Esileht Pereelu ja suhted Mugavustsoonist välja tulemine

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 124 )

Teema: Mugavustsoonist välja tulemine

Postitas:
Kägu

See on küll toreda ja viisaka naisterahva postitus, eks. Sellise roppsuuga keegi ei soovigi voodisse minna, avalikus kohas ennast näidata ammugi mitte.

Vastupidi. Mind austatakse ja hinnatakse. Kui ma esimestel kohtingutel voodisse roniks, siis naerdaks.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul on ülikehv ohtrasõnaline eneseväljendus. Mõni ime, et arusaadav pole,  mida sa mõtlesid.

Üldiselt oleks viisakas arvestada, et teine pool pole ka kogu aeg valveseisakus ootel,  millal tema kõrgeausus ära-survesta-mind printsess suvatseb vastata. Sa ootad kaks päeva, et vastata, et ei saa. Loomulikult ei sobi selline molutamine, ta oleks jõudnud ju sinu asemel siis kellegi teise kutsuda.

Mina olen naine ja kui mul on olnud mehega juttu, et kohtume ning ta lihtsalt ei vasta mitu päeva, siis on ju selge, et huvi pole, lihtsalt luhvtikusti, vahepeal ajab mingit teist liini, kui see ära kukub, tulen jälle mina meelde. Fui. Loomulikult ei suhtle sellisega enam.

Siin pole midagi tegemist mugavustsooniga, elementaarne viisakus on sul puudu hoopis.

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui ma vastan ja ütlen selgelt et see nädal ma ei saa nagunii ja panen kuupäevad ka juurde veel igaks juhuks ja ikka hakkab seletama et saaks see nädal kokku, no mis eriliselt suur huvi see siis saab olla..

Aa, tead ma ka ei oleks aru saanud. See nädal on selge väljend. Aga kuupäevad lisaks ja täpsustuseks ajasid mul ka arusaamise sassi. Kuigi sul oli öeldud ja lisaks veel täpsustuseks. Täpsustamine ajas sassi. Minu viga. Nii ka ilmselt sel mehel. Vahel tekib lühis kuupäevadega.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida helli libuke. Ei, selleks, et kaaslast leida, ei pea esimene kohtumine lõppema voodis.

Ega ma ka alati voodisse jõua, ma sellest ka kirjutasin juba. Kõige viletsam lugu on siis, kui saad kümme korda kokku ja siis voodis selgub, et mees on sobimatu või/ja siis väikese peenisega.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saad kümme korda enne niisama kokku ma mõtlesin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul on ülikehv ohtrasõnaline eneseväljendus. Mõni ime, et arusaadav pole, mida sa mõtlesid.

Üldiselt oleks viisakas arvestada, et teine pool pole ka kogu aeg valveseisakus ootel, millal tema kõrgeausus ära-survesta-mind printsess suvatseb vastata. Sa ootad kaks päeva, et vastata, et ei saa. Loomulikult ei sobi selline molutamine, ta oleks jõudnud ju sinu asemel siis kellegi teise kutsuda.

Mina olen naine ja kui mul on olnud mehega juttu, et kohtume ning ta lihtsalt ei vasta mitu päeva, siis on ju selge, et huvi pole, lihtsalt luhvtikusti, vahepeal ajab mingit teist liini, kui see ära kukub, tulen jälle mina meelde. Fui. Loomulikult ei suhtle sellisega enam.

Siin pole midagi tegemist mugavustsooniga, elementaarne viisakus on sul puudu hoopis.

TA olen. Mul on kirjasõbrad sellised, kirjutame, millal saame, ei vasta kohe. Ju siis kokku saamistega tuleb kohe vastata, ta võib tõesti mõelda, kas kadusin ära, pole tast huvitatud millegi poolest vms. Hea kõrva taha panna. Aga selles ma ei leia midagi paha, kui mees vahepeal teist liini ajab, isekas on ju mõelda, et mina nr üks võõrale inimesele pean olema, eks meres kalu palju, ta peabki ka teistega kohtuma, et kindlaks teha, kellega rohkem sobib, mis järjekorras, seda otsustab ise. Mina ei pea seal nr. 1 olema. Kohtume, millal kohtume. Seega, mis selles halba on, kui mehel vastamiseks paar päeva läheb? Ma saan aru, kui asi juba susiseb, et siis on ebaviisakas molutama jääda, aga niiviisi, alles Jumala võõrad..

