Esileht Pereelu ja suhted Mugavustsoonist välja tulemine

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 124 )

Teema: Mugavustsoonist välja tulemine

Postitas:
Kägu

Olen eneseabi raamatust lugenud, et õige mehega peab olema selline lõõgastunud olek, ehk et siis mugav peab olema. Kas ja kui tihti olete suhtes pidanud oma mugavustsoonist välja tulema, oli see heas või halvas suhtes, mis järgnes?

Konkreetne näide ka. Sigines netis meesterahvas, kellega leppisime kokku, et kohtume millalgi. Ma kohe ei vastanud, eelistan vastata omas tempos. Kahe päeva pärast kirjutas, et miks must kippu ega kõppu ei ole.  Minule tundus see nagu minu sundimine vastuseks, nagu minu kontrollimine. Aga ma vastasin ja ütlesin, et see nädal ei saa ja lisasin kuupäevad ka, 22-28.04. Ja lisasin, et iga päev ei kirjuta. Siis kirjutas sama päev vastuse, et 22.04 on täna, et me räägime 23 ja 24.04 päevadest, et tuleb nö ruttu vastata. Mina kirjutasin, et 23 ja 24 on selle nädala sees ja ma ei saa nagunii kohtuda. Siis vabandas end välja, et sai valesti aru. Minule tundub, et ta dikteerib oma tempot mulle peale.

Samas, kohtamisi peab ju kuidagi kokku leppima, aga nii, et mõlemile sobib, või on tegu tüübiga, et mis siin ikka jokutada? Sel juhul ta lihtsalt ei sobi mulle, kuna mul on mugav aeglasemalt liikumine. See kohtamine ei ole ju sunnitöö, et olgu aga järgmine päev olla. Või kuidas teie asjast aru saate? Isiklikud kogemused kellegil?

Või peabki mugavustsoonist välja ronima, kui on plaanis hakata kohtamas käima? Samas, aga niiviisi pinda käia, et miks sa ei vasta, jne. Vastan, millal vastan, oma asi. Ega kokku saamata ikka ei jää. Või kuidas teil on olnud kohtamas käies, kas olete suht ruttu kokku leppinud, või rahulikult omas tempos kulgenud, enne kui kokku lepitud sai? Samas mõne jaoks ongi kiire tempo mugavustsoon, temal siis seda probleemi pole, mis siin kirjas..

+3
-24
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

22. kuupäeval kirjutasid, et oled vaba 22.-28. Ja siis järsku, et ei-ei, 23.-24 kah ei ole vaba.

Natuke imelik.

+23
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Või peabki mugavustsoonist välja ronima, kui on plaanis hakata kohtamas käima? Samas, aga niiviisi pinda käia, et miks sa ei vasta, jne. Vastan, millal vastan, oma asi. Ega kokku saamata ikka ei jää. Või kuidas teil on olnud kohtamas käies, kas olete suht ruttu kokku leppinud, või rahulikult omas tempos kulgenud, enne kui kokku lepitud sai? Samas mõne jaoks ongi kiire tempo mugavustsoon, temal siis seda probleemi pole, mis siin kirjas..

No samas kui tahad kedagi leida, siis peab ilmselt käima paljudega kohtumas, enne kui mõni sobiv ette satub. Ja kui igaühega uimerdad pool aastat või mitu aastat, siis ei tulegi ju midagi. Ma ise olen ka see uimerdaja ja kui teine pool satub ka selline, no siis on tulemus see, et jutustad seal sada aastat, siis selgub, et päriselus klappi polegi. Või siis nagu mul ühega on, et kohtusime, oli tore ja see inimene on samasugune uimerdis edasi nagu enne. Aasta jooksul oleme kohtunud kolm korda. No niimoodi ei tule ju mitte midagi. Ja mina ka enam ei viitsi sellistega suhelda, kellega on nii, et kirjutab tere, ma kirjutan tere, siis nädala pärast kirjutab, et kena ilm täna.

+20
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaks päeva läks aega ja ikka ei suutnud ise midagi vastata? Kui aeglane see tempo siis sinu jaoks olema peab? Kirjuta siis kasvõi, et annan järgmine nädal teada, praegu ei oska öelda vms. Lihtsalt vaikida ja ignoreerida on kah kummaline.

