsed, kelle mu naine sünnitab abielulepingu kehtivuse ajal, määratakse seaduse järgi vägisi mulle ja mind nende isaks olenemata minu arvamusest ja ma olen kohustatud neid ülal pidama. Olenemata sellest, kes tegelik laste bioloogiline isa on.

See ei vasta tõele. Vt perekonnaseadus:
§ 85. Abielumehest põlvnemise välistamine
Lapse emaga abielus olevat meest ei loeta lapse isaks, kui ta ei ole last eostanud ja:
1) abikaasad on selle kohta perekonnaseisuasutusele esitanud ühise avalduse või
2) teine mees on isaduse omaks võtnud.
[RT I, 29.06.2014, 3 – jõust. 09.07.2014]

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovisin väga, aga mees ei soovinud. Elu mõjutab nii palju, et kriisimomentidel teen sel teemal etteheiteid. Ma arvan, et kui mees oleks teadnud, et see kodurahu ka mõjutab, siis oleksime ikka abiellunud. Minu jaoks on sel suur tähendus, tema jaoks ei oma see mingit tähendust ja tänaseks on sellest saanud sundus, mille vastu ta võitleb puhtast kangusest. Seda viimast ma mõistan, olen ise ka kange. Kui me läheks lahku, siis ilmselt uue kaaslasega abielluks ta kohe. Sest õppetund on käes:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need kel on vaja enda jaoks leida põhjendusi miks ei peaks abielluma jätavad tihti abiellumata ebakindlusest ja/või soovimatusest(võimetusest) võtta kohustusi.

Meestel ongi kohustused, naistel pole. Kõige rohkem abielu vastu on siiski mehed nagu isegi näed. Pole olemas foorumit, kus mehed käiks õhkamas abieluteemadel nagu naised seda teevad. Abielu tähendab mehele tõesti topelt elukoormust, naise ülalpidamine, vara jagamine lahutusel, kus mees jääb alati vaeslapse rolli (milleks üldse abielluda kui kohe alguses teha varaleping). Mees abiellub siis kui on väga armunud ja tõesti on leidnud selle õige naise. Ülejäänud naistega 99% ei soovi ta omal initsiatiivil mitte kunagi abielluda.

Ära võta oma mätta otsast, kõik ei ole vaesed nagu kirikurotid ega ürita end majanduslikult mehe õlule veeretada. Ja pole abielu naise jaoks nii kohustustevaba mida kui sina seda ette kujutad.
Muuseas, abieluvaraleping sõlmitakse praegu igal abiellumisel (kohustuslik), tingimused on oma valida.

Hah, mees soovibki abielluda vaid ühe ja selle ainsa naisega? Mis nood 99% protsenti “ülejäänud” siia puutuvad? Meil vist on keelatud mitmenaisepidamine (noh, ametlikult või nii), seega üle ühega korraga nagunii abielluda ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need kel on vaja enda jaoks leida põhjendusi miks ei peaks abielluma jätavad tihti abiellumata ebakindlusest ja/või soovimatusest(võimetusest) võtta kohustusi.

Meestel ongi kohustused, naistel pole. Kõige rohkem abielu vastu on siiski mehed nagu isegi näed. Pole olemas foorumit, kus mehed käiks õhkamas abieluteemadel nagu naised seda teevad. Abielu tähendab mehele tõesti topelt elukoormust, naise ülalpidamine, vara jagamine lahutusel, kus mees jääb alati vaeslapse rolli (milleks üldse abielluda kui kohe alguses teha varaleping). Mees abiellub siis kui on väga armunud ja tõesti on leidnud selle õige naise. Ülejäänud naistega 99% ei soovi ta omal initsiatiivil mitte kunagi abielluda.

Ära võta oma mätta otsast, kõik ei ole vaesed nagu kirikurotid ega ürita end majanduslikult mehe õlule veeretada. Ja pole abielu naise jaoks nii kohustustevaba mida kui sina seda ette kujutad.
Muuseas, abieluvaraleping sõlmitakse praegu igal abiellumisel (kohustuslik), tingimused on oma valida.

Hah, mees soovibki abielluda vaid ühe ja selle ainsa naisega? Mis nood 99% protsenti “ülejäänud” siia puutuvad? Meil vist on keelatud mitmenaisepidamine (noh, ametlikult või nii), seega üle ühega korraga nagunii abielluda ei saa.

