Esileht Tööelu, raha ja seadused. Naised-mehed, mis tööd te teete, et teenite 1500 eur ja üle?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 98 )

Teema: Naised-mehed, mis tööd te teete, et teenite 1500 eur ja üle?

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]minu mees on soomes autojuht. tööl käib E-R, kätte saab 4100 ¤. mina olen eestis kodune. lapsed koolis-lasteaias. kuna lapsi 3 ja majapidamine suur, mehe palk ületab väljaminekud, siis ei näe vajadust end tööga koormata.[/tsitaat]

Mis autoga ta sõidab, et sellist palka saab? Võrdluseks: TES-i palk on vahemikus 12-15 ¤/ tund ja seda siis bruto. Ja tööaeg on piiratud 90 tunniga kahe nädala kohta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.02 14:42; 24.02 08:56; 27.02 07:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Algküsimuses peaks olema ka küsisõna \”kus\”. Kindlasti teenib enamasti üle 1500 euro kuus rikastes lääneriikides sh. Skandinaavias.

Eestis üldiselt teenib enamasti üle 1500 euro kuus juhtivatel kohtadel ja ka muudel ametitel firmades, millel on raha (hea käive jms). Midagi muud välja tuua on suhteliselt raske või võimatu. Müstilisi palku – näiteks 4000 eurot IT alal – on Eestis siiski vaid paaril inimesel kogu riigi peale.

Meeletuid palganumbreid praktiliselt pliiatsi veeretamise eest teenib EL-ga seotud asutustes ja ametites. 5000 eurot ja rohkem pole ELi asutustes mingi palk, algpalgad on paljudes asutustes vähegi haritud inimesele 6-7000 euro juures.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 18:39; 23.02 14:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mis te neid välismaa palku siia kirjutate. mõttetu ju. eesti tulud-kulud on hoopis teine maailm.[/tsitaat]

Eesti suur häda ongi see, et õiglast palka makstakse vähestele. Meeletute töötundide eest saad palka, mille eest ehk saad endale laenuga kodu ja liisinguga auto. Kulud on meeletud, alates toidust, lõpetades iga päev sentide kaupa tõusva bensiiniga. Aga palk on alati üks ja sama – kes teenib juba üle 1000.-, on päris hästi saanud. Ja kui veel normaalse tööajaga, eriti hästi. Aga delikatesse endale väga lubada ei saa. Ega haiguslehel olemist. Sest muidu kaotad oma kodu, mille eest maksad nagunii 30.a.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]minu mees on soomes autojuht. tööl käib E-R, kätte saab 4100 ¤. mina olen eestis kodune. lapsed koolis-lasteaias. kuna lapsi 3 ja majapidamine suur, mehe palk ületab väljaminekud, siis ei näe vajadust end tööga koormata.[/tsitaat]

selgelt valetad, lihtsalt pole võimalik

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 10:30; 27.02 18:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti on Soomes elektrikuid ja autojuhte, kes selliseid palku teenivad. Muide, neid on ka Eestis, aga need on erandid.
Lihtsalt \”elektrik\” või \”autojuht\” ei ütle ju midagi selle kohta, kus inimene töötab, mis tööd ta täpselt teeb jne.

Näiteks Soomes tuumajaamade jäätmeid vedava ohtlike veostega tegeleva firma autojuht, kelle tööl on palju erinõudeid saab kindlasti selle raha Soomes vabalt kätte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 18:39; 23.02 14:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees ehitab Soomes. Palk 3500 neto.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.02 14:29; 27.02 14:52; 27.02 18:49; 01.03 15:21; 06.03 09:33; 06.03 09:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen stjuuardess ja saan 1500 eurot kätte, firmat nimetama ei hakka .

