Esileht Pereelu ja suhted Millal öelda uues suhtes, et mul on laps..

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 69 )

Teema: Millal öelda uues suhtes, et mul on laps..

Postitas:

Ma käisin ühe noormehega kunagi ammu väljas, kes vaikis maha oma väikesed lapsed. Kuigi ma temast nagunii huvitatud väga ei olnud, jättis see ikkagi väga mageda mulje, et ta nii olulise osa oma elust maha vaikis.

Ausalt öeldes, kui ma oleksin sellest mehest huvitatud olnud, oleks see veel halvem variant olnud, kuna oleksin väga pettunud olnud ja sellest poleks nagunii midagi enam välja tulnud.

Inimestele peab jätma valikuvariandi, kas nad soovivad lapsega kaaslasega suhet arendada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei kujuta ette, et varjataks lapsi või see tuleks alles mitmenda kohtumisel välja. kohe tuleb öelda ikka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.02 21:30; 27.02 13:50; 01.03 08:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis kui lapselapse saad – kuidagi peab ju seletama, kust too tuli.

Aga muidu jah, IGASUGUSED ülalpeetavad ja/või hooldatavad, olgu selleks laps, puudega või vanadusest väeti pereliige, kellega kaasneb hulk kohustusi ning ajakulu ning keda \”peetakse\” oma kodus, oleks mõistlik mainida niipea kui võimalik, tuleb kasuks mõlemale poolele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sae pekki jobu, salgad oma lapse maha, et mingit emmi saada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen natuke üle 40 naine. Ja mina küsin ise mehe käest esimesel kohtumisel, kas tal lapsi on. Kui ei ole, siis on natuke kehvasti, sest mina ei plaani enam lapsi saada. Mul lapsed juba üsna suured ja ma ei leia, et nad mu käimisi kuidagi segada saaksid. Minu vanuses on see pigem plussiks, et nad ikka olemas on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina loo autor– See mees pole kordagi küsinud mu varasemate suhete kohta.[/tsitaat]

Kas su laps läheb sul siis kategooriasse \”eelmised suhted\”?

Tõsiselt?

Loogiline, et inimesega tutvudes räägid oma perest, lapsepõlvest, isegi lemmikloomast räägitakse. Ja sa arvad, et on imelik oma lapsest rääkida? Hmmmz 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kukkus küll nii välja, et teatasin ikka väga suhte alguses (lausa enne suhte loomist juba) nii laste olemasolust kui ka sellest, et mina rohkem lapsi ei soovi. Selle viimase teatamisega ilmselt kiirustasin, sest mehe reageering oli üllatunud ja jahmunud. Kuid ma ei tahtnud tekitada olukorda, kus mees looks endale illusioone pereidüllist koos mähkmete vahetamisega, kui seda meil ikka üldse olema ei hakka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin küll uhke, et mul lapsed olid, kui uue mehega tuttavaks sain. Ja ütlesin küll kohe. Ja mees on veel 10 a noorem. Mida ma häbenema peaksin, laste üle peab ikka õnnelik olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No te omavahel ju räägite? Lihtdalt pead leidma sobiva hetke. Kindlasti mitte ei soovita viivitada selle infoga.[/tsitaat]

Minu eks mainis seda alles siis, kui uus naine hakkas teda petmises kahtlustama. Regulaarselt käib nädalavahetustel vanemate juures, teda kaasa ei kutsuta.
Seal peres ongi kombeks oma kaaslast tutvustada vanematele alles siis, kui suhe kindel.
Naine oli üllatunud, samas suhe läks edasi.
Kõrvalt vaatajana oli ikka imelik suhtumine küll, laste isa poolt. Nagu ei elatakski ühist elu, temal on oma eelmine ja praegune elu. Ilmselt arvas, et naisel siis ka. Ei tea. kooselu lõppes paar aastat hiljem.
Ise mainisin suht kohe, et mul on lapsed. Oligi kuidagi nii, et täna ei saa, mul lapsed tulevad varsti koju või midagi sellist. Ei mäleta enam. Eluline olukord oli ja varjata pole ma üritanudki kunagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Emana mõtlen, et kuidas saab oma enese lapse mahavaikida…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina küll oma lapsest esimesel kohtumisel ei rääkinud. Ega teiselgi mitte. Miks peaks? Kõigepealt õppin ma inimest natuke tundma, kas ta minu lähimasse tutvsringkonda üldse passib ning alles siis räägin endast sh loomulikult ka oma lapsest.
Noh aga ma pole ka seda tüüpi, kes igas võimalikus meesisendis, kellega üle laua istutakse potentsiaalselt elupartnerit näe. Ma ikka valin seltskonda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

