Esileht Hobinurk Mis siis halvenemas on?

Näitan 22 postitust - vahemik 61 kuni 82 (kokku 82 )

Teema: Mis siis halvenemas on?

Postitas:
Kägu

Toidupoe arved on kolossaalsed… Eile just võtsin kolm tomatit ja need maksid 4 eurot… Neli õuna maksid 4 eurot.

Poes on ka odavamate kilohindadega köögivilju. Mina ostan nt 0,59€/kg õunad. Tomati kohta ei oska kommenteerida, sest ei tea kui suured ostsid. Muidu saab kilohinnaga 2-3€.

Mhm, nüüd peame hakkama mingit kräppi sööma. Poola õunu oma lastele pakkuma.

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ostan ka 6-eurose kilohinnaga tomateid, aga see on mu enda valik. Vastukaaluks ostan õunad 0,59 euroga. Ja leiva ostan sooduskastist kui saan.

Käisin hiljuti lennujaamas sugulasel vastas, ja ei olnud ühtegi parklakohta. Järeldus – on raha piisavalt nii reisimiseks, autodeks kui parkimiseks. Koolivaheajal on tänavad tühjad – pooled reisivad. Vaevalt see palju muutub…

 

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Toidupoe arved on kolossaalsed… Eile just võtsin kolm tomatit ja need maksid 4 eurot… Neli õuna maksid 4 eurot.

Poes on ka odavamate kilohindadega köögivilju. Mina ostan nt 0,59€/kg õunad. Tomati kohta ei oska kommenteerida, sest ei tea kui suured ostsid. Muidu saab kilohinnaga 2-3€.

Mhm, nüüd peame hakkama mingit kräppi sööma. Poola õunu oma lastele pakkuma.

Kahtlen kas paljud saaksid aru vahest. Poola toodangul pole häda mitte midagi. Ma käin spetsiaalselt kord aastas Poolas shoppamas toidukaupu ja need tee äärest ostetud maasikad, murelid, herned on lihtsalt võrratud.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Toidupoe arved on kolossaalsed… Eile just võtsin kolm tomatit ja need maksid 4 eurot… Neli õuna maksid 4 eurot.. Ma ei kujuta reaalselt ette, kuidas miinimum- või alla 1000 euro kuus teenivad inimesed hakkama saavad, sest lisaks toidule on ju muud kulutused – eluase, paljudel pangalaen, riided, jalatsid, arstirohud, telefon, net, telekas; kui lapsed, siis nendega on kulutused tohutud. Ja kui selle suudad tagada, siis olgem ausad – see on täielik virelemine ja mingit rõõmu sellest tunda ei saa. Vaadake mis maksavad teatri- või kinopiletid.. Ja kui veel tahaks välja sööma minna… Reisimisest ei maksa unistadagi.. Kas sellist elu me tahtsime?

Selle jaoks on toimetulekutoetus.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle jaoks on toimetulekutoetus.

Vauu, palju reisimiseks visatakse?

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vauu, palju reisimiseks visatakse?

Reisimine pole inimõigus, toit on.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vauu, palju reisimiseks visatakse?

Reisimine pole inimõigus, toit on.

siis õpi kirjutama. Vaevalt toimetulekutoetuse määrasid toiduhindade mitu x kallimaks muutumisega seoses tõstetud on.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

siis õpi kirjutama. Vaevalt toimetulekutoetuse määrasid toiduhindade mitu x kallimaks muutumisega seoses tõstetud on.

Mine ise kooli ja leia endale normaalne töökoht, mis ei ole alla 1000 euro. Keskmine palk on juba 1900 bruto, oled ajale jalgu jäänud. Palju sul seda haridust ka oli?

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mine ise kooli ja leia endale normaalne töökoht, mis ei ole alla 1000 euro. Keskmine palk on juba 1900 bruto, oled ajale jalgu jäänud. Palju sul seda haridust ka oli?

Väike hingeke läheb alati isiklikuks. Mina olen ettevõtja, kõrgharidus ja palka/dividende maksan endale vastavalt vajadusele. Tänan huvi tundmast!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väike hingeke läheb alati isiklikuks. Mina olen ettevõtja, kõrgharidus ja palka/dividende maksan endale vastavalt vajadusele. Tänan huvi tundmast!

Mul sama elu, nii et pole vaja siin tõmmelda.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul sama elu, nii et pole vaja siin tõmmelda.

On ta sul jee, sinul on mopp ja tualett.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On ta sul jee, sinul on mopp ja tualett.