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 20:17; 14.09 21:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mis autoga ta sõidab, et sellist palka saab? Võrdluseks: TES-i palk on vahemikus 12-15 ¤/ tund ja seda siis bruto. Ja tööaeg on piiratud 90 tunniga kahe nädala kohta.[/tsitaat]Jampsid tingimused su mehel siis. Minu mehel on ka ÜHES kohas töötundide piirang, isegi 80 tundi kahe nädala peale. Aga see on ühe tugeva eesti mehe jaoks liiga väike tööaeg. Tal hakkaks seal Soomes lihtsalt igav. Suurma papi lükkab ta kokku hoopis teises firmas, autojuhina ikka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.02 19:21; 23.02 21:26; 26.02 22:00; 27.02 19:43; 06.03 14:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]sirtsu11 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minul mees soomes tööl elektrik teenib puhtalt kätte 4500 eurot.Ise olen lastega kodune,siin eestis.Elame ilusti,pangalaene pole.[/tsitaat]Teise teema all vingud, et ämm ei anna raha…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

turundus. 2 x 1500 ¤.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sina, kelle mees autojuhina 4500 eurot teenib, ehk avaldad firma nime? Mul mees ka otsib tasuvamat tööd, kui siiani 1500 eurot teeniv koht on 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Jampsid tingimused su mehel siis. Minu mehel on ka ÜHES kohas töötundide piirang, isegi 80 tundi kahe nädala peale. Aga see on ühe tugeva eesti mehe jaoks liiga väike tööaeg. Tal hakkaks seal Soomes lihtsalt igav. Suurma papi lükkab ta kokku hoopis teises firmas, autojuhina ikka.[/tsitaat]

See on muuseas seadusest(EL) tulenev, mitte mingi firma poolt tehtud piirang. Kui Soomes \”ketta lõhki\” sõidad ja politseile vahele jääd oled automaatselt jalamees mõneks ajaks. Ja see piirang on ikka selleks, et teedel ei oleks väsinud veokijuhte. Aga noh kui sulle mõni tugev eesti rekkajuht väsimusest oma pea 40-tonnise autoga otsa sõidab eks sa siis mõtle haiglas selle üle( kui ellu jääd).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.02 14:42; 24.02 08:56; 27.02 07:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen noor arst, töötan umbes 1,5 koormusega ja sellist palka küll kätte ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kust sa võtad, et need suurepalgalised siin väikesepalgalisi mõnitamas käivad?

Ise olen naine, töötan programmeerijana, kätte saan 4000 eur kuus. Ei mõnita kedagi, samuti ma ei arva, et inimese väärtust saaks rahas lugeda.[/tsitaat]

Programmeerija ja 4000eur kuus? See on küll loll jutt. 4000eur jaoks peab olema vähemalt konsultant või arendaja ja omama vägevaid sertifikaate. Mingi suva progeja küll sellist palka ei saa. 😀 Kui sa räägid Eestist. Kuigi progeja ei saa kusagil Euroopas sellist palka. Progeja on IT-maailmas väga madal tegija.

Ise tarkvara arendaja-konsultant ja palk 1700eur kuus + boonused. Kontoris käima ei pea, töötan kodus ja üle maailma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mees ehitab Soomes. Palk 3500 neto.[/tsitaat]

Imelik, teen neile Kalevepoegadele palkasid, ja keegi pole veel siiani nii palju välja teeninud. Tunnipalk on eestlastel ALATI järjekindlalt väiksem, kui soomlastel. Kui ta sõidab oma autoga töökohale, siis saab ah kilomeetrite eest raha, aga oma auto pidamine maksab ju ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 08:49; 03.03 08:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Valdavalt välismaised palgad siin reas. Palganumber palganumbriks, aga kas ikka on asi seda väärt, kui isa tuleb üle mitme nädala või mitme kuu koju? Oma \”kalevipoegadega\” tuttavate perede pealt näen, kuidas elu lonkab kahe jalaga rahast hoolimata. Mees tuleb koju, ruttu sõpradega välja või tahab lihtsalt magada. Naine peab nädalate kaupa kõigega üksi hakkama saama. Lapsed kasvavad nagu üksivanemaga peres. Hale vaadata neid, naised käivad küll rahakott puuga seljas lastele uhkeid riideid ostmas või lasevad mehel Soomest tuua), aga ülejäänud elu – suhtlus ja lähedus oma mehega on täitsa kiivas.