no kolmandal kohtumisel peaks küll juba rääkima.
Ja chattides tundide kaupa tuleb ju ka mingil hetkel kindlasti jutuks, a la \”Mida sa teed?\” – \”Aitan pojal koolikotti kokku panna\”. Varjamine on imelik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mainimata jätta võiks esimesel-teisel päeval ainult siis, kui tead, et see jääbki ühe\”päeva\”seikluseks. Nii pea kui tekib sümpaatia ja arvad, et selle inimesega oleks tore ka homme ja ülehomme suhelda, võiks ikkagi end nii palju tutvustada.

Sellest jääks umbes sama halb maik suhu, kui mees ei räägiks oma koduse naise olemasolust, sest \”ega ta kolides kaasa ei tuleks ju\” ning seega ei puudutagi uut alustatud suhet nagu 😀

Kuidas saab rääkimata jätta sellist asja, et kellega ja mis elukorralduses sa koos elad. Saaks aru, kui lapse alaline elukoht oleks oma isa või vanavanemate juures, et siis nagu raskem mainida ja ega eriti elu hulka ei kuulugi. Aga iga päev sinu kõrval toimetav väike inimene – see ju peab argiteemadel ikka jutuks tulema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik suhted ei pea ju tingimata kokkukolimisega lõppema. Kui niisama suheldakse, siis pole ju oluline, kes teisel veel kodus on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.02 17:05; 25.02 20:19; 26.02 18:30; 09.03 13:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tahtsin just lisada, et mis siin lapsest rääkida, kui vabalt võib juhtuda, et suhtesse minnes unustatakse öelda, et mul on naine (või mees)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oma praeguse elukaaslasega nii öelda kohtumas käisin siis tema ütles mulle teisel korral et tal on tütar.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tutvusin praeguse elukaaslasega klubis. Seal ladusin talle kohe ette, et mul laps, elan maal ja armastan loomi, st lisaks koertele/kassidele on mul ka hobused. Et siis oleks kohe asi selge ja kui talle ei meeldi, siis saab rahulikult õhtuga oma sõprade seltsis edasi minna 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli ka aastaid lahkumineku plaan. Oligi tegelikult nagu kõik läbi, aga ära ma polnud veel mehe juurest kolinud. Netis tekkis suhtlus ühe mehega, kus suhtlesime igapäev. Kuna suhtlus polnud üldse selline tavaline, vaid selline puhtalt sõbratasandil oli või selline, kus arutasime vaid maailmaasju. Mingitest isiklikest teemadest me üldse ei rääkinudki. Kokku ka ei olnud saanud ja lähiajal polnud kavas ka see. Kuskil 2 kuud kindlasti olime suhelnud, kui see mees sai teada lihtsalt jutu käigus, et mul on laps ja hetkel pole üksi ka veel, siis ehmatas natuke ära küll. Ka umbes, et miks ma ei öelnud. Keegi ju ei küsinud ma ütleks sellepeale. Ala, et räägime muusikamaitsest ja ma poetan vahele lause, et mul on laps või. Ehmatas ära küll veidi, aga sellest ei muutunud ka midagi, vaid suhtlus jätkus edasi. Nüüd elame koos:)
Meestele ma ütleks ka, et rohkem julgust otse küsidagi, et kas naisel on laps/lapsi. Laps pole miski ilmaime, et naine peaks hakkama seda poolvõõrastele kuulutama. Kes soovib teada, küsigu ja vastatakse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 08:38; 27.02 08:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka internetis sain tuttavaks ühe mehega ja tema ei öelnud ka kohe, et tal on laps. Alles hiljem ütles, et saab lapsega kokku. Nii see suhtlus lõppes. Ei taha ma omale lapsega meest enam.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 08:38; 27.02 08:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Elan enda isiklikus majas, olen heal järjel, iseiseisev naine, ei otsi enda ellu rahakotti, ega meest kes minu lapse yles peab kasvatama! See on ikka minu kui ema ja lapse isa rida! [/tsitaat]

