Esileht Pereelu ja suhted Millal öelda uues suhtes, et mul on laps..

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 69 )

Teema: Millal öelda uues suhtes, et mul on laps..

Postitas:

olin 10 a abielus, sellest 8 a tüdruk. mehel oli joogiprobleem… hakkas häirima minu elu. Elasime aasta lahus,lõpuks läksime sõbralikult lahku, ta on väga hea isa edasi.. Möödus aeg tutvusin uue mehega, kuna tal juhtus väike õnnetus ja ei saa liikvele, siis ootame uuesti kohtumist.Samas pikalt suhelnud igapäev ja ma pole rääkinud, et mul on laps.. Millal oleks sellest yldse õige rääkida, kas siis kui suhe tekkinud või alles kohtingud käivad..Kas siis kui alles kohtingud käivad ja ei räägi, kas võib olla nii et hiljem see mees tunneb, et olen midagi olulist enda kohta rääkimata jätnud… Uus meesterahvas on kaks aastat noorem, minuteada lasteta ja eelneva abieluta..kas võib olla mu pagas yldse vastuvõetamatu… Palun rääkige omadest sarnastest kogemustest, millal te lapsest rääkinud olete uuele inimesele oma elus..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.02 15:01; 25.02 15:21; 25.02 15:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]olin 10 a abielus, sellest 8 a tüdruk. mehel oli joogiprobleem… hakkas häirima minu elu. Elasime aasta lahus,lõpuks läksime sõbralikult lahku, ta on väga hea isa edasi.. Möödus aeg tutvusin uue mehega, kuna tal juhtus väike õnnetus ja ei saa liikvele, siis ootame uuesti kohtumist.Samas pikalt suhelnud igapäev ja ma pole rääkinud, et mul on laps.. Millal oleks sellest yldse õige rääkida, kas siis kui suhe tekkinud või alles kohtingud käivad..Kas siis kui alles kohtingud käivad ja ei räägi, kas võib olla nii et hiljem see mees tunneb, et olen midagi olulist enda kohta rääkimata jätnud… Uus meesterahvas on kaks aastat noorem, minuteada lasteta ja eelneva abieluta..kas võib olla mu pagas yldse vastuvõetamatu… Palun rääkige omadest sarnastest kogemustest, millal te lapsest rääkinud olete uuele inimesele oma elus.. [/tsitaat]Ma ütlen sulle mehena, et sellist asja peaks rääkima esimeste asjade hulgas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 15:06; 25.02 17:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Ma ütlen sulle mehena, et sellist asja peaks rääkima esimeste asjade hulgas. [/tsitaat]

Kirjutan alla. Mina lastetu naisena oleksin ¨okis, saades mehe lastest teada alles kuu-kaks pärast tutvumist…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no aga kust peaks naisterahvas teadma, et peab kohe ütlema ja et mitte öeldes mees shokis, kui perekool räägib iga päev, et normaalne mees on see, kes ei sigita, aga kasvatab ja plekib võõrad lapsed. loomulikult ka seda, et korterist pool kirjutatakse naise nimele tutvudes kohe 😛