Mul ja mehel pole küll palganumber kummalgi üle 1500 (minul kätte 750, haridusala töötaja, mehel kätte 1100, müügijuht, mõlemad kõrgharidusega, töötame ja elame Eestis). Korter on ostetud laenuga, samas teine juba oma korter on välja üüritud ja uue korteri laenumakse tiksub väiksema korteri üürirahast. Lapsel on mõlemad vanemad kodus ja kõik on eluga rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töötan müügi valdkonnas, palk varieerub 1500 ¤ kuni 4000 ¤. No see 4000 on küll väga väga hea kuu, üleüldiselt on keskmiselt 2000-2500 ¤. Aga eks müügi- ja finantssektoris liigub ka rohkem raha. Tõenäoliselt, kui seda tööd enam ei tee, siis ei saa ka sinnakanti palka loota – üldiselt olen arvestanud, et panen nii palju kõrvale, kui vähegi võimalik ja hiljem katsun u 1000 ¤ palgaga hakkama saada. Muidugi saab sellega hakkama, aga eks inimene kulutab ikka nii palju kui tal on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise olen ettevõtja. Mees on rahvusvahelises firmas (Eestis) osakonnajuhataja ja palk on koos autokompensatsiooniga pisut alla 4000 EUR.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Töötan müügi valdkonnas, palk varieerub 1500 ¤ kuni 4000 ¤. No see 4000 on küll väga väga hea kuu, üleüldiselt on keskmiselt 2000-2500 ¤. Aga eks müügi- ja finantssektoris liigub ka rohkem raha. Tõenäoliselt, kui seda tööd enam ei tee, siis ei saa ka sinnakanti palka loota – üldiselt olen arvestanud, et panen nii palju kõrvale, kui vähegi võimalik ja hiljem katsun u 1000 ¤ palgaga hakkama saada. Muidugi saab sellega hakkama, aga eks inimene kulutab ikka nii palju kui tal on. [/tsitaat]

Ka müügi alal. Võimalus teenida on nullist kuni ka ca 4000, kui ülikõvasti pingutada. Eelmise aasta keskmine jäi kusagile 2500 juurde kuus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soomes 4500 netopalk tähendab ju ca 8000 brutopalka. Suht uskumatu ikka tõesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Turundusvaldkond Eestis. Bruto 1200, üksikema, ühtegi toetust ei saa peale lapseraha riigilt. Elame kuidagi ära. Kord aastas pigistab soojamaareisi kõhu arvelt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

turismi valdkond. palk 3500 eur + majutus, transport tööle ja tagasi ning toitlustus tööl tööandja poolt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 16:39; 26.02 16:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

turismi valdkond. palk 3500 eur + majutus, transport tööle ja tagasi ning toitlustus tööl tööandja poolt.
töötunde 110, kõik ületunnid makstakse 1,5 kordse tasu alusel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 16:39; 26.02 16:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

eks siin inimesed elavad oma unistusi välja, sekka mõni reaalne kirjutis välismaa palkadest. Sageli needki valetavad. Tüüpiline Perekool.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sina, kelle mees autojuhina 4500 eurot teenib, ehk avaldad firma nime? Mul mees ka otsib tasuvamat tööd, kui siiani 1500 eurot teeniv koht on :P[/tsitaat]Kahe kohaga töötabki. Ühes kohas siis 13.50 ¤/h neto pluss õhtu- ja öötunnid, teises kohas 12.75 ¤/h neto ööpäev sama hind, aga tunde saab teha piiramatult. Tööd saab teha ka nädalavahetustel, vaid riigipühad on Soomes pühad kõigi jaoks 🙂 Loomulikult ei saa ma öelda firmanimesid. Aga tegu ei ole rekkafirmadega ega pikamaa sõitudega 🙂
Lõppu pean veel lisama, et ei peagi midagi jagama Soome makusüsteemidest, sest see töötundidega arvestav firma on vad Soome firma, teine puha Eesti oma – tee tunde palju jaksad 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.02 19:21; 23.02 21:26; 26.02 22:00; 27.02 19:43; 06.03 14:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Kahe kohaga töötabki. Ühes kohas siis 13.50 ¤/h neto pluss õhtu- ja öötunnid, teises kohas 12.75 ¤/h neto ööpäev sama hind, aga tunde saab teha piiramatult. Tööd saab teha ka nädalavahetustel, vaid riigipühad on Soomes pühad kõigi jaoks 🙂 Loomulikult ei saa ma öelda firmanimesid. Aga tegu ei ole rekkafirmadega ega pikamaa sõitudega 🙂
Lõppu pean veel lisama, et ei peagi midagi jagama Soome makusüsteemidest, sest see töötundidega arvestav firma on vad Soome firma, teine puha Eesti oma – tee tunde palju jaksad :)[/tsitaat]

