Esileht Pereelu ja suhted Naiste õiguste “medali” teine külg – milline see on?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 218 )

Teema: Naiste õiguste “medali” teine külg – milline see on?

Postitas:
Kägu

Mõnikord mulle tundub, et naised kehastuvad ümber kord feministiks, kord ürgnaiseks – nii kuis parasjagu neile kasulikum.

Kui töökoosolekuks on vaja kohvi keeta, visatakse end demonstratiivselt diivanile ja teatatakse, “Mina pole mingi teiste ümmardaja!”

Aga kui enne esitlust arvuti mäkra mängib, siis kohe: “Aavo, ae!”

Sellisele vastuolule juhtis tähelepanu mu abikaasa. Ütles, et naised võiksid siis lõpuks ära otsustada, kas võtavadki täieliku n-ö võrdsuse või eelistavad jääda haprateks naisolevusteks, kes väiksemagi tehnikateema meeste teha jätavad. Ega see esitlustehnika putitamine vähem aega ei võta kui kohvi keetmine, pigem vastupidigi.

Mina kutsun siis kohale it spetsi, mitte Aavo. Minu itikad ongi muuseas naised.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest on kõige lihtsam vaadata inimesi eelkõige kui inimesi, mitte kui mehi ja naisi. Sugu on minu jaoks lihtsalt üks väline tunnus, umbes nagu pikkus või juuste värv. Arvutiabi küsin töölt sellelt, kelle kohta ma arvan, et ta võiks vastavat asja teada, olgu ta Aavo või Aada; kõrgelt riiulilt palun asja kätte ulatada selle, kes on piisavalt pikk; rasket kasti tõstma palun appi selle, kes tundub tugev. Kohvi võin teha vabalt, kui mul parasjagu aega on.

Mis puudutab kohustuste jagamist kooselus, siis leian, et peamine on, et kõik kuidagi tehtud saaks ja ideaalis nii, et võimalikult vähe oleks vaja teha vastumeelseid asju. Seega kui mees eelistab ja valdab paremini traditsioonilisi meestetöid ja naine naistetöid ning nad need vastavalt ära jagavad, on kõik tore ju. Samas kõik muud jaotused töötavad sama hästi, kui need asjaosalistele sobivad.

Sellisele vastuolule juhtis tähelepanu mu abikaasa. Ütles, et naised võiksid siis lõpuks ära otsustada, kas võtavadki täieliku n-ö võrdsuse või eelistavad jääda haprateks naisolevusteks, kes väiksemagi tehnikateema meeste teha jätavad.

Üldplaanis ma ei näe vastuolu, eks osad võivadki olla ju haprad naisolevused  ja osad tehnikavõhikud (nii mehed kui naised). Selleks ju ongi hea erinevate oskuste ja omadustega inimeste tiim, et igaüks saaks panustada enda tugevustega ja abi nõrkustes. See, kui mõni naine keeldub kohvi tegemast, võib olla lihtsalt laiskus, aga ka protest (miks mina pean kogu aeg tegema?) või ka näit. ajapuudus (kohvi võiks teha see, kellel parasjagu vaba aega on, mitte ilmtingimata naine, eks). Ja tehnikaga tegeleda see, kes oskab (ja kellel aega on), sõltumata soost.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hoolimata sellest, et naiste heaolu parandamiseks on palju ära tehtud on ikkagi palju naiste ja laste vastu suunatud eri liiki vägivalda. Miks see täiesti kadunud pole? Miks esineb endiselt pedofiiliat ja füüsilist vägivalda naiste suhtes? Miks on mehed üldiselt (nii vaimselt, füüsiliselt kui moraalselt) nii ludriks muutunud?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hoolimata sellest, et naiste heaolu parandamiseks on palju ära tehtud on ikkagi palju naiste ja laste vastu suunatud eri liiki vägivalda. Miks see täiesti kadunud pole? Miks esineb endiselt pedofiiliat ja füüsilist vägivalda naiste suhtes? Miks on mehed üldiselt (nii vaimselt, füüsiliselt kui moraalselt) nii ludriks muutunud?

