Esileht Hobinurk Millise ööbimiskoha valite reisides?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 76 )

Teema: Millise ööbimiskoha valite reisides?

Postitas:
Kägu

Pole küll see, kellelt küsid, aga minul näiteks on küll väga kallis sõbranna, aga ei, ta ei tea mu elust kõike. Minu elust teab kõike üksnes mu abikaasa.

Täiesti rumal sinust. Mehed tulevad ja lähevad-sõbrannad jäävad.

+1
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõbrannaga me küll kallistame, aga kui öösel keerates kogemata kehad kokku puutuvad, siis see oleks ebamugav.

Kui paksud te olete, et 1.80 laias voodis kokku puutute? Mul pole veel juhtunud.

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõbrannaga me küll kallistame, aga kui öösel keerates kogemata kehad kokku puutuvad, siis see oleks ebamugav.

Kui paksud te olete, et 1.80 laias voodis kokku puutute? Mul pole veel juhtunud.

Nagu ma kohe alguses ütlesin, siis magan halvasti. Mis tähendab voodis keeramist ühtepidi ja teistpidi.. Ja ma tõesti poolunes olles ei märka seda, millises voodiosas olen.

Veelkord, mis see sinu asi on iriseda?

PS. enamus hotellitubade double voodeid on 160, mitte 180

 

PPS. Kui sinu moodi norima hakata, siis miks sul sõprussuhte tõestuseks just ühte voodit vaja on? Kaks 90 cm laiusega voodit samas toas ei sobi, sest siis ei mahu kumbki ära? Või on teie lähedus ainult füüsiline, kahes eraldi voodis olles ei oleks lähedased?

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole küll see, kellelt küsid, aga minul näiteks on küll väga kallis sõbranna, aga ei, ta ei tea mu elust kõike. Minu elust teab kõike üksnes mu abikaasa.

Täiesti rumal sinust. Mehed tulevad ja lähevad-sõbrannad jäävad.

Olen 25 aastat abielus olnud, arvan, et ei lähe ta kuhugi. Meil on hea abielu. Ma ei näe vajadust oma elu detailideni teiste ees laiali laotada, arutan kõige isiklikumaid asju oma mehega.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahan head ja ilusat ööbimiskohta: vaatan alati keskmist hinnet bookingus (peab olema üle 8), kommentaare, eelistan 5-4 tärni.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma valin ööbimiskohta alati hoolega, peaaegu kunagi ei peatu hotellis, eelistus on väike maja rannast pisut eemal mägedes. Kuna alati on kasutuses rendiauto, ei ole eraldatus probleemiks. Pigem otsimegi melust eemalolekut, kaunist loodust, mägedevaadet, kohalikku elu. Kindlasti on oluline korraliku köögi ja vannitoa, eraldi magamistoa ja õueala või aia olemasolu. Kindlasti on selline majutus ka odavam kui korralik hotell, aga samas ruumi ja privaatsust on tunduvalt rohkem. Mulle meeldib, et saame ärgata omas rütmis ja ei pea kindlal kellaajal hommikust sööma minema, armastan võõral maal toidupoes  ja turul käia ja ise süüa teha, kuigi vähemalt üks toidukord päevas on ikka kusagil väljas.

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandust, aga kui raha on nii vähe, et isegi eraldi voodikoha eest ei jaksa maksta, siis milleks sinna reisile üldse ronida?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole küll see, kellelt küsid, aga minul näiteks on küll väga kallis sõbranna, aga ei, ta ei tea mu elust kõike. Minu elust teab kõike üksnes mu abikaasa.

Täiesti rumal sinust. Mehed tulevad ja lähevad-sõbrannad jäävad.

Mul just vastupidi, muide. Ära võta kõike oma elu baasil, enamikel inimestel mehed ei tule ja lähe ega vahetu pidevalt.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandust, aga kui raha on nii vähe, et isegi eraldi voodikoha eest ei jaksa maksta, siis milleks sinna reisile üldse ronida?

Kuidas eraldi voodikoht kallim on? Lai voodi või 2 single on sama raha, totu.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul just vastupidi, muide. Ära võta kõike oma elu baasil, enamikel inimestel mehed ei tule ja lähe ega vahetu pidevalt.

Ole normaalne, enamikel on ikka 10-20 aastat hiljem vahetunud. Kuu pealt kukkusid?

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ole normaalne, enamikel on ikka 10-20 aastat hiljem vahetunud. Kuu pealt kukkusid?

võibolla sinu ringkonnas on nii, enamikel siiski mitte.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

võibolla sinu ringkonnas on nii, enamikel siiski mitte.

