Esileht Hobinurk Mille järgi valite hotelli?

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 93 )

Teema: Mille järgi valite hotelli?

Postitas:

Puhkuse ajal hommikusöök hotellis pole oluline mulle, alustan päeva tunduvalt hiljem.

Buffeelauast kaasavõtmine: kui tean, et selline soov või vajadus on, tellin hommikusöögi juba eelnevalt numbrituppa.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas on parem, et hotell tonnide kaupa neid söömata mune prügikasti loobib?

Ei loobi keegi söömatajäänud mune prügikasti, lähevad salati sisse või kasutatakse muudes toitudes, kus keedetud muna on omal kohal.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küll nii ei tee, aga ei mõista miks piinlik peaks olema, et ta oma muna hiljem sööb. Kas on parem, et hotell tonnide kaupa neid söömata mune prügikasti loobib?

Hommikusöögilauast või üldse mingist buffeelauast ei ole lubatud toitu kaasa võtta.

Pole kunagi selliseid silte näinud. Usun, et kui paluda köögi teenindajat, siis pakivad nad sulle hommikusöögi karpi ilma ühegi piiksuta.

Kui palud hommikusöögi kaasa pakkida, siis on see iseasi. Samuti on ok puuvili või muna kaasa võtta, aga võileiva(de) kaasategemine kipub lähenema juba sellele piirile, mida enamikes kohtades ei tolerrerita. Mina olen küll näinud nii keelavaid silte ja piktogramme kui ka juhtumit, kus inimesel paluti taskutest ja käekotist sinna topitud toit välja võtta.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küll nii ei tee, aga ei mõista miks piinlik peaks olema, et ta oma muna hiljem sööb. Kas on parem, et hotell tonnide kaupa neid söömata mune prügikasti loobib?

Hommikusöögilauast või üldse mingist buffeelauast ei ole lubatud toitu kaasa võtta.

Pole kunagi selliseid silte näinud. Usun, et kui paluda köögi teenindajat, siis pakivad nad sulle hommikusöögi karpi ilma ühegi piiksuta.

Kui palud hommikusöögi kaasa pakkida, siis on see iseasi. Samuti on ok puuvili või muna kaasa võtta, aga võileiva(de) kaasategemine kipub lähenema juba sellele piirile, mida enamikes kohtades ei tolerrerita. Mina olen küll näinud nii keelavaid silte ja piktogramme kui ka juhtumit, kus inimesel paluti taskutest ja käekotist sinna topitud toit välja võtta.

<!– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-640×360-999998-clearholder –><!– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-640×360-999998-nonexxxclearxxxblock –><!– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-426×240-999998-clearholder –><!– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-426×240-999998-nonexxxclearxxxblock –><!– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-384×216-999998-clearholder –><!– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-384×216-999998-nonexxxclearxxxblock –>

Mis on ju eriti jabur, sest selle tasku topitud toiduga ei tee nad ju midagi muud, kui viskavad minema. Keegi teine seda ju ometigi sööma ei hakka. Paljuks neid võileiva tegijaid nüüd ikka on. Üksikud veidrikud. Jah arusaadav, et kui sa kahe suu poolega sööd ja siis veel kaasa korjad, on veider. Aga olukord, kus inimesel ei ole nii vara söögiisu ja ta soovib oma hommikusöögi hiljem ära süüa, ei pea nüüd küll talt seda käest ära kiskuma. Ta ikkagi on ka maksnud oma söögi eest.

+4
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Usun, et kui paluda köögi teenindajat, siis pakivad nad sulle hommikusöögi karpi ilma ühegi piiksuta.

Ei ole sellist asja veel näinud. Loogiliselt mõeldes on hommikusöök ju rootsi laua põhimõttel. Võtad niipalju kui ära jaksad süüa, kui ei jaksa, siis jääb sinust lauale. Kas kaasapakkimine näeb välja nii, et kuhjad ise oma lauale igasugu toitu ja siis nipsutad teenindaja enda laua juurde karbiga pakkima? Ma ei ole ellist asja veel kohanud.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ta soovib oma hommikusöögi hiljem ära süüa, ei pea nüüd küll talt seda käest ära kiskuma.

