Esileht Kodunurk .

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: .

Postitas:

Pole teada, mis toimus selle meistri peas, aga nüüd ta nõuab, et me kompostihunniku ja kivid ära viiks.

Kui see kivihunnik ei ole 4m kõrgune, las ta siis nõuab.
Homme nõuab, et sa murutraktorit ei käivitaks. Ka siis teed veel ühe pk postituse?

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.04 11:00; 18.04 08:30; 19.04 13:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne plaanide teostamist, tasuks alati läbi mõelda, kas teile meeldiks, kui naaber otsustaks väiksemal krundil teha midagi helidega, aroomidega häirivat, meetri kaugusele aiast, olgu selleks kas väliköök, grillinurk, wc vms.

Meil on suur krunt ja kõrval sama suur krunt, ikka hektareid. Krunte eraldab selline tavaline kitsas külavahetee. Naaberkrunt oli aastakümneid tühi, õigemini oli seal mets. Tegime sinna aianurka kompostihunniku ja ladustame seal ka hunnikut põllukive, et äkki läheb vaja. See värk on umbes 10 m meie krundi piirist sissepoole.

Siis see naaberkrunt müüdi mitu korda edasi ja lõpuks uus omanik ehitas oma maja otse oma üle 10-hektarilise krundi nurka, vastu meie krunti. Krundi piirist silma järgi umbes 4 meetrit sissepoole. Pole teada, mis toimus selle meistri peas, aga nüüd ta nõuab, et me kompostihunniku ja kivid ära viiks. Üks rikub silmailu, teises elavad nastikud ja rästikud.

Kui sul on hektareid täpselt sama ligipääsetavat ja sama tasast, sama kõrget maad, siis mis pagana pärast sa ehitad oma maja nii, et põhimõtteliselt ma saaksin 8 meetrit tema elutoa aknast püsti panna suitsuahju või peotelgi. Või käia seal tekida bikiinides päevitamas.

Ehita oma maja teed mööda 150 meetrit eemale ja kõigil parem olla. Kanalisatsiooni ehitad niikuinii lokaalse ja elektripostist on praegusesse kohta pikem tee elektrit edada, kui krundil 100-200 meetrit eemale. Puurkaevu mõttes pole ka see asukoht ainus võimalik kaugeltki – lasime seda krunti kunagi korralikult uurida ehituslikus mõttes, sest kaalusime selle ostu lastele maja(de) ehitamiseks.

Teisel pool temast on riigimets, aga mis pagana himu on ehitada oma maja aga teise maja krundi piirile nii lähedale, on arusaamatu. Ju tahtis lihtsalt kiselda. Pearu andis endale võimaluse ilmselt.

aga ütle, et naabri maja on kole nagu öö, rikub sinu igaöist und, teeks hoopis 5-meetrise tara kahe krundi vahele? nagu need õudused jüri poolt tallinna sissesõidul, mõni meeter inimese maja aknast on müratõkke plank. ma ei võtaks neid maju tasuta ka, kui aknast on selline “vaade”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole teada, mis toimus selle meistri peas, aga nüüd ta nõuab, et me kompostihunniku ja kivid ära viiks.

Kui see kivihunnik ei ole 4m kõrgune, las ta siis nõuab.

Homme nõuab, et sa murutraktorit ei käivitaks. Ka siis teed veel ühe pk postituse?

See on umbes 3 m kõrgune küll – osa vana müüri ja selle ümber kuhjatud maakivid. Tema majale lähim kivi on 10, võibolla 11 meetrit minu krundi piirist. Siis kitsas külavahetee, siis tema umbes 4 m maad ja tema maja sein akendega.

Kas sulle valmistas muret, et ma tegin ühe pk postituse? Üldiselt on mul kavatsus teha aegade ja paljude tulevikuaastate jooksul mitusada pk postitust paljudel erinevatel teemadel, kui lubad, armuline. Ja ma ei ole teemaalgataja.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.04 12:46; 20.04 10:00; 20.04 10:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sul on hektareid täpselt sama ligipääsetavat ja sama tasast, sama kõrget maad, siis mis pagana pärast sa ehitad oma maja nii, et põhimõtteliselt ma saaksin 8 meetrit tema elutoa aknast püsti panna suitsuahju või peotelgi.

Seda ma silmas pidasingi, et mis vajadus on küll mõnel teistele selga trügida või himustada võõra maa kasutamist enda huvides? Toodud näites, ühel naabril on aia ääres kuur, teisel üle tee saun, kuid neil oli ikka vajadus trügida grilli ja lauaga kolmandate naabrite aia poolele ja veel nõnda, et kogu õu, uksest sisse ja välja käimised on näha, kui plaaži peal. See tekitab tunde, nagu istuks mingi seltskond otse õues, sest kogu kupatust ei ole võimalik aiast veel lähemale paigutada. Üks variant oleks trügida nahaalselt kõrvale ja teha nende istumisnurga juurde ka grillinurk. Isegi väiksema krundi puhul saab kõike planeerida nii, et see teisi minimaalselt segaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.04 14:49; 17.04 17:06; 18.04 09:27; 20.04 10:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga ütle, et naabri maja on kole nagu öö, rikub sinu igaöist und, teeks hoopis 5-meetrise tara kahe krundi vahele?

Mul on parem plaan. Kui peaks asi minema mingil moel kriitilisemaks, siis ma panen sinna pingi, varikatuse, võrkkiiged ja suitsuahju. Ongi teine natuke ülestuult praegu ja majale liiga lähedal. Toss tuleb natuke õuele.

Siis tore poegadel sõpradega seal veidi napsutada, muusikat kuulata (päevasel ajal muidugi), palli koksida ja suitsusinki teha, see võtab pea ööpäeva. Tiik ka sealsamas, pruudid-abikaasad saavad topless päevitada või alasti ujumas käia.

Küll naabrinaine siis šoki saab oma vanamehe pärast. Aga sellega ma ootan, kuni asi ei lahene, alles siis võtame tarvitusele.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.04 12:46; 20.04 10:00; 20.04 10:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi Ester Palm või misnimeline ta oligi, keelas ju terve Kunstiakadeemia ära! Keelas seni, kuni krundile saabus keegi teine pakkuja … Selle pakkuja kõrghoone proua päikest enam ei varjutanud, oli lihtsalt selline hoone noh.

Ussisugu.

See oli natuke teine keiss. Seal käis võitlus kinnisvarahaide vahel, kes selle magusa krundi, kuhu eka pidi tulema endale saab ja kas sinna lähedusse saab veel mingi suurema hoone püsitada. Lõpuks läks vist võitlus lausa poliitikasse ehk erakondadeni välja, kus igaüks hakkas oma potentsiaalset toetajat kaitsma. Need ärihaid siis leidsidki ühe memme, kes oli nõus tankistiks hakkama (ilmselt soodsa summa eest). Praegu pidavat memm olema vastupidisel seisukohal, et tema maja seina äärde võib selle kõrghooone ehitada küll. Ainult ekat ei tohtinud sinna ehitada, sest siis poleks ärimeestel enam mingit lootust olnud see maatükk ise täis ehitada.

Jah, täpselt seda ma ütlesingi. Et üks memm võib kõik ära keelata, kui tahab, isegi Tallinna kesklinnas. Mis siis veel rääkida naabrikrundist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.04 15:08; 20.04 21:31;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )


Esileht Kodunurk .