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.02 15:13; 25.02 15:32; 27.02 11:13; 27.02 16:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina loo autor– See mees pole kordagi küsinud mu varasemate suhete kohta.Samas meil ei ole ka ju veel välja kujunenud kindel suhe. Kas siis tõesti enamus naised lastega esimesel, teisel kohtumisel ütlevad mul on laps, mis see nagu hetkel asjasse puutub. Ma saan aru et see on tähtis fakt minu elu kohta aga siiski. Ta on ju minu laps. Ma ei otsi oma lapsele isa, kui omavaheline klapp on hea eks siis aeg näitab..kelleks ta mu elus kujuneb kui kujuneb..keeruline..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.02 15:01; 25.02 15:21; 25.02 15:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on mõistlik võimalikult varakult rääkida. Hiljem on juba imelik, aa, kusjuures, mul on tegelikult 8aastane tütar ka. Nii et ma nüüd teemaalgataja asemel järgmise asjana kohe räägiks. Ja mingi perekooli-muti-hobuseunenägu ei ole siis mingi argument. Kõige lihtsam selliste asjade üle otsustada on ju nii, et paned end teise inimese asemele ja mõtled, kuidas sa tahaks, et sinuga käitutaks. Elementaarne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.02 15:24; 25.02 15:25; 25.02 19:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina loo autor– See mees pole kordagi küsinud mu varasemate suhete kohta.Samas meil ei ole ka ju veel välja kujunenud kindel suhe. Kas siis tõesti enamus naised lastega esimesel, teisel kohtumisel ütlevad mul on laps, mis see nagu hetkel asjasse puutub. Ma saan aru et see on tähtis fakt minu elu kohta aga siiski. Ta on ju minu laps. Ma ei otsi oma lapsele isa, kui omavaheline klapp on hea eks siis aeg näitab..kelleks ta mu elus kujuneb kui kujuneb..keeruline..[/tsitaat]
Sa võiksid lihtsalt mingis kontekstis mainida, et sul on laps. See on tegelikult väga oluline. Sa ei pea tõsiselt mehele silma vaatama ja paatosega teatama, et sul on laps. Aga võid näiteks kohtingu lõpus öelda, et pead nüüd minema hakkama, sest on vaja lapsele õigeks ajaks lasteaeda järgi minna vms.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 15:24; 27.02 11:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina loo autor– See mees pole kordagi küsinud mu varasemate suhete kohta.Samas meil ei ole ka ju veel välja kujunenud kindel suhe. Kas siis tõesti enamus naised lastega esimesel, teisel kohtumisel ütlevad mul on laps, mis see nagu hetkel asjasse puutub. Ma saan aru et see on tähtis fakt minu elu kohta aga siiski. Ta on ju minu laps. Ma ei otsi oma lapsele isa, kui omavaheline klapp on hea eks siis aeg näitab..kelleks ta mu elus kujuneb kui kujuneb..keeruline..[/tsitaat] Noh, see, kas lapsi on, on üsna tavaline küsimus kohtingutel. Mu meelest on see küll oluline info partneri kohta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.02 15:24; 25.02 15:25; 25.02 19:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina loo autor– See mees pole kordagi küsinud mu varasemate suhete kohta.Samas meil ei ole ka ju veel välja kujunenud kindel suhe. Kas siis tõesti enamus naised lastega esimesel, teisel kohtumisel ütlevad mul on laps, mis see nagu hetkel asjasse puutub. Ma saan aru et see on tähtis fakt minu elu kohta aga siiski. Ta on ju minu laps. Ma ei otsi oma lapsele isa, kui omavaheline klapp on hea eks siis aeg näitab..kelleks ta mu elus kujuneb kui kujuneb..keeruline..[/tsitaat]

Kui sa ei otsi midagi, siis mida sa põed ma ei saa aru?
Hoia siis saladuses, nagu riigi oma. Mis tuled küsima mida teha, kui sul vastused nagu oavarrest alla sajavad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]no aga kust peaks naisterahvas teadma, et peab kohe ütlema ja et mitte öeldes mees shokis, kui perekool räägib iga päev, et normaalne mees on see, kes ei sigita, aga kasvatab ja plekib võõrad lapsed. loomulikult ka seda, et korterist pool kirjutatakse naise nimele tutvudes kohe :P[/tsitaat]

Elan enda isiklikus majas, olen heal järjel, iseiseisev naine, ei otsi enda ellu rahakotti, ega meest kes minu lapse yles peab kasvatama! See on ikka minu kui ema ja lapse isa rida!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.02 15:01; 25.02 15:21; 25.02 15:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina loo autor– See mees pole kordagi küsinud mu varasemate suhete kohta.Samas meil ei ole ka ju veel välja kujunenud kindel suhe. Kas siis tõesti enamus naised lastega esimesel, teisel kohtumisel ütlevad mul on laps, mis see nagu hetkel asjasse puutub. Ma saan aru et see on tähtis fakt minu elu kohta aga siiski. Ta on ju minu laps. Ma ei otsi oma lapsele isa, kui omavaheline klapp on hea eks siis aeg näitab..kelleks ta mu elus kujuneb kui kujuneb..keeruline..[/tsitaat]

