Esileht Koroonaviirus COVID-19 Mis küll saab?

Näitan 20 postitust - vahemik 31 kuni 50 (kokku 50 )

Teema: Mis küll saab?

Postitas:
Kägu

Meil peres kõik vaktsineeritud, aga varusin ka kiirteste koju. Juba olen paari testi ka kasutanud, sest mõlemal lapsel oli mingi aeg tagasi nohu ja ei tahtnud mingeid riske võtta.

Minu algklassilaps ärkas ka täna hommikul nohuga. Ja ainult selle tõttu, et töötan ühes kabinetis inimesega, kes põhimõtteliselt ei vaktsineeri, olin sunnitud hommikul veel enne tööd valveapteeki kiirtesti järele kihutama – ise olen vaktsineeritud, aga ma ei taha küll enda südametunnistusele seda, et ma võimaliku asümptomaatilise nakatununa vaktsineerimata inimest nakatan ja ta pärast kuskil hingamisaparaadi all hinge vaagub. Kulu 12 eurot + bensiin + kokku u 1 tund ajakulu, tööle jäin ka hiljaks. Kui puutuksin tööl lähedalt kokku ainult vaktsineeritud inimestega, ei oleks ma näinud vajadust lapsele kiirtesti teha, oleksin tõenäoliselt perearstile helistanud ja kui ta vajalikuks oleks pidanud, siis alles õhtupoole testi tegema läinud.

Nii et, vaktsineerimisvastased, see on küll jah teie isiklik otsus mitte vaktsineerida, aga see mõjutab kõiki teisi ka, nii otseselt kui kaudselt.

Mis loogika selles on, arvad, et ei või ise tõsisemalt haigeks jääda? Oleks teine inimene vaktsineeritud, siis võiks süüdimatult temale edasi levitada? Vaktsineeritu levitab edasi vaktsineeritele – see on fakt ju samamoodi. Vaktsineeritud on raskelt haiglas samuti. Surevad samuti. Tema otsus, ei puuduta sind, tegelikult mitte kuidagi. Mõtle ja saa aru, et see paber mis sulle anti, on paberileht kahjuks ainult.

Fakt on see, et vaktsineeritud levitavad vähem, nii nakatunute osakaalult ja nakatamisperioodi pikkuselt. Fakt on see, et vaktsineeritud põevad kergemalt ja satuvad sama riskirühma piires ouliselt vähem haiglasse. Ja mittevaktsineeritud põevad täie rauaga, tõenäoliselt 90% nendest. Edu ja palju õnne teile!

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil peres kõik vaktsineeritud, aga varusin ka kiirteste koju. Juba olen paari testi ka kasutanud, sest mõlemal lapsel oli mingi aeg tagasi nohu ja ei tahtnud mingeid riske võtta.

Minu algklassilaps ärkas ka täna hommikul nohuga. Ja ainult selle tõttu, et töötan ühes kabinetis inimesega, kes põhimõtteliselt ei vaktsineeri, olin sunnitud hommikul veel enne tööd valveapteeki kiirtesti järele kihutama – ise olen vaktsineeritud, aga ma ei taha küll enda südametunnistusele seda, et ma võimaliku asümptomaatilise nakatununa vaktsineerimata inimest nakatan ja ta pärast kuskil hingamisaparaadi all hinge vaagub. Kulu 12 eurot + bensiin + kokku u 1 tund ajakulu, tööle jäin ka hiljaks. Kui puutuksin tööl lähedalt kokku ainult vaktsineeritud inimestega, ei oleks ma näinud vajadust lapsele kiirtesti teha, oleksin tõenäoliselt perearstile helistanud ja kui ta vajalikuks oleks pidanud, siis alles õhtupoole testi tegema läinud.

Nii et, vaktsineerimisvastased, see on küll jah teie isiklik otsus mitte vaktsineerida, aga see mõjutab kõiki teisi ka, nii otseselt kui kaudselt.

Mis loogika selles on, arvad, et ei või ise tõsisemalt haigeks jääda? Oleks teine inimene vaktsineeritud, siis võiks süüdimatult temale edasi levitada? Vaktsineeritu levitab edasi vaktsineeritele – see on fakt ju samamoodi. Vaktsineeritud on raskelt haiglas samuti. Surevad samuti. Tema otsus, ei puuduta sind, tegelikult mitte kuidagi. Mõtle ja saa aru, et see paber mis sulle anti, on paberileht kahjuks ainult.

