Esileht Ilu ja tervis Naistele, kelle mehel eemaldatud eesnääre.

Näitan 9 postitust - vahemik 61 kuni 69 (kokku 69 )

Teema: Naistele, kelle mehel eemaldatud eesnääre.

Postitas:

Siised inimesed on niiiii kitsarinnalised.

Minu arust ei ole ju. Ainult üks empaatiavõimetu ja madalalaubaline mees vaidles teistele vastu. Kui ühe mehe jaoks, kes pealegi ilmselgelt ise ei oma mingit vähikogemust, tundub, et ilma seksita pole mõtet elada, ei tähenda see seda, et teised nii mõtleks. Tean üht meest, kes ei teinud operatsiooni ega muud ravi siis, kui seda soovitati. Raviga alustas siis, kui enesetunne hakkas kehvaks minema ja oi kuidas ta pärast seda kahetses. Kokkuvõttes oli ta väga visa, pidas 10 aastat vastu, aga ta oleks tahtnud veel elada ka ilma seksita, lõpupoole ta sai aru küll, et elu ei seisne ainult seksis, vaid tahaks veel töös palju saavutada, oma lapsi kasvatada, reisimas käia jne. Aga siis oli juba hilja.

Ma ei mõelnud ainult seda konkreetset teemat. Püstitasin tol ajal ka ise ühe teema ja viga oli.

Aga jah, mu isa elab ok elu edasi. Lihtsalt pideva kontrolli all. Põietööga kõik taastus, sekselu kohta tõesti ei oska kommenteerida. Aga pereelu neil korras, puhkavad, reisivad, käivad igalpool üritustel ja naudivad elu ????
Aga see on üks ränk tee. Üks ootamine, vastuste pidev ootamine ja pöidlad pihus kõige parema palumine.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.11 08:59; 26.11 11:38; 03.12 09:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma keskenduks ellujäämisele ja oma lähedastega koosolemisele, mitte erektsioonile. Huvitav mida gün. vähkidega naised mõtlevad? Kas ka ainult orgasmi allesjäämisest?
Alati on võimalus ju operatsioonist keelduda ja kenasti elu (mis siis, et lühikese) lõpuni erekteeruda. Minu arvates on siin küsimus prioriteetides, mis võivadki olla erinevad. Mis ühe jaoks on tähtis, ei pruugi seda olla teise jaoks.

Arst.

Päriselt oled arst? Ei tea, kas ka otseselt patsientidega kokkupuutuv, aga inimestega suhtlemise ja toetamise kogemust raskes olukorras on ilmselt veel vähe.
Kuna seda oskust puudu, siis võikskidki jääda oma erialase jutu juurde – sümptomid, haigus, ravivõimalused. Ära õpeta inimestele, mida nad tundma peavad või kuidas oma väärtushinnanguid väljendama. Sinu praegune eneseväljendus ei aita mitte kedagi, loodetavasti suhtled oma päris patsientidega veidi teisel toonil.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates kirjutas Arst väga hästi ja asjalikult.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.11 18:44; 26.11 14:43; 02.12 15:05;
To report this post you need to login first.

Kui loete Onu Bella raamatut, siis peale eesnäärme eemaldamist kaotas ta kontrolli oma põie üle. Terve elu ta peab kandma mähkmeid. Bella on loomulikult juba vana mees, aga 40 aastaselt hakata kandma igapäevaselt mähkmeid nagu imik, kas te ikka kujutate seda pereelu ette? Te olete lihtsalt nii eluvõõrad, kogemusteta.

Igor Maasik suri 56.aastaselt. Mis vanast mehest siin jutt on?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina küll ei usu, et ükski mees suudaks seksivõimetu naise kõrvale jääda. Miks siis naine peaks sellise mehe juurde jääma ja enda soove alla suruma? Mehed lahkuvad ka puudega lapse juurest ja vanema naise juurest ja paksuks läinud naise juurest. Tulge maa peale, naised. See, kui mõni üksik mees enam seksida ei suuda, ei peaks olema teie elu lõpp. Olge isekad, lükake see kasutu jupats kõrvale. Elu on julm. Enda jaoks peab elama, elame ühe korra.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina küll ei usu, et ükski mees suudaks seksivõimetu naise kõrvale jääda. Miks siis naine peaks sellise mehe juurde jääma ja enda soove alla suruma? Mehed lahkuvad ka puudega lapse juurest ja vanema naise juurest ja paksuks läinud naise juurest. Tulge maa peale, naised. See, kui mõni üksik mees enam seksida ei suuda, ei peaks olema teie elu lõpp. Olge isekad, lükake see kasutu jupats kõrvale. Elu on julm. Enda jaoks peab elama, elame ühe korra.

