Esileht Pereelu ja suhted naised, kes on saanud mitte oma mehega lapse

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 101 )

Teema: naised, kes on saanud mitte oma mehega lapse

Postitas:

Mõtleks ehk lapse peale ka. Kui kunagi välja tuleb, mis tema peas toimub, kui isa enam äkki ei taha isa olla, kuna naine on tõesti lits ja petis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tulin seda teemat lugedes mottele, et kui oudne sellises vales ja pettuses ikkagi terve elu elada oleks.
Mul on näiteks tytar (välimuselt kyll täiesti mu mehe koopia nii, et autorluses ta kahtlema ei pea), kes armastab oma issit yle koige maailmas ja nad on nii lähedased ja armastavad yksteist- see oleks yletamatult oudne moelda kui ma yhel päeval tuleks lagedale jutuga, et tead mees see polegi sinu laps… Voi veel hullem ,see tuleks miskit muud moodi välja. Milline valu, segadus ja oudus oleks see lapsele ja milline kohutav tagasilöök mehele. Ma arvan, et mu kallis abikaasa lööks mu siis lihtsalt suurest vihast maha (arvestades tema temperamenti ja äkilisust) voi jälestaks, vihkaks mind elu lopuni valu eest, mis talle pohjustasin.
Kuidas kyll saab oma elu sellise ROVEDA vale najal yles ehitada? Täiesti moistetamatu…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga miks ausus hea on? Kui mees ka midagi ei aima? Ausus toob 90% juhtudel lahkumineku, tõe varjamine aga säilitab abielu, mida siin vist kaotada ei taheta.

Pealegi pole ju isa see, kes sigitab vaid ikka see kes üles kasvatab. Või mis?[/tsitaat] isa on tõesti see, kes kasvatab, aga võõrast last peaks kasvatama mees vabatahtlikult, mitte pettusega. see peab olema mehe otsus, et ta on nõus kasvatama teise mehe last.
ausus on sellepärast hea, et igal inimesel on õigus tõde teada. mina küll ei taha, et mees otsustab minu eest, milliseid fakte ma teadma peaks ja milliseid mitte.
ma leian, et kui magatakse võõra mehega ja ilma kaitsevahendita, nii et rasedaks jäädakse, siis seda abielu väga hoida ka ei taheta ja midagi on selles kooselus puudu, mida mujalt otsitakse. milleks sellist kooselu siis pettusega veel koos hoida?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.06 21:46; 21.06 08:16; 21.06 16:23; 23.06 08:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

See on kõik õige, millest räägid. Samas on laps mingi ajagi saanud armastava isaga kasvada – ehk isegi suureks? Neid organidoonorluse asju tuleb ikka väga harva ette, see on rohkem seebikastsenaarium. See, et keegi \”heasoovija\” tõe avaldab, on palju tõenäolisem.
Väga raske valik igal juhul, siin pole ühest vastust, mis targem teha oleks.[/tsitaat]
Minu jaoks ei ole küsimustki – sellist valet ei tohi algatada, ükskõik millise põhjendusega. Kui julgesid teha, siis pead julgema tunnistada. Põlvnemisvale on kõige rängem reetmine, mille oma lähedasele teha saab. Isegi raseda või väikeste lastega naise mahajätmine ei ole nii hull. On vähe teemasid, milles mul on must-valge seisukoht, aga see on üks nendest. Isaduse ja põlvnemise kohta valetada ei tohi, mitte kunagi. Kui laps on alguse saanud nt vägistamisest või väga halvast inimesest, siis lapsele ei pea rääkima kõike, aga see, mida räägid, peab olema tõde. Päris maha vaikida pole ka õige.