Tahab hiljem süüa, siis sööb seda kuskil mujal ja oma raha eest, kui ei ole just kõik hinnas paketiga hotell.

+14
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen võtnud hommikusöögilt tuppa kaasa kohvi ja õuna, mulle meeldib peale söömist näiteks rõdul pikemalt kohvitassiga istuda ja uudiseid lugeda. Võileiba ikka päris kaasa pole teinud.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küll nii ei tee, aga ei mõista miks piinlik peaks olema, et ta oma muna hiljem sööb. Kas on parem, et hotell tonnide kaupa neid söömata mune prügikasti loobib?

Hommikusöögilauast või üldse mingist buffeelauast ei ole lubatud toitu kaasa võtta.

Pole kunagi selliseid silte näinud. Usun, et kui paluda köögi teenindajat, siis pakivad nad sulle hommikusöögi karpi ilma ühegi piiksuta.

Ma olen neid silte küll näinud, samuti olen näinud ka hotelli töötajaid uksel ette astumas ja toidu väljaviijaid takistamas. Samas palumise peale pakitakse hommikusöök loomulikult karpi – juhul kui viid selle oma haigele pereliikmele hotellituppa või pead ise lahkuma kiiresti nt väljasõidule ning einestad bussis. Ise olen võtnud kaasa nt õuna, hea teepeal näsida.

Aga põhimõte ongi selles, et hommikusöök on mõeldud hommikusöögiks. Mitte aga nii, nagu osa rottijaid planeerib – et nemad võtavad hommikul bufeelauast ämbritäie toitu kaasa, millega siis terve päeva ära elavad.

Mäletan juba kooliaja ekskursioonidest kommi- ja limonaadi- ja jäätisevabrikutesse, kuidas seal meile südamele pandi: kohapeal võite süüa, palun väga! Aga kaasa võtta ei tohi.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Usun, et kui paluda köögi teenindajat, siis pakivad nad sulle hommikusöögi karpi ilma ühegi piiksuta.

Ei ole sellist asja veel näinud. Loogiliselt mõeldes on hommikusöök ju rootsi laua põhimõttel. Võtad niipalju kui ära jaksad süüa, kui ei jaksa, siis jääb sinust lauale. Kas kaasapakkimine näeb välja nii, et kuhjad ise oma lauale igasugu toitu ja siis nipsutad teenindaja enda laua juurde karbiga pakkima? Ma ei ole ellist asja veel kohanud.

Ei näe välja nii. Mõnes hotellis on olnud kohe karbid võtta, kuhu saab enda portsu kokku pakkida. No sellised plastikust alused, kus mitu vahet eri toitude jaoks. Mõnes võib oma karpi panna. Mõnes ka teenindajalt karpi küsida. Ikka saab. Pole ka midagi juhtunud, kui laod paar taldrikut täis ja viid tuppa, kui see hotell ise toateenindust ei paku. Aga jah, sellisel juhul pole me hommikulauas  söönud, olemegi vaid toidu kaasa võtnud. On muidugi palju hotelle, kus seda ei lubata, aga varahommikul kohvitass ja saiake tuppa kaasa võtta pole siiani veel kuskil keelatud olnud. Ja siis alles hiljem sööma minna.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimane kogemus ühest Luksemburgi hotellist – hotelli kohvik oli avatud hommikul kõigile, mitte ainult hotellis viibijatele. Nagu ka paljudes hotellides üle maailma. Igaüks võib sisse astuda ja süüa. Ja maksta selle eest. Aga kui elad hotellis, saad koodi. Laod oma kandiku täis, mida iganes soovid, annad kassas koodi ja sööd oma toitu, kus ja millal tahad. Keegi ei keela kaasa võtta. Lapsed olid veidi pettunud, et jäätist ei saanud tagavaraks.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suur probleem oli venelastega, kes siis AI hotellides süüa tuppa smurgeldavad, et siis koju kaasa võtta. Ise nägin, kuidas suunati söögisaali tagasi vene naine, kellel oli suur taldrikutäis saiakesi, juustu, sinki ning väitis et see on beebile.
Jah, tunnistan, et olen lastele puuvilja, saiakese kaasavõtnud, kui nad olid väiksed, nimelt sõid hommikuti kehvasti ja siis mingi aeg hiljem tahtsid süüa, aga siis oli kas laevalt mahaminek või olime juba autoga kuskil teel- siis andsidki õuna või sai pihku. Ei näe selles probleemi. Pakkigu parem kaasa, kui jäetakse kokku kuhjatud toit lauale.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole kunagi selliseid silte näinud. Usun, et kui paluda köögi teenindajat, siis pakivad nad sulle hommikusöögi karpi ilma ühegi piiksuta.