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida helli libuke. Ei, selleks, et kaaslast leida, ei pea esimene kohtumine lõppema voodis.

Ega ma ka alati voodisse jõua, ma sellest ka kirjutasin juba. Kõige viletsam lugu on siis, kui saad kümme korda kokku ja siis voodis selgub, et mees on sobimatu või/ja siis väikese peenisega.

Miks see küll kõige viletsam on? Kas on siis parem kohe kolmandal kohtumisel voodisse minna ja siis avastada, et mees on kitsa silmaringiga, olematu sõnavaraga, puuduliku haridusega, halva hügieeniga, kahtlase moraaliga ja viletsa finantskäitumisega?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks see küll kõige viletsam on? Kas on siis parem kohe kolmandal kohtumisel voodisse minna ja siis avastada, et mees on kitsa silmaringiga, olematu sõnavaraga, puuduliku haridusega, halva hügieeniga, kahtlase moraaliga ja viletsa finantskäitumisega?

Vähemalt till on üle vaadatud.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sigines netis meesterahvas, kellega leppisime kokku, et kohtume millalgi. Ma kohe ei vastanud, eelistan vastata omas tempos. Kahe päeva pärast kirjutas, et miks must kippu ega kõppu ei ole.  Minule tundus see nagu minu sundimine vastuseks, nagu minu kontrollimine. Aga ma vastasin ja ütlesin, et see nädal ei saa ja lisasin kuupäevad ka, 22-28.04.

Esiteks, ka siin said kõik valesti aru nagu näed, õpi ennast paremini väljendama.  Kui inimene ei vasta, kohtumist “millalgi” edasi lükkab, siis ma teeks ka järelduse, et tegelikult mingit erilist huvi kohtuda ega suhelda ei ole, miks ma ennast peaks peale pressima. Kui aeglaselt sa siis võtta tahad, kohtuda selle aasta kolmandas kvartalis?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina isiklikult olen pikaldane ainult nendega, kellega ma rääkida ei viitsi.

Nii ongi, selle järeldusele jõuavadki enamasti inimesed, et kui ei vasta, ju siis pole tähtis või ei huvita eriti.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui aeglaselt sa siis võtta tahad, kohtuda selle aasta kolmandas kvartalis?

Mõni soovib aastaid jutustada, vahepeal kaob kuudeks ja siis jälle võtab ühendust, et no tere-tere, mis teed. Mina selliseid tõsiselt ei võta ja huvilisteks ei pea. Osad ongi sellised, et ei tahagi kohtuda, sest endal suhe olemas ja testivad niisama oma atraktiivsust turul. Osad jälle ongi uskumatult passiivsed ja on seda ka pärast suhtes olles, otsustus- ja fantaasiavaesed, kes ootavad pidevalt järelelohistamist.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga selle kaaslase peab ju kuskilt hankima? Capiche?

Niimoodi käitudes saadki samasuguse lohaka, kes kõiki proovib. Mis mõttega? Siis  hiljem ulud, et mees, siga, petab! Valisid ju sellise käitumisega, kes igaühega kohe seksib, kui mingigi “tõmme” on.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

peabki ka teistega kohtuma, et kindlaks teha, kellega rohkem sobib

No kui sina päevade kaupa ei viitsi vastata (miks siis, oli mingi põhjus? Lihtsalt sellepärast, et “ära-survesta-mind!” lillekest mängida ja oma ajakava peale suruda?), siis ta leiabki vahepeal kellegi, kellega kohtuda ja kes äkki meeldibki. Siis oled ilma, jälle häda. Loogiline, et kui ei vasta, siis ei huvita ja on teisel parematki teha kui minuga suhelda, liigume edasi. Eriti kui tegiu on mingi tutvuse algusega, kui siis ka ei viitsi suhelda, lihtsalt ei viitsi, siis mis sealt tulemas on? Kirjasõpru sul vist juba on (mul ka on, kellega kirjutame 1 kord kuus, see ei ole ju suhtematerjal), tal pole vaja kirjasõpra.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aga niiviisi, alles Jumala võõrad.

Niiviisi jäätegi Jumala võõraks. Tahad siis meest või ei taha? Ega mehed ka eeldavad, et naine mingitki huvi ja initsiatiivi üles näitaks, et üldse tasub kohtuda esiteks. Sinust ei õhku seda üldsegi.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen eneseabi raamatust lugenud, et õige mehega peab olema selline lõõgastunud olek, ehk et siis mugav peab olema. Kas ja kui tihti olete suhtes pidanud oma mugavustsoonist välja tulema, oli see heas või halvas suhtes, mis järgnes?