Fakt on see, et vaktsineeritud levitavad vähem, nii nakatunute osakaalult ja nakatamisperioodi pikkuselt. Fakt on see, et vaktsineeritud põevad kergemalt ja satuvad sama riskirühma piires ouliselt vähem haiglasse. Ja mittevaktsineeritud põevad täie rauaga, tõenäoliselt 90% nendest. Edu ja palju õnne teile!

Segi oled? Mida sa täie rauaga põdemiseks nimetad? See uudis jõudis ikka sinuni, et Eestis 140 tuhandest positiivse koroonatesti andnutest on kokku vajanud koroonaga seoses arstiabi alla kümne tuhande? Aga muidugi edu ja õnne läheb alati vaja, aitäh! Peaks ütlema, et sulle samad soovid…

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Fakt on see, et vaktsineeritud levitavad vähem, nii nakatunute osakaalult ja nakatamisperioodi pikkuselt. Fakt on see, et vaktsineeritud põevad kergemalt ja satuvad sama riskirühma piires ouliselt vähem haiglasse. Ja mittevaktsineeritud põevad täie rauaga, tõenäoliselt 90% nendest. Edu ja palju õnne teile!

Ole oma sõnadega ettevaatlik! Mu vanaema tavatses öelda: suust välja, ninast tagasi.
Koroona puhul sobib see vanarahva tarkus paremini kui kunagi varem.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu mingis òudusfilmis–viirust peatada pole vòimalik. Viirus muteerub jàrjest nakkavamaks ja keegi ei tea, mils toimub filmi lòpus. Oleme kòik osalised selles filmis. Hetkel on olukord veel talutav, ùhiskond veel toimib, kuigi hàiritud on majandus, haridus, meditsiini vòimekus. Vaadake mònda katastrooffilmi… ainult seal on lòpp olemas, siin mitte. Ja pògeneda pole ka kuhugi.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eestis 140 tuhandest positiivse koroonatesti andnutest on kokku vajanud koroonaga seoses arstiabi alla kümne tuhande?

Koroonaga vähemalt saad arstiabi, vaktsiinikahjustusega oled üksi, ei mingit abi. https://www.facebook.com/kalle.grun.503

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koroonaga vähemalt saad arstiabi, vaktsiinikahjustusega oled üksi, ei mingit abi. https://www.facebook.com/kalle.grun.503

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Fakt on see, et vaktsineeritud levitavad vähem, nii nakatunute osakaalult ja nakatamisperioodi pikkuselt. Fakt on see, et vaktsineeritud põevad kergemalt ja satuvad sama riskirühma piires ouliselt vähem haiglasse. Ja mittevaktsineeritud põevad täie rauaga, tõenäoliselt 90% nendest. Edu ja palju õnne teile!

Ole oma sõnadega ettevaatlik! Mu vanaema tavatses öelda: suust välja, ninast tagasi.

Koroona puhul sobib see vanarahva tarkus paremini kui kunagi varem.

Mul ei ole suurt midagi kaotada enam, olen juba tänu ühele koroonaskeptikule kogu perega covidi läbi põdenud. Paha oli, tüsitused  kestsid pikalt, ma ei kavatse ühegi vaktsineerimisvastase pärast pisarat poetada, kes raske covidi saab, te olete selle ära teeninud!

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koroonaga vähemalt saad arstiabi, vaktsiinikahjustusega oled üksi, ei mingit abi. https://www.facebook.com/kalle.grun.503

Aga ei peaks saama, vähemalt mitte tasuta.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koroonaga vähemalt saad arstiabi, vaktsiinikahjustusega oled üksi, ei mingit abi. https://www.facebook.com/kalle.grun.503

Aga ei peaks saama, vähemalt mitte tasuta.

Õigus arstiabile on igal inimesel, kes oma sissetulekutest sotsmaksu (mille määr pole Eestis just väike) maksab, olgu siis vaktsineeritud või mitte. Rahune maha.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Fakt on see, et vaktsineeritud levitavad vähem, nii nakatunute osakaalult ja nakatamisperioodi pikkuselt. Fakt on see, et vaktsineeritud põevad kergemalt ja satuvad sama riskirühma piires ouliselt vähem haiglasse. Ja mittevaktsineeritud põevad täie rauaga, tõenäoliselt 90% nendest. Edu ja palju õnne teile!

Ole oma sõnadega ettevaatlik! Mu vanaema tavatses öelda: suust välja, ninast tagasi.

Koroona puhul sobib see vanarahva tarkus paremini kui kunagi varem.

