Esileht Ilu ja tervis Naistearsti laupäevaste vastuvõtuaegadega kuskil?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 44 )

Teema: Naistearsti laupäevaste vastuvõtuaegadega kuskil?

Postitas:
Kägu

Kas kuskil mõni günekoloog laupäeviti ka vastuvõtte teeb?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna on ju alles teisipäev.Mis sund see selline on, et on vaja just laupäev günekoloogile saada?

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna on ju alles teisipäev.Mis sund see selline on, et on vaja just laupäev günekoloogile saada?

See, et sina saad tööajast arstil käia, ei tähenda et kõik inimesed seda saaksid. Võimalik et enne või pärast tööpäeva ka ei jõua, kui kusagil kaugemal töötab.

Et see oleks täiesti ok, kui sinu laste õpetaja jätaks tunni ära, või sinu buss jääks väljumata, või misiganes teenust sa ööpäevaringselt elementaarseks pead

+6
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna on ju alles teisipäev.Mis sund see selline on, et on vaja just laupäev günekoloogile saada?

See, et sina saad tööajast arstil käia, ei tähenda et kõik inimesed seda saaksid. Võimalik et enne või pärast tööpäeva ka ei jõua, kui kusagil kaugemal töötab.

Et see oleks täiesti ok, kui sinu laste õpetaja jätaks tunni ära, või sinu buss jääks väljumata, või misiganes teenust sa ööpäevaringselt elementaarseks pead

Hakkab jälle pihta. Või et tulgu või surm kuid tööle lähen kasvõi roomates?

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige parem on nt otsida aeg hommikupoole ja siis otse sealt tööle minna. Tund aega hiljem pole ju hullu tööle jõuda, kui millegipärast tööandja ei luba töö ajast ära käia.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige parem on nt otsida aeg hommikupoole ja siis otse sealt tööle minna. Tund aega hiljem pole ju hullu tööle jõuda, kui millegipärast tööandja ei luba töö ajast ära käia.

No tegelikult ju just eespool püüti seletada, et on töökohti, kus pole võimalik tund hiljem suvaliselt minna.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie riigis on üldiselt seadusega kohustatud andma aega arstivisiidiks.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tööandja on kohustatud andma võimaluse käia arsti juures ka tööajast. See on sinu õigus.

Günekoloogid ei ole kohustatud töötama nädalavahetustel ja nad ka ei tööta nädalavahetusel. Nädalavahetusel saab günekoloogilist abi ainult EMOs, kus on sünnitusosakonna juures alati tööl ka valves naistearst. Aga sinna minnakse ikka mingi erakorralise probleemiga, kas on mingi tsüst lõhkenud või on sind vägistatud ja peab tõendeid fikseerima jms häda- ja õnnetus.

Kui sul on vaja naistearstil käia mingi mittehädaabi tõttu, siis pane endale rahulikult aeg kinni, selline, mis väga palju sinu tööd ei sega, kas hommikul, lõunal võ tööpäeva lõpus ja teatad tööandjale, et vaat sellel päeval sellel kellaajal lähen arsti juurde. Kõik. Sa ei pea ütlema, mis arsti juurde või mis murega. Tööandja ei tohi sulle arsti juurde minekuks takistusi teha.

Ainus takistus, miks sa ei saa arsti juures käidud, oled sina ise. Tervis on tähtsam kui töö.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See, et sina saad tööajast arstil käia, ei tähenda et kõik inimesed seda saaksid. Võimalik et enne või pärast tööpäeva ka ei jõua, kui kusagil kaugemal töötab.

Muidugi saavad, see on töötaja õigus.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kuskil mõni günekoloog laupäeviti ka vastuvõtte teeb?

https://www.elitekliinik.ee/elite/vastuvott/vastuvotuajad/

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elva Haiglas teeb.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Valvekliinikus on ka laupäeviti naistersti vastuvõtt.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Valvekliinikus on ka laupäeviti naistersti vastuvõtt.

valvekliinik on ikka erakorraliste probleemide jaoks

 

 

 

 

 

 

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

valvekliinik on ikka erakorraliste probleemide jaoks

Ma ei räägi mingist erakorralisest vastuvõtust, vaid on selline erakliinik olemas nimega “Valvekliinik”: https://valvekliinik.ee/kontakt/ See ei ole erakorraliste probleemide jaoks, vaid nimi on selline sellepärast, et pakutakse ka õhtuseid ja nädalavahetuse aegu.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

valvekliinik on ikka erakorraliste probleemide jaoks

Ma ei räägi mingist erakorralisest vastuvõtust, vaid on selline erakliinik olemas nimega “Valvekliinik”: https://valvekliinik.ee/kontakt/ See ei ole erakorraliste probleemide jaoks, vaid nimi on selline sellepärast, et pakutakse ka õhtuseid ja nädalavahetuse aegu.

