Esileht Tööelu, raha ja seadused. Naised-mehed, mis tööd te teete, et teenite 1500 eur ja üle?

Näitan 8 postitust - vahemik 91 kuni 98 (kokku 98 )

Teema: Naised-mehed, mis tööd te teete, et teenite 1500 eur ja üle?

Postitas:

Huvitav, et ainult Rimis töötaja peab veel kord pealkirja lugema? Miks teised, kes teenivad alla 1500 ei saa sellise nähvamise osaliseks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.09 17:04; 14.09 17:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Aga Rimi müüjalt ei saagi rohkiem eeldada. Muuseas, Rimi müüja, sa oled selles ise süüdi, et nii vähe teenid. Rimi müüjaks ei pea õppima, sinna saavad laisad ja lohakad.[/tsitaat]
Siin ongi see koht, kus süüdistada! Ära siis pahanda, kui müüja eksib, sest selleks ta õppinud pole. Täditütar on Rimis müüja ja teenib maakooli direktori palgast veidi rohkem. Olin jah süüdi, et pedagoogiks õppisin. Mõttetult raisatud aeg ja raha. Oleme uhked nende üle, kes ei ole laisad ja lohakad ehk siis ei tööta Rimis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.09 17:04; 14.09 17:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

lennundus, 1700 euri kätte, reisisaatja täpsemalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 20:17; 14.09 21:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iseendale tööandja olen, aga see on hetkel ka praktiliselt kõik, milleks mul energiat on.
Keskmine tööpäeva pikkus tuleb 12 tundi nädala sees, nädalavahetusel tiksuvad mõned tunnid ikka lisaks. Praegu trükin üks silm kinni, aga magama ka veel ei saa minna, paar asja veel ära lõpetada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naine, töötan Eestis, hambatehnik, töötunde nädalas keskmiselt 55h ja kätte 800- 1200 (tükitöö).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naine, töötan Eestis, töötunde kuus keskmiselt 200 ja kätte 1500 eurot.
See teeb siis 7,5 eurot tunnis netona ehk 9 eurot tunnis brutona.
Ametikoht: eraettevõtte tegevjuht.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riigiametnik, 950EUR neto. Lisaks 2 lisatöökohta, ühes saan 350EUR, teises 200EUR kuus netona. Kuus pole ühtegi vaba päeva, magan keskmiselt 5h päevas. Muidu ei tuleks toime ega saaks lapsele ühtegi trenni võimaldada. Mees teenib sõltuvalt kuust 800-1200EUR, lisatööga ca 160EUR lisaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kriki kirjutas:[/small]
[tsitaat]Frantsiisiäri. Töötab hetkel veel looma eest ja tõstab oma palganubri piisavalt, et edaspidi vabamalt võtta ja oma asjadega tegeleda mitte tööd rügada.[/tsitaat]

Kes töötab ja kes tõstab? Mina töötab, mina tõstab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 91 kuni 98 (kokku 98 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Naised-mehed, mis tööd te teete, et teenite 1500 eur ja üle?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.