Mul ei ole suurt midagi kaotada enam, olen juba tänu ühele koroonaskeptikule kogu perega covidi läbi põdenud. Paha oli, tüsitused kestsid pikalt, ma ei kavatse ühegi vaktsineerimisvastase pärast pisarat poetada, kes raske covidi saab, te olete selle ära teeninud!

Ja keegi teine on sinu põdemises süüdi? Wow!

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koroonaga vähemalt saad arstiabi, vaktsiinikahjustusega oled üksi, ei mingit abi. https://www.facebook.com/kalle.grun.503

Aga ei peaks saama, vähemalt mitte tasuta.

OMG, mida siit lugeda saab. Inimesed ongi ikka päris loomastunud (st koroona on selle lihtsalt varjamatult välja toonud).
Kas muidu vaktsiinikahjustuste ravi peaks riik hüvitama? Mis sa arvad? Või on see ka nagu “oma valik ja ise tead”?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koroonaga vähemalt saad arstiabi, vaktsiinikahjustusega oled üksi, ei mingit abi. https://www.facebook.com/kalle.grun.503

Aga ei peaks saama, vähemalt mitte tasuta.

OMG, mida siit lugeda saab. Inimesed ongi ikka päris loomastunud (st koroona on selle lihtsalt varjamatult välja toonud).

Kas muidu vaktsiinikahjustuste ravi peaks riik hüvitama? Mis sa arvad? Või on see ka nagu “oma valik ja ise tead”?

Vaktsiinikahjustusi pole nende arvates ju olemas, sest Karmen Joller ütles nii. Ausalt öeldes tekib kiusatus nendelt fanattidelt juba uurida, mis kujuga Maa nende arust üldse on, ma ei saa enam üldse aru, mis seltskond mis on.

Aga nali naljaks, kurjust, õelust, rumalust ja isekust on tõesti masendavalt palju välja sulanud 🙁

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas muidu vaktsiinikahjustuste ravi peaks riik hüvitama? Mis sa arvad? Või on see ka nagu “oma valik ja ise tead”?

Eks seepärast ongi loosung, et vaktsineerimine on vabatahtlik. Ise tegid lolluse, eks ise ravi ka, oma raha eest.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsiinikahjustusi pole nende arvates ju olemas, sest Karmen Joller ütles nii. Ausalt öeldes tekib kiusatus nendelt fanattidelt juba uurida, mis kujuga Maa nende arust üldse on, ma ei saa enam üldse aru, mis seltskond mis on.

Aga nali naljaks, kurjust, õelust, rumalust ja isekust on tõesti masendavalt palju välja sulanud ????

Kas meil on ka kõigi haiglassesattunute kohta avaldatavat statistikat kuude ja aastate lõikes? Nii arvulist kui sisulist. Et kes siis tegelikult neid haiglaid “koormavad”? Kas tõesti need õnnetud 100+ koroonanakkust?
Üldse mõiste “haiglaid koormama” on oma olemuselt täiesti äraspidine. Umbes nagu õpilased koormavad koole või saiasööjad koormavad pagareid.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Fakt on see, et vaktsineeritud levitavad vähem, nii nakatunute osakaalult ja nakatamisperioodi pikkuselt. Fakt on see, et vaktsineeritud põevad kergemalt ja satuvad sama riskirühma piires ouliselt vähem haiglasse. Ja mittevaktsineeritud põevad täie rauaga, tõenäoliselt 90% nendest. Edu ja palju õnne teile!

Ole oma sõnadega ettevaatlik! Mu vanaema tavatses öelda: suust välja, ninast tagasi.

Koroona puhul sobib see vanarahva tarkus paremini kui kunagi varem.

Mul ei ole suurt midagi kaotada enam, olen juba tänu ühele koroonaskeptikule kogu perega covidi läbi põdenud. Paha oli, tüsitused kestsid pikalt, ma ei kavatse ühegi vaktsineerimisvastase pärast pisarat poetada, kes raske covidi saab, te olete selle ära teeninud!

Ja keegi teine on sinu põdemises süüdi? Wow!

Kui inimesel on selgelt covidi sümptomid ja ta läheb teiste inimeste hulka tööle täiesti teadlikuna sellises seisus, siis ongi ta süüdi teiste inimeste nakatamises.  Kui me oleks ameerikas, siis oleks võimalik ta kohtusse anda väga soolase nõudega. Eesti vabariigis kehitab Terviseameti töötaja õlgu ja ütleb, et nemad ei saa midagi teha. Tahaks omakohut mõista selliste üle.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koroonaga vähemalt saad arstiabi, vaktsiinikahjustusega oled üksi, ei mingit abi. https://www.facebook.com/kalle.grun.503

Aga ei peaks saama, vähemalt mitte tasuta.