Rootsi laua põhimõte on see, et sööd kohapeal palju jaksad. Mitte ei vea toitu kaasa. Ma ei teadnud, et mõnede jaoks see polegi elementaarne.

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rootsi laua põhimõte on see, et sööd kohapeal palju jaksad. Mitte ei vea toitu kaasa. Ma ei teadnud, et mõnede jaoks see polegi elementaarne.

Osadel eestlastel on ikka veel Ida-Euroopa kombed sees. Oleme küll pahased, kui meid idaeurooplasteks peetakse, aga tegelikult on ka põhjust.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole kunagi selliseid silte näinud. Usun, et kui paluda köögi teenindajat, siis pakivad nad sulle hommikusöögi karpi ilma ühegi piiksuta.

Rootsi laua põhimõte on see, et sööd kohapeal palju jaksad. Mitte ei vea toitu kaasa. Ma ei teadnud, et mõnede jaoks see polegi elementaarne.

Tegemist on hommikusöögiga rootsi laua formaadis. Ma ei näe küll probleemi, kui inimene kohapeal söömise asemel palub endale hommikusöök kaasa pakkida. Ei usu, et sellest probleemi tehakse.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei näe küll probleemi, kui inimene kohapeal söömise asemel palub endale hommikusöök kaasa pakkida. Ei usu, et sellest probleemi tehakse.

See on teine asi. Mitte see, et sööd seal lauas ja siis pakid endale osa veel kaasa.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sobiv asukoht, hommikusöök, bassein (soojendusega), soojas kliimas peab olema rõdu või veranda. Hinda vaatan ka 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga oleneb reisistiilist.

Autoreisil käies, ehk siis kui igas hotellis ööbime 1-2 ööd, on oluline võimalikult hiline või 24/7 sisseregistreerimise võimalus ja tasuta/odav parkimisvõimalus. Asukoht võiks olla asulasiseselt selline, et saaks auto ära parkida ja oleks kuhugi õhtul veel võimalik mugavalt sööma jalutada ja oleks valikus vähemalt 2-3 söögikohta, kui lähim millegipärast ei peaks sobima. (jalutada sellepärast, et saaks söögi kõrvale ka veini või õlut juua) Kuna olen hinnatundlik, siis vaatan loomulikult ka hinda, aga üritan leida kõige parema hinna-asukoha-kvaliteedi suhtega ööbimiskoha, ei vali ainult kõige odavama hinna järgi. Loomulikult vaatan ka, et oleks enamvähem ok hinnangud puhtusele, sisustus tunduks meeldiv või vähemalt ei hakkaks väga vastu ja et toas oleks normaalne aken (näiteks Stockholmi kesklinnas odavama otsa hotellitoad on ilma aknata) ja omaette vannituba.