Ma tean ise ka naist, kes kasvatab oma last vales. Lapse bioloogiline isa teab, aga ei huvita. Lapse kasuisa on ka teadlik, aga naisest ammu lahku läinud. Laps teab kasuisa oma isana. Aga tõe teadjate/aimajate ring on päris suur ja laps läheb varsti kooli, seega tõenäosus, et laps ühel hetkel kuulujutte kuuleb, on väga suur. Kujuta nüüd ette, mis jääb järgi lapse minapildist, austusest ema ja teiste talle valetanud täiskasvanute vastu, kui mõni \”heasoovija\” talle räägib? Või kui keegi kogemata räägib?

Naise plaan on külmalt kõike eitada. Aga kui laps suureks kasvab ja räägib ühe isadest nõusse, et dna-testi teha või teeb ise posti teel tehtava testi salaja või algatab põlvnemise tuvastamise kohtus? Milleks selline sitahunnik endale ja oma lähedastele pea kohale riputada ja siis eluaeg loota, et kaela ei kuku?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.06 12:19; 23.06 16:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]devil24 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tulin seda teemat lugedes mottele, et kui oudne sellises vales ja pettuses ikkagi terve elu elada oleks.
Mul on näiteks tytar (välimuselt kyll täiesti mu mehe koopia nii, et autorluses ta kahtlema ei pea), kes armastab oma issit yle koige maailmas ja nad on nii lähedased ja armastavad yksteist- see oleks yletamatult oudne moelda kui ma yhel päeval tuleks lagedale jutuga, et tead mees see polegi sinu laps… Voi veel hullem ,see tuleks miskit muud moodi välja. Milline valu, segadus ja oudus oleks see lapsele ja milline kohutav tagasilöök mehele. Ma arvan, et mu kallis abikaasa lööks mu siis lihtsalt suurest vihast maha (arvestades tema temperamenti ja äkilisust) voi jälestaks, vihkaks mind elu lopuni valu eest, mis talle pohjustasin.
Kuidas kyll saab oma elu sellise ROVEDA vale najal yles ehitada? Täiesti moistetamatu…[/tsitaat]
Olen sinuga täiesti ühte meelt ja minu jaoks oleks selline käitumine mõeldamatu. Isegi sõbranna jätaksin maha, kui teada saaksin, sest see tähendab et tegu on ebaausa ja ebausaldusväärse tegelasega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.06 07:17; 23.06 13:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsisin praegu oma mehelt, kas ta on ka minu selja taga meie kahe lapse DNA testid ära teinud. Ta vaata mulle arusaamatu ilmega otsa ja küsis: \”mis mõttega?\” Ma siis seletasin, et no äkki saad kunagi teada, et polegi enda omad, et terve elu võõrast kasvatanud. Ta kehitas õlgu ja teatas, et see on sama asi, kas võtta endale prügikastikass või tõukass – sama armsad on ikka. Ja mängib nüüd meie neljase ja kuuesega südamerahus lauamängu edasi 😀
Normaalses peres peakski olema side inimeste vahel nii tugev ja mõned asjad nii iseenesest mõistetavad, et DNA test pole mingi teema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.06 14:33; 23.06 17:09; 24.06 12:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Küsisin praegu oma mehelt, kas ta on ka minu selja taga meie kahe lapse DNA testid ära teinud. Ta vaata mulle arusaamatu ilmega otsa ja küsis: \”mis mõttega?\” Ma siis seletasin, et no äkki saad kunagi teada, et polegi enda omad, et terve elu võõrast kasvatanud. Ta kehitas õlgu ja teatas, et see on sama asi, kas võtta endale prügikastikass või tõukass – sama armsad on ikka. Ja mängib nüüd meie neljase ja kuuesega südamerahus lauamängu edasi 😀
Normaalses peres peakski olema side inimeste vahel nii tugev ja mõned asjad nii iseenesest mõistetavad, et DNA test pole mingi teema. [/tsitaat]
Küllap su mees mõtleks teisiti, kui kindla teadmise saaks, et laps pole tema oma. Kuidas ta selle saaks, on muidugi iseasi, aga see fakt tähendaks, et sina oled teda petnud, kellegi teisega seksinud. Ja sellest mõttest hakkab kõik rulluma, lõpp on garanteeritult inetu. Ei ole neid mehi olemas, kes rahulikult üle suudaks olla, kui sellise asja teada saaks. Lapsega jääksid suhtlema ikka, suhe sinuga on igaveseks rikutud.