Sellepärast, et looduses on samuti alati vägivalda olnud ja sellepärast, et igal inimesel on peas mingi reaalsus, milles ta elab ja mis pole õige ainuüksi sellepärast, et see peas on.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõtlen eestlaste esivanemaid, siis meil polegi olnud aega, kus naine on n-ö kodune olnud ja mees käib kuskil tööl. See on mingi USA 1950ndad, kus nii elati. Muu maailm pole USA. Meie esivanemad elasid talus ja rügasid seal 24/7. Nagu “Tõde ja õigus”. Mees rügas, naine rügas. Võisid olla küll meeste ja naiste tööd, kuid mõlemad ikka rügasid (nt Krõõt pani kartuleid jmt). Linnarahvas oli mu teada varasemalt rohkem ikka baltisakslased. No mõni eestlasest linnaproua ja -härra võis ka olla, eriti enne II MS. Siis tuli nõukaaeg ja käisid nii mees kui naine tehases, kolhoosis vmt tööl. Tänapäeval tean/tunnen mina vaid kaht kodust prouat. Ülejäänud käivad tööl ja loodetavasti ka mees ikka kodus aitab. Kel aitab, neil on enamasti tunduvalt õnnelikum koduelu ning saadakse rohkem lapsi. Ülejäänud lähevad sageli lahku.

Aga tänapäeval ju vaba elu. Saab endale valida mehe/naise, kes tahab n-ö mingeid traditsioonilisi pererolle. Ehk siis meie puhul ennast kuskil kartulivao vahel surnuks rügada nagu Krõõt?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi on elu tänapäeval stressirohke paljude valikute tõttu ja väga suur osa inimestest ei tulegi sellega toime. Ning ei hakkagi tulema. Ajukapatsiteeti ei jätku. Lugege kasvõi virgiinlaste foorumit või sedasama pereelu alateemat.
Identiteedikriis missugune.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui enne esitlust arvuti mäkra mängib, siis kohe: “Aavo, ae!”

Ei tea, kus sina töötad, meil küll midagi sellist pole.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik need teemaalgatuses toodud punktid kehtisid meeste kohta ka 100 ja 200 aastat tagasi. Ainult siis polnud naistel vabadust valida. Olid talus perenaine, leppisid oma loru mehe ja vaesusega või sellega, et teie talus iga suvi mõni tüdruk käima peale jäi. Või sellega, et mehel rusikad sügelesid ja kogu pere sai aeg-ajalt nahutada. Olid talus tüdrukuks, pidid taluma seda, et peremees või perepoeg sulle öösiti kaissu tahtis pugeda. Häid mehi on alati vähe olnud. Täna on naisel vabadus meest valida ja valik on tunduvalt suurem, kui naabri Mart või Tõnn. Täna on naistel vabadus kooselust lahkuda, kui mees ei sobi. Mulle sobib see, et naistel on meestega võrdsed õigused, sest sundolukorras ja mehest sõltuv olla ei tahaks.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No me tahame ju et ka naistel oleks inimväärne elu mitte ainult kodus ja mehe tallaalune. Ei pea traditsiooniline olema. Hoopis mehed peaksid oma käitumist ja mõttemaailma parandama selleks, et ka naisel kodus inimlik elu oleks.

Oma mehe ja laste jaoks töötamine on tallaaluseks olemine, aga 8h päevas võõra mehe heaks raha teenida on kuidagi vabastav? Kui naine elab üksi siis peab samamoodi endale ise süüa tegema ja pesu pesema ju? Selline pidev kodutööde tegemine, nokitsemine ja ringi sebimine on pigem eestlaste endi eripära, mis tuleb vist sellest et ei osata oma ajaga peale töötamise muud peale hakata (?), mitte see ei ole traditsioonilises mõistes traditsiooniline suhe.

