Esileht Pereelu ja suhted Mu abikaasal ei ole elu

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Mu abikaasal ei ole elu

Postitas:

Kui mees päevotsa teeb pingelist tööd, siis ei jõuagi enam pärast seda kusagil mööda tuttavaid kooserdada kes samamoodi pingelisest päevast puhata tahavad. Teada on et mehed teevad rohkem kui naised, see kulutab rohkem energiat ja nõuab ka pikemat taastumist.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult on selline suhtumine rtaskelt egoistlik. Mina-mina-mina, aga kus on meie, või vähemalt minu perekond? Tuleb välja, et abiellutakse (või vähemalt asutakse koos elama), saadakse lapsed ja siis asutakse oma egotripile ning jäetakse kaaslane kellega ühine kodu loodi. diivaninurgale teleka ette konutama.
Suhtle oma abikaasaga, räägi, uuri, kudias ta end tunneb, mida mõtleb. arutage ühiselt teie ühist elu, ära aruta siin naistega oma mehe üle.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun vahetame mehed ära, saad endale samasuguse 36-aastase tõmbleja. Sobib?

Armastan ise ka tohutult rahu ja iga aastaga aina enam, pidevad tõmblejad nii vastumeelseks muutunud.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu eks oli täpselt selline ja tõesti, kui mina välja läksin, siis oli nägu vingus ja pahandus majas. Ta kujutaski ette, et ma pean koos temaga diivanil istuma ja telekat vaatama, sest tema arvates ei pööranud ma talle muidu piisavalt tähelepanu ja kui välja läksin, siis tulid etteheited, et ma ei hooli temast ja sõbrad on tähtsamad. Mõnikord hädaldas isegi sellepärast, et tööl käisin.

Ega midagi teha polegi, kui mehele ei sobi, et naisel ka väljaspool kodu aktiivne elu on ja naine seda vajab, siis tuleb laiali minna.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teada on et mehed teevad rohkem kui naised, see kulutab rohkem energiat ja nõuab ka pikemat taastumist.

Kuidas palun? Haige inimene. Tavaliselt on ikka vastupidi. Naine tehku tööd, kus peab mehega võrdse palga teenimiseks 30% rohkem pingutama, lisaks on tavaliselt ka lapsed ja muu kodune elu naise rida.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )


Esileht Pereelu ja suhted Mu abikaasal ei ole elu