Esileht Pereelu ja suhted Millal öelda uues suhtes, et mul on laps..

Näitan 9 postitust - vahemik 61 kuni 69 (kokku 69 )

Teema: Millal öelda uues suhtes, et mul on laps..

Postitas:

Olen endine vallasema, ehk siis nüüdseks on laps suur ja abielus olen ka juba pikka aega. Oma lapsest andsin teada alati, kõigi suhete puhul, esimesel kohtumisel. Ühest küljest oli laps nii oluline osa mu elust, et selles osas ma eraldi küsimist ei vajanud, teisalt oli see ka justkui proovikivi meeste jaoks. Päris hästi näitas ära, mis motiividega keegi mulle lähenes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen endine vallasema, ehk siis nüüdseks on laps suur ja abielus olen ka juba pikka aega. Oma lapsest andsin teada alati, kõigi suhete puhul, esimesel kohtumisel. Ühest küljest oli laps nii oluline osa mu elust, et selles osas ma eraldi küsimist ei vajanud, teisalt oli see ka justkui proovikivi meeste jaoks. Päris hästi näitas ära, mis motiividega keegi mulle lähenes.[/tsitaat]

Just, see on õige, et kohe teada anda. Siiski ei saa ka mehi, eriti noori, süüdistada mingites ebaausates motiivides. Mõni lihtsalt soovib kasvatada ainult oma last. Ja nendel on ka jah kohe õigus teada saada, et neile muidu meeldival naisel on laps. Siis saavad nad teha ka otsuse lähtuvalt sellest infost. Niiet ma kuidagi ei leia, et lastest teatamisega venitamine tuleb kasuks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.02 21:30; 27.02 13:50; 01.03 08:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea, millal on õige aeg, aga võin öelda, millal on viimane aeg – siis kui mehega kokku kolite. Kui selle aja ka maha magad, siis võib mees tunda, et oled tema eest midagi olulist varjanud ja solvuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kui ühe lapsega naisterahvas mainin alati kohe, kui pikem jutt tekib meesterahvaga. Tavaline küsimus on, et millega sa tegeled ja minu vastus on alati, et kasvatan last ja käin tööl. Siiamaani pole tekkinud olukorda, kus ma peaks juurdlema, kas mu pagas on mehele vastuvõtmatu või ei, sest kui oleks, küllap ta need jutud siis kohe lõpetaks või siis suhtlemisega ei jätkaks. Õige aja oled juba mööda lasknud, kui nüüd räägid, siis ehk ta ei saa shokki, aga võib-olla on juba hilja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]olin 10 a abielus, sellest 8 a tüdruk. mehel oli joogiprobleem… hakkas häirima minu elu. Elasime aasta lahus,lõpuks läksime sõbralikult lahku, ta on väga hea isa edasi.. Möödus aeg tutvusin uue mehega, kuna tal juhtus väike õnnetus ja ei saa liikvele, siis ootame uuesti kohtumist.Samas pikalt suhelnud igapäev ja ma pole rääkinud, et mul on laps.. Millal oleks sellest yldse õige rääkida, kas siis kui suhe tekkinud või alles kohtingud käivad..Kas siis kui alles kohtingud käivad ja ei räägi, kas võib olla nii et hiljem see mees tunneb, et olen midagi olulist enda kohta rääkimata jätnud… Uus meesterahvas on kaks aastat noorem, minuteada lasteta ja eelneva abieluta..kas võib olla mu pagas yldse vastuvõetamatu… Palun rääkige omadest sarnastest kogemustest, millal te lapsest rääkinud olete uuele inimesele oma elus.. [/tsitaat]
Selline asi räägitakse ära sisuliselt esimese asjana. Oma minevikku ei saa ega tohigi häbeneda ning lapsed on vähemalt minu jaoks minu elus kõige olulisemad inimesed. Ning hea oleks teavitada sellest ka inimest, kellega suhtlema hakkad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimesel tutvumispäeval. Nii saab eos juba lahti meestest, kes on ainult seksi peal väljas. Selliseid mehi lapsed hirmutavad. Kui mehel on tõsisemad kavatsused, otsib omale naist, siis tal tekib huvi tundma õppimiseks. Mees otsib eelkõige lisaks seksikiisule ka head perenaist ja ema oma lastele, 2in1, Omad kogemused.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aeae, teemaalgataja! ütlesid ära siis v? mis näo mees tegi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]olin 10 a abielus, sellest 8 a tüdruk. mehel oli joogiprobleem… hakkas häirima minu elu. Elasime aasta lahus,lõpuks läksime sõbralikult lahku, ta on väga hea isa edasi.. Möödus aeg tutvusin uue mehega, kuna tal juhtus väike õnnetus ja ei saa liikvele, siis ootame uuesti kohtumist.Samas pikalt suhelnud igapäev ja ma pole rääkinud, et mul on laps.. Millal oleks sellest yldse õige rääkida, kas siis kui suhe tekkinud või alles kohtingud käivad..Kas siis kui alles kohtingud käivad ja ei räägi, kas võib olla nii et hiljem see mees tunneb, et olen midagi olulist enda kohta rääkimata jätnud… Uus meesterahvas on kaks aastat noorem, minuteada lasteta ja eelneva abieluta..kas võib olla mu pagas yldse vastuvõetamatu… Palun rääkige omadest sarnastest kogemustest, millal te lapsest rääkinud olete uuele inimesele oma elus.. [/tsitaat]

Millal öelda uues suhtes, et sul on laps? Loomulikult esimesel kohtumisel kui on selge, et astutakse suhtesse! Kuidas saab sellist asja üldse edasi lükata! Laps peaks sulle ju olema kõige tähtsam, lausa auasi…? Normaalsele emale on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Millal öelda uues suhtes, et sul on laps? Loomulikult esimesel kohtumisel kui on selge, et astutakse suhtesse! Kuidas saab sellist asja üldse edasi lükata! Laps peaks sulle ju olema kõige tähtsam, lausa auasi…? Normaalsele emale on.[/tsitaat]

Aga isale?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.02 17:05; 25.02 20:19; 26.02 18:30; 09.03 13:18;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 61 kuni 69 (kokku 69 )


Esileht Pereelu ja suhted Millal öelda uues suhtes, et mul on laps..

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.