Mulle meeldib mu palgatöö ja mulle ei meeldi teha kodutöid. Mulle meeldib saada palka ja ise otsustada, mida enda teenitud rahaga teha. Koduseks jäämise takistuseks naistel on ju ka meeste üsna kesine palk, mis ei võimalda perel lahedalt ära elada.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõnikord mulle tundub, et naised kehastuvad ümber kord feministiks, kord ürgnaiseks – nii kuis parasjagu neile kasulikum.

Kui töökoosolekuks on vaja kohvi keeta, visatakse end demonstratiivselt diivanile ja teatatakse, “Mina pole mingi teiste ümmardaja!”

Aga kui enne esitlust arvuti mäkra mängib, siis kohe: “Aavo, ae!”

Sellisele vastuolule juhtis tähelepanu mu abikaasa. Ütles, et naised võiksid siis lõpuks ära otsustada, kas võtavadki täieliku n-ö võrdsuse või eelistavad jääda haprateks naisolevusteks, kes väiksemagi tehnikateema meeste teha jätavad. Ega see esitlustehnika putitamine vähem aega ei võta kui kohvi keetmine, pigem vastupidigi.

Kujuta sa ette, aga on ettevõtteid, kus töötavad ainult naised ja nad saavad nii kohvi keetmise kui arvutis esitluse käivitamisega hakkama. Koolides, raamatukogudes ja haiglates valdavalt naised neid asju teevadki, või siis on arvutitega abiks it-tugi.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja see teeb kuidagi rohkem inimeseks ja on vabastavam, kui saad töödata 8h päevas mõne ettevõtte heaks, mis näeb sind puhtalt kui inimresurssi?

Selle eest antakse palka, mees kodus, jalad seinal, eelistab tasuta teenindust. Iga kell siis lähen ja teenin endale raha, kui et istun kodus.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle sobib see, et naistel on meestega võrdsed õigused

Mulle tundub, et naistel on küll meestega võrdsed õigused kuid meestel puuduvad nende õiguste tagamiseks kohustused vastavas ulatuses ja sealt kohalt õigused naistele kohati “karuteene” teevadki.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle sobib see, et naistel on meestega võrdsed õigused

Mulle tundub, et naistel on küll meestega võrdsed õigused kuid meestel puuduvad nende õiguste tagamiseks kohustused vastavas ulatuses ja sealt kohalt õigused naistele kohati “karuteene” teevadki.

Mis see parem variant oleks?  Võtta naistelt õigused? Õigusteta inimene on ori ja ori ma olla ei tahaks. Ei tahaks, et keegi minu eest otsustaks, mind kui omandit käsutaks. Eks naistel tuleb häälekam olla ja meestele nende kohustusi nii suusõnaliselt kui ka läbi seaduste meelde tuletada.

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see parem variant oleks?  Võtta naistelt õigused? Õigusteta inimene on ori ja ori ma olla ei tahaks. Ei tahaks, et keegi minu eest otsustaks, mind kui omandit käsutaks. Eks naistel tuleb häälekam olla ja meestele nende kohustusi nii suusõnaliselt kui ka läbi seaduste meelde tuletada.

Ei, ma ei poolda naistelt õiguste äravõtmist.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see parem variant oleks? Võtta naistelt õigused? Õigusteta inimene on ori ja ori ma olla ei tahaks. Ei tahaks, et keegi minu eest otsustaks, mind kui omandit käsutaks. Eks naistel tuleb häälekam olla ja meestele nende kohustusi nii suusõnaliselt kui ka läbi seaduste meelde tuletada.

Milliseid kohustusi? Et naine ei tohi “ori” olla, aga mees peab, lausa seaduse järgi? Liberaalne maailm ja võrdsed õigused kehtivad kahepoolselt – meestele ei lasu sellisel juhul samuti ühtegi kohustust. Naine peab üksi hakkama saama. Sellist võrdsus ju taga aetakse?

