Esileht Koroonaviirus COVID-19 Millal lõpuks tuleb Eestisse kohustuslik vaktsineerimine nagu Austrias?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 60 )

Teema: Millal lõpuks tuleb Eestisse kohustuslik vaktsineerimine nagu Austrias?

Postitas:
Kägu

Ausaltöeldes on mul kõriauguni neist, kes teisi ohtu seavad mingite ajuvabade põhimõtete pärast. Küll kui peaks trahvi maksma hakkama ja enne koduuksest välja ei saaks, siis võtaks lamemaalased mõistuse pähe ja lõpetaks teiste ohustamise.

+5
-32
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mul on kõriauguni sellest vaktsineerimise peale sundimisest nagu ainult see päästaks.

+25
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on kõriauguni sellest vaktsineerimise peale sundimisest nagu ainult see päästaks.

Ega ainult see ei päästagi, aga on üks abinõudest, et viiruse uute mutatsioonide tekkimine peatada.

+4
-22
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ausaltöeldes on mul kõriauguni neist, kes teisi ohtu seavad mingite ajuvabade põhimõtete pärast. Küll kui peaks trahvi maksma hakkama ja enne koduuksest välja ei saaks, siis võtaks lamemaalased mõistuse pähe ja lõpetaks teiste ohustamise.

Nahh, sa ei saa aru sellest, et isegi kui 100% inimestest oleksid vaksitud, siis ka see ei lõpetaks viiruse levimist ära? Vähemalt mitte praeguste vaktsiinidega. Kes krt sind nii hirmsasti ohustab, lõpeta see undamine ja hädaldamine! Mine kaeba parem näiteks politseile kellegi peale, hakkab ehk kergem.

+18
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Austrias ei muutu vaktsineerimine kohustuslikuks.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Austrias ei muutu vaktsineerimine kohustuslikuks.

Jah, inimestel on vaba valik, kas vaktsineerida või maksta 7200 eurot trahvi 😀

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Austrias ei muutu vaktsineerimine kohustuslikuks.

Jah, inimestel on vaba valik, kas vaktsineerida või maksta 7200 eurot trahvi ????

Valik on olemas vähemalt ????

+4
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on selline lugu, et mina jäin eelmine nädal haigeks, aga ma isegi ei saanud aru, et ma haige olin. Ma nakatasin oma covidiga nelja inimest. Ühe täiskasvanu ja kolm last. Võimalik, et nad pole ainsad. Ma olin tiksuv pomm, enese teadmata.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ausaltöeldes on mul kõriauguni neist, kes teisi ohtu seavad mingite ajuvabade põhimõtete pärast. Küll kui peaks trahvi maksma hakkama ja enne koduuksest välja ei saaks, siis võtaks lamemaalased mõistuse pähe ja lõpetaks teiste ohustamise.

Püha idiootsus

+11
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ausaltöeldes on mul kõriauguni neist, kes teisi ohtu seavad mingite ajuvabade põhimõtete pärast. Küll kui peaks trahvi maksma hakkama ja enne koduuksest välja ei saaks, siis võtaks lamemaalased mõistuse pähe ja lõpetaks teiste ohustamise.

Püha idiootsus

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on selline lugu, et mina jäin eelmine nädal haigeks, aga ma isegi ei saanud aru, et ma haige olin. Ma nakatasin oma covidiga nelja inimest. Ühe täiskasvanu ja kolm last. Võimalik, et nad pole ainsad. Ma olin tiksuv pomm, enese teadmata.

Te võite mind miinustada, aga ega ma ju seda meelega ei teinud.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselge provokatsiooniteema peale võiks ikka mitte nii leili minna.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on kõriauguni sellest vaktsineerimise peale sundimisest nagu ainult see päästaks.

jah aga jah aga

ja ometi nakatumine langeb mühinal,

ja selle põhjuseks on kõik need vastikud asjad: maskid mis ei kaitse vaid mürgitavad inimesi ussidega, vaktsiinid mis ei kaitse, aga mille kaitsevõimetusest hoolimata on haiglasse satuunute suhtarvud kahjuks ikka samaks jäänud vaktsineeritute kasuks ja vaktsineerimata inimeste eraldamine siseruumides vaktsineeritutest mis ei ole kuidagi põhjentatud sest vakstineeritud nakatavad ja surevad nagu kärbsed.

ja kurb küll aga mina olen väga rahul

+7
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ja ometi nakatumine langeb mühinal,

Nakatumine on alla saadud ka eelmiste lainete ajal, kui vaktsiine polnud.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on kõriauguni sellest vaktsineerimise peale sundimisest nagu ainult see päästaks.

jah aga jah aga

ja ometi nakatumine langeb mühinal,

ja selle põhjuseks on kõik need vastikud asjad: maskid mis ei kaitse vaid mürgitavad inimesi ussidega, vaktsiinid mis ei kaitse, aga mille kaitsevõimetusest hoolimata on haiglasse satuunute suhtarvud kahjuks ikka samaks jäänud vaktsineeritute kasuks ja vaktsineerimata inimeste eraldamine siseruumides vaktsineeritutest mis ei ole kuidagi põhjentatud sest vakstineeritud nakatavad ja surevad nagu kärbsed.

ja kurb küll aga mina olen väga rahul

Jah, ka mina olen väga rahul. Kõik need neetud meetmed koos toimivad täieati hästi, nagu näha. Lisaks ilmselt aitab kaasa ka koolilaste testimine ja distantsõpe.

