Esileht Pereelu ja suhted Naised, miks teete elukaaslastele nii?

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 143 )

Teema: Naised, miks teete elukaaslastele nii?

Postitas:

Päris jube jah, kui seks on ainult toppimine ja mingid “küülikutõuked”.

Olgu nii tore ja minuga klappiv mees kui tahes, no ma ei suudaks sellist asja taluda. Ja seepärast imestangi, et kuidas neid naisi nii palju on, kes taluvad. Mulle arusaamatutel põhjustel. Olla kümneid aastas pmst täiesti kuival, sest mees suudab pakkuda vaid mingit mehaaniliast nühkimist.

10 aastaga ka ei suuda naist kordagi lõpuni viia. Jube!

Naine kusjuures jõuab pea alati lõpuni. Aga see lõpp pole ilmselt piisav motivaator seksiga tegelemiseks. Maailmas on ju niii palju muud ja huvitavamat!

Aga ettepanek, et nüüd võiks seksiga lõpetada, tuli jah peale seda, kui soovitud arv lapsi sündinud, see oli kümmekond aastat tagasi. Jahmatas, sest pooled või enamgi seksuaalselt aktiivsed aastad nagu veel ees või?

Kas olen voodis äpu? Oma arust päris mitte, aga kui pm peetakse normaalseks seksi vaid ühes asendis, siis mida uut ja huvitavat sa ikka niiväga korda saadad.

Kui naine peab normaalseks seksi vaid ühes asendis, siis võib-olla tal on kompleksid oma keha suhtes, mis ikka võib juhtuda. Mehe ülesandeks on naist siis julgustada, ja komplimentidega kiita, et need kõhklused ja hirmud keha suhtes kaoks. Lisaks – naise jaoks ei alga seks voodist – kui mees pole päev otsa talle tähelepanu pööranud, siis ei hakka voodis ka midagi juhtuma.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead, teiste pere- ega intiimelu pole mingist otsast sinu asi! Pole sinu ahhetada ega kahjutada. Nõme mees, kes oma sekselu detaile sõbrannadega arutab. Paras eit!

Põhimõtteliselt ma olen sinuga nõus, aga miks sa eitesid solvad?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris jube jah, kui seks on ainult toppimine ja mingid “küülikutõuked”.

Olgu nii tore ja minuga klappiv mees kui tahes, no ma ei suudaks sellist asja taluda. Ja seepärast imestangi, et kuidas neid naisi nii palju on, kes taluvad. Mulle arusaamatutel põhjustel. Olla kümneid aastas pmst täiesti kuival, sest mees suudab pakkuda vaid mingit mehaaniliast nühkimist.

10 aastaga ka ei suuda naist kordagi lõpuni viia. Jube!

Naine kusjuures jõuab pea alati lõpuni. Aga see lõpp pole ilmselt piisav motivaator seksiga tegelemiseks. Maailmas on ju niii palju muud ja huvitavamat!

Aga ettepanek, et nüüd võiks seksiga lõpetada, tuli jah peale seda, kui soovitud arv lapsi sündinud, see oli kümmekond aastat tagasi. Jahmatas, sest pooled või enamgi seksuaalselt aktiivsed aastad nagu veel ees või?

Kas olen voodis äpu? Oma arust päris mitte, aga kui pm peetakse normaalseks seksi vaid ühes asendis, siis mida uut ja huvitavat sa ikka niiväga korda saadad.

Kui naine peab normaalseks seksi vaid ühes asendis, siis võib-olla tal on kompleksid oma keha suhtes, mis ikka võib juhtuda. Mehe ülesandeks on naist siis julgustada, ja komplimentidega kiita, et need kõhklused ja hirmud keha suhtes kaoks. Lisaks – naise jaoks ei alga seks voodist – kui mees pole päev otsa talle tähelepanu pööranud, siis ei hakka voodis ka midagi juhtuma.

Päris jube jah, kui seks on ainult toppimine ja mingid “küülikutõuked”.

Olgu nii tore ja minuga klappiv mees kui tahes, no ma ei suudaks sellist asja taluda. Ja seepärast imestangi, et kuidas neid naisi nii palju on, kes taluvad. Mulle arusaamatutel põhjustel. Olla kümneid aastas pmst täiesti kuival, sest mees suudab pakkuda vaid mingit mehaaniliast nühkimist.

10 aastaga ka ei suuda naist kordagi lõpuni viia. Jube!

Naine kusjuures jõuab pea alati lõpuni. Aga see lõpp pole ilmselt piisav motivaator seksiga tegelemiseks. Maailmas on ju niii palju muud ja huvitavamat!

Aga ettepanek, et nüüd võiks seksiga lõpetada, tuli jah peale seda, kui soovitud arv lapsi sündinud, see oli kümmekond aastat tagasi. Jahmatas, sest pooled või enamgi seksuaalselt aktiivsed aastad nagu veel ees või?

Kas olen voodis äpu? Oma arust päris mitte, aga kui pm peetakse normaalseks seksi vaid ühes asendis, siis mida uut ja huvitavat sa ikka niiväga korda saadad.