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

omg järjekordne konservist grafomaan…

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täielik õiglus on siis, kui teenivad nii naine kui mees. Saavad võrdselt palka. Igaüks kulutab ainult enda peale. Lapsi pole vaja. Need toome sisse Aafrikast. Neid kasvatavad õnnelikud geipered.
Ongi õnn õuel.

+4
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Olin kah aastaid selline saan-ise-paremini-hakkama-tüüp ja peletasin sellega päris mitmeid mehi eemale.

Võtsin põhjalikult ette ja revideerisin oma suhtumist ning olen vahel üsnagi “äpu ega saa asjadega hakakma” ning imelikul kombel see meeldib mu partnerile.

Olen iseseisev naine, mul on oma isiklik kodu, karjäär, auto, aed jms, aga lasen partneril teha asju, mis panevad teda mehelikult tundma.

Mehed tahavd olla armastatud naisele kangelased, see kõditab nende ego.

 

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olin kah aastaid selline saan-ise-paremini-hakkama-tüüp ja peletasin sellega päris mitmeid mehi eemale.

Võtsin põhjalikult ette ja revideerisin oma suhtumist ning olen vahel üsnagi “äpu ega saa asjadega hakakma” ning imelikul kombel see meeldib mu partnerile.

Olen iseseisev naine, mul on oma isiklik kodu, karjäär, auto, aed jms, aga lasen partneril teha asju, mis panevad teda mehelikult tundma.

Mehed tahavd olla armastatud naisele kangelased, see kõditab nende ego.

Ja naised tahavad enamasti mehi, kes on mehed, mitte tited.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olin kah aastaid selline saan-ise-paremini-hakkama-tüüp ja peletasin sellega päris mitmeid mehi eemale.

Võtsin põhjalikult ette ja revideerisin oma suhtumist ning olen vahel üsnagi “äpu ega saa asjadega hakakma” ning imelikul kombel see meeldib mu partnerile.

Olen iseseisev naine, mul on oma isiklik kodu, karjäär, auto, aed jms, aga lasen partneril teha asju, mis panevad teda mehelikult tundma.

Mehed tahavd olla armastatud naisele kangelased, see kõditab nende ego.

olen nõus, nii on jah. Äput just teesklema ei pea, aga mehed tahavad tunda ennast kuidagimoodi kasulikuna. Olen samuti iseseisev naine, aga meelega ei tee kõiki asju ise ära. Kui mu visiitsuhte partner tuleb minu juurde, siis ta alati küsib, kas midagi vaja ära teha. Õppisin selle üsna alguses selgeks, et pean talle igaks korraks mingi töö leidma, siis ta tunneb ennast hästi ja mitte mingi ludrina, kes käib diivanil lebotamas. Kui ei ole vaja ummistust likvideerida, kraane vahetada vms, siis leian talle midagi väiksemat, kasvõi valab autosse klaasipesuvedelikku. Kõik on õnnelikud ja rahul.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

#4156434: Olin kah aastaid selline saan-ise-paremini-hakkama-tüüp ja peletasin sellega päris mitmeid mehi eemale. Võtsin põhjalikult ette ja revideerisin oma suhtumist ning olen vahel üsnagi “äpu ega saa asjadega hakakma” ning imelikul kombel see meeldib mu partnerile. Olen iseseisev naine, mul on oma isiklik kodu, karjäär, auto, aed jms, aga lasen partneril teha asju, mis panevad teda mehelikult tundma. Mehed tahavd olla armastatud naisele kangelased, see kõditab nende ego. olen nõus, nii on jah. Äput just teesklema ei pea, aga mehed tahavad tunda ennast kuidagimoodi kasulikuna. Olen samuti iseseisev naine, aga meelega ei tee kõiki asju ise ära. Kui mu visiitsuhte partner tuleb minu juurde, siis ta alati küsib, kas midagi vaja ära teha. Õppisin selle üsna alguses selgeks, et pean talle igaks korraks mingi töö leidma, siis ta tunneb ennast hästi ja mitte mingi ludrina, kes käib diivanil lebotamas. Kui ei ole vaja ummistust likvideerida, kraane vahetada vms, siis leian talle midagi väiksemat, kasvõi valab autosse klaasipesuvedelikku. Kõik on õnnelikud ja rahul.