Kui reis on lennukiga ja kohapeal liiklemiseks plaanis kasutada ühistransporti (nt. Malta), siis vaatan, et peatus oleks hotelli lähedal ja vaatan ka muidugi, kuhu ühistransport lähimast peatusest üldse viib, kuidas saaks hotellist mind huvitavatesse kohtadesse ja kuidas sinna lennujaamast saab ja samuti ka seda, et hotelli ümbrus poleks tühermaa või magalapiirkond, kus õhtuti pole jalgsi olles midagi teha ega kuhugi minna. Kui peatumine on ühes hotellis pikemalt plaanis, siis vaatan rohkem ka hotelli enda pakutavat.

Hommikusöögi osas vaatan ainult seda kas pakutakse või mitte, pirtsakas pole, sest kui on hommikusöök hinnas, siis küllap sealt midagi söödavat ikka leian.

Kuskile Egiptusesse või Türki lastega minnes ilmselt valiksin ka võimalikult ägeda veepargi jms lõbustustega hotelli, millel oleks oma rand jms mugavused, aga sellisel reisil pole ammu käinud.

Üldiselt oleneb ikka väga riigist kuhu minna, millist majutust üldse vaadata. Näiteks perega Norrasse autoreisile minnes ja klassikaliselt linnas hommikusöögiga hotellis ööbides peaks eelarve olema 350+ eur öö kohta, mis on ilmselgelt liiga palju. Lisaks nt. Põhja-Norras neid hotellidega linnu just üleliia palju polegi 🙂  Ja kuna Norrasse lähemegi põhiliselt ilusa looduse pärast, siis pigem tulid valikusse hoopis igasugused puhkemajakesed ja kämpingud asustusest eemal fjordide kaldal, kus lähedal pole ei restorane ega eriti mitte toidupoodegi ja peab kohapeal kööginurgas ise süüa tegema.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Usun, et kui paluda köögi teenindajat, siis pakivad nad sulle hommikusöögi karpi ilma ühegi piiksuta.

Ei ole sellist asja veel näinud. Loogiliselt mõeldes on hommikusöök ju rootsi laua põhimõttel. Võtad niipalju kui ära jaksad süüa, kui ei jaksa, siis jääb sinust lauale. Kas kaasapakkimine näeb välja nii, et kuhjad ise oma lauale igasugu toitu ja siis nipsutad teenindaja enda laua juurde karbiga pakkima? Ma ei ole ellist asja veel kohanud.

Ei näe välja nii. Mõnes hotellis on olnud kohe karbid võtta, kuhu saab enda portsu kokku pakkida. No sellised plastikust alused, kus mitu vahet eri toitude jaoks. Mõnes võib oma karpi panna. Mõnes ka teenindajalt karpi küsida. Ikka saab. Pole ka midagi juhtunud, kui laod paar taldrikut täis ja viid tuppa, kui see hotell ise toateenindust ei paku. Aga jah, sellisel juhul pole me hommikulauas söönud, olemegi vaid toidu kaasa võtnud. On muidugi palju hotelle, kus seda ei lubata, aga varahommikul kohvitass ja saiake tuppa kaasa võtta pole siiani veel kuskil keelatud olnud. Ja siis alles hiljem sööma minna.

Äkki tood näite, kus selline ossi käitumine ok? Ilmselt Türgis v Egiptuses. Ma ei tuleks selle pealegi. Kui tahan hommikusöögi ajal veel magada, ilmselgelt ma ei tõuse üles selleks, et endale võileivad ja munad tuppa tuua. Söön siis kui tahan, makstes selle eest.

+10
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimane kogemus ühest Luksemburgi hotellist – hotelli kohvik oli avatud hommikul kõigile, mitte ainult hotellis viibijatele. Nagu ka paljudes hotellides üle maailma. Igaüks võib sisse astuda ja süüa. Ja maksta selle eest. Aga kui elad hotellis, saad koodi. Laod oma kandiku täis, mida iganes soovid, annad kassas koodi ja sööd oma toitu, kus ja millal tahad. Keegi ei keela kaasa võtta. Lapsed olid veidi pettunud, et jäätist ei saanud tagavaraks.

