Esileht Pereelu ja suhted Mind armastatakse

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: Mind armastatakse

Postitas:

Aga miks ei või ilusa elu tädi teha ilusast elust teemat?

Mul on küll kopp ees nendest mustades muremõtetest ja lõpututest hädadest. Las olla üks käsitööšokolaad kotikeses, prosecco klaasike terrassil, mahe briis hommikukastesel murul paljajalu ja lõputu linnulaul.

Talvel oli päris tore ka see telekanal, kus lakkamatult kaminatuld näidati.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehed üldiselt ei tee vahet shokolaadil ja käsitööshokolaadil. Rääkimata “karbikesest”. Ja tavaliselt mehed isegi ei tea, et on olemas spets poode või poodides nurgakesi, kus neid müüakse. Seega kui sina pole käsitööshokolaadist hommikust õhtuni rääkinud, siis on üsna õnnelik juhus jah, et keskealine mees äkitsi oma tavapoes käsitööshokolaadi avastab. Tore, et avastasid. Mina käin peaaegu iga päev erineva kotiga, mingu sinna pandud asi jääkski oma aega ootama.

Ah, mis sa jaurad. Mehed ei ole idioodid. Seda karbikeses käsitööshokolaadi saab Kaubamajast ja Stockmannist ka, ei pea isegi kuhugi spetspoodi minema.

Ma käin kaubsis 2 korda nädalas. Ei tule küll ette, kus see karbike käsitööshokolaadi võiks olla. Ühte nurgakest kujutaks ette, aga seal vahetuvad asja kiirelt.

Ilmselt siis mitte Tallinna Kaubamajas, sest käsitöömaiustuste jaoks on seal lausa eraldi teenindajaga lett väga nähtavas kohas. Müüja ise tõstab sulle need maiustused karpi vastavalt sinu maitsele, oma käega võtta ei saa.

Enne koroonakriisi vähemalt oli nii.

Sa mõtled koogiletti. Just nimelt, koogi, mitte shokolaadi. Karbikesse võidakse panna trühvleid või makroone, aga karbikest käsitööshokolaadiga seal ei ole. Kui sa ei mõtle shokolaadikilusid. Shokolaaditahvleid on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.07 07:56; 30.07 10:14; 30.07 12:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehed üldiselt ei tee vahet shokolaadil ja käsitööshokolaadil. Rääkimata “karbikesest”. Ja tavaliselt mehed isegi ei tea, et on olemas spets poode või poodides nurgakesi, kus neid müüakse. Seega kui sina pole käsitööshokolaadist hommikust õhtuni rääkinud, siis on üsna õnnelik juhus jah, et keskealine mees äkitsi oma tavapoes käsitööshokolaadi avastab. Tore, et avastasid. Mina käin peaaegu iga päev erineva kotiga, mingu sinna pandud asi jääkski oma aega ootama.

Ah, mis sa jaurad. Mehed ei ole idioodid. Seda karbikeses käsitööshokolaadi saab Kaubamajast ja Stockmannist ka, ei pea isegi kuhugi spetspoodi minema.

Ma käin kaubsis 2 korda nädalas. Ei tule küll ette, kus see karbike käsitööshokolaadi võiks olla. Ühte nurgakest kujutaks ette, aga seal vahetuvad asja kiirelt.

Ilmselt siis mitte Tallinna Kaubamajas, sest käsitöömaiustuste jaoks on seal lausa eraldi teenindajaga lett väga nähtavas kohas. Müüja ise tõstab sulle need maiustused karpi vastavalt sinu maitsele, oma käega võtta ei saa.

Enne koroonakriisi vähemalt oli nii.

Sa mõtled koogiletti. Just nimelt, koogi, mitte shokolaadi. Karbikesse võidakse panna trühvleid või makroone, aga karbikest käsitööshokolaadiga seal ei ole. Kui sa ei mõtle shokolaadikilusid. Shokolaaditahvleid on.

Ilmselt oled sa siis pime või nii kalleid maiustusi kunagi ei vaata – seal on terve üks vitriin täis erineva koostise, sisu konsistentsi ja kujuga käsitööšokolaadi komme, olen neid sealt ise korduvalt ostnud. Ise näitad müüjale, millistest kommidest soovid komplekti karbikesse kokku panna. Karpe saab ka valida erineva suurusega.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 29.07 13:41; 30.07 09:25; 30.07 09:28; 30.07 09:34; 30.07 09:39; 30.07 09:44; 30.07 10:21; 30.07 12:27;
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )


Esileht Pereelu ja suhted Mind armastatakse