Kuule, keda see nüüd huvitas? Ela või omal saarel.
Sellise suhtumisega ei pea sa tõesti oma lapse olemasolust mehele teada andma. Ehk siis, kui tõesti vajadus tekkib, nagu eelpool mainiti lilleneiuks pulma või reisle minemisel või muul erilisel põhjusel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olen 30, lasteta, tutvusringkonnas ka enamik lausa lasteta või siis alles paar aastat tagasi esimese lapse saanud naised- mehed ja no nt veel paar aastat tagasi ma lihtsalt poleks taibanud küsida tuttavalt noorelt mehelt: \”kas sul lapsi on?\”, sest ausalt, ma ei tulnud selle pealegi, et kui ei räägigi neist, siis vb kodus ikka on. kellelgi tuttavaist ju polnud, ma ei elanud üldse nn laste maailmas, ei tulnud meeldegi küsida, kui partner ise ei rääkinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.02 15:13; 25.02 15:32; 27.02 11:13; 27.02 16:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ka internetis sain tuttavaks ühe mehega ja tema ei öelnud ka kohe, et tal on laps. Alles hiljem ütles, et saab lapsega kokku. Nii see suhtlus lõppes. Ei taha ma omale lapsega meest enam. [/tsitaat]
Interneti tutvumisportaalis on eriti totter oma last mitte kirja panna, seal on laste arvu märkimise jaoks lausa eraldi koht olemas. Ma oleks väga pettunud internetist leitud mehe suhtes, kui alles hiljem selguks, et tal ka lapsed olemas. Mina olen enda kohta alati 3 last ausalt kirja pannud. See aitab ka eemale peletada mittesobivaid kandidaate, kes ei aktsepteeri mind sellisena, nagu ma olen. Kui muidu mulle isegi sobib mees, kellel on lapsed, siis selline mees kindlasti ei sobi, kes varjab oma laste olemasolu. Sellisega ma ka enam edasi suhelda ei sooviks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 15:24; 27.02 11:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina loo autor– See mees pole kordagi küsinud mu varasemate suhete kohta.Samas meil ei ole ka ju veel välja kujunenud kindel suhe. Kas siis tõesti enamus naised lastega esimesel, teisel kohtumisel ütlevad mul on laps, mis see nagu hetkel asjasse puutub. Ma saan aru et see on tähtis fakt minu elu kohta aga siiski. Ta on ju minu laps. Ma ei otsi oma lapsele isa, kui omavaheline klapp on hea eks siis aeg näitab..kelleks ta mu elus kujuneb kui kujuneb..keeruline..[/tsitaat]

ma ei tea, mulle tundub ka pisut nagu lapse mahavaikimisena. pikalt suhelnud iga päev … kas sa oled empaatiavõimetu või arg, kas siis niisama suhtlevad mees ja naine pikalt iga päev. isegi kui see on sõbrasuhe, siis ka see on ju juba suhe. kui mehel oleks 8-aastane laps, kellega ta igapäevaselt koos elab, kas sa ei tahaks teada? mõtle vähemalt siis niipidi. Ok, esimesel kohtingul ma ei ütleks, võib-olla teisel ka mitte, kui mul oleks suva, kui aga mees mulle meeldiks, annaks juba teisel korral märku. kui ka hetke ei oleks – nojah, naljakas võib olla keset muusikajuttu öelda, et mul on tütar, aga samahästi võiks muusikamaitsest rääkides öelda, et mu tütrel on minuga sama muusikamaitse või vastupidi täiesti erinev, mis iganes …, sama toidust, spordist, raamatutest rääkides. või lõpetad kirja/telefonikõne ära lausega, et lähen lapsele unejuttu lugema (isegi kui ei lähe, aga see on võimalus muuseas märku anda).

ma ei ütleks siis, kui ma ei näeks inimesega mingeid kokkupuutepunkte ega tulevikku, aga siis ma ka üle ühe-kahe korra ei suhtleks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 12:52; 27.02 15:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oletame, et sa ei otsi romantilist tutvust vaid hoopis sõpra – kui ruttu sa siis ütleksid, et sul on laps?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tahan küll kohe teada, kas mehel on lapsi. Väga pisikeste lastega meest ma endale kahjuks ei soovi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.02 21:30; 27.02 13:50; 01.03 08:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellel asjal on kaks otsa. Kui kohe tutvudes hakkad lastest rääkima, siis peab oskama seda jutu sisse muuseas poetada ilma, et asi väga tõsine tunduks. Muidu jääb mulje, et naine on eriline pesapunuja – mees tahab ehk niisama aega viita, aga naine plaanib juba suhet.