Aga miks sa ei saa seda valge inimese kombel osta? Siis, kui tekib soov.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatan tavaliselt Bookingu hinnanguid, võiks olla vähemalt 8,5 , veel parem kui 9. Loomulikult on oluline ka hind ning kõige olulisem siiski asukoht. Hotelli tärnid on olulised, kuid need on riigiti erinevad. Egiptuses või Türgis ilmselt alla 5 tärni ei julge minna, kuid Prantsusmaal on 3 ka OK ja 5 tärni hotelli ma terve perega ööbimiseks seal maksta ei jõuaks. Hommikusöök on kindlasti oluline.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimane kogemus ühest Luksemburgi hotellist – hotelli kohvik oli avatud hommikul kõigile, mitte ainult hotellis viibijatele. Nagu ka paljudes hotellides üle maailma. Igaüks võib sisse astuda ja süüa. Ja maksta selle eest. Aga kui elad hotellis, saad koodi. Laod oma kandiku täis, mida iganes soovid, annad kassas koodi ja sööd oma toitu, kus ja millal tahad. Keegi ei keela kaasa võtta. Lapsed olid veidi pettunud, et jäätist ei saanud tagavaraks.

Aga miks sa ei saa seda valge inimese kombel osta? Siis, kui tekib soov.

Ta ju ostabki, koos hotellitoaga. Kui hotell on ette näinud, et nii võib, siis milles on probleem?

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimane kogemus ühest Luksemburgi hotellist – hotelli kohvik oli avatud hommikul kõigile, mitte ainult hotellis viibijatele. Nagu ka paljudes hotellides üle maailma. Igaüks võib sisse astuda ja süüa. Ja maksta selle eest. Aga kui elad hotellis, saad koodi. Laod oma kandiku täis, mida iganes soovid, annad kassas koodi ja sööd oma toitu, kus ja millal tahad. Keegi ei keela kaasa võtta. Lapsed olid veidi pettunud, et jäätist ei saanud tagavaraks.

Aga miks sa ei saa seda valge inimese kombel osta? Siis, kui tekib soov.

Sa vist ei saanud päris hästi aru. Enamasti on hotellides sisse registreerumisel võimalik valida, kas soovid ka hommikusööki. Ja tasuda selle eest lisaks nõutud summa. Täiesti “valge inimese kombel” maksad hommikusöögi eest ette ära. Lähedki hommikul restorani, valid oma toidud ja sööd neid täpselt seal, kus tahad. Kas hotelli söögisaalis, pargipingil,  oma toas või hiljem, kui soov tekib ja kus iganes siis oled.

 

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimane kogemus ühest Luksemburgi hotellist – hotelli kohvik oli avatud hommikul kõigile, mitte ainult hotellis viibijatele. Nagu ka paljudes hotellides üle maailma. Igaüks võib sisse astuda ja süüa. Ja maksta selle eest. Aga kui elad hotellis, saad koodi. Laod oma kandiku täis, mida iganes soovid, annad kassas koodi ja sööd oma toitu, kus ja millal tahad. Keegi ei keela kaasa võtta. Lapsed olid veidi pettunud, et jäätist ei saanud tagavaraks.

Aga miks sa ise suvalisel hetkel lastele jäätist ei osta? Kasvatad järgmise põlvkonna rottijaid, piinlik.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on valikukriteeriumiks eelkõige hind ja asukoht. Vannituba peab kindlasti olema privaatne, hommikusöök vôiks mugavuse pärast olla kuigi rahaliselt see  minu puhul eriti ära ei tasu, joon hommikuti mitu kohvi ja tavaliselt ei söö.  No ja siis muidugi hotelli poolt pakutavad kas on spa suusahoiuruum jne, privaatrand jne. Nüûd kui mul laps juba suur eelistan mitte perehotelle st mida vähem lapsi seda parem.