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

sest vakstineeritud nakatavad ja surevad nagu kärbsed.

Aga paljudes riikides ongi juba nii. Me lihtsalt tiksume sabas.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nakatumine läheb alla, sest tegu on sesoonse viirusega, mitte tänu vaktsiinidele ja maskidele. Ei tea miks alles nüüd hakkab alla minema, kui maskid ja vakts on sügisest saati samal tasemel.

+10
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ja ometi nakatumine langeb mühinal,

Nakatumine on alla saadud ka eelmiste lainete ajal, kui vaktsiine polnud.

Eelmiste lainete ajal on nakatumine alla saadud väga karmide reeglitega, sa ei mäleta enam? Lapsed koolist koju, meelelahutus lukku, kodutöö? Ei tule tuttav ette? Inimese mälu on ju halbade asjade osas lühike …

+6
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nakatumine läheb alla, sest tegu on sesoonse viirusega, mitte tänu vaktsiinidele ja maskidele. Ei tea miks alles nüüd hakkab alla minema, kui maskid ja vakts on sügisest saati samal tasemel.

SESOONNE VIIRUS ja nakatumine langeb novembris-detsembris põhjapoolkeral? 😀 Mingi selline sesoonsus siis, et talvel see viirus ei levi ja suvel paneb täiega? Sa vist tegid end just lolliks.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nakatumine läheb alla, sest tegu on sesoonse viirusega, mitte tänu vaktsiinidele ja maskidele. Ei tea miks alles nüüd hakkab alla minema, kui maskid ja vakts on sügisest saati samal tasemel.

SESOONNE VIIRUS ja nakatumine langeb novembris-detsembris põhjapoolkeral? ???? Mingi selline sesoonsus siis, et talvel see viirus ei levi ja suvel paneb täiega? Sa vist tegid end just lolliks.

Katsu nüüd meelde tuletada, kas suvel oli ikka laine? Ja nüüd katsu varasemalt gripihooaega meelde tuletada, kas see oli ikka sügisest kevadeni? Sa vist tegid end just lolliks.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Katsu nüüd meelde tuletada, kas suvel oli ikka laine? Ja nüüd katsu varasemalt gripihooaega meelde tuletada, kas see oli ikka sügisest kevadeni? Sa vist tegid end just lolliks.

Sina katsu meelde tuletada, mis kuu praegu on. Detsember. Praegu läheb nakatumine alla. Kus sul sesoon on? Jõulusesoon? Gripp on sesoonne, sügisest kevadeni. Koroona ei ole sesoonne, jah, suvel on nakatumine väiksem, aga see ei lakka. Erinevalt gripist.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ausaltöeldes on mul kõriauguni neist, kes teisi ohtu seavad mingite ajuvabade põhimõtete pärast. Küll kui peaks trahvi maksma hakkama ja enne koduuksest välja ei saaks, siis võtaks lamemaalased mõistuse pähe ja lõpetaks teiste ohustamise.

Oled sa kuulnud, et Gmo vaba inimeste spermat otsitakse ja ostetakse ja selle hind on tõusnud väga suurtesse kõrgustesse? Laes pidi olema ka vaktsineerimata emade rinnapiim? Huvitav Miks?  Laseme selle geenide muutmisel ikka toimida ka. Siis on selge, kes on ohtlik ja kes mitte. Hüsteeria mida vaktsiinidiktaatorid  väljendavad viitab juba korralikule vaimuhaigusele ja hullunud inimese rünnakule.  Sellest katkunägemuses, millega teisi rünnatakse,  ei aita muud kui teatud riietus, mis ei lase liikuda.  Antud kiri viitab minu jaoks kirjutaja psüühilisele häirele ja sellised häired vajavad abi, muidu nad süvenevad.

+7
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsiinivastastega on mõtetu vaielda.

Oma pepunahk on parim õpetaja, nagu ütles minu isa. Las saavad omal nahal tunda, mida koroonaviirus organismiga teeb.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsiinivastastega on mõtetu vaielda.

Oma pepunahk on parim õpetaja, nagu ütles minu isa. Las saavad omal nahal tunda, mida koroonaviirus organismiga teeb.

Väga õige tähelepanek. Geenide muutmine muuhulgas võib mõjuda ka oma nahale. See on esmakordne vaktsiin ajaloos, kus minna geene muutma. Kusjuures keha võib käituda nagu tahab, nagu näitab see, et vaktsiin ei kaitse nakatumise eest ja haiguse levitamise eest. Mina ei ole vaktsiinivastane, aga konkreetselt SEE ei ole vaktsiin. Vaktsiin on  see kui võetakse tükike haigus ja süsitakse kehasse, mille tulemuseks keha enam ei nakatu. See, mida süsistakse on võimalus ÄKKI keha muutub. Aga kehad on erinevad, äkki nagu selgub juhtub kusagil mujal, aga mitte nende vedelikega, mis ei ole vaktsiinid. Tuleb vaktsiin, süstin,  aga GMO toitu ma ei söö ja ise ei taha saada selleks.