Päriselt oled nii loll?

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

PPS. Kui sinu moodi norima hakata, siis miks sul sõprussuhte tõestuseks just ühte voodit vaja on? Kaks 90 cm laiusega voodit samas toas ei sobi, sest siis ei mahu kumbki ära? Või on teie lähedus ainult füüsiline, kahes eraldi voodis olles ei oleks lähedased?

Minu magamistoas ei ole kahte single voodit, on lai voodi. Muidugi võiks sõbrannad magada ka ülejäänud neljas magamistoas, aga koos on lõbusam.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

PPS. Kui sinu moodi norima hakata, siis miks sul sõprussuhte tõestuseks just ühte voodit vaja on? Kaks 90 cm laiusega voodit samas toas ei sobi, sest siis ei mahu kumbki ära? Või on teie lähedus ainult füüsiline, kahes eraldi voodis olles ei oleks lähedased?

Minu magamistoas ei ole kahte single voodit, on lai voodi. Muidugi võiks sõbrannad magada ka ülejäänud neljas magamistoas, aga koos on lõbusam.

Nonoh, kui sa veel tähele ei ole pannud, siis teema on reisil ööbimiskoha valimisest. Katsu pisutki aru saada, millest teema on.

Imelik, et sinusugusel õelusel üldse sõbrannasid on. Ma küll ei tahaks sõbrannaks õeluskotti, kes täiesti tühjalt kohalt niimoodi norima tuleb.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päriselt oled nii loll?

kes on nii loll, et ei oska normaalset meest leida (või nii loll, et normaalne mees ära jookseb)?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imelik, et sinusugusel õelusel üldse sõbrannasid on. Ma küll ei tahaks sõbrannaks õeluskotti, kes täiesti tühjalt kohalt niimoodi norima tuleb.

Nalja teed või? Mul on palju sõpru ja sõbrannasid ning ma pole kunagi normaalsete inimestega õel. Mul on normaalsed inimesed ümber, mitte veidrikud, keda siin portaalis hordides.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kes on nii loll, et ei oska normaalset meest leida (või nii loll, et normaalne mees ära jookseb)?

Jajah, loe teemasid-kes on vägivalduriga koos, kel pole kuhugi minna, kes on kole kui öö, keda muu mees ei tahaks ning kes elab kahtlustades oma petjast meest. Peaasi, et ikka koos olla. Ma ei tegele sellise jamaga.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imelik, et sinusugusel õelusel üldse sõbrannasid on. Ma küll ei tahaks sõbrannaks õeluskotti, kes täiesti tühjalt kohalt niimoodi norima tuleb.

Nalja teed või? Mul on palju sõpru ja sõbrannasid ning ma pole kunagi normaalsete inimestega õel. Mul on normaalsed inimesed ümber, mitte veidrikud, keda siin portaalis hordides.

No kuda sa, lilleke, siis siia küll ära eksisid?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

armastan võõral maal toidupoes ja turul käia ja ise süüa teha, kuigi vähemalt üks toidukord päevas on ikka kusagil väljas.

Jaa, mina ka! Väljas süüa saab ju ka siis, kui sul on ka majutuskohas toidutegemisvõimalus olemas, see lihtsalt annab veel ühe valikuvõimaluse juurde. Ja huvitav on poes võõrakeelseid silte uurida, kasvõi seda, missuguse rasvaprotsendiga piim siin moes on (mida sa restoranis piimasuppi (no misiganes) tellides teada ei saa).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen 25 aastat abielus olnud, arvan, et ei lähe ta kuhugi.

Pärast 25 aastat üldiselt kõige sagedamini minnaksegi.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pärast 25 aastat üldiselt kõige sagedamini minnaksegi.

Aga las ta siis nutab patja, kellelegi rääkida ei ole, sest sõbrannade/tuttavate ees on aastaid ilusat fassaadi näideldud 😀 Mehel hea selja taga tegutseda ka, kui naine kõik oma südame talel tühjaks puistand on.

Pealegi on sõbrannad kauemast ajast, kui mingi 25 aastat.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pärast 25 aastat üldiselt kõige sagedamini minnaksegi.

Aga las ta siis nutab patja, kellelegi rääkida ei ole, sest sõbrannade/tuttavate ees on aastaid ilusat fassaadi näideldud ???? Mehel hea selja taga tegutseda ka, kui naine kõik oma südame talel tühjaks puistand on.