Muidugi tuleb ka hinnapiir ette, yle 250 euro öö eest maksnud ei ole, tavaliselt ikka hulga vähem

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peamised kriteeriumid:
– Asukoht – mulle sobivas ja turvalises piirkonnas
– Aknaga
– Privaatne vannituba
– Hommikusöök – pean üsna kiirelt pärast ärkamist süüa ning kohvi saama ja ärkan vara
– Hind
– Kas tundub piltide järgi meeldiv koht.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lillekeaasal alias Kena Daam, tsauka.

Näed, 4 aastat möödas ja reisimine veel kulukamaks läinud-hetkel sõbrannaga Sharmis ja hotellis öö hind 500 eurot, nädal 3500 pluss lennuk. Jah, 58 m2 UAI, aga üsna kallis, kas pole?

Aga sa peaksid ikka ära otsustama, kas oled võlgnik ja töötu või maja ja korteritega ärimees.

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei saa hästi aru, miks see nii hull on, kui oled perega võtnud hommikusöögiga paketi, aga vara ei söö. teed võileiva, paned salvrätikusse ja võtad muna kaasa. kohv on fuajees nagunii.

ikka kulutad vähem kui need, kes seal hommikuti viis taldrikut vorsti ja peekonit söövad.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei saa hästi aru, miks see nii hull on, kui oled perega võtnud hommikusöögiga paketi, aga vara ei söö. teed võileiva, paned salvrätikusse ja võtad muna kaasa. kohv on fuajees nagunii.

Kas see just hull on, aga imelik on, kui võileib salvrätikusse keeratakse ja vaikselt tasku pannakse. Aasta on 2024 ja inimene võib ka välismaal oma raha eest endale toitu osta. Ma mäletan 90-ndatel oli raha vähe ja võeti bussireisile pakisupid kaasa ja keedeti hotellitoas “nuiaga” tassi sees vett. Need ajad võiks nüüd möödanik olla.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei saa hästi aru, miks see nii hull on, kui oled perega võtnud hommikusöögiga paketi, aga vara ei söö. teed võileiva, paned salvrätikusse ja võtad muna kaasa. kohv on fuajees nagunii.

Kas see just hull on, aga imelik on, kui võileib salvrätikusse keeratakse ja vaikselt tasku pannakse. Aasta on 2024 ja inimene võib ka välismaal oma raha eest endale toitu osta. Ma mäletan 90-ndatel oli raha vähe ja võeti bussireisile pakisupid kaasa ja keedeti hotellitoas “nuiaga” tassi sees vett. Need ajad võiks nüüd möödanik olla.

No ta tegelikult ju ostabki. Ma mingit moraalset probleemi selles küll ei näe, kui inimene oma makstud hommikusöögi kohapeal söömise asemel kaasa võtab. See, kui sa sööks kohapeal ja siis võtaks kotitäied kaasa päeval söömiseks, oleks imelik.
Küll aga peab arvestama, et teenindaja küsib. Suures hotellis ilmselt ei saa ka enne mainida, et plaan mujal süüa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

suuremas hotellis olen vahel juustusaia kaasa teinud – kui nt grupireisil on teada, et järgmine söök on kas tugev komplekslõuna või siis mitte midagi. Tõesti ei soovi keskpäeval praadi ja magustoitu, väike amps on paras.

Kui lähetuses on teada, et tööpäev tuleb nii tihe, et sööma ei jõua – siis olen ka kukli kaasa teinud.

Hommikubuffeest jäävad soojad toidud, singid ja kalad minust niikuinii puutumata, seega mingit jubedat kulu ma hotellile ei tekita oma saiaga.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 93 )


Esileht Hobinurk Mille järgi valite hotelli?