+25
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lihtsalt vaikida ja ignoreerida on kah kummaline.

Tutvumisportaalis on pooled sellised. Ma ise loeks sellest välja totaalse huvipuuduse, aga siis kirjutavad ise kahe nädala pärast, et kuhu kadusid? No ei viitsi sellistega suhelda, kes kirjutab ühe lause nädalas.

+18
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga ma vastasin ja ütlesin, et see nädal ei saa ja lisasin kuupäevad ka

Mina ka esimest korda mehega päevade ajal kokku saada ei soovi. Seega planeerin oma kalendrit hoolikalt, millal kohtuda. Aga ma olen erinevalt sinust võimeline paari tunni pärast teisele inmesele vastama.

+2
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ka esimest korda mehega päevade ajal kokku saada ei soovi.

Tohoh, kas sinu komme on siis kohe esimesel kohtumisel voodisse minna või mis need päevad asjasse puutuvad?

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tohoh, kas sinu komme on siis kohe esimesel kohtumisel voodisse minna või mis need päevad asjasse puutuvad?

Päevade aegu on kuidagi ebamugav tunne ja ei soovi kohtuda.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks siis tuleb endasugune muneja leida. Kui keegi mainib, et võiks kokku saada ja pärast mõtte õhku viskamist ignoreerib päevade kaupa, siis eeldaksin, et ju pole huvi piisav ja liiguksin edasi. Mina isiklikult olen pikaldane ainult nendega, kellega ma rääkida ei viitsi. Kui inimene mulle meeldib või huvi pakub, siis näitan ma seda ikka igakülgselt välja, sh aktiivne suhtleja olles.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päevade aegu on kuidagi ebamugav tunne ja ei soovi kohtuda.

Koolijüts oled? Mis täiskasvanud naise jutt see veel on?

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päevade aegu on kuidagi ebamugav tunne ja ei soovi kohtuda. Koolijüts oled? Mis täiskasvanud naise jutt see veel on?

Äkki mees tahab peale kohtumist jätkule minna? Mis ma siis ütlen? Läheks küll, aga näe praegu ei saa, mul on päevad?

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

l juhul ta lihtsalt ei sobi mulle, kuna mul on mugav aeglasemalt liikumine. See kohtamine ei ole ju sunnitöö, et olgu aga järgmine päev olla. Või kuidas teie asjast aru saate?

Ja nii nad välja suridki…

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki mees tahab peale kohtumist jätkule minna? Mis ma siis ütlen? Läheks küll, aga näe praegu ei saa, mul on päevad?

Jätkule? Ronid esimesel kohtumisel voodisse? Nojah.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki mees tahab peale kohtumist jätkule minna? Mis ma siis ütlen? Läheks küll, aga näe praegu ei saa, mul on päevad?

Jumala savi, mida see mees tahab. Mina esimesel kohtumisel küll kellegagi voodisse ei roni. Ja soovitan sama teistelegi.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis sel netis vestutamisel üldse mingit pointi on? Tänapäeval Tinderis saadakse KOHE kokku. Ma kohtusin oma mehega sealt nii, et ei teadnud praktiliselt temast midagi. Teisel või kolmandal päeval oli kohtumine. Kokku saades saad aru, kas on KEEMIA, ja kas on pointi. Ja siis võib alles edasi suhelda netis.

Seal on palju “Tutvujaid” kes hirmsalt tahaks tutvuda, aga aega pole, mõnel lausa kuu aega kinni kalender!. Krt no mida sa seal siis ülesse paned.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selline uimamine on uus norm vist, et min 24 h oota vastust.

Tema kirjutab tere, mina vastan tere.

Saabub järgmine päev.

Tema kirjutab, mis teed, mina vastan, et jõudsin just töölt koju, hakkan süüa tegema.

Saabub järgmine päev.

Tema kirjutab, ooo, mida head valmistad, mina vastan, et midagi täna ei valmista, sõbranna sünnipäeval olen parajasti.

Saabub järgmine päev.

Tema kirjutab, et soovi sõbrannale minu poolt ka õnne, mina enam ei viitsigi vastata.

+18
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jätkule? Ronid esimesel kohtumisel voodisse?