OMG, mida siit lugeda saab. Inimesed ongi ikka päris loomastunud (st koroona on selle lihtsalt varjamatult välja toonud).

Kas muidu vaktsiinikahjustuste ravi peaks riik hüvitama? Mis sa arvad? Või on see ka nagu “oma valik ja ise tead”?

Riik hüvitabki vaktsiinikahjustuste ravi, nagu ka igasuguse muu ravi.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koroonaga vähemalt saad arstiabi, vaktsiinikahjustusega oled üksi, ei mingit abi. https://www.facebook.com/kalle.grun.503

Aga ei peaks saama, vähemalt mitte tasuta.

OMG, mida siit lugeda saab. Inimesed ongi ikka päris loomastunud (st koroona on selle lihtsalt varjamatult välja toonud).

Kas muidu vaktsiinikahjustuste ravi peaks riik hüvitama? Mis sa arvad? Või on see ka nagu “oma valik ja ise tead”?

Riik hüvitabki vaktsiinikahjustuste ravi, nagu ka igasuguse muu ravi.

Ainult ei nimeta seda õige nimega

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui inimesel on selgelt covidi sümptomid ja ta läheb teiste inimeste hulka tööle täiesti teadlikuna sellises seisus, siis ongi ta süüdi teiste inimeste nakatamises.  Kui me oleks ameerikas, siis oleks võimalik ta kohtusse anda väga soolase nõudega. Eesti vabariigis kehitab Terviseameti töötaja õlgu ja ütleb, et nemad ei saa midagi teha. Tahaks omakohut mõista selliste üle.

Mis need selged covidi sümptomid on? Sa tegid testi talle, et nii veendunult kedagi süüdistad?
Aga kui see nakataja on vaktsineeritud, siis on ok? Neid on ju praegu massiliselt liikvel köhimas ja aevastamas. Sa tead igaühe puhul neist kindlalt, et nad ei ole nakkusohtlikud?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui inimesel on selgelt covidi sümptomid ja ta läheb teiste inimeste hulka tööle täiesti teadlikuna sellises seisus, siis ongi ta süüdi teiste inimeste nakatamises. Kui me oleks ameerikas, siis oleks võimalik ta kohtusse anda väga soolase nõudega. Eesti vabariigis kehitab Terviseameti töötaja õlgu ja ütleb, et nemad ei saa midagi teha. Tahaks omakohut mõista selliste üle.

Mis need selged covidi sümptomid on? Sa tegid testi talle, et nii veendunult kedagi süüdistad?

Aga kui see nakataja on vaktsineeritud, siis on ok? Neid on ju praegu massiliselt liikvel köhimas ja aevastamas. Sa tead igaühe puhul neist kindlalt, et nad ei ole nakkusohtlikud?

Ära mängi lolli! Kui inimesel on palavik ja köha, siis selgelt tuleks minna testile, mitte tööle.  Vaktsineeritud ta loomulikult ei olnud, olematu haiguse vastu need s***pead ei vaktsineeri ju! Külmetuse sümptomitega peab isegi vaktsineeritu koju jääma praegu.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui inimesel on selgelt covidi sümptomid ja ta läheb teiste inimeste hulka tööle täiesti teadlikuna sellises seisus, siis ongi ta süüdi teiste inimeste nakatamises. Kui me oleks ameerikas, siis oleks võimalik ta kohtusse anda väga soolase nõudega. Eesti vabariigis kehitab Terviseameti töötaja õlgu ja ütleb, et nemad ei saa midagi teha. Tahaks omakohut mõista selliste üle.

Mis need selged covidi sümptomid on? Sa tegid testi talle, et nii veendunult kedagi süüdistad?

Aga kui see nakataja on vaktsineeritud, siis on ok? Neid on ju praegu massiliselt liikvel köhimas ja aevastamas. Sa tead igaühe puhul neist kindlalt, et nad ei ole nakkusohtlikud?

Ära mängi lolli! Kui inimesel on palavik ja köha, siis selgelt tuleks minna testile, mitte tööle. Vaktsineeritud ta loomulikult ei olnud, olematu haiguse vastu need s***pead ei vaktsineeri ju! Külmetuse sümptomitega peab isegi vaktsineeritu koju jääma praegu.

Miks sa tal kõrval vahtisid siis, kui inimene nii nähtavalt haige oli? Sul on võimalus oma tööandja poole pöörduda, kui tunned, et töökeskkond sulle ohtlik on.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 31 kuni 50 (kokku 50 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Mis küll saab?