Hmm, aga sa siiski ei vastanud miks sa endiselt selle naisega suhtes oled, kui seksuaalelu üldse ei toimi, juba aastaid.
Petad siis või kuidas see suhe välja näeb? Kuivad aastakümneid?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 01.07 20:39; 01.07 20:40; 01.07 20:48; 01.07 21:54; 01.07 23:30; 01.07 23:32; 02.07 12:14; 02.07 19:51; 06.07 15:06; 06.07 15:22; 07.07 00:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu naine kah ei viitsi seksida. M44, N42, pikalt koos, lapsed jne.

Kõik nagu töötab, aga naisel huvi väheneb iga aastaga. Täna on “nühi ära” tunne, mõne aasta pärast olen kuival.

Naise sõnul 90% kordadest viib sihile, aga ta ei viitsi – kord kaks kuus olevat okei. Lihtsalt aias olla, sõbrannadega õhtut veeta, lugeda, jalutada on tema sõnul “kah hea”.

Mehena tahan 2-3x nädalas, naine 1-2x kuus. Nii kuivangi, igasugu suu- ja käetrikid on aastaid kadunud. Abielu tume pool, jube raske ja kurb. Vaatad inimesele otsa ja ta pilgus kohati kannatus. Elavdad korraks (lapsed ära, spaa, reisid), aga vastu ei tule väga midagi, algatusrõõm vaid. Vajutad aastatega õpitud õigeid nuppe ning asendeid, ootad ta ära, füsioloogiliselt süsteem töötab. “Seks on hea…”

Aga…
Tuleviku potentsiaal null ja kõrvade vahel vasardab pealesuruja teema.
Valida on halb ja veel halvem. Lapsed peagi ülikoolis. Reaalselt mõtlen suhkruissiks hakakata, olukord lubab ja nõuab.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.07 05:13; 09.07 01:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kurb lugemine. Aga naisele ei paku seks mitte midagi, kui hingeline lähedus on kadunud. Kui sa midagi rääkimata ei jäta, miks naine siis kannatab ja õnnelik ei ole, siis võib olla ka asi lihtsalt menopausi saabumises, perimenopaus annab tunda vahel juba aastaid enne. KUI asi on puhtalt ainult erinevates kehalistes vajadustes, siis on sugardaddy sellele tegelikult lahendus. Ainult et naise teadmisel. Muidugi on oht ära armuda ja muu jama tekkimiseks on tõenäosus.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.07 18:54; 03.07 01:11; 05.07 03:09; 06.07 15:28; 07.07 08:07; 14.07 16:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Petad siis või kuidas see suhe välja näeb? Kuivad aastakümneid?

Ei peta, see oleks meie elu juures ka keerukas, ja ega päriselt kuiva ka – kõige pikem paus oli umbes 4 kuud. Intiimelu siis viimasel ajal korra-kaks kuus, pika eeltöö peale, “jah” sõna siis umbes nii, et olgu peale, sain küll aru mida sa jälle tahad.

Palju kirjutatakse, et naised töödest väsinud ja kohatu on neilt õhtul veel midagi oodata. Meie puhul külle ei kehti, energiat jätkub kõigeks muuks, sõbrannadele, filmidele, igasugu ühiskondlikule aktiivsusele ja maailma parandamisele, kelle kahe-kolmeni öösel tihtipeale, aga kutsud normaalsel ajal voodisse siis oled paha-paha.

Lihtsalt tuleb vist mõista, et on inimesi, kelle arvates seks vaid laste saamiseks ja kui on rohkem, siis see vaid meeste madalatele tungidele vastu tulemiseks.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.07 14:46; 06.07 23:22; 07.07 08:22; 10.07 11:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Petad siis või kuidas see suhe välja näeb? Kuivad aastakümneid?

Ei peta, see oleks meie elu juures ka keerukas, ja ega päriselt kuiva ka – kõige pikem paus oli umbes 4 kuud. Intiimelu siis viimasel ajal korra-kaks kuus, pika eeltöö peale, “jah” sõna siis umbes nii, et olgu peale, sain küll aru mida sa jälle tahad.

Palju kirjutatakse, et naised töödest väsinud ja kohatu on neilt õhtul veel midagi oodata. Meie puhul külle ei kehti, energiat jätkub kõigeks muuks, sõbrannadele, filmidele, igasugu ühiskondlikule aktiivsusele ja maailma parandamisele, kelle kahe-kolmeni öösel tihtipeale, aga kutsud normaalsel ajal voodisse siis oled paha-paha.

Lihtsalt tuleb vist mõista, et on inimesi, kelle arvates seks vaid laste saamiseks ja kui on rohkem, siis see vaid meeste madalatele tungidele vastu tulemiseks.