Miks ka mitte. Kui on kena mees ja restoranis mind kostitanud hea ja paremaga. Mis siin ikka pirtsutada ja püüa mind mänge mängida. Parem on kohe see asi ka järgi proovida ning eks siis vaatab edasi mis saab.

+2
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen küll naine, aga õudne dikteerimine päevade suhtes. Nagu ülemusega kohtuks. Elus ei viitsiks sellise inimesega suhet aretama hakata, kellega isegi tühipaljas kokkusaamine on nii keeruline.

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Parem on kohe see asi ka järgi proovida ning eks siis vaatab edasi mis saab.

Tavaliselt ei saa edasi siis midagi. Need esimesel korral voodisse surujad on tavaliselt mingid üheöösuhete otsijad, keda edasine absoluutselt ei huvita. Üldiselt ei hinda ükski mees sellist naist, kelle kohe esimsel õhtul voodisse saab, sest ilmselgelt on see nii lõdva püksikummiga, et keegi seda suhet jätkata ei soovi. Ja mina ise ei hinda ka meest, kellel on kombeks suvalistega magada. See ei sobi isegi lühiajaliseks sekssuhteks mitte kuidagi.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üldiselt ei hinda ükski mees sellist naist, kelle kohe esimsel õhtul voodisse saab, sest ilmselgelt on see nii lõdva püksikummiga,

Ega ma siis 100% iga mehega peale restoranis käimist jätkule ei lähe. Lihtsalt kui tekib restoranis klapp ja mees on huvitatud, siis saab jätkule minna ning päevad ei sega seda asja.

+1
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis sel netis vestutamisel üldse mingit pointi on? Tänapäeval Tinderis saadakse KOHE kokku. Ma kohtusin oma mehega sealt nii, et ei teadnud praktiliselt temast midagi. Teisel või kolmandal päeval oli kohtumine. Kokku saades saad aru, kas on KEEMIA, ja kas on pointi. Ja siis võib alles edasi suhelda netis.

Ega sinusugune peabki jooksma, kui leidub mõni, kelle huvi sa äratad. Enesekindlad naised enne tutvuvad ja valivad endale mehe, kellega võiks kohtuda. Ammugi ei minda esimesel korral voodisse.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega ma siis 100% iga mehega peale restoranis käimist jätkule ei lähe. Lihtsalt kui tekib restoranis klapp ja mees on huvitatud, siis saab jätkule minna ning päevad ei sega seda asja.

Selle peale pole tulnud, et ainult oma kaaslasega voodisse minna? Ikka kõiksuguste suvakatega peab minema, püksikumm ikka nii lõtv. Mingi Teine Eesti.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle peale pole tulnud, et ainult oma kaaslasega voodisse minna? Ikka kõiksuguste suvakatega peab minema, püksikumm ikka nii lõtv. Mingi Teine Eesti.

Ikka olen tulnud. Aga selle kaaslase peab ju kuskilt hankima? Capiche? Kaaslase hankimiseks ongi vaja ju kokku saada, restorani minna ja kui seal klapp tekib, siis jätkub kohtumine voodis. Nii lõpuks endale kaaslane leitakse või siis mees kui soovite.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ka ei saa aru mida on võõrastega rääkida. Tutvuks küll, aga kirjutada pole võõraga midagi. Millest teil rääkuda on?

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen eneseabi raamatust lugenud, et õige mehega peab olema selline lõõgastunud olek, ehk et siis mugav peab olema. Kas ja kui tihti olete suhtes pidanud oma mugavustsoonist välja tulema, oli see heas või halvas suhtes, mis järgnes?

Konkreetne näide ka. Sigines netis meesterahvas, kellega leppisime kokku, et kohtume millalgi. Ma kohe ei vastanud, eelistan vastata omas tempos. Kahe päeva pärast kirjutas, et miks must kippu ega kõppu ei ole. Minule tundus see nagu minu sundimine vastuseks, nagu minu kontrollimine. Aga ma vastasin ja ütlesin, et see nädal ei saa ja lisasin kuupäevad ka, 22-28.04. Ja lisasin, et iga päev ei kirjuta. Siis kirjutas sama päev vastuse, et 22.04 on täna, et me räägime 23 ja 24.04 päevadest, et tuleb nö ruttu vastata. Mina kirjutasin, et 23 ja 24 on selle nädala sees ja ma ei saa nagunii kohtuda. Siis vabandas end välja, et sai valesti aru. Minule tundub, et ta dikteerib oma tempot mulle peale.