P.S. Normaalses peres ei esinegi selliseid asju, et käopoeg vaikselt omade sekka sokutatakse. Normaalses peres ollakse üksteise vastu algusest peale ausad ja seda suurem on shokk, kui juhuslikult või kuidagi muul moel välja tuleb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.06 12:19; 23.06 16:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[/tsitaat] [
Küllap su mees mõtleks teisiti, kui kindla teadmise saaks, et laps pole tema oma. Kuidas ta selle saaks, on muidugi iseasi, aga see fakt tähendaks, et sina oled teda petnud, kellegi teisega seksinud. Ja sellest mõttest hakkab kõik rulluma, lõpp on garanteeritult inetu. Ei ole neid mehi olemas, kes rahulikult üle suudaks olla, kui sellise asja teada saaks. Lapsega jääksid suhtlema ikka, suhe sinuga on igaveseks rikutud.

P.S. Normaalses peres ei esinegi selliseid asju, et käopoeg vaikselt omade sekka sokutatakse. Normaalses peres ollakse üksteise vastu algusest peale ausad ja seda suurem on shokk, kui juhuslikult või kuidagi muul moel välja tuleb. [/tsitaat]

Seda ma tahtsingi öelda: normaalses peres ei liigu mehel närv ka sellise jutu peale. Ei ole ikka nii, et normaalne mees käib lastele DNA testi tegemas – ei käi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Küllap su mees mõtleks teisiti, kui kindla teadmise saaks, et laps pole tema oma. Kuidas ta selle saaks, on muidugi iseasi, aga see fakt tähendaks, et sina oled teda petnud, kellegi teisega seksinud. Ja sellest mõttest hakkab kõik rulluma, lõpp on garanteeritult inetu. Ei ole neid mehi olemas, kes rahulikult üle suudaks olla, kui sellise asja teada saaks. Lapsega jääksid suhtlema ikka, suhe sinuga on igaveseks rikutud.

P.S. Normaalses peres ei esinegi selliseid asju, et käopoeg vaikselt omade sekka sokutatakse. Normaalses peres ollakse üksteise vastu algusest peale ausad ja seda suurem on shokk, kui juhuslikult või kuidagi muul moel välja tuleb. [/tsitaat]

Seda ma tahtsingi öelda, et nrmaalss peres ei liigu mehel närv ka sellise jutu peale. Ei ole nii, et normaalne mees käib lastele DNAd tegemas – ei käi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.06 14:33; 23.06 17:09; 24.06 12:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Küsisin praegu oma mehelt, kas ta on ka minu selja taga meie kahe lapse DNA testid ära teinud. Ta vaata mulle arusaamatu ilmega otsa ja küsis: \”mis mõttega?\” Ma siis seletasin, et no äkki saad kunagi teada, et polegi enda omad, et terve elu võõrast kasvatanud. Ta kehitas õlgu ja teatas, et see on sama asi, kas võtta endale prügikastikass või tõukass – sama armsad on ikka. Ja mängib nüüd meie neljase ja kuuesega südamerahus lauamängu edasi 😀
Normaalses peres peakski olema side inimeste vahel nii tugev ja mõned asjad nii iseenesest mõistetavad, et DNA test pole mingi teema. [/tsitaat]

Ohoo, mõni mees võrdleb oma lapsi juba koduloomadega. Vau, vat see on tõeline tase! Perekond on nagu mööbel ja aksessuaarid. Et kui vahet pole kas toss on Adidas või Adibas, seega pole vahet kas toas mängivad lapsed on omad või mitte. Väga cool 😛 😛 😛

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 20.06 16:03; 20.06 16:08; 20.06 16:19; 21.06 10:55; 21.06 11:44; 21.06 13:22; 22.06 14:35; 23.06 18:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainult naine teab, kas ta kindlalt on oma mehega maganud.