+9
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nakatumine läheb alla, sest tegu on sesoonse viirusega, mitte tänu vaktsiinidele ja maskidele. Ei tea miks alles nüüd hakkab alla minema, kui maskid ja vakts on sügisest saati samal tasemel.

See sesoon nüüd küll novembris-detsembris ei lõpe, pigem aprillis.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei poolda kohustuslikku vaktsineerimist. Inimesel peab olema õigus teha otsus vaktsineerimise kohta ise, konsulteerida perearsriga ja leida lahendus. Küll olen ma nõus, et viiruse leviku kasvades ja haiglate koormuse kasvades piiratakse vaktsineerimata isikute ligipääsu rahvarohketesse kohtadesse. Mitte et nemad tingimata teisi nakataks, vaid vältimaks nende endi nakatumist olukorras, mil haiglatel koormus suur.

Tänasel päeval mina ei näe varianti, et nakatumist oleks võimalik nulli viia, mistõttu kannan ka vaktsineerituna avalikes kohtades maski. Mul pole selle vastu midagi.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes tahab vaxib, kes ei, see ei.Ei peaks kellegi per*et torkima.Kui te vaxitud niiväga haigestumist kardate, olge kodus, sest te ise tassitegi seda viirust laiali.

+15
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsiinivastastega on mõtetu vaielda.

Oma pepunahk on parim õpetaja, nagu ütles minu isa. Las saavad omal nahal tunda, mida koroonaviirus organismiga teeb.

Väga õige tähelepanek. Geenide muutmine muuhulgas võib mõjuda ka oma nahale. See on esmakordne vaktsiin ajaloos, kus minna geene muutma. Kusjuures keha võib käituda nagu tahab, nagu näitab see, et vaktsiin ei kaitse nakatumise eest ja haiguse levitamise eest. Mina ei ole vaktsiinivastane, aga konkreetselt SEE ei ole vaktsiin. Vaktsiin on see kui võetakse tükike haigus ja süsitakse kehasse, mille tulemuseks keha enam ei nakatu. See, mida süsistakse on võimalus ÄKKI keha muutub. Aga kehad on erinevad, äkki nagu selgub juhtub kusagil mujal, aga mitte nende vedelikega, mis ei ole vaktsiinid. Tuleb vaktsiin, süstin, aga GMO toitu ma ei söö ja ise ei taha saada selleks.

😀

kirjuta ikka edasi. päris tore ulmekirjanduslik aines. mõnevõrra küll lihtsameelne, aga pole hullu, eks lugejaid on ju ka igasuguse maitsega.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsiinivastastega on mõtetu vaielda.

Oma pepunahk on parim õpetaja, nagu ütles minu isa. Las saavad omal nahal tunda, mida koroonaviirus organismiga teeb.

Väga õige tähelepanek. Geenide muutmine muuhulgas võib mõjuda ka oma nahale. See on esmakordne vaktsiin ajaloos, kus minna geene muutma. Kusjuures keha võib käituda nagu tahab, nagu näitab see, et vaktsiin ei kaitse nakatumise eest ja haiguse levitamise eest. Mina ei ole vaktsiinivastane, aga konkreetselt SEE ei ole vaktsiin. Vaktsiin on see kui võetakse tükike haigus ja süsitakse kehasse, mille tulemuseks keha enam ei nakatu. See, mida süsistakse on võimalus ÄKKI keha muutub. Aga kehad on erinevad, äkki nagu selgub juhtub kusagil mujal, aga mitte nende vedelikega, mis ei ole vaktsiinid. Tuleb vaktsiin, süstin, aga GMO toitu ma ei söö ja ise ei taha saada selleks.

😀

kirjuta ikka edasi. päris tore ulmekirjanduslik aines. mõnevõrra küll lihtsameelne, aga pole hullu, eks lugejaid on ju ka igasuguse maitsega.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled sa kuulnud, et Gmo vaba inimeste spermat otsitakse ja ostetakse ja selle hind on tõusnud väga suurtesse kõrgustesse? Laes pidi olema ka vaktsineerimata emade rinnapiim? Huvitav Miks? Laseme selle geenide muutmisel ikka toimida ka. Siis on selge, kes on ohtlik ja kes mitte. Hüsteeria mida vaktsiinidiktaatorid väljendavad viitab juba korralikule vaimuhaigusele ja hullunud inimese rünnakule. Sellest katkunägemuses, millega teisi rünnatakse, ei aita muud kui teatud riietus, mis ei lase liikuda. Antud kiri viitab minu jaoks kirjutaja psüühilisele häirele ja sellised häired vajavad abi, muidu nad süvenevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 60 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Millal lõpuks tuleb Eestisse kohustuslik vaktsineerimine nagu Austrias?