Mehe suhtes oleks siiski aus, kui talle esimesel võimalusel ütleksid. Võibolla ta ei soovi lapsega naist. Mis siis, et sinu laps ja isa talle ei otsi, võimalik uus kaaslane peaks ju siiski mingil määral sellega arvestama. Sa ei saa ju last alati kuskile ära \”paigutada\”- mis siis, kui klapite hästi ja tahate millalgi ka kokku kolida? Minu arust pole üldse sellist variantigi, et sa selle jutu kuskile kaugesse tulevikku lükkad..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Elan enda isiklikus majas, olen heal järjel, iseiseisev naine, ei otsi enda ellu rahakotti, ega meest kes minu lapse yles peab kasvatama! See on ikka minu kui ema ja lapse isa rida! [/tsitaat]

tore 🙂 sa teemaalgatuses ütled, et osad mehed lasevad kohe jalga ja see on tõsi, samas võibki igaüks otsustada, et ei, talle lapsega mees või naine ei sobi ja siis minema astuda. mida kauem sa ei tea, mis suhtumisega too uus mees on, eks seda raskem sulle, kui peale nt 1 kuud ninnunännut mees sellie uudise peale jalga laseb

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.02 15:13; 25.02 15:32; 27.02 11:13; 27.02 16:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No te omavahel ju räägite? Lihtdalt pead leidma sobiva hetke. Kindlasti mitte ei soovita viivitada selle infoga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No minu meelest on elementaarne üsna alguses last mainida. Ei ole nii, et sinul on laps, mis see meest puudutab. Laps väga oluline osa sinu elust ja mõjutab olulisel määral teisi sinuga suhtes olevaid inimesi. Laps ei ole aksessuaar, millega võib mitte arvestada. Kui partner mulle lapsest midagi ei räägi, eeldan automaatselt, et last ei ole, sest nii oluline info jagatakse ikka kohe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina annaks teada ku iselleks suhtlemisel sobiv hetk tekib. Elasin peale esimese abielu lahutamist mitu aastat üksi. Leidsin sellise \”pagasiga\” endast mitu aastat noorema mehe :-). Seega kui on tõelised tunded ja omavsheline sobivus, ei ole laps kindlasti mingiks takistuseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pikalt suheldud igapäev… millest siis on räägitud? kas valitsusest? kuidas saab pikalt suheldes, endast ja oma elust rääkida, aga mitte rääkida oma lapsest, kellega te koos elate?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina loo autor– See mees pole kordagi küsinud mu varasemate suhete kohta.Samas meil ei ole ka ju veel välja kujunenud kindel suhe. Kas siis tõesti enamus naised lastega esimesel, teisel kohtumisel ütlevad mul on laps, mis see nagu hetkel asjasse puutub. Ma saan aru et see on tähtis fakt minu elu kohta aga siiski. Ta on ju minu laps. Ma ei otsi oma lapsele isa, kui omavaheline klapp on hea eks siis aeg näitab..kelleks ta mu elus kujuneb kui kujuneb..keeruline..[/tsitaat]Eks pane vaim valmis, ka sellel mehel võib olla laps või lausa mitu. Lihtsalt ta otsib nüüd sobivat juhust öelda. Aga suhet sul veel ei ole, kuna nii olulised asjad on rääkimata. Tegemist on lihtsalt hea tuttavaga, kellega palju suhtled. Suhet ei pruugi mehe ja naise vahel olla ka siis kui nad omavahel seksivad ja osad ei oma suhet ka siis kui koos elavad. Suhe siis kahe inimese hingest hinge suhtlemise tulemus. Kui varjatakse niivõrd olulisi asju, siis teine inimene hingena ei lähe ju üldse korda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil tuli see jutu sees kohe alguses välja, mees pakkus välja üks päev kokku saada ja mina ütlesin, et ei saa, sest lapsehoidjal on vaba päev. Niimoodi suvaliselt öelda, et aa, mul on muide laps ka, oleks jah veidi imelik, aga olen kindel, et leiad jutu sees sobiva aja seda mainida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mina oleks väga nördinud, kui sellist asja mulle kohe alguses ei öelda. Lastega ja/või lahutatud mehed on nimelt minu jaoks alati välistatud olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle isiklikult tundub, et oled ütlemisega juba hiljaks jäänud. Sellega pole ju nii, et olete tundidepikkusi vestlusi pidanud ja siis, noh nii muuseas, ütled, et ahjaa, mul on 8-aastane laps ka.