Nojah, käib kah, kui kord kuus kokku saada.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õppisin selle üsna alguses selgeks, et pean talle igaks korraks mingi töö leidma, siis ta tunneb ennast hästi ja mitte mingi ludrina, kes käib diivanil lebotamas. Kui ei ole vaja ummistust likvideerida, kraane vahetada vms, siis leian talle midagi väiksemat, kasvõi valab autosse klaasipesuvedelikku. Kõik on õnnelikud ja rahul.

Vrd “lasen lapsel enamasti võita- kõik on õnnelikud ja rahul” 😀 kas see visiitmees ka midagi taipab sellist sinu heaks teha või oled sina suhtes see “hall kardinal”, kes kõiki õnnelikuks teeb?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

— mehed tahavad tunda ennast kuidagimoodi kasulikuna. — siis ta tunneb ennast hästi ja mitte mingi ludrina, kes käib diivanil lebotamas. Kui ei ole vaja ummistust likvideerida, kraane vahetada vms, siis leian talle midagi väiksemat, kasvõi valab autosse klaasipesuvedelikku. Kõik on õnnelikud ja rahul.

Nojah, sina mõtled, et mees tahab end kasulikuna tunda, mees mõtleb, et küll tänapäeva naised on ikka põhja käinud. Pelgalt klaasipesuvedeliku valamise eest saab keppi.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

— mehed tahavad tunda ennast kuidagimoodi kasulikuna. — siis ta tunneb ennast hästi ja mitte mingi ludrina, kes käib diivanil lebotamas. Kui ei ole vaja ummistust likvideerida, kraane vahetada vms, siis leian talle midagi väiksemat, kasvõi valab autosse klaasipesuvedelikku. Kõik on õnnelikud ja rahul.

Nojah, sina mõtled, et mees tahab end kasulikuna tunda, mees mõtleb, et küll tänapäeva naised on ikka põhja käinud. Pelgalt klaasipesuvedeliku valamise eest saab keppi.

oi kui palju kibestumist tuli äkki vastuseks. Oleme jah koos õnnelikud. Mina käin tema juures ka ja talle meeldib kui me koos süüa teeme ja vahel palub minul midagi parandada ja õmmelda. Ja kohtume umbes 3 x nädalas ja kindlasti mitte ainult seksi pärast. Hoolime ja hoolitseme. Oleme mõlemad rahul ja see ongi kõige olulisem. Mitte see, mida teised õigeks peavad.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu mure saab ka lühemalt kokku võtta:

1. mees pole truu (punktid 1-5)

2. mees ei anna raha (punktid 6-8)

Aga kuidas see naiste õigustesse puutub, sellest küll aru ei saa.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

oi kui palju kibestumist tuli äkki vastuseks. Oleme jah koos õnnelikud. Mina käin tema juures ka ja talle meeldib kui me koos süüa teeme ja vahel palub minul midagi parandada ja õmmelda. Ja kohtume umbes 3 x nädalas ja kindlasti mitte ainult seksi pärast. Hoolime ja hoolitseme. Oleme mõlemad rahul ja see ongi kõige olulisem. Mitte see, mida teised õigeks peavad.

Kas see on mingi eriline kool, kus seda “kibestumise” kaarti õpetatakse? Samamoodi nagu igal elujuhtumil (rõõmsal või kurval) peab ilmtingimata spaasse minema, “lajatatakse” kibestumise kaart igas võimatus ja võimalikus olukorras lauale, kui vastus ei peaks meeldima. Parim näide siin Perekoolis oli juhus, kus laisk lapseemme blokeeris oma käruga kogu trepikoja ära ja siis kõik, kes palusid tal end koomale tõmmata, olid kole “kibestunud”.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

— mehed tahavad tunda ennast kuidagimoodi kasulikuna. — siis ta tunneb ennast hästi ja mitte mingi ludrina, kes käib diivanil lebotamas. Kui ei ole vaja ummistust likvideerida, kraane vahetada vms, siis leian talle midagi väiksemat, kasvõi valab autosse klaasipesuvedelikku. Kõik on õnnelikud ja rahul.