Aga mida te veel koos teete peale seksi? Naistel tekib iha siis, kui nad saavad mehelt seksivälist tähelepanu (just see, mida ta sõbrannadelt saab). Naine vajab vestlust, komplimente, ühiseid ettevõtmisi, lilli jne.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.07 19:57; 06.07 20:05; 07.07 09:20; 07.07 19:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida rohkem mees naiselt seksi anub ja oma meeleheidet välja näitab seda vastumeelsemaks naisele mõtegi sellest muutub. Mees võiks proovida oma käitumist muuta – ei mingit seksi anumist, ei mingeid puudutusi ega vihjeid, olla naise suhtes heatahtlik ja abivalmis, aga samas leida meeldivaid tegevusi väljaspool kodu, et naine näeks, et mees saab ilma temata ka hästi hakkama. Võimalik, et asi ei parane, aga tasub proovida… ehk naisel tärkab uuesti huvi oma mehe vastu.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida rohkem mees naiselt seksi anub ja oma meeleheidet välja näitab seda vastumeelsemaks naisele mõtegi sellest muutub.

Oo, täpselt, nii täpselt!

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.07 15:54; 07.07 11:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Totter küsimus.
Õige vastus on see, et me ei tee. Kui sul on mõnele konkreetsele naisele see etteheide, siis on see tema, mitte kogu ülejäänud naissoo süü ja vastutus ja isegi sellele võib tal olla oma kindel põhjus.

Aga miks sina nii lolle üldistusi teed, sellele küsimusele võiksid sa ise vastata.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju kirjutatakse, et naised töödest väsinud ja kohatu on neilt õhtul veel midagi oodata. Meie puhul külle ei kehti, energiat jätkub kõigeks muuks, sõbrannadele, filmidele, igasugu ühiskondlikule aktiivsusele ja maailma parandamisele, kelle kahe-kolmeni öösel tihtipeale,

Inimene vajab ka OMA tegevusi, et energiat saada. Lisaks tööle ja kodustele toimetustele. Tahab suhtlemist, rääkimist, naermist, tunnet, et temast on kasu ja et ta teeb kellelegi rõõmu, et keegi kuulab ja saab aru jne. Teil omavahel see võib-olla puudub.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu naine kah ei viitsi seksida. M44, N42, pikalt koos, lapsed jne.

Kõik nagu töötab, aga naisel huvi väheneb iga aastaga. Täna on “nühi ära” tunne, mõne aasta pärast olen kuival.

Naise sõnul 90% kordadest viib sihile, aga ta ei viitsi – kord kaks kuus olevat okei. Lihtsalt aias olla, sõbrannadega õhtut veeta, lugeda, jalutada on tema sõnul “kah hea”.

Mehena tahan 2-3x nädalas, naine 1-2x kuus. Nii kuivangi, igasugu suu- ja käetrikid on aastaid kadunud. Abielu tume pool, jube raske ja kurb. Vaatad inimesele otsa ja ta pilgus kohati kannatus. Elavdad korraks (lapsed ära, spaa, reisid), aga vastu ei tule väga midagi, algatusrõõm vaid. Vajutad aastatega õpitud õigeid nuppe ning asendeid, ootad ta ära, füsioloogiliselt süsteem töötab. “Seks on hea…”

Aga…

Tuleviku potentsiaal null ja kõrvade vahel vasardab pealesuruja teema.

Valida on halb ja veel halvem. Lapsed peagi ülikoolis. Reaalselt mõtlen suhkruissiks hakakata, olukord lubab ja nõuab.

Aeg mõelda noore naise otsimise ja uue pere loomise peale. Iive vajab kergitamist. Soovitaks otsida noor naine aasiast, kui inglise keelt oskad või vene keele oskajana ukrainast-valgevenest.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida rohkem mees naiselt seksi anub ja oma meeleheidet välja näitab seda vastumeelsemaks naisele mõtegi sellest muutub. Mees võiks proovida oma käitumist muuta – ei mingit seksi anumist, ei mingeid puudutusi ega vihjeid, olla naise suhtes heatahtlik ja abivalmis, aga samas leida meeldivaid tegevusi väljaspool kodu, et naine näeks, et mees saab ilma temata ka hästi hakkama. Võimalik, et asi ei parane, aga tasub proovida… ehk naisel tärkab uuesti huvi oma mehe vastu.

Mees ei pea mitte seksi tahtma, vaid käituma nii, et naine seksi tahaks. Kusjuures see käitumine ei ole otseselt seksuaalne.

+10
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.07 19:57; 06.07 20:05; 07.07 09:20; 07.07 19:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees ei pea mitte seksi tahtma, vaid käituma nii, et naine seksi tahaks. Kusjuures see käitumine ei ole otseselt seksuaalne.

Ma kuskil 20a tagasi kirjutasin siin portaalis ühe tõestisündinud lühijutu sellel teemal.
Minu tookordselt nooor naine, olime peale mõneaastast kooselu voodis kümneid (äkki sadu) kordi igatpidi olnud, siis ta ühel lembehetkest rahunemisel hakkas minule vahekorrast puhkehetkel etteheiteid tegema, et varemalt olin väidetavalt mina matkamisel korduvalt tema naiseliku füüsise vastu mõistuse kaotanud ning teda autos ja igalpool mujal käsiteldamatult rajult võtnud. Et nüüd on kõik see voodis nühkimine nii igavaks läind et suudlemine tekitab iivelduse
Praegast polevat sellest kunagisest sünergilisest erootilisusest enam midagi järel. Ma siis mõtlesin et hakkan kooselule särtsu andma ja vean igavleva ja pretensioonika nooriku lisaelamuse saamiseka kusagile metsa seksima. Saigi nii tehtud ja kui

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.07 08:38; 08.07 02:21; 08.07 23:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naise sõnul 90% kordadest viib sihile, aga ta ei viitsi – kord kaks kuus olevat okei. Lihtsalt aias olla, sõbrannadega õhtut veeta, lugeda, jalutada on tema sõnul “kah hea”.

