Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mitmendal rasedusnädalal esimene ost beebile?

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Teema: Mitmendal rasedusnädalal esimene ost beebile?

Postitas:

Paljud ostavad voodi, vankri ja riided ka alles dekreeti jäädes, sest siis on lõpuks aega rahulikult poodides käia ja vaadata, mis meeldib ja mida vaja oleks.

Või ka sellepärast, et näiteks uut vanker-käru ostes hakkab sellele garantii kehtima alates ostuhetkest, mitte lapse sünnihetkest, ja seega on mõistlikum see hilisemale ajale jätta, et mitte raisata garantiiaega. Meie vanemale lapsele tõi mees vankri ära ajal, kui me lapsega sünnitusmajas olime.

Ma ostsin isegi oma esimesele lapsele, kellel midagi kuskilt alles ega sugulasteltki saada polnud, alles pärast LA ultraheli kaisukaru ja siis oli selline tunne sees, et kõige olulisem on nüüd olemas, kõige muuga on aega. Hakkasingi alles viimastel kuudel riideid ja muid asju ostma. Mul on raseduste lõpud olnud just kergemad kui algused, nii et shoppamisega pole siis probleemi olnud. Praegusel lapsel on vanemast alles praktiliselt kõik (aga Bosse vanast naisest ta pääseb, st karu on ikka täitsa uus ootamas), suuremaks enne-sünnitust-ostuks saab olema hoopis voodi vanemale lapsele, et võrevoodi vabastada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 20:03; 18.01 17:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hetkel 18+ rasedus ja tahtsin juba kirjutada, et ei ole mitte midagi veel ostnud, aga tegelikult just eile sain kätte turvahälli ja aluse autosse.
Aga rohkem ei ole jah midagi ostnud. Paari nädala pärast on LA, siis peaks saama soo teada ja saab täpsemalt asju vaatama hakata. Aga väga veel ei kiirusta. Aega on nii palju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul alles 12 nädal. Seega pole midagi veel ostnud. Arvan, et vara veel.

Kuigi, eks ta ole nii ja naa. Mul sõbranna arvas ka, et aega on, lõpuks ei saanud ise beebile midagi osta, sest elul olid omad plaanid. Beebi sündis juba 30dal nädalal enne seda oli mitu kuud haiglas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul alles 12 nädal. Seega pole midagi veel ostnud. Arvan, et vara veel.

Kuigi, eks ta ole nii ja naa. Mul sõbranna arvas ka, et aega on, lõpuks ei saanud ise beebile midagi osta, sest elul olid omad plaanid. Beebi sündis juba 30dal nädalal enne seda oli mitu kuud haiglas.

Suht vana teema (kommenteerisin seda mitu aastat tagasi juba), aga vahepeal sündis veel üks laps ja temaga läkski nii, et turvahälli ei jõudnud varuda. Kui hakkasime sünnitusmajast koju saama, siis mees läks lähimasse beebitarvete poodi ja ostis sealt turvahälli – ka mähkmed ja apteegitarbed sai ostetud teel sünnitusmajast koju. Aga pole ju halvasti, kui enne sündi ei jõua kõike ära osta – paljud e-poed saadavad kaupa ka kulleriga koju – ei pea pärast vastsündinuga kuskil kaubanduskeskustes käima, vaid kõik saab mugavalt kodus tellida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.07 11:03; 18.01 13:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga pole ju halvasti, kui enne sündi ei jõua kõike ära osta – paljud e-poed saadavad kaupa ka kulleriga koju – ei pea pärast vastsündinuga kuskil kaubanduskeskustes käima, vaid kõik saab mugavalt kodus tellida.

Ilmselt on mõistlik enne valmis vaadata ja ära otsustada, kui tegu on asjaga, mida ikka katsuda ka tahta, aga jah, kui pole just tegu eripeene eritellimusel tehtud vankri või turvahälliga, siis pole ju vaja kiirustada. Iseasi, kui osta kasutatud ese, sest seda ei pruugi hiljem enam turul olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 20:03; 18.01 17:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuskil 12-13 nädalal ostsin body ja sokid. Rohkem ei osanud ega julgend midagi osta. Aga kui ebausklik pole siis osta ikka siis ära kui veel poodides shoppata jõuad. Keegi siin ütles et tegi ostud kui dekreeti läks. Ma ei suutnud poodides kolada siis enam.. ainus asi mis peas ringi käis oli pissihäda ???? ja kus vetsu aind saaks ???? kuskil 20dal nädalal kui sugu ka teada osta ära ikka enamus asju.. asju mida poes vaaatamas-katsumas tahad käia. Voodi, voodipesu ja sellised esmatarbekaubad tellisin netist kui dekreedis olin aga kuskil kolada lõpurasedana?? no ei !!!????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin esimese body kohe peale LA, sest lubasin endale, et kui tuleb tüdruk siis ostan midagi ilusat talle :)ja nii läkski… ja peale seda tasapisi ostsin ka kõik muu ära enne sünnitust, sest olin peaaegu lõpuni tööl, nii kaua kui sai ja kodus ei jõudnudki olla sest laps sundis kuu varem 🙂 isegi asjad olid mul juba kuu enne pakitud 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsime sinist värvi komplekti peale looteanatoomia ultraheli, et teistele lastele uue beebi sugu teatavaks tehtnud. Kuna väike nelja aastane ootab oma pisikest vennat nii väga siis mõni päev hiljem temaga poes koos käies nägi ta jalgpallidega pükse ja ostsime ka need. Rohkem shopanud pole ja lähiajal pole ka plaanis. Kuu-kaks enne sünnitust alles.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen veel raseduse päris alguses (seitsmes nädal) aga juba on minu mõtted jõudnud selles küsimuses käia seinast seina. Ebausklik ma pole ja seetõttu ei pelga midagi soetada. Soo küsimus mind ka eriti ei huvita, kuna mulle ei meeldi see poisid sinises ja tüdrukud roosas jaburus ning tahaks sellest maksimaalselt hoiduda. Küll aga ei tahaks nii varakult veel kuskil poes tuttavatele või kolleegidele vahele jääda. Pealegi pole nagu kohtagi veel kodus, kuhu midagi sellist hoiule panna.
Kindlasti ei taha jätta koheselt rakendust leidvate asjade ostmist täiesti viimasele hetkele, kuna tean et siis ma poleks rahul, et ei otsinud paremaid pakkumisi. Seega praegu pakun ette enne poole raseduse möödumist midagi ostma ei hakka, aga nt turvahäll jmt haiglatarvilik peaks ikka vast kuu enne tähtaega valmis olema. Pealegi selgub alles raseduse jooksul kas ka tuttavatelt annetusi tuleb jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mitmendal rasedusnädalal esimene ost beebile?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.