Samas kui nüüd mees ei taha lihtsalt niisama aega viita ja otsib suhet, siis on oluline see informatsioon edasi anda võimalikult ruttu. Interneti tutvusportaalidega on lihtne – seal tutvutakse üldiselt suhte loomise eesmärgil. Aga kui kuskil mujal seltskonnas kohtud, siis on keerulisem, kuna teise kavatsused ei ole teada.

Ma ühe eelmise tutvumise puhul valisin mainida tütre olemasolu teisel kohtumisel ja tuli natuke halvasti välja. Umbes, et nagu oleks mul suured ootused \”suhtele\”. See noormees kellega praegu koos olen, sai asjast teada peo alguses seltkondliku vestluse käigus ja valis ikkagi minu välja edasiseks suhtlemiseks (või pigem mina tema, aga ta tuli rõõmsalt kaasa asjaga). Nii oli palju lihtsam 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma seda tahtsingi öelda, et kui mees mulle meeldiks ja suhtlus meie vahel sujuks (mida näitab ju ka pikalt iga päev suhtlemine), siis oleksin mina ise huvitatud, et võimalikult vara saaks asi selgeks.

mina ei kardaks, et äkki arvab mees, et äkki ma tahan pesa punuda. no aga ma ju tahangi temaga suhet. ja kui mees selle peale ehmuks ja uttu tõmbaks, siis ma oleksin võidumees, sest mis ma kergesti ehmuva mehega peale hakkan. pärast häda käes, et mees on memmm!
ja kui mehel on vastumeelsus teiste meeste laste vastu ja otsib ilmtingimata \”puhast\” naist, siis on vara teatamine lausa hädatarvilik – muidu armu veel kõrvuni ära, pärast hing haige, ei saa ega saa südamest välja!

minu arvates näitab juba siit küsimatulemine – millal teatada – sinu hirmu seda meest kaotada, näida kuidagi tobe vms. mis sa kardad? mis siis ikka juhtuda saab? mees vaatab imelikult? mees läheb ära?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 12:52; 27.02 15:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]rotsik kirjutas:[/small]
[tsitaat]Oletame, et sa ei otsi romantilist tutvust vaid hoopis sõpra – kui ruttu sa siis ütleksid, et sul on laps?[/tsitaat]

hea küss 🙂 enamik ütleks ju sõbrale kohe

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.02 15:13; 25.02 15:32; 27.02 11:13; 27.02 16:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et tegu on mingi naiivse naisega. Sellisega, kes meestele kohe kuu selga mõtleb ja arvab, et suhteks ja armastuseks piisab vaid seksikas ja meelas olemisest. Olen kindel, et enamus jutust, mida väidetavalt päevad läbi räägitakse, on teemadel \”Aga kas sa tahad mind…\”, \”Kuule sa oled ikka eriti eriline näkk\” või midagi muud jubedat.

Sest tõesti. Laps tuleks igas täiskasvanud inimeste päevi kestvais vestlustes juba alguses välja. Kui iga päev suheldakse, siis minu jaoks oleks imelik, kui laps isegi alles nädala aja pärast välja tuleks. Vastik salatsemine ja keerutamine VÕI siis mingi imala tühja jutu rääkimine, mis viib vaid seksini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on se eküll imelik, laps on minu jaoks elus nii tähtis osa, et ma ei saaks inimesega avatult suhelda, kui ma ei räägiks, et mul on laps, peaksin siis ennast teadlikult tagasi hoidma. Milleks? Rajada suhe varjamisele?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 69 )


Esileht Pereelu ja suhted Millal öelda uues suhtes, et mul on laps..

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.