DNA peaks olema haiglates standardprotseduur – ja nii mõnigi lits mõtleks enne pikalt järele, kui võõrast titte hakkaks suruma.

Tulevikus ilmselt ka hakkab olema tavaprotseduur DNA kohe sünnitusmajas – kuigi paljud hoorad tõstavad lausa seakisa selle vastu – ikkagi tulevikus saab see olema elementaarne.

Mina mehena sünnitunnistusele enne alla ei kirjuta, kui DNA tehtud ja mul kama, kas naine solvub või ei, liiga palju salatittesid, salahooramist ja hooramist ja valetamist on olemas

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 20.06 16:11; 21.06 15:44; 21.06 16:34; 21.06 16:51; 21.06 19:48; 23.06 23:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ainult naine teab, kas ta kindlalt on oma mehega maganud.

DNA peaks olema haiglates standardprotseduur – ja nii mõnigi lits mõtleks enne pikalt järele, kui võõrast titte hakkaks suruma.

Tulevikus ilmselt ka hakkab olema tavaprotseduur DNA kohe sünnitusmajas – kuigi paljud hoorad tõstavad lausa seakisa selle vastu – ikkagi tulevikus saab see olema elementaarne.

Mina mehena sünnitunnistusele enne alla ei kirjuta, kui DNA tehtud ja mul kama, kas naine solvub või ei, liiga palju salatittesid, salahooramist ja hooramist ja valetamist on olemas[/tsitaat]

sellise mõtlemise taga peab ikka üks tõsine trauma olema… äkki ravid end? Vot sellise inimese naine küll olla ei suudaks…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.06 14:33; 23.06 17:09; 24.06 12:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

sellise mõtlemise taga peab ikka üks tõsine trauma olema… äkki ravid end? Vot sellise inimese naine küll olla ei suudaks… [/tsitaat]Ega keegi ei taha litsi naiseks…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 20.06 16:10; 20.06 23:16; 20.06 23:18; 24.06 13:04; 24.06 23:40; 24.06 23:42; 20.01 18:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Ega keegi ei taha litsi naiseks…[/tsitaat]

Selles sa eksid sügavalt – bordellides töötajad saavad pidevalt ettepanekuid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 20.06 16:48; 20.06 20:54; 21.06 10:39; 21.06 10:42; 21.06 11:26; 21.06 11:28; 21.06 11:47; 21.06 12:17; 21.06 19:41; 21.06 20:23; 22.06 15:09; 22.06 17:47; 24.06 21:26; 24.06 21:29; 24.06 21:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ainult naine teab, kas ta kindlalt on oma mehega maganud.

DNA peaks olema haiglates standardprotseduur – ja nii mõnigi lits mõtleks enne pikalt järele, kui võõrast titte hakkaks suruma.

Tulevikus ilmselt ka hakkab olema tavaprotseduur DNA kohe sünnitusmajas – kuigi paljud hoorad tõstavad lausa seakisa selle vastu – ikkagi tulevikus saab see olema elementaarne.

Mina mehena sünnitunnistusele enne alla ei kirjuta, kui DNA tehtud ja mul kama, kas naine solvub või ei, liiga palju salatittesid, salahooramist ja hooramist ja valetamist on olemas[/tsitaat]