Ära sellist lambajuttu ka aja eks

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 17.05 17:15; 17.05 18:44; 18.05 11:15; 18.05 11:50; 18.05 13:19; 18.05 14:28; 07.06 13:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole midagi lambijutt, sa lihtsalt oled jube tundlik selle abieluteema suhtes.
Tahad sa sellest ülitundlikkusest rääkida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma nüüd ei tea, kas seda saab nimetada välja mangumiseks, aga oma baikaasale ütlesin suht meie tutvuse alguses juba, et mina väljaspool abielu lapsi ei soovi ja kui nii peaks minema, hakkavad minu lapsed kõik minu perekonnanime kandma. Igaljuhul pandi see märkus kenasti kõrva taha 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole midagi lambijutt, sa lihtsalt oled jube tundlik selle abieluteema suhtes.
Tahad sa sellest ülitundlikkusest rääkida?

Esiteks pole mingit kohustuslikku varalepingut, teiseks väga paljusid solvab selline leping. Igasugune leping on mõeldud lahutusele ehk siis suhte lõpule ja juba alguses programmeeritakse suhte lõpp nö ette. Seaduse järgi tõesti abielule eelnev vara ei kuulu lahutuse korral jagamisele, aga nüüd on küsimus abielu optimaalsuses. Näide: naisel ja mehel on mõlemal väike korter, aga abielludes ei sobi ruumipuudusest tingitud kitsikuse kummaski elada. Kui ollakse abielus, st on loodud pere, müüakse mõlemad kinnisvarad maha ja ostetakse näiteks maja. See juba kuulub siis mõlemale. Muretsetakse lapsed, tuleb lahutus, siis naispool eeldab koheselt mehe lahkumist, jättes maja naisele koos lastele. Kõik naised eeldavad seda. Sedasi on ka vähemalt viimane sajand elatud. Ma tean mehi, kes on elus ehitanud 3 maja ja kõik kaotanud tänu 3 abielule. Töökas, leplik mees.

Ma ei tea eriti juhuseid eestis kus naine on mehele maja jätnud.

Tegelikult ajad sa puhast lamba juttu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 17.05 17:15; 17.05 18:44; 18.05 11:15; 18.05 11:50; 18.05 13:19; 18.05 14:28; 07.06 13:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole midagi lambijutt, sa lihtsalt oled jube tundlik selle abieluteema suhtes.
Tahad sa sellest ülitundlikkusest rääkida?

Esiteks pole mingit kohustuslikku varalepingut, teiseks väga paljusid solvab selline leping. Igasugune leping on mõeldud lahutusele ehk siis suhte lõpule ja juba alguses programmeeritakse suhte lõpp nö ette. Seaduse järgi tõesti abielule eelnev vara ei kuulu lahutuse korral jagamisele, aga nüüd on küsimus abielu optimaalsuses. Näide: naisel ja mehel on mõlemal väike korter, aga abielludes ei sobi ruumipuudusest tingitud kitsikuse kummaski elada. Kui ollakse abielus, st on loodud pere, müüakse mõlemad kinnisvarad maha ja ostetakse näiteks maja. See juba kuulub siis mõlemale. Muretsetakse lapsed, tuleb lahutus, siis naispool eeldab koheselt mehe lahkumist, jättes maja naisele koos lastele. Kõik naised eeldavad seda. Sedasi on ka vähemalt viimane sajand elatud. Ma tean mehi, kes on elus ehitanud 3 maja ja kõik kaotanud tänu 3 abielule. Töökas, leplik mees.

Ma ei tea eriti juhuseid eestis kus naine on mehele maja jätnud.

Tegelikult ajad sa puhast lamba juttu.

Mis lambameestest sa räägid? LOOMULIKULT müüakse lahutuse puhul see maja maha ja kumbki ostab oma väiksema pinna. Nagu enne abielu oli. Mõlemad panustasid ju oma korteriga maja ostu. Miks üks pool järsku ajud kaotab ja oma korterist saadu teisele kingib? Loe ja imesta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.05 16:54; 17.05 18:22; 18.05 15:50;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 49 )


Esileht Pereelu ja suhted Miks teie abielluda ei soovi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.