Konkreetne näide ka. Sigines netis meesterahvas, kellega leppisime kokku, et kohtume millalgi. Ma kohe ei vastanud, eelistan vastata omas tempos. Kahe päeva pärast kirjutas, et miks must kippu ega kõppu ei ole. Minule tundus see nagu minu sundimine vastuseks, nagu minu kontrollimine. Aga ma vastasin ja ütlesin, et see nädal ei saa ja lisasin kuupäevad ka, 22-28.04. Ja lisasin, et iga päev ei kirjuta. Siis kirjutas sama päev vastuse, et 22.04 on täna, et me räägime 23 ja 24.04 päevadest, et tuleb nö ruttu vastata. Mina kirjutasin, et 23 ja 24 on selle nädala sees ja ma ei saa nagunii kohtuda. Siis vabandas end välja, et sai valesti aru. Minule tundub, et ta dikteerib oma tempot mulle peale.

<!– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-288×162-999998-clearholder –><!– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-288×162-999998-nonexxxclearxxxblock –><!– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-240×135-999998-clearholder –><!– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-240×135-999998-nonexxxclearxxxblock –> Samas, kohtamisi peab ju kuidagi kokku leppima, aga nii, et mõlemile sobib, või on tegu tüübiga, et mis siin ikka jokutada? Sel juhul ta lihtsalt ei sobi mulle, kuna mul on mugav aeglasemalt liikumine. See kohtamine ei ole ju sunnitöö, et olgu aga järgmine päev olla. Või kuidas teie asjast aru saate? Isiklikud kogemused kellegil?

Või peabki mugavustsoonist välja ronima, kui on plaanis hakata kohtamas käima? Samas, aga niiviisi pinda käia, et miks sa ei vasta, jne. Vastan, millal vastan, oma asi. Ega kokku saamata ikka ei jää. Või kuidas teil on olnud kohtamas käies, kas olete suht ruttu kokku leppinud, või rahulikult omas tempos kulgenud, enne kui kokku lepitud sai? Samas mõne jaoks ongi kiire tempo mugavustsoon, temal siis seda probleemi pole, mis siin kirjas..

Kiirelt pinda käima hakkavad tavaliselt kahtlased mehed, näiteks vägivaldurid või alkohoolikud või muidu vaimselt ebastabiilsed, kes tahavad naist kiirelt käpa alla saada. Mina oleks ettevaatlikum selle mehega suheldes.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aga niiviisi, alles Jumala võõrad.

Niiviisi jäätegi Jumala võõraks. Tahad siis meest või ei taha? Ega mehed ka eeldavad, et naine mingitki huvi ja initsiatiivi üles näitaks, et üldse tasub kohtuda esiteks. Sinust ei õhku seda üldsegi.

Kas kohe peab meest tahtma, sest ta on ju mees, siis nagu peab kohe naine väga meelitatud ja huvitatud olema või? See pole ju mees vaid meessoost neti kaudu leitud juhututtav, kes end peale surub..mees on midagi muud ikka.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Niiviisi jäätegi Jumala võõraks. Tahad siis meest või ei taha? Ega mehed ka eeldavad, et naine mingitki huvi ja initsiatiivi üles näitaks, et üldse tasub kohtuda esiteks. Sinust ei õhku seda üldsegi.

Mina soovitaks ka enda jaoks läbi mõelda, mis sa tahad üldse? Kas tahad suhet, niisama jutustada, mis laadi suhet tahad ja mis sa oled nõus selle heaks tegema. Suur osa tutvumisportaalide kontingendist on sellised, et teoreetiliselt nagu tahaks kedagi, tahaks, et tuleks mingi kõikehõlmav tunne, et küll siis tuleb elu sisse. Aga ei tule, kui sa ise tegelikult mitte midagi ei liiguta, et kellegagi kohtuda. Ei viitsi kohtuda, ei viitsi aega pühendada, ei viitsi tegelikult oma elus mitte midagi muuta, siis ei juhtu ka mitte midagi. Kui sa ei viitsi inimest tundma õppida, kogu aeg on mingi sada pealiskaudset suhtlust käsil, siis ei tulegi seda õiget mitte kunagi. Ja võiks seda ka mõelda, kas tegelikult on mingi välismaalane või kasvõi Eesti piires distantssuhe okei või siiski mitte. Võiks oma soovid enda jaoks konkreetselt sõnastada ja vastavalt siis ka tegutseda. Kui sul tegelikult polegi mingit huvi ega soovi, aga mõtled, et no äkki tuleb keegi väga hea, siis vaatan seda asja, jäta parem teised inimesed rahule.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaks päeva läks aega ja ikka ei suutnud ise midagi vastata? Kui aeglane see tempo siis sinu jaoks olema peab? Kirjuta siis kasvõi, et annan järgmine nädal teada, praegu ei oska öelda vms. Lihtsalt vaikida ja ignoreerida on kah kummaline.