Mina ei ole hoor, olen olnud vahekorras ainult oma isikliku mehega. Sellegipoolest ei sobi mulle, kui mees sooviks oma isadust DNA abil tõestada. Sellest hetkest on meie pereelu läbi, meie lapsed suudan ise üle kasvatada. Mees, kes peab võimalikuks, et olen hoor, ei sobi minu kõige lähedasemaks inimeseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 20.06 16:48; 20.06 20:54; 21.06 10:39; 21.06 10:42; 21.06 11:26; 21.06 11:28; 21.06 11:47; 21.06 12:17; 21.06 19:41; 21.06 20:23; 22.06 15:09; 22.06 17:47; 24.06 21:26; 24.06 21:29; 24.06 21:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
isa on tõesti see, kes kasvatab, aga võõrast last peaks kasvatama mees vabatahtlikult, mitte pettusega. see peab olema mehe otsus, et ta on nõus kasvatama teise mehe last.
ausus on sellepärast hea, et igal inimesel on õigus tõde teada. mina küll ei taha, et mees otsustab minu eest, milliseid fakte ma teadma peaks ja milliseid mitte.
ma leian, et kui magatakse võõra mehega ja ilma kaitsevahendita, nii et rasedaks jäädakse, siis seda abielu väga hoida ka ei taheta ja midagi on selles kooselus puudu, mida mujalt otsitakse. milleks sellist kooselu siis pettusega veel koos hoida?[/tsitaat]

Aga miks petvad mehed oma kooselusid koos tahavad hoida? Ometi magavad võõra naisega kaitsevahenditeta?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 20.06 16:48; 20.06 20:54; 21.06 10:39; 21.06 10:42; 21.06 11:26; 21.06 11:28; 21.06 11:47; 21.06 12:17; 21.06 19:41; 21.06 20:23; 22.06 15:09; 22.06 17:47; 24.06 21:26; 24.06 21:29; 24.06 21:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline asi võis olla aktsepteeritav aastakümnete eest kui viljatusprobleeme veel ravida ei osatud. Arvan, et siis kui mees viljatu oleksin küll nö. vasakule pannud ja last mehele kui tema oma presenteerinud.
Miks tänapäeval keegi teise mehe last oma mehele pähe määrib, ei saa küll aru.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mina ei ole hoor, olen olnud vahekorras ainult oma isikliku mehega. Sellegipoolest ei sobi mulle, kui mees sooviks oma isadust DNA abil tõestada. Sellest hetkest on meie pereelu läbi, meie lapsed suudan ise üle kasvatada. Mees, kes peab võimalikuks, et olen hoor, ei sobi minu kõige lähedasemaks inimeseks.[/tsitaat]Kes su käest seda küsib? DNA analüüsi saab teha lasta täiesti delikaatselt, saates materjali pakiga laboratooriumisse ja vaadates tulemusi netist. Ei maksa eriti palju.
Pakutakse ka, et lihtsamad dna analüüsi komplektid, mis teevad kindlaks kas kaks inimest on sugulased omavahel, on varsti igas apteegis müügil ja ei maksa üle 10 euri.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 20.06 16:10; 20.06 23:16; 20.06 23:18; 24.06 13:04; 24.06 23:40; 24.06 23:42; 20.01 18:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Selline asi võis olla aktsepteeritav aastakümnete eest kui viljatusprobleeme veel ravida ei osatud. Arvan, et siis kui mees viljatu oleksin küll nö. vasakule pannud ja last mehele kui tema oma presenteerinud.
Miks tänapäeval keegi teise mehe last oma mehele pähe määrib, ei saa küll aru.[/tsitaat]Raha pärast harilikult.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 20.06 16:10; 20.06 23:16; 20.06 23:18; 24.06 13:04; 24.06 23:40; 24.06 23:42; 20.01 18:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tekib mistahes tõsisem probleem lapse tervisega, tuleb see kolinal välja. Ja see saab olema väga valus laks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas üldse teadlikult sellist asja teha ? Väga ebaväärikas tegu.
Tundub, et tegu on väga ebaausa ja oma lähedaste, mehe ja laste, vastu hoolimatu ja ebaausa inimesega. Jälk, kuidas suudetakse terve elu nii elada.
Minuarvates tähendab see, et antud naine ei austa ega armasta ei enda praegust meest ega ka armukest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 01:11; 20.01 17:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaatiga tark mees teeb DNA naise teades ära. [/tsitaat]
nii ikka

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.01 02:06; 20.01 02:13; 20.01 02:20; 20.01 02:22; 20.01 02:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen mees ja kindel on igaljuhul see, et kui lapse saamegi naisega ma teen selle DNA testi ikkagi ära , tänapäeval saab seda teha kirja teel koeproove saates.

