Esileht Tööelu, raha ja seadused. Naistele kontoritööd, kus palk 1200 eur neto?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 63 )

Teema: Naistele kontoritööd, kus palk 1200 eur neto?

Postitas:

Delfi just kirjutas, et riigiametnikud mängivad töötegemist ja saavad ka üle keskmise palka. Ilmselt ongi kõige mugavam riigitööd teha, aga sinna saab teletuntuse või parteipileti alusel ilmselt.

Üsna rumal jutt.

No aga ütle siis, tark inimene, kuidas saab ministeeriumisse tiksuma, kohvi jooma, ühel sõrmel andmeid sisestama, töö ajal poodides kolama ja koosolekutele tukkuma 1500+ brutopalga eest kuus? Ma oleks kohe tulija.
Kõrgharidus on, keeled on suus, arvetega olen ka tegelenud – peaks ju hakkama küll saama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.06 20:20; 15.06 23:15; 16.06 09:48; 16.06 21:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja kirjutab, et midagi juurde õppida ei taha. Ülemuse töö olla ka liiga igav, sellest eeldan, et valdkonnas, milles juba kogemus olemas, ka tööd teha ei soovita. Ühesõnaga, olemasolev ei sobi, aga midagi muud ka õppima ei hakka. Mida sa üldse oled valmis tegema, et paremat tööd saada? Ei saa ju eeldada, et hariduse ja töökogemuse tõttu oleks võimalik ka täiesti teises valdkonnas ilma eriliste pingutusteta tööd leida.

Inimene ei öelnud ju, et ta midagi juurde õppida ei taha. Ütles vaid, et mingit teist eriala ta kahe (vist oli 2?) väikse lapse kõrval uuesti kuhugi kooli mitmeks aastaks ei soovi minna. Nagu ta ju isegi ütles:

See nõuab erialast haridust ja 30+ vanuses väikeste laste kõrvalt ei tahaks enam midagi õppima minna, mis kestab aastaid. Lühiajalised kursused jne, on teine asi.

Teiseks ta ütles vaid, et tema tahab rohkem suhtlustööd, mitte vaid aruannete täitmist, exceli tabeleid jne..tema tahab suhelda!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja kirjutab, et midagi juurde õppida ei taha. Ülemuse töö olla ka liiga igav, sellest eeldan, et valdkonnas, milles juba kogemus olemas, ka tööd teha ei soovita. Ühesõnaga, olemasolev ei sobi, aga midagi muud ka õppima ei hakka. Mida sa üldse oled valmis tegema, et paremat tööd saada? Ei saa ju eeldada, et hariduse ja töökogemuse tõttu oleks võimalik ka täiesti teises valdkonnas ilma eriliste pingutusteta tööd leida.

Inimene ei öelnud ju, et ta midagi juurde õppida ei taha. Ütles vaid, et mingit teist eriala ta kahe (vist oli 2?) väikse lapse kõrval uuesti kuhugi kooli mitmeks aastaks ei soovi minna. Nagu ta ju isegi ütles:

See nõuab erialast haridust ja 30+ vanuses väikeste laste kõrvalt ei tahaks enam midagi õppima minna, mis kestab aastaid. Lühiajalised kursused jne, on teine asi.

Teiseks ta ütles vaid, et tema tahab rohkem suhtlustööd, mitte vaid aruannete täitmist, exceli tabeleid jne..tema tahab suhelda!!!

Jah ma sain aru. Inimene tahab tööd, mida ta seni teinud pole. Ja arvab, et seda on lihtne saada, kui vaid õigeid töökulutusi vaadata. Töö peaks olema parem, palk peaks olema suurem. Eks me kõik taha seda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Delfi just kirjutas, et riigiametnikud mängivad töötegemist ja saavad ka üle keskmise palka. Ilmselt ongi kõige mugavam riigitööd teha, aga sinna saab teletuntuse või parteipileti alusel ilmselt.

Üsna rumal jutt.

No aga ütle siis, tark inimene, kuidas saab ministeeriumisse tiksuma, kohvi jooma, ühel sõrmel andmeid sisestama, töö ajal poodides kolama ja koosolekutele tukkuma 1500+ brutopalga eest kuus? Ma oleks kohe tulija.

Kõrgharidus on, keeled on suus, arvetega olen ka tegelenud – peaks ju hakkama küll saama.

Aga kandideeri siis.
Kohvi ostad ise,btw. Ja andmeid ei sisesta keegi. Teed arengukavasid, õigusloomet ja vastad sadadele inimeste kirjadele.
Antud artikkel rääkis välisministeeriumist. No ei tee iga ajutine praktikant meil välispoliitikat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.06 09:35; 14.06 10:37; 16.06 09:19; 16.06 12:28; 18.06 08:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga ütle siis, tark inimene, kuidas saab ministeeriumisse tiksuma, kohvi jooma, ühel sõrmel andmeid sisestama, töö ajal poodides kolama ja koosolekutele tukkuma 1500+ brutopalga eest kuus? Ma oleks kohe tulija.
Kõrgharidus on, keeled on suus, arvetega olen ka tegelenud – peaks ju hakkama küll saama.