Kui su elu põhineb vaid kõige madalamatel instinktidel, siis sa muidugi ei saa aru. Kui mees lahkub puudega lapse juurest, paksuks läinud või omaealise naise juurest, näitab lihtsalt, et see mees on mölakas, ei muud.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.11 10:40; 28.11 07:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esmaspäeval on siis lähedasel inimesel eesnäärme operatsioon.Väidetavalt on vaja terve eesnääre eemaldada. Guugeldasin ja netist leidsin, et ka peale sellist opetatsiooni võib erektsioon taastuda, esialgu on vaja toetavat ravi. Süstid vms. Nagu eelpool kirjutasin, inimene on pigem masenduses, et võib igaveseks erektsiooni (pole enam mees) kaotada. Palun kas siin on konkreetselt selliseid naisi, kelle meestel on see op läbi tehtud, või siia meest kellele selline op on tehtud? Stiilis” Bella suri ja küla räägib, et naabri jaan ka ei seksi enam peale oppi ja kasutab mähkmeid” palun ära seda siia postita.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.11 15:34; 26.11 11:08; 02.12 09:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

inimene on pigem masenduses, et võib igaveseks erektsiooni (pole enam mees) kaotada.

Ma juba eelpool kirjutasin, et ma olen olnud aastaid suhtes mehega, kellel ei olnud erektsiooni ja meie seksuaalelu see ei seganud ja tema ei põdenud ka, et ta pole mees. Tal oli küll eesnääre alles, kuid ühe ravi tagajärjel lihtsalt ei tõusnud. Minuga kohtumise ajal oli ta selle mõttega ilmselt juba harjunud ja mingeid probleeme see ei tekitanud.
Seksuaalset naudingut võivad ka mehed tunda muude tsoonide kui vaid erekteerunud peenise kaudu – ja mehest ei tee meest mitte tema peenis (ma ei tea, miks küll mehed ennast oma väikemehega samastavad!), vaid ikka see, mis tal kõrvade vahel on.
Minul oli toona lihtsam ka selles mõttes, ei pidanud rasestusvastaseid vahendeid tarvitama.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.11 18:44; 26.11 14:43; 02.12 15:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esmaspäeval on siis lähedasel inimesel eesnäärme operatsioon.Väidetavalt on vaja terve eesnääre eemaldada. Guugeldasin ja netist leidsin, et ka peale sellist opetatsiooni võib erektsioon taastuda, esialgu on vaja toetavat ravi. Süstid vms. Nagu eelpool kirjutasin, inimene on pigem masenduses, et võib igaveseks erektsiooni (pole enam mees) kaotada. Palun kas siin on konkreetselt selliseid naisi, kelle meestel on see op läbi tehtud, või siia meest kellele selline op on tehtud? Stiilis” Bella suri ja küla räägib, et naabri jaan ka ei seksi enam peale oppi ja kasutab mähkmeid” palun ära seda siia postita.

Aga te uurige seda arsti käest. Üldjuhul eemaldatakse vähiga ikka kogu eesnääre. See kas edaspidi erektsioon toimub, sõltub ilmselt kas need närvid säästetakse. Kui need on ka vähki täis, võetakse ära.
Välismaal on ok, et üritatakse säästa neid närve kui vähegi võimalik. Ma ei tea, kuidas siin on. Ma ei ole seda oma isalt küsinud.
Vähemalt rääkige eelnevalt sellest arstiga.
Aga isegi kui need närvid säästetakse, siis et erektsioon tekib, võib kuluda selleks aasta, vahel vähem, vahel rohkem.
Ja see oleneb ilmselt ka sellest, et kas piisab ainult operatsioonist või on vaja ka kiiritust ja hormoonravi.
Kui vana inimesega on tegu?
Kõige tähtsam siiski asja juures on see, et operatsioon õnnestuks haiguse suhtes.
Eks see meestele võib põntsu panna, aga elada seksides 2 aastat või ravides ja ilma seksita 20 aastat…igaühe vaba valik

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.11 08:59; 26.11 11:38; 03.12 09:38;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 61 kuni 69 (kokku 69 )


Esileht Ilu ja tervis Naistele, kelle mehel eemaldatud eesnääre.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.