Teisalt. 30 ringis või pisut peale inimese puhul ei tohiks lapse olemasolu küll ühelegi normintellektiga inimesele erakordse avastusena tulla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne esimest kohtumist on viimane aeg seda rääkida.
Sest kui see sobib talle, siis pole vahet, millal ta teada saab.
Aga kui ei sobi, siis oled viivitamisega raisanud hulga teie mõlemi aega. Raisatud aega ei saa aga kunagi tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mulle isiklikult tundub, et oled ütlemisega juba hiljaks jäänud. Sellega pole ju nii, et olete tundidepikkusi vestlusi pidanud ja siis, noh nii muuseas, ütled, et ahjaa, mul on 8-aastane laps ka.

Teisalt. 30 ringis või pisut peale inimese puhul ei tohiks lapse olemasolu küll ühelegi normintellektiga inimesele erakordse avastusena tulla.[/tsitaat]

Hmm, mehed ei kipu küll esimestel kohtumistel oma lastest rääkima (vahel isegi naisest mitte!).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.02 17:05; 25.02 20:19; 26.02 18:30; 09.03 13:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Hmm, mehed ei kipu küll esimestel kohtumistel oma lastest rääkima (vahel isegi naisest mitte!).[/tsitaat]Kas sulle meeldib sellest kunagi hiljem siis teada saada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 15:06; 25.02 17:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Hmm, mehed ei kipu küll esimestel kohtumistel oma lastest rääkima (vahel isegi naisest mitte!).[/tsitaat]Mina ei varja kunagi juba enne esimest kohtumist, et mul on naine olemas ja et olen abielus. Suhetes peab valitsema ausus!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ka alati oma uutele tuttavatele jutu sees lapsest rääkinud. Vahet pole, kas selle uue tuttavaga areneb midagi edasi või ei.
Kuidagi ametlikult teatada, et mul on laps, tundub tõesti imelik.
Seda enam, et mingi aeg seda varjata. No milleks? Tavaliselt ikka ju tutvuse alguses räägitakse endast ja oma tegemistest. Lihtne ju ka see ära mainida, et Sul on laps.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga tema käest oled küsinud laste ja naiste kohta või? Või te ei küsi kumbki kummagi kohta midagi? Äkki on tal ka lapsed või veel hullem, on üldse abielumees. Minu arust kummaline, kui see juba kohe jutuks ei tule ja see kehtib mõlema kohta. Miks sa ütled, et sinuteada on ta ilma laste ja abieluta, kust sina siis seda tead? Kas tunned teda kellegi teise kaudu? Äkki tema teab ka su tausta juba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah, mis seal ikka stressata. Kui pulmi hakkate tegema, siis võiksid ära mainida, et näh, mu tütar tahaks lilleneiu olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.02 15:24; 25.02 15:25; 25.02 19:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]

Hmm, mehed ei kipu küll esimestel kohtumistel oma lastest rääkima (vahel isegi naisest mitte!).[/tsitaat]
Loogish, sest kokkukolimisel mehega lapsed üldjuhul kaasa ei tule.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Loogish, sest kokkukolimisel mehega lapsed üldjuhul kaasa ei tule.[/tsitaat]

Siin foorumis on mitu teemat, kus on vägagi tulnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.02 17:05; 25.02 20:19; 26.02 18:30; 09.03 13:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oot-oot… misasja?

Te nagu enne suhtesse tormamist ei tutvu üksteisega või?

Tutvumine = teise inimese elu-olu, elukutse, maailmavaate, elukoha, lähedaste (sh. lapsed, ema-isa, õed, vennad, sõbrad), perekonnaseisu, hobide, väärtushinnangute, lemmikloomade, haiguste, rõõmude, murede jms kohta teadasaamine. Toimub enamasti läbi vestluste, koos olemise, ühise tegutsemise jms kaudu.

\”Millal öelda uues suhtes, et mul on laps?\”

Tule taevas appi!
Ma olen vist liiga vanamoodne. Ma olen lausa saurus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 69 )


Esileht Pereelu ja suhted Millal öelda uues suhtes, et mul on laps..

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.