Just, ju siis seksimine ei anna tal rohkemat kui “kah head” tunnet. Pikalt koos oldud aastate jooksul ei ole seks enamasti enam vastastikune kehaliste aistingute ja naudingute avastamise põnevus (juhul kui see noorena ammendatud sai), vaid pigem kokkukuuluvuse ja läheduse taaskinnitaja. Aga kui lähedust ja kokkukuuluvust muudel tasanditel ei ole, siis pole seda põhjust ka seksiga kinnitada/ kinnistada. Niisama orgasmi (ehk siis selle “kah hea”) saab hoopis kergemini ja mugavamalt kätte ilma mehe panuseta käsitööna, oma keha tundev naine ei vaja selleks kümmet minutitki.
Soov kaaslasega “vaeva näha” tekib siis, kui kaaslane räägib temaga tema “armastuse keeles” ehk tekitab oma tegude ja sõnadega erilise kokkukuuluvustunde. Siis ei ole lihtsalt “kah hea”, vaid ikka kohe “eriliselt hea”, isegi kui aistinguliselt asi polegi viimase peal.
Või vähemalt minuga on see nii. Minu soov mehega füüsliselt intiimne olla on seotud ainult sellega, kui “armastusväärne” ta mnu jaoks on, kui hästi ta “ütleb” (sõnade ja tegudega), et mina olen talle oma kehas ja kehaga oluline. Toon näite. Olin mehega reisil. Ja üheks ööbimiskohaks osutus loodusliku pargi lähedal olev väga hubane väike hotell – mehe valik sobis mulle imehästi ja tekitas kohe mõnusa surina kehas. Kogu järgnev suhtlemine (käisime linna peal, sõime õhtust jne, jne) tugevdas seda meeldivat surinat – minul oli tahtmine mehega hullata ja see tahtmine tekkis just selle peale, et mehepoolne ööbimiskoha valik oli niivõrd minu soove ja vajadusi arvestav.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 01.07 21:35; 02.07 12:19; 02.07 21:27; 08.07 12:07; 09.07 15:10; 11.07 18:58; 12.07 11:24; 13.07 11:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt neil meestel, kes siin oma seksielu puudumist kurblooliselt kirjeldavad, on siiski suhtes suuremaid probleeme. Puuduv lähedus, kontakt, hellus jne. Ja seetõttu ei tekita naistele see seks mingeid emotsioone ja tundubki tuima nühkimisena. Füüsiliselt võibki hea olla, aga kuna emotsioon puudub, siis lihtsalt ei anna see seks justkui midagi.

Samas saan aru, et maru kurb ikkagi. Siin ilkujad võiks end samasse rolli panna. Kuidas reageeriksite, kui mehega on olnud aastaid regulaarne ja hea seksuaalelu, aga kui soovitud laste arv on täis, tuleb ta teatega, et nüüd aitab kah. Soovitud lapsed olemas, pole enam vaja seksida. Ja nii elu lõpuni välja. Kui väga püüdlete, siis ehk 1x kuus on nõus. Ise olles alles 30ndates.
Ma oleks küll ikka väga löödud. Eriti kui mehega muidu väga hea klapp ja armastus.

Valid ju sellise kaaslase, kellega nägemused ja soovid enam-vähem ühtivad. Kui oled elanud a’la 5-10 aastat koos teadmisega, et teil on klappivad seksuaalvajadused ja rahuldav intiimelu, siis on ikka väga jahmatav küll, kui see 5-10a regulaarselt seksida tahtnud kaaslane tuleb, et “ah, aitab kah, on tehtud küll seda asja”.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 04.07 23:50; 06.07 22:57; 08.07 15:27; 09.07 13:39; 09.07 16:13; 10.07 12:58; 10.07 13:08; 10.07 13:58; 14.07 13:48; 14.07 16:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis on need mõjuvad põhjused, et te naised mehi lihtsalt aastate kaupa harva seksuaaleluga kostitate?

Mõista muidugi,kui imiku kõrvalt ei jätku isu paariks korraks nädalas,aga kui lapsed on juba eelkooliealised või suuremad, no kas siis tõesti on võimatu leida rohkem panust mehesse kui vaevu kord nädala-kahe jooksul?Mul on meesoost sõpru palju,kellega saab rääkida(ei, need ei ole armukesed) hakkate muidu kohe lahmima.Üks neist kannatab juba pea 7 aastat kuiviku elu.Ta on kurb-mõistan ning naist petta nagu ka ei tahaks,midagi pole ju parata, kui naisele seks üldse ei istu.

Mõelda vaid-Sul on kodus jackpot mees,miks siis ometi nii teed?