Väga paljud on sellised, et nagu jutt konkreetsemaks läheb, kaovad ära. Mul ükskord üks austaja käis töö juures häirimas mind, aga kui ütlesin, et räägime vabal ajal peale tööd, kadus üldse täiesti ära ja ei rääkinud üldse midagi. Pärast tegi nägu, et meil polnudki seda jutuajamist.

Kui klappi pole ja ei saa isegi aru üksteisest, mis kuupäevi mõeldi, pole mõtet edasi suhelda. Üldse tundub imelik mingi mehega arutada mingite sobivate kuupäevade üle. Mina arvan, et ei suhtleks rohkem antud tüübiga.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul on ülikehv ohtrasõnaline eneseväljendus. Mõni ime, et arusaadav pole, mida sa mõtlesid.

Üldiselt oleks viisakas arvestada, et teine pool pole ka kogu aeg valveseisakus ootel, millal tema kõrgeausus ära-survesta-mind printsess suvatseb vastata. Sa ootad kaks päeva, et vastata, et ei saa. Loomulikult ei sobi selline molutamine, ta oleks jõudnud ju sinu asemel siis kellegi teise kutsuda.

Mina olen naine ja kui mul on olnud mehega juttu, et kohtume ning ta lihtsalt ei vasta mitu päeva, siis on ju selge, et huvi pole, lihtsalt luhvtikusti, vahepeal ajab mingit teist liini, kui see ära kukub, tulen jälle mina meelde. Fui. Loomulikult ei suhtle sellisega enam.

Siin pole midagi tegemist mugavustsooniga, elementaarne viisakus on sul puudu hoopis.

TA olen. Mul on kirjasõbrad sellised, kirjutame, millal saame, ei vasta kohe. Ju siis kokku saamistega tuleb kohe vastata, ta võib tõesti mõelda, kas kadusin ära, pole tast huvitatud millegi poolest vms. Hea kõrva taha panna. Aga selles ma ei leia midagi paha, kui mees vahepeal teist liini ajab, isekas on ju mõelda, et mina nr üks võõrale inimesele pean olema, eks meres kalu palju, ta peabki ka teistega kohtuma, et kindlaks teha, kellega rohkem sobib, mis järjekorras, seda otsustab ise. Mina ei pea seal nr. 1 olema. Kohtume, millal kohtume. Seega, mis selles halba on, kui mehel vastamiseks paar päeva läheb? Ma saan aru, kui asi juba susiseb, et siis on ebaviisakas molutama jääda, aga niiviisi, alles Jumala võõrad..

Mis sul selle jumalaga on, pidevalt kirjutad suure tähega seda. Kas see on libateema jälle?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aga niiviisi, alles Jumala võõrad.

Niiviisi jäätegi Jumala võõraks. Tahad siis meest või ei taha? Ega mehed ka eeldavad, et naine mingitki huvi ja initsiatiivi üles näitaks, et üldse tasub kohtuda esiteks. Sinust ei õhku seda üldsegi.

Issand, kui imelik kommentaar. Pole küll TA, aga kasuta loogikat, kui sinuga ühendust ikka ei võeta, siis sa pole nii tähtis talle, sa ei meeldi talle nii palju, tõenäoliselt pole sa välimuselt tema maitse. Kui sa oleksid tema arvates tema ideaalnaine-mees, ei jätaks ta sind mitmeks päevaks tähelepanuta. Nii lihtsalt on.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa oleksid tema arvates tema ideaalnaine-mees, ei jätaks ta sind mitmeks päevaks tähelepanuta. Nii lihtsalt on.