tegelikult on erakliinikud haigekassa lepingut taotledes kinnitanud, et teevad vastuvõtte ka õhtul ja nädalavahetusel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tegelikult on erakliinikud haigekassa lepingut taotledes kinnitanud, et teevad vastuvõtte ka õhtul ja nädalavahetusel.

Mis on selle kommentaari mõte?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tegelikult on erakliinikud haigekassa lepingut taotledes kinnitanud, et teevad vastuvõtte ka õhtul ja nädalavahetusel.

Nõue on, et õhtul, kuid mitte tingimata nädalavahetustel. Sellist nõuet TK-l erakliinikutele ei ole.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et see oleks täiesti ok, kui sinu laste õpetaja jätaks tunni ära, või sinu buss jääks väljumata, või misiganes teenust sa ööpäevaringselt elementaarseks pead

Mitte ühelgi õpetajal ei ole viiel tööpäeval nädalas kümnetunnised tööpäevad. Ja samamoodi ei tööta ükski bussijuht niimoodi.  Otsi paremaid näiteid.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et see oleks täiesti ok, kui sinu laste õpetaja jätaks tunni ära, või sinu buss jääks väljumata

No minu lapse koolis on õpetajad ka ikka mõnikord kohe päris haiged ja lausa haiguslehel. Eks siis pannakse asendama mõni teine õpetaja, osa tunde jääb tõesti ka ära.

Ma sellegipoolest eelistan seda, et kui õpetaja on haige, siis ta ongi haiguslehel, mitte ei roni tatisena klassi ette, nii et pärast lapsed haiged ja lapsevanemad lõpuks veel omakorda.

Küllap ka bussijuhid mõnikord haigestuvad ja on haiguslehel. Nende puhul ma eelistaks veel eriti seda, et nad käiksid mõnikord ka arsti juures, mitte ei saaks roolis olles ootamatult infarkti…

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tegelikult on erakliinikud haigekassa lepingut taotledes kinnitanud, et teevad vastuvõtte ka õhtul ja nädalavahetusel.

Mis on selle kommentaari mõte?

mõte ju üsna selge, et lepingu saamise nimel lubatakse maad ja ilmad kokku, reaalsuses neid lubadusi aga pahatihti ei täideta. muidu seda probleemi ja teemat ei olekski.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

valvekliinik on ikka erakorraliste probleemide jaoks

Ma ei räägi mingist erakorralisest vastuvõtust, vaid on selline erakliinik olemas nimega “Valvekliinik”: https://valvekliinik.ee/kontakt/ See ei ole erakorraliste probleemide jaoks, vaid nimi on selline sellepärast, et pakutakse ka õhtuseid ja nädalavahetuse aegu.

tegelikult on erakliinikud haigekassa lepingut taotledes kinnitanud, et teevad vastuvõtte ka õhtul ja nädalavahetusel.

Ei. Nad saavad lisapunkte, kui nad teevad ühte või teist lisaks. Nõuet, kui sellist, ei ole.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

valvekliinik on ikka erakorraliste probleemide jaoks

Ma ei räägi mingist erakorralisest vastuvõtust, vaid on selline erakliinik olemas nimega “Valvekliinik”: https://valvekliinik.ee/kontakt/ See ei ole erakorraliste probleemide jaoks, vaid nimi on selline sellepärast, et pakutakse ka õhtuseid ja nädalavahetuse aegu.

tegelikult on erakliinikud haigekassa lepingut taotledes kinnitanud, et teevad vastuvõtte ka õhtul ja nädalavahetusel.

Ei. Nad saavad lisapunkte, kui nad teevad ühte või teist lisaks. Nõuet, kui sellist, ei ole.

oh jah,  vähem punkte tähendab väiksemat tõenäosust lepingut saada.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mõte ju üsna selge, et lepingu saamise nimel lubatakse maad ja ilmad kokku, reaalsuses neid lubadusi aga pahatihti ei täideta. muidu seda probleemi ja teemat ei olekski.