Kas tõesti on nii suur kindlustunne,et aastaid kuival olev mees lõpuks suhtele kriipsu alla ei tõmba?Teine variant on see,et jääb laste pärast vegeteerima.

Kuidas teie kogemus sellistes suhetes,kas teie mehed peavad vastu?

Mina seksin mehega endiselt ülepäeva või igapäevaselt,oleme 30ndates ja õnnelik mees on ikka õnnelik mees.Seksin teinekord ka siis,kui ise tegelikult ei taha, palju parem on elada rõõmsa ja rahuldatud inimese kõrval.

Kahju,kahju…

Mis ajendab sind vaagima
ja hinnangut andma oma “sõbra” seksuaalelule lausa pikalt-pikalt foorumites.
Kas see pole mitte teise privaatsustsooni tungimine?
Kas see meesterahvas palub sul seda teha(kui tema naine parasjagu 2.korrusel tööd tegemas?)

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.07 15:44; 20.07 16:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

just. parem juba ilma olla. ja ega see rääkimine seksi paremaks ei tee.

Naiste rolli seksi osapoolena tänapäeval ületähtsustatakse. Justnagu oleks väga tähtis kuda nad teatud sissepanemise momendil jalgu või käsa hoiavad. Tegelt on naise võimekus seksi toimumisel tähtis ainult nende enese heaolu saavutamiseks. Kui tema kõvasti simuleerib rahulduse saamist, siis see kokkuvõttes edendab ka käimasolevat protsessi kuna partneri õhkamine annab ka mehele tervendavat liigutamise hoogu juurde ja nii muutub ka alloleva auguga tegelase kujutlus oma võimekusest paremaks

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.07 08:38; 08.07 02:21; 08.07 23:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt neil meestel, kes siin oma seksielu puudumist kurblooliselt kirjeldavad, on siiski suhtes suuremaid probleeme. Puuduv lähedus, kontakt, hellus jne.

Kustutasin palju su jutust ära, aga õigus ta on. Kui pole lähedust, siis pole seksi. Sensuaslus viib seksuaalsuseni.

Kahjuks minu/meie olukorras on teine teema. Lähedus on, aga seksuaalsust enam ei vajata.

Ei mäleta, mil naine seksi algatas. Äkki 5 aastat tagasi. Ja alguses oli kõik ilus. Täna olen meeleheitel, suhe teiste markerite järgi hea. Peale pikka kaisutust ja suudlemist ütleb ta head ööd. Juba öeldud eelmises postituses – ei huvita see seks, kuigi kui peale hakata, siis meeldib.

Olen 45 ja ei kavatse seksita edasi elada. Kahju, et mu partner selles osaleda ei taha. Tema valik, tema elu.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.07 05:13; 09.07 01:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma võin öelda, miks ma oma meest nii vähe kostitan. Ennekõike on põhjuseks alkohol ja enne voodisse tulekut suitsetamine. Ma lihtsalt ei kannata seda haisu. Ja kui mehele meeldib pudel rohkem oma naisest, siis las veedabki aega pudeliga. Pereelus on tema panus nullilähedane, ainult tahaks ja tahaks. Tahaks ta siis äragi minna, aga ei, mugavam on lihtsalt vegeteerida.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks minu/meie olukorras on teine teema. Lähedus on, aga seksuaalsust enam ei vajata.

Ei mäleta, mil naine seksi algatas. Äkki 5 aastat tagasi. Ja alguses oli kõik ilus. Täna olen meeleheitel, suhe teiste markerite järgi hea. Peale pikka kaisutust ja suudlemist ütleb ta head ööd. Juba öeldud eelmises postituses – ei huvita see seks, kuigi kui peale hakata, siis meeldib.

Olen 45 ja ei kavatse seksita edasi elada. Kahju, et mu partner selles osaleda ei taha. Tema valik, tema elu.

Täitsa saan su murest ja ahastusest aru ning mõistan.
Ise paraku olen samasugune naine. Aastaid seda seksuaalelu harrastananuna lihtsalt kuidagi ei taha enam. Täpselt samas sõnastuses ka mehele öelnud “Ei huvita see seks”. Kuigi samamoodi, kui see juba toimunud on, siis on ju hea. Tegelikult selles vallas kõik toimib, aga pole lihtsalt sisemiselt seda tahtmist. Ju naistel üldiselt pole sellist kiima, seksuaalset vajadust nagu meestel. Iseeneslikult ei teki, st pikemas suhtes. Aastatepikkuses suhtes kaob kirg ja põnevus, mis seksisoovi üleval hoiavad. Mul tekib see soov väga harva, 1x kuus.

Aidata sind ei oskagi tegelikult. Kui peale käia, siis muutud üsna kiirelt naisele vastumeelseks ja koos sellega ka niisama seksuaalsuseta lähedus.
Naiselt ilmselt algatust ei maksagi oodata – seda lihtsalt ei tule. Variant ongi midagi uut proovida, täiesti uudses olukorras. Ütlen omalt poolt, et ka minu jaoks see pärast head-ööd musi ja kaisutamist vahekorda astumine ei ole põnev. Üldse õhtuti olen nii väsinud, et mõtlen vaid magamisest.