Maksan mingi paar sotti euri aga siis tean KINDLALT , et on minu laps.

Ja naisele ma muidugi ei maini midagi, kes seda kaagutamist ära jõuab kuulata.

Iga arukas mees tänapäeval teeb DNA, võõrast spermast arenenud tittesi kasvata on ikka ülim idiootsus (muudki teha ju)

Arvestades, kui laialt on levinud libumentaliteet ja naised hooravad nagu nugised, iga tark mees teeb DNA ja naise teadmata ära. [/tsitaat]

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.01 02:06; 20.01 02:13; 20.01 02:20; 20.01 02:22; 20.01 02:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]iga tark mees teeb DNA ja naise TEADES ära. [/tsitaat]

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] iga tark mees teeb DNA ja naise TEADES ära. [/tsitaat]
milleks udutada?!
küsimus on kogu edaspidisest elust ja suurest summast rahast! paremapalgaliste puhul räägime ju palju rohkemast, kui miinimumelatisest, mis on 160 ee!!!?
miinimumelatis = miinumuelu!kas seda soovitegi OMA lastele!!!?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.01 02:06; 20.01 02:13; 20.01 02:20; 20.01 02:22; 20.01 02:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

milleks udutada?!!!

küsimus on kogu edaspidisest elust ja suurest summast rahast!

paremapalgaliste puhul räägime ju palju rohkemast, kui miinimumelatisest, mis on 160 ee!!!?

miinimumelatis = miinumuelu!kas seda soovitegi OMA lastele!!!? [/tsitaat]

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.01 02:06; 20.01 02:13; 20.01 02:20; 20.01 02:22; 20.01 02:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

milleks udutada?!
küsimus on kogu edaspidisest elust ja suurest summast rahast!

paremapalgaliste puhul räägime ju palju rohkemast, kui miinimumelatisest, mis on 160 ee!!!?

miinimumelatis = miinumuelu!kas seda soovitegi OMA lastele!!!? [/tsitaat]

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.01 02:06; 20.01 02:13; 20.01 02:20; 20.01 02:22; 20.01 02:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellist valet ei tohi kindlasti tekitada.
Kunagi ei tea mis lapsega võib juhtuda, ehk on tal vaja vere-ülekannet vms, hiljemalt siis tuleb see ikka välja ju…
Milleks?
Mis tunne on lapsel?
Ja miks peaks tema elukaaslane maksma alimente võõrale lapsele? See ei ole normaalne käitumine!
Julged teha, julged tunnistada!

Ahjaa ja rääkides standardprotseduurist-olgugi, et olen 10a abielus, 2 lapse ema ja minu abikaasa oli minu esimene ja ainus, olen 100% selle vastu, et minu õrna vastsündinut hakataks torkima. Ning keeldun maksmast maksude näol mingite tobedike valede välja tulemise eest.
Kui oma naist ei usalda, siis maksa dna ise kinni. See risk tuleb võtta, kui kahtlaste naistega koos elada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

idioot, mida sa üldistad, karga oma emale ja vanaemale turri, kuradi lirvad ju.[/tsitaat]

karga turri = karga kõrri + karga turja?:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.01 10:23; 20.01 10:29; 20.01 10:39;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mees peaks seda mitu kuud hiljem mäletama, kuna täpselt naisel OHTLIKUD PÄEVAD elik ovalutsioon olid??? Kuulge, meestel on muud ka teha, näiteks tööd, kui naise tsüklit kalendris järgida. [/tsitaat]

No üks naine võiks seda siiski teada, kuidas kirjutatakse \”ovulatsioon\”…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.01 10:23; 20.01 10:29; 20.01 10:39;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 101 )


Esileht Pereelu ja suhted naised, kes on saanud mitte oma mehega lapse

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.