Ei, see oli sinul, kui sa viimati peeglisse vaatasid 😀 Mina elan väga hästi, olen alati elanud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis siis halvenemas on? Alloleval lingil kena graafik, mis on Eesti riigi majanduse olukord:

https://notesfrompoland.com/2023/03/09/poland-recorded-eus-biggest-gdp-fall-in-fourth-quarter-of-2022/?fbclid=IwAR3CgcVFELI5urvJCmjb-ES-WYd77zWBtPeDVfhzrdxMkiNOMr-WxwXdRng

Lisaks võib tuua sellise tühise tõsiasja, et eestlaste kui rahvuse väljasuremine on reaalsem kui iial varem:

https://www.err.ee/1608959407/jaak-valge-valitsus-ei-kavatse-tegeleda-eesti-pohiprobleemiga

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ajan teile asja veel segasemaks, kas sellest saate aru, et käibemaksu tõus on 10 protsenti?

Ja tore on. Muudmoodi heaoluühiskonda üles ei ehita.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eestlaste väljasuremine on ikka eestlaste endi teha. 200a tagasi polnud toetusi, aga ikka lapsi tehti. Olete äkki märganud, et mida vaesem piirkond ja madalam haridustase, seda rohkem lapsi? Eesti inimesed ei tee lapsi mitte sellepärast, et valitsus ei maksa kinni, vaid paljud ei taha tuua lapsi ilma, kus on oht sõjale, looduskatastroofidele jne.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ma oleks 20-ndates, ellu astuv noor inimene, siis lapsi ma kohe kindlasti ei planeeriks. Just eelpool mainitu tõttu. Ebakindlus kõiges, segane poliitiline ja majnduslik olukord– see poleks lihtsalt vastutustundlik.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ajan teile asja veel segasemaks, kas sellest saate aru, et käibemaksu tõus on 10 protsenti?

Vanasti oli tulumaks 26%, mitte keegi ei virisenud. Mis siis nüüd häda on?

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tulen materiaalses mõttes toime, kuid mind hirmutab tõsiselt, mis on toimumas meie rahvastikupoliitikas ja hariduses. Tulevik on ikka väga sünge. Eesti rahvas on sooritamas heal meelel ja naeratusega näol kollektiivset enesetappu.
Haridus toimib juba praegu nö bensiiniaurudel. Pakun, et nii umbes paarikümne aasta pärast toimub suurem osa otsustamisest ja asjaajamisest vene keeles. Üsna pea on meil piisav kvoorum, et hääletada vene keel riigikeeleks. Ja venekeelsete sissevool aina jätkub….

+9
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tulen materiaalses mõttes toime, kuid mind hirmutab tõsiselt, mis on toimumas meie rahvastikupoliitikas ja hariduses. Tulevik on ikka väga sünge. Eesti rahvas on sooritamas heal meelel ja naeratusega näol kollektiivset enesetappu.

Keegi ei julge ju midagi öelda, jääb ainult naeratada ja takka kiita. Iga peavoolu poliitikas kahtlev sõna on kohe putinism ja oled tühistatud.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tulen materiaalses mõttes toime, kuid mind hirmutab tõsiselt, mis on toimumas meie rahvastikupoliitikas ja hariduses. Tulevik on ikka väga sünge. Eesti rahvas on sooritamas heal meelel ja naeratusega näol kollektiivset enesetappu.

Haridus toimib juba praegu nö bensiiniaurudel. Pakun, et nii umbes paarikümne aasta pärast toimub suurem osa otsustamisest ja asjaajamisest vene keeles. Üsna pea on meil piisav kvoorum, et hääletada vene keel riigikeeleks. Ja venekeelsete sissevool aina jätkub….

Täpselt nii lähebki.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga peavoolu poliitikas kahtlev sõna on kohe putinism ja oled tühistatud.

Nii on ja see on väga kurb. Sa kas oled nõus kõigega või sind tühistatakse. Viimane näide oli Mustoneniga. Kurb, lihtsalt kurb.

 

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eestlaste väljasuremine on ikka eestlaste endi teha. 200a tagasi polnud toetusi, aga ikka lapsi tehti. Olete äkki märganud, et mida vaesem piirkond ja madalam haridustase, seda rohkem lapsi? Eesti inimesed ei tee lapsi mitte sellepärast, et valitsus ei maksa kinni, vaid paljud ei taha tuua lapsi ilma, kus on oht sõjale, looduskatastroofidele jne.

Kui sa oleksid Jaak Valge artikli läbi lugenud, oleksid teada saanud, et sõda pole põhjus nii suurele langusele.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 61 kuni 82 (kokku 82 )


Esileht Hobinurk Mis siis halvenemas on?