Muud ei oskagi soovitada, kui proovida midagi uut. Viia naine kuskile mujale, teha lähenemiskatseid mujal kui kodus ja õhtul enne magama jäämist. Luua mingid spontaansed täiesti teistsugused olukorrad. Usun, et see võib aidata. Äratada üles algusaegade kirg.
Üllata teda millegi täiesti uuega. Mingid täiesti uued ühistegevused võivad ka panna teist hoopis teistmoodi nägema ja tunnetama. Võtke ühiselt mingi uus tegevus ette või olge tavatupäras kohas, tavapäratus olukorras. Võib-olla talle meeldiks hoopis midagi teistsugust voodis? Kui oled muidu õrn, siis äkki ta tahaks hoopis sellist karmimat lähenemist vahelduseks? Või vastupidi – õrnust just?

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 04.07 23:50; 06.07 22:57; 08.07 15:27; 09.07 13:39; 09.07 16:13; 10.07 12:58; 10.07 13:08; 10.07 13:58; 14.07 13:48; 14.07 16:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ju naistel üldiselt pole sellist kiima, seksuaalset vajadust nagu meestel. Iseeneslikult ei teki, st pikemas suhtes.

On sama probleemi meestelgi, st nad lihtsalt väidavad, et partner “ei eruta” enam.

Ja ongi inimesi, kellel seksisoov tekib tegevuse käigus. Kusjuures – vähemalt minul on nii – tähtis pole tulemus (orgasm), vaid just see tegevus. Nimetagem seda kehade taasavastamiseks, millegi uue proovimiseks – oluline on see, et ei oleks migit “orgasmisõltuvust”, vaid koos hea olla ja selle heaolu füüsiline väljendus. Minu elukaaslane sellest jälle aru ei saa, tema jaoks on seksuaalne tegevus tingimata seotud “erutuse” ja orgasmiga ja kuna erutust tal ei teki (ka tegevuse käigus väga aeglaselt) ning orgasmi saavutamine on raske, siis polegi tema meelest nagu mõtet midagi proovida või teha.

Võib veidi ka siit lugeda

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 01.07 21:35; 02.07 12:19; 02.07 21:27; 08.07 12:07; 09.07 15:10; 11.07 18:58; 12.07 11:24; 13.07 11:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On sama probleemi meestelgi, st nad lihtsalt väidavad, et partner “ei eruta” enam.

Ja ongi inimesi, kellel seksisoov tekib tegevuse käigus.

See meeste “ei eruta enam” on minu meelest natuke teine teema. Need on sellised mehed, kelle jaoks erutuvus ja kirg seostubki vaid millegi uue ja põnevaga. Peab olema kogu aeg uus naine, siis on põnev ja see erutab. Uut keha avastada, uue inimesega olla. Kuigi tegelikult on ju laias laastus kõigi naiste kehad enam-vähem samasugused ja kui palju tõesti see naiste “mis asendis jalad/käed” nüüd nii väga mõjutab.
Kui on pikemat aega sama keha, siis polegi enam põnev. Olgu nii ilus ja seksika kehaga kui tahes. Võtaks kas või märksa inetuma ja kehvema figuuriga, peaasi, et uus..

Naistel on seksuaalsus suur sageli vaid armumisfaasis. Siis on nii suur vaimustus mehe suhtes, hormoonide möll jne. Kui see möödub, ei teki vajadust enam seksiks nii palju.
Naistel pole sageli iseeneslikku seksisoovi, st neil ei teki lihtsalt päeva vältel või mingil hetkel suvaliselt pähe mõte et “nüüd tahaks” nagu meestel on. Naistel tekib see mõte pigem siis, kui on pikalt muud lähedust, hellust olnud või mingi romantiline olukord/keskkond või mees on kuidagi eriti arvestav ja armas olnud naisega.

Nö lülitid on meestel ja naistel erinevad. Mehe nupp vajutub sisse lihtsalt sellest, et naine ilus välja näeb või mingis seksikas poosis on. Naistel on seda nuppu sisse vajutada palju keerulisem.
Meestel on lihtsalt hormonaalselt juba see soov seksiks pidevalt, naistel mitte, v.a ehk 1x kuus.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 04.07 23:50; 06.07 22:57; 08.07 15:27; 09.07 13:39; 09.07 16:13; 10.07 12:58; 10.07 13:08; 10.07 13:58; 14.07 13:48; 14.07 16:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui saime tuttavaks, mõtlesin, et olen leidnud jackpot naise – kui kasutada siin eespool olnud väljendit. Peagi jõudsime ka voodisse, vahekorrast ei tulnud küll midagi välja, mõni aeg hiljem see siiski kuidagi õnnestus. Ütles, et tal on minimaalselt kogemusi – mis vist nii ka oli. Andsin talle ühe tõsise seksuaaleluteemalise raamatu – selle kohta on ta hiljem öelnud, et see oli talle ülim solvang, pisarad olnud kurgus. Nojah, kui mehe “sooritus” saab karmi kriitikat ja hindeks “hale”, on kõik ok, tuleb alla neelata, annad naisele midagi ettevaatlikult mõista, et äkki muudaks midagi, on see talle ülim solvang. Lootsin, et ajaga asi paraneb.