No siin ju inimene kirjutab, et tahab ikka suhelda ja kohtuda, lihtsalt ta ongi selline passiivne. Aga selge see, et suurem osa inimesi mõtleb nii, et kui ikka mitu päeva ei kirjuta, järelikult kohtumishuvi pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mugavustsoonist välja tulema

Aga mis sinu mugavustsoon siis on- olla üksi ja kirjuatad kellegiga kord nädalas? Milleks sel juhul sulle õldse suhe?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohtingulehtedega kogemusi ei ole. Aga kuna seal ju võõrad inimese suhtlevad omavahel, siis ei tasu imestada. Samas mõtlen, et peabki välja tulema mugavustsoonist, kui tahad suhet luua. Mugavustsoon toimib minu jaoks kahe inimese vahel siis, kui ollakse pikalt suhtes, rutiinis. Isegi väikeste lastega peres seda ei saa. Peab siiski pingutama, kui soovid suhet luua, pealegi veel sellistel tutvumissaitidel, kus mitmeid asju korraga aetakse mitmete inimestega.
Meenutab natuke netiostmist inimeste käest. Ja sealset suhtlust. Kes ees, see mees, kui on hea kaup. Ja on ka neid inimesi, kes alguses lubavad osta ja järgi tulla, ja siis kui aeg on käes, vaikivad ja ei ilmu kohale. Lõpuks blokivad ära ka.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vallalisena aasta tagasi eelistasin võimalikult kiiresti kohtuda, ei ole mul aega meestel virtuaalselt kätt hoida, saame kokku, kohe näha, kes väärib mu aega, kes mitte.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jätkule? Ronid esimesel kohtumisel voodisse?

Miks ka mitte. Kui on kena mees ja restoranis mind kostitanud hea ja paremaga. Mis siin ikka pirtsutada ja püüa mind mänge mängida. Parem on kohe see asi ka järgi proovida ning eks siis vaatab edasi mis saab.

Appike… et kuna ta nagu kostitas, siis peaks midagi vastu ka saama? Ja seks võõraga on ikka ebameeldiv asi…

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seega, mis selles halba on, kui mehel vastamiseks paar päeva läheb?

Eks sa talita nii nagu õigeks pead. Mis teistel siin kobiseda on, sinu elu, sinu valikud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA olen. Mul on kirjasõbrad sellised, kirjutame, millal saame, ei vasta kohe. Ju siis kokku saamistega tuleb kohe vastata, ta võib tõesti mõelda, kas kadusin ära, pole tast huvitatud millegi poolest vms. Hea kõrva taha panna. Aga selles ma ei leia midagi paha, kui mees vahepeal teist liini ajab, isekas on ju mõelda, et mina nr üks võõrale inimesele pean olema, eks meres kalu palju, ta peabki ka teistega kohtuma, et kindlaks teha, kellega rohkem sobib, mis järjekorras, seda otsustab ise. Mina ei pea seal nr. 1 olema. Kohtume, millal kohtume. Seega, mis selles halba on, kui mehel vastamiseks paar päeva läheb? Ma saan aru, kui asi juba susiseb, et siis on ebaviisakas molutama jääda, aga niiviisi, alles Jumala võõrad..

Aa, kas sa otsid kirjasõpra hoopis? No kirjuta siis Jumala eest omas tempos edasi. Meil jäi ekslik mulje, et oli mingi romantiline huvi teie vahel.
Viimasel juhul ikka oleks loogiline mingistki huvist märku anda – see tähendab, mitte kirjutada, millal sa EI saa kohtuda, vaid millal saad (ja tahad)
Mugavustsoonist välja punnitada end tõesti pole mehe pärast mõtet. Kui selline (suht normaalne eneseväljendamine) sinu jaoks seda on, siis võibolla pole veel suhteks küps?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui on kena mees ja restoranis mind kostitanud hea ja paremaga.

Päris odavalt saab sind kätte siis, prae hinnaga…

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

a seks võõraga on ikka ebameeldiv asi…

Pole siin midagi ebameeldivat. Seks võõraga on põnev, eriti kui võõras esimest korda end lahti riietab. Kas räägin veel edasi?

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Appike… et kuna ta nagu kostitas, siis peaks midagi vastu ka saama? Ja seks võõraga on ikka ebameeldiv asi…

No ongi libu käitumine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 124 )


Esileht Pereelu ja suhted Mugavustsoonist välja tulemine