Õhtused ja nädalavahetuste vastuvõtud on täiesti olemas erakliinikutes, ei ole mingit puudust. Ei ole keegi valetanud. Confidos on naistearsti visiit 110 eurot, see ei ole haigekassa raha eest, seega mingit vajadust midagi valetada ei ole. Nemad ei paku laupäevaseid vastuvõtte, sest pole seda ka kuskil lubanud.

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õhtused ja nädalavahetuste vastuvõtud on täiesti olemas erakliinikutes, ei ole mingit puudust.

Digiregistratuur ei näidasnud ühtki laupäevast tasulist aega.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Digiregistratuur ei näidasnud ühtki laupäevast tasulist aega.

Sulle juba öeldi, et sellises asutuses nagu “Valvekliinik” on ajad olemas. Ma kirjutasin meelega jutumärkidesse, et ei arvataks jälle, et EMO-st räägin, kuhu soovitan iga pisiasjaga joosta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mõte ju üsna selge, et lepingu saamise nimel lubatakse maad ja ilmad kokku, reaalsuses neid lubadusi aga pahatihti ei täideta. muidu seda probleemi ja teemat ei olekski.

Õhtused ja nädalavahetuste vastuvõtud on täiesti olemas erakliinikutes, ei ole mingit puudust. Ei ole keegi valetanud. Confidos on naistearsti visiit 110 eurot, see ei ole haigekassa raha eest, seega mingit vajadust midagi valetada ei ole. Nemad ei paku laupäevaseid vastuvõtte, sest pole seda ka kuskil lubanud.

minu jutt käis neist erakliinikutest, millistel on haigekassa leping. kui confidol ei ole, siis on see hoopis teine asi.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

minu jutt käis neist erakliinikutest, millistel on haigekassa leping. kui confidol ei ole, siis on see hoopis teine asi.

Ja milline erakliinik on haigekassa lepinguga ja lubas selle eest nädalavahetuste aegu? Tahaks kohe teada. Ei ole vaja niisama siin viriseda, kuidas muudkui valetatakse, aetakse mingit jura jne. Pole sellist asja.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et see oleks täiesti ok, kui sinu laste õpetaja jätaks tunni ära, või sinu buss jääks väljumata, või misiganes teenust sa ööpäevaringselt elementaarseks pead

Minu meelest oleks see absoluutselt okei, kui nii juhtuks! Ma isegi eeldaksin, et inimene käib arsti juures nö. tööajal. Sest arst tahaks ka töötada samal ajal kui enamus inimesi, mitte nädalavahetusel.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest arst tahaks ka töötada samal ajal kui enamus inimesi, mitte nädalavahetusel.

Päris palju arste tahavadki teha lisatööd lisaraha eest ja teevad tööd igal ajal. Nädalavahetusel töötamine ei ole midagi halba, kui see on inimese enda valik. Rääkimata sellest, et väga paljud arstid töötavad üldse öösiti ja üldse igal ajal. Ambulatoorne vastuvõtt on väga väike osa arstide tööst, kui sa veel ei teadnud.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et see oleks täiesti ok, kui sinu laste õpetaja jätaks tunni ära, või sinu buss jääks väljumata, või misiganes teenust sa ööpäevaringselt elementaarseks pead

Minu meelest oleks see absoluutselt okei, kui nii juhtuks! Ma isegi eeldaksin, et inimene käib arsti juures nö. tööajal. Sest arst tahaks ka töötada samal ajal kui enamus inimesi, mitte nädalavahetusel.

Minu arust ei oleks see üldse ok. Üldjuhul, tavalise üldharidusliku kooli õpetaja tunnid ei kesta 8.30-17-ni, vaid lõppevad enne kella 17. Seega, õpetajal on võimalik ilusti sättida oma käik pärast tööpäeva lõppu.

Minu jaoks oleks see täielik utoopia, kui õpetaja jätab tunni ära, sest läheb arsti juurde. Minu lapsel oli näiteks selline õpetaja, kes otsustas kooli ajal minna lõunamaareisile. Miks seda ei saa teha suvepuhkuse või teiste vaheaegade ajal? Puhkuseid ja vabu päevi on õpetajal ju nagunii oluliselt rohkem kui teistel inimestel.

See on narr põhjendus, et vaheajal ei saa sellepärast minna, et siis on hinnad kõrgemad.

Täpselt samamoodi ei planeeri ma oma perereisi sel ajal, kui lapsel on kool. Reisitakse vaheajal, mitte kooli ajal.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 44 )


Esileht Ilu ja tervis Naistearsti laupäevaste vastuvõtuaegadega kuskil?