Siis tulid lapsed, lühikeste vahedega, selge see, et seks harvem ja pikkade pausidega. Ole sa kui tubli tahes, naisel on sellel ajal ikka suurem koormus, mees ju neid ei tissita – aga tissitasime me neid päris pikalt. Lootsin, et ajaga asi paraneb.

Ja siis – mulle suureks hämminguks – tuli naine teatega, et võiks hakata selle seksi-eluga lõpetama. No mida? Me pole veel ju õieti alustanudki?! Tekkisid ka muud probleemid, lahkhelid, läksime perenõustaja juurde. Küsib see, et kuidas teil seksiga on? Naine ütleb, et tema arvates oleme me seksi jaoks liiga vanad. Mida?! Kolmekümnendates inimesed ei ole seksi jaoks liiga vanad, püüdis nõustaja veenda.

Sealtmaalt ongi olnud üks vindumine voodielus, vahepeal oleme pea-aegu mõnd teist asenditki proovinud, aga naine ei näe sellel “võimlemisel” – nagu ta ütleb – mingit mõtet. Tee oma asi ära ja lase mind magama! Olen leppinud, noorena oli mul pikalt tore pruut, kellega sai kõik ära proovitud – lahku läksime muudel põhjustel – sellega lohutan ennast, et päris ilma ma ju elus millestki pole jäänud

Kui läheksime ka lahku, kas mind mõistetaks? Sul ju nii tubli ja hakkaja naine, töökoht hea ja nii sportlik ja näeb nii hea välja. Iga asjaga saab hakkama. Ega keegi ju tea, et seksuaalelus konservatiivne nagu 19. sajandi katoliiklane. Ja kui mainid, et puudulik seks? No ega see seks nüüd ka elus kõige tähtsam ei ole!!

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.07 14:46; 06.07 23:22; 07.07 08:22; 10.07 11:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See viimane postitus.
Vot selline asi jääb mulle küll alati ikka väga arusaamatuks.

Öeldakse, et kohe alguses olid suured probleemid seksuaalelus. Polnud kunagi rahuldav, seksuaalelu kehv ja puine, polnud mingit seksuaalset klappi. Põhimõtteliselt üks oluline osa suhtest ei toiminud algusest peale. Seks on ju vähemalt suhte alguses väga oluline.

Aga siiski jäädakse kokku ja takka targemaks – saadakse veel lapsed ka! Mind selline asi alati hämmastab. Saan aru, kui tegu oleks naisega. Neile ehk tõesti pole seks nii oluline ja hea mehe leidmine, kellega oleks muus klapp ja sobiks reaalselt püsisuhteks ja pereeluks – on juba tõeline lotovõit. Siis võidaksegi see seksuaalne pool tähelepanuta jätta. Peaasi, et hea mees. Aga mees sedasi käitumas?
Võib-olla ongi seletuseks see, et mehed üldse ei mõtle ja on naiivsed.

Kohtud naisega, kellega algusest peale seksuaalset klappi ei ole, ent jääd ikka edasi kokku. Saad veel lapsed ka. Kas tõesti arvasid, et kui kohe algusest peale ei toimi, siis äkki kunagi hakkab? Eriti veel kui lapsed saada. Püha lihtsameelsus!!

Ma ei oska siinkohal tõesti kohe üldse kaasa tunda.
Olles kohe algusest peale teadlik, milline on su kaaslane, tema suhtumine seksi ja teie omavaheline seksuaalelu, oli see su oma valik jätkata sellist suhet ja viia see veel nii kaugele kui pereelu. Olla sellises olukorras nagu oled, oli küll su enda teadlik valik. Kellelegi näpuga näidata pole nüüd küll mõtet. Su naine oli algusest peale selline nagu ta oli. Ise oled süüdi, kui naiivselt ootasid tema muutumist endale sobivaks.

Ilmselt see naine ongi lihtsalt niivõrd madala libiidoga, et teda ei huvita. Või siis tal on kompleksid, mis pärsivad võimet nautida ja end vabalt tunda. Milles kohe kindlasti ei aita kaasa kaaslane, kes suhte alguses seksuaalõpiku kätte annab ja nõustajale kurdab, kuidas seksi pole. Mõnikord sellised naised avanevad tundliku ja mõistva kaaslasega, kelle poolt ei tunne mingit survestamist ja kes on toetav ning keskendub rohkem naise rahuldusele ja vajadustele.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 04.07 23:50; 06.07 22:57; 08.07 15:27; 09.07 13:39; 09.07 16:13; 10.07 12:58; 10.07 13:08; 10.07 13:58; 14.07 13:48; 14.07 16:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mnjah, mõnel on konservatiivnem kasvatus, kui teisel. Mõnel rohkem kogemusi, kui teisel, mõnel kogemused head, teisel traumeerivad.