Nojah, sina mõtled, et mees tahab end kasulikuna tunda, mees mõtleb, et küll tänapäeva naised on ikka põhja käinud. Pelgalt klaasipesuvedeliku valamise eest saab keppi.

oi kui palju kibestumist tuli äkki vastuseks. Oleme jah koos õnnelikud. Mina käin tema juures ka ja talle meeldib kui me koos süüa teeme ja vahel palub minul midagi parandada ja õmmelda. Ja kohtume umbes 3 x nädalas ja kindlasti mitte ainult seksi pärast. Hoolime ja hoolitseme. Oleme mõlemad rahul ja see ongi kõige olulisem. Mitte see, mida teised õigeks peavad.

Mis kibestumine? Kepp teebki ju mehel meele rõõmsaks, suisa poolmuidu saadud kepp ju seda rõõmsamaks.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

— mehed tahavad tunda ennast kuidagimoodi kasulikuna. — siis ta tunneb ennast hästi ja mitte mingi ludrina, kes käib diivanil lebotamas. Kui ei ole vaja ummistust likvideerida, kraane vahetada vms, siis leian talle midagi väiksemat, kasvõi valab autosse klaasipesuvedelikku. Kõik on õnnelikud ja rahul.

Nojah, sina mõtled, et mees tahab end kasulikuna tunda, mees mõtleb, et küll tänapäeva naised on ikka põhja käinud. Pelgalt klaasipesuvedeliku valamise eest saab keppi.

oi kui palju kibestumist tuli äkki vastuseks. Oleme jah koos õnnelikud. Mina käin tema juures ka ja talle meeldib kui me koos süüa teeme ja vahel palub minul midagi parandada ja õmmelda. Ja kohtume umbes 3 x nädalas ja kindlasti mitte ainult seksi pärast. Hoolime ja hoolitseme. Oleme mõlemad rahul ja see ongi kõige olulisem. Mitte see, mida teised õigeks peavad.

Mis kibestumine? Kepp teebki ju mehel meele rõõmsaks, suisa poolmuidu saadud kepp ju seda rõõmsamaks.

No aga absoluutselt. Seda ma ju räägingi, et kõik on rahul. Mees saab seksi ja hoolitsust, mina saan seksi ja hoolitsust. Kõik ongi õnnelikud.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No aga absoluutselt. Seda ma ju räägingi, et kõik on rahul. Mees saab seksi ja hoolitsust, mina saan seksi ja hoolitsust. Kõik ongi õnnelikud.

Mis hädaldasid siis midagi kibestumisest siin?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No aga absoluutselt. Seda ma ju räägingi, et kõik on rahul. Mees saab seksi ja hoolitsust, mina saan seksi ja hoolitsust. Kõik ongi õnnelikud.

Mis hädaldasid siis midagi kibestumisest siin?

Mis on siis sellise lahmimise taga? Mingi kibestumine ikka on ju. See on jah labase mehe mõtlemine – näe milline rumal naine, lähen parandan ta kraani ära ja valan klaasipesuvedelikku ja saan keppi. Vastupidiselt saab ka mõelda, kui oleksin lihtsalt mehi ära kasutav naine  – näe kui hea teenindus, mees tuleb ise kohale, toob midagi süüa- juua, parandab ühtteist mu kodus ära, rahuldab mu voodis ära ja hommikul läheb ära, ilma et ma peaks hakkama tema sokke pesema ja muidu kasima.
Aga meie suhe pole õnneks labane ärakasutamine.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 218 )


Esileht Pereelu ja suhted Naiste õiguste “medali” teine külg – milline see on?