Esileht Ilu Milliseid jalanõusid?

Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Teema: Milliseid jalanõusid?

Postitas:
Kägu

Kirjutasid ära, mida kannad – su edasised kommentaarid on puhas eneseupitus ja teiste mahategemine. Kellelegi teisel ei ole olnud vajadust eelnevate kägude jalatsieelistusi materdada.

Kirjutasin tõepoolest, mida kannan – vastavalt olukorrale erinevaid jalanõusid nagu iga normaalne naine. Ei olnud mul vajadust kellegi teise eelistusi materdada. Küll aga oli teemaalgatajal vajadus minu vastuse üle ilkuma tulla, sest see ei olnud see, mida ta ootas – “kannan kaaaa tosse, jaaa”.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirjutasid ära, mida kannad – su edasised kommentaarid on puhas eneseupitus ja teiste mahategemine. Kellelegi teisel ei ole olnud vajadust eelnevate kägude jalatsieelistusi materdada.

Kirjutasin tõepoolest, mida kannan – vastavalt olukorrale erinevaid jalanõusid nagu iga normaalne naine. Ei olnud mul vajadust kellegi teise eelistusi materdada. Küll aga oli teemaalgatajal vajadus minu vastuse üle ilkuma tulla, sest see ei olnud see, mida ta ootas – “kannan kaaaa tosse, jaaa”.

???? ja jah

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

…. tossud, tossud ja tossud .. ja nii need naiselikud naised välja surevadki. Järgi jäävad kööbakad sootud mutid. Ega ennast jumestada ja juukseid sättida pole ka vaja, mugavam on ilma ja kindlasti on omal kohal oversize riide siis ei on rasvad ilusti peidus – jälle mugav.

Jumaldan kontsakingi/saapaid (rüht läheb kohe paremaks ja naeratus näole. Muidugi vastavalt olukorral kannan ka tosse (trennis), natuke sportlikumaid vabaajajalatseid poes/turul käies, plätud rannas, nahast sandaalid vabal ajal aga muidu ikka kontsaga (jah mitte küll 14 cm. aga 8 ikka). Ei valuta põlved ega muud kohad.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jumaldan kontsakingi/saapaid (rüht läheb kohe paremaks ja naeratus näole. Muidugi vastavalt olukorral kannan ka tosse (trennis), natuke sportlikumaid vabaajajalatseid poes/turul käies, plätud rannas, nahast sandaalid vabal ajal aga muidu ikka kontsaga (jah mitte küll 14 cm. aga 8 ikka). Ei valuta põlved ega muud kohad.

Hea rühi jaoks ei ole ilmtingimata kontsakingi vaja.

See, et sul VEEL põlved, pöiad ega selg ei valuta, on puhtalt aja küsimus. Mutid sellepärast nn mutikingi kannavadki, et nooremana on jalad kontsadega ära retsitud. Minu puhul on see näiteks nii. Pealt viiekümnesena on  5-6-sentimeetrine konts maksimaalne, mida annab pidulikumal juhul mõni tund kanda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle nii meeldib praegune roomiktallaga saabaste mood. Kõnnid igasugu lögast rahulikult läbi ja mugavad on ka. N 42.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

…. tossud, tossud ja tossud .. ja nii need naiselikud naised välja surevadki. Järgi jäävad kööbakad sootud mutid. Ega ennast jumestada ja juukseid sättida pole ka vaja, mugavam on ilma ja kindlasti on omal kohal oversize riide siis ei on rasvad ilusti peidus – jälle mugav.

Jumaldan kontsakingi/saapaid (rüht läheb kohe paremaks ja naeratus näole. Muidugi vastavalt olukorral kannan ka tosse (trennis), natuke sportlikumaid vabaajajalatseid poes/turul käies, plätud rannas, nahast sandaalid vabal ajal aga muidu ikka kontsaga (jah mitte küll 14 cm. aga 8 ikka). Ei valuta põlved ega muud kohad.

See mutikonts (6-8 cm) on kõige jõledam. Olgu siis pigem madal jalats või siis tõesti kõrge konts (10-11cm)

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

…. tossud, tossud ja tossud .. ja nii need naiselikud naised välja surevadki. Järgi jäävad kööbakad sootud mutid. Ega ennast jumestada ja juukseid sättida pole ka vaja, mugavam on ilma ja kindlasti on omal kohal oversize riide siis ei on rasvad ilusti peidus – jälle mugav.

Jumaldan kontsakingi/saapaid (rüht läheb kohe paremaks ja naeratus näole. Muidugi vastavalt olukorral kannan ka tosse (trennis), natuke sportlikumaid vabaajajalatseid poes/turul käies, plätud rannas, nahast sandaalid vabal ajal aga muidu ikka kontsaga (jah mitte küll 14 cm. aga 8 ikka). Ei valuta põlved ega muud kohad.

See mutikonts (6-8 cm) on kõige jõledam. Olgu siis pigem madal jalats või siis tõesti kõrge konts (10-11cm)

Oota väheke, kuni ise mutiks saad ja siis mõtle edasi. 8-cm kontsaga on väga ilusaid kingi.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

…. tossud, tossud ja tossud .. ja nii need naiselikud naised välja surevadki. Järgi jäävad kööbakad sootud mutid. Ega ennast jumestada ja juukseid sättida pole ka vaja, mugavam on ilma ja kindlasti on omal kohal oversize riide siis ei on rasvad ilusti peidus – jälle mugav.

Jumaldan kontsakingi/saapaid (rüht läheb kohe paremaks ja naeratus näole. Muidugi vastavalt olukorral kannan ka tosse (trennis), natuke sportlikumaid vabaajajalatseid poes/turul käies, plätud rannas, nahast sandaalid vabal ajal aga muidu ikka kontsaga (jah mitte küll 14 cm. aga 8 ikka). Ei valuta põlved ega muud kohad.

See mutikonts (6-8 cm) on kõige jõledam. Olgu siis pigem madal jalats või siis tõesti kõrge konts (10-11cm)

Oota väheke, kuni ise mutiks saad ja siis mõtle edasi. 8-cm kontsaga on väga ilusaid kingi.

Minu tsiteeritu pole mingi mutt. Midagi ei valuta ja oma naiselikkusest teadlikuna on kogu aeg naeratus näol.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ketsid, tennised. Trennis või kui vaja pikemalt kõndida, siis tossud. Natuke tanksaabaste moodi nöörsaapad. Talvel Timberlandide stiilis saapad. On ka kahed kontsaga kingad, aga kasutanud mõlemaid kaks korda, ei ole lihtsalt mugav minu jaoks. Suvel rihmikud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keeni matkatossud praegu talvel, mingid viisakamad soojad madala tallaga Riekerid on ka.

Suvel Bircksid, pidulikumal puhul Högli kõrge täistallaga rihmikud. Vihmasel päeval tossud.

Eriti pidulikuks sündmuseks on mustad sametkingad ka, 3x aastas saavad vast jalga. Isegi konts on neil!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )


Esileht Ilu Milliseid jalanõusid?