Konservatiivse kasvatusega tüdruku jaoks on seks midagi, mida EI TOHI, või siis PEAB. Kõigepealt on hunnik reegleid, kellega EI TOHI ja kuidas EI TOHI; siis abielus järsku PEAB. Ja see PEAB ei ole sõnastatud kuskile kuidagi otse, vaid läbi suhtumise naise rolli.

Ja juba on tunda, kuidas keegi kuskil ärritus, et oi, mingi paks feminist üritab jälle maailma uppi pöörata. Virgiinlane, tahab püsti pissida…

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.07 14:56; 10.07 12:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ka nn konservatiivsest perest pärit vast. Või pigem – klassikalisest eesti perest, kus sellistest asjadest üldse ei räägitudki. Vanemad kunagi ei maininudki sellist asja nagu seks, samuti ei näinud me kunagi neid omavahel mingeidki intiimsusi jagamas. Samamoodi ei jagatud füüsilist hellust ka meile.
Aga sellele vaatamata olen oma (küll hilise) seksuaalelu algusest peale olnud seksis üpris vaba, kompleksideta ning ka julenud öelda, rääkida seksiteemadel oma partneritega. Pole tabusid. Miks kõike seostatakse kasvatuse ja vanematatega alati? Ainus, kuidas lapsepõlv mind mõjutab selles, on suur lähedusevajadus.
Aga saan aru, et paljudel naistel ongi komplekse ja mingi hirm selles. Kuid ma usuks, et kui on mehega päris lähedus ja avameelsus, usaldus, siis ei oleks sellistele kompleksidele ja hirmudele kohta.

Kui saime tuttavaks, mõtlesin, et olen leidnud jackpot naise – kui kasutada siin eespool olnud väljendit. Peagi jõudsime ka voodisse, vahekorrast ei tulnud küll midagi välja, mõni aeg hiljem see siiski kuidagi õnnestus. Lootsin, et ajaga asi paraneb

Siis tulid lapsed, lühikeste vahedega, selge see, et seks harvem ja pikkade pausidega. Ole sa kui tubli tahes, naisel on sellel ajal ikka suurem koormus, mees ju neid ei tissita – aga tissitasime me neid päris pikalt. Lootsin, et ajaga asi paraneb.

Ma arvasin, et ainult naised on nii naiivsed. Olla pikki aastaid püsivalt kehvas seksuaalelus, aga ikka pidevalt loota, et ajaga asi ehk paraneb? 😀
Tegelikkuses läinud ainult halvemaks kuni selleni välja, et naine öelnud, et võiks üldse seksuaalelu lõpetada.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 04.07 23:50; 06.07 22:57; 08.07 15:27; 09.07 13:39; 09.07 16:13; 10.07 12:58; 10.07 13:08; 10.07 13:58; 14.07 13:48; 14.07 16:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõde minu poolt N 37. Olin 12 aastat abielus, olin meritäht ja lasin vahel ennast vastumeelselt toppida. Põhjus, mees oli mulle vastik, teesklesin orgasmi, et asi ruttu läbi saaks. Sain vist selle aja jooksul tegelikult ühe orgasmi. Nüüd, naudin seksi, saan orgasme.
Põhjus miks naine seksida ei taha ongi see, et ta ei taha sind, ta talub sind kas laste või kodu või raha pärast. Usu mind, uue mehega lepiks ta hea meelega 3 korda päevas.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.07 13:14; 10.07 14:24; 12.07 16:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, olen ka ise kuulnud tuttavalt sellist lugu. 10a naine mehega suhtes, kordagi orgasmi ei saanud, viimased paar aastat ei tahtnud enam naine üldse seksi. Lõpuks siis tuli tunnistus, et ei armasta enam meest. Aga uue mehega tuli tal üllatus, poleks arvanud, et seksuaalselt nii avatud olla võiks.

Ma ei saa aru sellest. Kusjuures koos oldi enne laste saamist palju aastaid. Miks üldse lapsed saada ja kokku jääda, kui seksuaalelu nii vilets? Naisel ehk oli sellest ükskõik, aga mees oli küll häiritud. Mees samamoodi arvas, et parim klapp üldse naisega. Jackpot naine. Tegelikult polnud suhtes piisavalt usaldust ja avameelsustki. Naine ei nõustunudki rääkima ega avama, miks ei taha seksida, mis talle meeldib, mis aitaks lõpuni viia jne. Tunnistus armastuse puudumise kohta tuli ka alles hiljem, kui viimane laps piisavalt suur. No mis ideaalne klapp ja suhe siis selline asi on, kus puudub toimiv seksuaalelu/seksuaalne kapp ja tegelikult ei ole üldse avatust, usaldustki asjadest rääkida?

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 04.07 23:50; 06.07 22:57; 08.07 15:27; 09.07 13:39; 09.07 16:13; 10.07 12:58; 10.07 13:08; 10.07 13:58; 14.07 13:48; 14.07 16:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks meestele, et aru saada, kas naine sai orgasmi või teeskleb, pane käsi ta kliitori vastu, kui tunned lihaste kokkutõmbeid, siis sai, kui ei, siis ei…

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.07 13:14; 10.07 14:24; 12.07 16:16;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 143 )


Esileht Pereelu ja suhted Naised, miks teete elukaaslastele nii?