Samas, kohtamisi peab ju kuidagi kokku leppima, aga nii, et mõlemile sobib, või on tegu tüübiga, et mis siin ikka jokutada? Sel juhul ta lihtsalt ei sobi mulle, kuna mul on mugav aeglasemalt liikumine. See kohtamine ei ole ju sunnitöö, et olgu aga järgmine päev olla. Või kuidas teie asjast aru saate? Isiklikud kogemused kellegil?

Või peabki mugavustsoonist välja ronima, kui on plaanis hakata kohtamas käima? Samas, aga niiviisi pinda käia, et miks sa ei vasta, jne. Vastan, millal vastan, oma asi. Ega kokku saamata ikka ei jää. Või kuidas teil on olnud kohtamas käies, kas olete suht ruttu kokku leppinud, või rahulikult omas tempos kulgenud, enne kui kokku lepitud sai? Samas mõne jaoks ongi kiire tempo mugavustsoon, temal siis seda probleemi pole, mis siin kirjas..

Sa oled ju puhta idioot. Ära tegele kohtumistega, sest sa mürgitad ka teise inimese oma haige suhtumisega ära. Ela üksi ja kommenteeri perekoolis.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kohe ei vastanud, eelistan vastata omas tempos. Kahe päeva pärast kirjutas, et miks must kippu ega kõppu ei ole.  Minule tundus see nagu minu sundimine vastuseks, nagu minu kontrollimine.

Kas see pole huvi näitamine sinu ja suhte arengu vastu?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei viitsiks elus suhelda inimesega, kellel läheb mulle vastamisega 3 päeva ja kes ei suuda mitu päeva välja mõelda, kas ja millal viitsib minuga kokku saada. Inimesed võivad ju erinevad olla, aga ma ise suudan asju oluliselt kiiremini otsustada, miks ma peaks oma plaanidega kellegi kõhklemise järgi ootama?

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kohe ei vastanud, eelistan vastata omas tempos. Kahe päeva pärast kirjutas, et miks must kippu ega kõppu ei ole. Minule tundus see nagu minu sundimine vastuseks, nagu minu kontrollimine.

Kas see pole huvi näitamine sinu ja suhte arengu vastu?

TA olen. Võib ka nii vaadata, miks mitte. Aga kui ma vastan ja ütlen selgelt et see nädal ma ei saa nagunii ja panen kuupäevad ka juurde veel igaks juhuks ja ikka hakkab seletama et saaks see nädal kokku, no mis eriliselt suur huvi see siis saab olla.. ? See ju puhta ebaviisakus juba. Mul on ju oma tegemised ka, ega ma ei pea kohe võõra jaoks kohtumiseks saadav olema. Alguses võis olla huvi, ei vaidle vastu, hea tähelepanek, aga edasi juba..

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka olen tulnud. Aga selle kaaslase peab ju kuskilt hankima? Capiche? Kaaslase hankimiseks ongi vaja ju kokku saada, restorani minna ja kui seal klapp tekib, siis jätkub kohtumine voodis. Nii lõpuks endale kaaslane leitakse või siis mees kui soovite.

Mida helli libuke. Ei, selleks, et kaaslast leida, ei pea esimene kohtumine lõppema voodis. Haige eit.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka olen tulnud. Aga selle kaaslase peab ju kuskilt hankima? Capiche? Kaaslase hankimiseks ongi vaja ju kokku saada, restorani minna ja kui seal klapp tekib, siis jätkub kohtumine voodis. Nii lõpuks endale kaaslane leitakse või siis mees kui soovite.

Mida helli libuke. Ei, selleks, et kaaslast leida, ei pea esimene kohtumine lõppema voodis. Haige eit.

See on küll toreda ja viisaka naisterahva postitus, eks. Sellise roppsuuga keegi ei soovigi voodisse minna, avalikus kohas ennast näidata ammugi mitte.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 124 )


Esileht Pereelu ja suhted Mugavustsoonist välja tulemine