Pealegi on sõbrannad kauemast ajast, kui mingi 25 aastat.

Mis näideldud? Ärge kandke oma eludraamasid teistele üle. Kahju muidugi, kui teil meestega niimoodi on läinud, eks selgita ka teie pahameelt õnnelike inimeste vastu.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pärast 25 aastat üldiselt kõige sagedamini minnaksegi.

Aga las ta siis nutab patja, kellelegi rääkida ei ole, sest sõbrannade/tuttavate ees on aastaid ilusat fassaadi näideldud ???? Mehel hea selja taga tegutseda ka, kui naine kõik oma südame talel tühjaks puistand on.

Pealegi on sõbrannad kauemast ajast, kui mingi 25 aastat.

Mis näideldud? Ärge kandke oma eludraamasid teistele üle. Kahju muidugi, kui teil meestega niimoodi on läinud, eks selgita ka teie pahameelt õnnelike inimeste vastu.

“Eks see selgita” pidi olema, siin ei saa kahjuks teksti parandada.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis näideldud? Ärge kandke oma eludraamasid teistele üle. Kahju muidugi, kui teil meestega niimoodi on läinud, eks selgita ka teie pahameelt õnnelike inimeste vastu.

Millest sul kahju on? Minu elus on kõik hästi. Erinevalt mõnest, ei ole ma naiivne ning oskan sõprust väärtustada. Mehega kehtib sama, nagu koeraga: on hea, kui mees on sõber. On halb, kui ainus sõber on mees.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis näideldud? Ärge kandke oma eludraamasid teistele üle. Kahju muidugi, kui teil meestega niimoodi on läinud, eks selgita ka teie pahameelt õnnelike inimeste vastu.

Millest sul kahju on? Minu elus on kõik hästi. Erinevalt mõnest, ei ole ma naiivne ning oskan sõprust väärtustada. Mehega kehtib sama, nagu koeraga: on hea, kui mees on sõber. On halb, kui ainus sõber on mees.

Ja millest sa järeldad, et mees mu ainus sõber? Sellest, et ta on ainus, kellega ma voodit jagan? Sul on absurdne loogika.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja millest sa järeldad, et mees mu ainus sõber? Sellest, et ta on ainus, kellega ma voodit jagan? Sul on absurdne loogika.

Sellest, et sa räägid talle rohkem, kui sõbrannale. Mees on see, kes sulle noa 50/50 tõenäosusega selga lööb. Sõbranna seda ei tee.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja millest sa järeldad, et mees mu ainus sõber? Sellest, et ta on ainus, kellega ma voodit jagan? Sul on absurdne loogika.

Sellest, et sa räägid talle rohkem, kui sõbrannale. Mees on see, kes sulle noa 50/50 tõenäosusega selga lööb. Sõbranna seda ei tee.

Jäägu sulle su arvamus. Mina seda ei jaga.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina valin majutusi nii: kui linn/asula on mere ääres, siis peaks olema minu toast merevaade. Kui ilm on vähegi talutav, siis rõduga tuba. Üldiselt eelistan kortereid, aga ka hea vaatega ning rõduga hotellituba sobib. Raha väga seejuures ei loe, olen maksnud öö eest ka 400 eurot näiteks, Marina Bay Sands hotellis Singapuris. Aga see oli elamus omaette. Majutused broneerin booking.com kaudu või hotellide kodulehtedelt, vaatan seejuures alati teiste külastajate tagasisidet ja valin üsna hoolega.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas eraldi voodikoht kallim on? Lai voodi või 2 single on sama raha, totu.

Võibolla tõesti, aga mis põhjus siia veel võiks olla sõbrannaga ühes voodia magada? Kas nad siis tõesti lausa eelistavad sellist toatüüpi?
Lähevad sõbrannaga reisile, valib spetsiaalselt ühe voodiga ööbimise?
See on juba väikest viisi “Brokeback mountain” siin.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võibolla tõesti, aga mis põhjus siia veel võiks olla sõbrannaga ühes voodia magada? Kas nad siis tõesti lausa eelistavad sellist toatüüpi? Lähevad sõbrannaga reisile, valib spetsiaalselt ühe voodiga ööbimise? See on juba väikest viisi “Brokeback mountain” siin.

Jutt oli külaliskorterist, kus on magamistuba. Et siis teine peaks magama elutoas. Mina nii ei arva, saab ühes laias voodis ilusasti magatud. Mitte et spetsiaalselt ühist voodit otsiks,

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 76 )


Esileht Hobinurk Millise ööbimiskoha valite reisides?