Sellise töötegemise juures on kahjuks vägagi võimalikud järgmised stsenaariumid:
– teeb suurest väsimusest avarii (magama võib jääda ka suht lühikese sõiduga)
-enne 50. sünnipäeva saab insuldi

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.02 14:42; 24.02 08:56; 27.02 07:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soomes talutööline. Töö paljuski automatiseeritud ja puhas. Ei ole võrreldav nõuka aegse sama tööga. Palk 1600-2000 net. Lisaks auto kompensatsioon, matkad-reisid-spa puhkused tööandja poolt, tasuta sportimisvõimalused. Soomes hoolitakse töötajast kordi enam kui Eestis:)

Teine, keda tean, töötab Eestis. Üle 1500 net+ametiauto+telefoni kompensatsioon täies ulatuses, osakonnajuht terve Baltikumi peale, töökoht Tallinnas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]

Imelik, teen neile Kalevepoegadele palkasid, ja keegi pole veel siiani nii palju välja teeninud. Tunnipalk on eestlastel ALATI järjekindlalt väiksem, kui soomlastel. Kui ta sõidab oma autoga töökohale, siis saab ah kilomeetrite eest raha, aga oma auto pidamine maksab ju ka.[/tsitaat]
Ei saa kilomeetrite eest. 15 eur tunnis saab. Mis palku siis sinu mehed seal teenivad? Alla 2000 euro pole mõtetki Soome minna, kulud on suured ju.Mees käib mul nädalavahetustel kodus ja see maksab päris palju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.02 14:29; 27.02 14:52; 27.02 18:49; 01.03 15:21; 06.03 09:33; 06.03 09:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Programmeerija ja 4000eur kuus? See on küll loll jutt. 4000eur jaoks peab olema vähemalt konsultant või arendaja ja omama vägevaid sertifikaate. Mingi suva progeja küll sellist palka ei saa. 😀 Kui sa räägid Eestist. Kuigi progeja ei saa kusagil Euroopas sellist palka. Progeja on IT-maailmas väga madal tegija.

Ise tarkvara arendaja-konsultant ja palk 1700eur kuus + boonused. Kontoris käima ei pea, töötan kodus ja üle maailma.[/tsitaat]

Ma ei olegi suva progeja ja sertifikaate on mul ka omajagu. Ametinimetus on mul üsna tähtsust täis ja seega eelistan end ise kutsuda progejaks lihtsalt (just nimme selliste tegelaste tõttu, kes ütlevad, et nemad on arendajad ja programmeerijad on lihtsalt ühed madalad tegelased). Töötan kodus, kontoris ja üle maailma. Tööd teen mitmel platvormil korraga. 4000 eur/k on palk normaalajaga kui ei ole kuhugi reisida vaja.
Unustasin mainida, et tööandja ei ole Eesti firma. Siiski pole vahet, kas ma töötan Eestis või mitte.
Boonuseid on mul ka omajagu palju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.02 11:37; 27.02 15:54; 27.02 16:13; 01.03 14:56; 01.03 15:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Tähesära kirjutas:[/small]
[tsitaat]eks siin inimesed elavad oma unistusi välja, sekka mõni reaalne kirjutis välismaa palkadest. Sageli needki valetavad. Tüüpiline Perekool.[/tsitaat]

Miks peaks anonüümses foorumis valetama?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.02 11:37; 27.02 15:54; 27.02 16:13; 01.03 14:56; 01.03 15:39;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 98 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Naised-mehed, mis tööd te teete, et teenite 1500 eur ja üle?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.