Esileht Pereelu ja suhted Milline mees on teie arvates seikleja.

Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )

Teema: Milline mees on teie arvates seikleja.

Postitas:
Kägu

Paar sellist tuttavat on, noortena tundusid need mehed põnevad, asjad mahtusid ühte suurde reisikotti, millega siis koliti mööda üürikaid ja tuttavaid, püsisuhetega oli probleeme, vaatasime neid õnnetukesi, kes üritasid selliseid kodustada, neile pesa punuda. Kui hoiatasid, et varsti läheb – siis vaadati sind kui vaenlast, kes on teiste õnne  peale kade.  Aga läksid, ka laps ei hoidnud neid kinni… Nüüd on ikka kuhugi pidama jäänud, aga naised ikka vahetuvad.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seikleja- on mees keda ootab oma pere ja abielu kõrvalt võõras naine nurgataga jalad harki.Ja kes iga päev klapid peas mõtleb ainult saamise peale.Eesti on selliseid mehi täis ,vaadake tutvumisportaalis ,kõik mehed seda seal ootavad ja muud ei midagi.Sealt saate vaadata millised on seiklejad mehed pildidki olemas.

Seikleja võib olla ka vaba mees. Väidab, et otsib naist aga tegelikult tal seda plaanis pole. On plaan mängida sellist otsimis ja tutvumismängu. Naisi lollitada.

Mees, kelle tutvumiskuulutus algab sõnadega- ‘vaba mees’ (tegelikult ongi vaba aga on ka soov vabaks jääda, kuigi seda ei sõnastata).

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seikleb ühe naise juurest teise juurde, otsib seiklusi/vaheldust.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seikleja otsib seiklusi, mitte tingimata seksi, kuigi see võib olla osa seiklusest. Otsib Pidevalt uusi elamusi, uut adrekalaksu, põnevust.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seikleja- on mees keda ootab oma pere ja abielu kõrvalt võõras naine nurgataga jalad harki.Ja kes iga päev klapid peas mõtleb ainult saamise peale.Eesti on selliseid mehi täis ,vaadake tutvumisportaalis ,kõik mehed seda seal ootavad ja muud ei midagi.Sealt saate vaadata millised on seiklejad mehed pildidki olemas.

Need on litsmehed, mitte seiklejad.

 

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seikleja- on mees keda ootab oma pere ja abielu kõrvalt võõras naine nurgataga jalad harki.Ja kes iga päev klapid peas mõtleb ainult saamise peale.Eesti on selliseid mehi täis ,vaadake tutvumisportaalis ,kõik mehed seda seal ootavad ja muud ei midagi.Sealt saate vaadata millised on seiklejad mehed pildidki olemas.

Seikleja võib olla ka vaba mees. Väidab, et otsib naist aga tegelikult tal seda plaanis pole. On plaan mängida sellist otsimis ja tutvumismängu. Naisi lollitada.

Mees, kelle tutvumiskuulutus algab sõnadega- ‘vaba mees’ (tegelikult ongi vaba aga on ka soov vabaks jääda, kuigi seda ei sõnastata).

Nendel tavaliselt polegi mingeid plaane, kulgevad niisama vastavalt sellele kuidas eluke parasjagu veereb. Täna üks naine, kui läks sellega lahku, ups tühja kah, kuu aja pärast juba uus. Täna üks töökoht,  ups lasti lahti, tühja kah, kuu aja pärast juba uus ots leitud. Elu nagu hernes.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Amburid.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga naistele ju meeldivad sellised, sest mitteseiklejad on ju igavad.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga naistele ju meeldivad sellised, sest mitteseiklejad on ju igavad.

Klassikaline mees teab naistest paremini, mida need soovivad.

Nagu Edkar Savisaar vastas Kalamaja inimestele kunagi, kui need tasulist parkimist ei tahtnud: ” tahate küll!”

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Etkar? Ikka Edgar

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millist meest peaksite teie seiklejaks.Olen mitmes tutvumisportaalis lugenud seikleja ära kirjuta.Mis teie arvate.

No minu seiklejal oli mitu rauda korraga tules ja ta ka rääkis neist. Samas oma seikluste kõrvalt purjetas abielust abielusse. Ma isegi ei tea mitu korda ta lõpuks abielus on olnud, 5-6 või enam aga rikkaks ta selle läbi saanud ei ole.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nipernaadi ei olnud halvas mõttes seikleja. Ta oli romantik. Pigem jäid naistel temast head mälestused. Kati leidis endale rikka taluperemehegi. Ta ei kasutanud naisi pahatahtlikult ära. See oli tolle aja romantika. Nipernaadi abikaasa oli ju ka mõistev ega heitnud Niperanaadile seiklemist ette.

Meie kultuuriruumis on teatud kontekstis sellel sõnal jah pigem negatiivne varjund, aga seda võib võtta ka kui uudishimu, spontaansust, uue avastamist, vaheldusrikkust.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nipernaadi ei olnud halvas mõttes seikleja. Ta oli romantik. Pigem jäid naistel temast head mälestused. Kati leidis endale rikka taluperemehegi. Ta ei kasutanud naisi pahatahtlikult ära. See oli tolle aja romantika. Nipernaadi abikaasa oli ju ka mõistev ega heitnud Niperanaadile seiklemist ette.

Meie kultuuriruumis on teatud kontekstis sellel sõnal jah pigem negatiivne varjund, aga seda võib võtta ka kui uudishimu, spontaansust, uue avastamist, vaheldusrikkust.

Niisugune võib kahtlemata olla üks vaatenurk ja kui õpilane kirjutaks sellise aruteluga kirjandi, siis saab igal juhul viie. Kahjuks päriselus ei soovi ma kuulda ega näha neid “romantikuid”, kes vajavad pidevat spontaansust, vaheldusrikkust ja uue avastamist. Mina küll ei kavatse see “uus” olla, keda oma naise kõrvalt avastama hakatakse. Isegi siis, kui naine lubab.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lühidalt öeldes: Nipernaadi.

“Seikleja” on kahe tähe jagu lühem kui “Nipernaadi”. 😉

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millist meest peaksite teie seiklejaks.Olen mitmes tutvumisportaalis lugenud seikleja ära kirjuta.Mis teie arvate.

Mida minul arvata on. Mul on ükskõik, kes teine inimene on. Mina suhtlen ikka seetõttu, et mulle sobib suhelda. Kuidas teine inimene oma elu elab, nii tea seda elu elabki. Mina elan oma elu nii nagu mulle sobib. Minu meelest inimene, kes esitab teistele tingimusi, pole veel piisavalt haiget saanud. On tingimused, saab haiget. Sellise inimese jaoks, kes ütleb teisele, et “sina ei tohi selline olla” on elu ettenäinud kannatada, kannatada ja veelkord kannatada.

Kas sulle sobib kõigiga suhelda või on sul ka mingid tingimused selles osas?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )


Esileht Pereelu ja suhted Milline mees on teie arvates seikleja.