Kandideerid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.06 09:29; 16.06 15:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga ütle siis, tark inimene, kuidas saab ministeeriumisse tiksuma, kohvi jooma, ühel sõrmel andmeid sisestama, töö ajal poodides kolama ja koosolekutele tukkuma 1500+ brutopalga eest kuus? Ma oleks kohe tulija.

Kõrgharidus on, keeled on suus, arvetega olen ka tegelenud – peaks ju hakkama küll saama.

Kandideerid.

Kuhu?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.06 20:20; 15.06 23:15; 16.06 09:48; 16.06 21:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga ütle siis, tark inimene, kuidas saab ministeeriumisse tiksuma, kohvi jooma, ühel sõrmel andmeid sisestama, töö ajal poodides kolama ja koosolekutele tukkuma 1500+ brutopalga eest kuus? Ma oleks kohe tulija.

Kõrgharidus on, keeled on suus, arvetega olen ka tegelenud – peaks ju hakkama küll saama.

Kandideerid.

Kuhu?

Sinna, kus tundub, et on sulle sobilik töökoht. Vanast kohast enne ära tulema ei pea ja hiljemalt enne töölepingu allkirjastamist uues kohas (enne ära küll vanast kohast loobu) on paigas ka tulevane palk.
Võid ju ka mingiks projekti- või muuks juhiks minna. Mu sugulane töötab tehases mingil projektijuhi-laadsel ametikohal. Töö seisnebki põhiliselt suhtluses, teeb ka neid va Exceli tabeleid, aga see ei ole ta töö sisuks, sinna paneb ta omad prognoosid ja visioonid kirja. Vastutust on palju, tööd on nii et tapab, aga kõik toimub kontoris ja palk on netos märksa rohkem kui see soovitud 1200 eurot, kusjuures töökoht asub Tallinnast kaugel. Aga selle töö miinus on, et tööpäev algab küll tavapärasel ajal, ent tööd on nii palju, et lõpp võib venida poolde öösse. Muidugi, oleneb kõik ka inimesest. Temal omakorda on alluvaid (otseseid alluvaid on küll vähe), kes lähevad kenasti kell 17 koju ja saavad ka 1200 euro ringis igakuiselt oma kontole. Neil seal on kõrgharidus, sugulasel majandusalane, teistel tingimata mitte.

Aga üldreeglina ei maksta vähe vastutust nõudva kerge ja mittespetsiifilise kontoritöö eest eriti suurt palka, üle riigi keskmise (mis teemaalgataja soov tegelikult on) on suhteliselt raske saada. Sest nõudlust selliste ametikohtade peale on palju rohkem kui pakkumist, ehk tööandja saab vaevata valida need, kes vähem palka nõuavad ja neid jagub. See on reaalsus. Üks variant on veel ka õigesse erakonda astuda ja KOV-s “kasulikuks asjapulgaks” hakata (parteile kasulikuks siis).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga ütle siis, tark inimene, kuidas saab ministeeriumisse tiksuma, kohvi jooma, ühel sõrmel andmeid sisestama, töö ajal poodides kolama ja koosolekutele tukkuma 1500+ brutopalga eest kuus? Ma oleks kohe tulija.

Kõrgharidus on, keeled on suus, arvetega olen ka tegelenud – peaks ju hakkama küll saama.

Kandideerid.

Kuhu?

Ei oska cv keskust lahti teha? Ainult perekooli pakett installitud?
Siis vist jah tsipa raske kandideerida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.06 09:35; 14.06 10:37; 16.06 09:19; 16.06 12:28; 18.06 08:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Majandusalase haridusega inimesena peaksid ju aru saama, et kulude katmiseks peavad selleks olema ka vastavad tulud. Kui ka mujal ei ole sulle kõrgemat palgataset pakutud, järelikult ei ole sinu poolt pakutav lisandväärtus ettevõttele seda väärt. Iga töötaja peab oma tulu välja teenima, ükski ettevõtte töötajale peale maksma ei hakka. Ainus võimalus saada kõrgemat sissetulekut on tõsta oma kvalifikatsiooni ning seeläbi väärtust ettevõtte jaoks. Ehk läbi kõrgema kvalifikatsiooni on sul võimalik teenida ettevõttele suuremat tulu ning ettevõttel on vastavalt võimalik maksta suuremat töötasu. Teine aspekt on see, et kui sinu kvalifikatsiooniga tööjõudu on tööjõuturul laialt saada, siis pakkumis-nõudluse suhe dikteeribki omakorda palgataseme. Samas ettevõttes pikalt töötades võid küll lojaalsuse tõttu saada nö antud valdkonna keskmisest mõnevõrra rohkem, kuid kui see töötaja lahkub ja otsitakse uut, siis pakutakse ju jällegi seda nö turu keskmist. Seega, kui soovid rohkem teenida, tuleb siiski õppida 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga ütle siis, tark inimene, kuidas saab ministeeriumisse tiksuma, kohvi jooma, ühel sõrmel andmeid sisestama, töö ajal poodides kolama ja koosolekutele tukkuma 1500+ brutopalga eest kuus? Ma oleks kohe tulija.

Kõrgharidus on, keeled on suus, arvetega olen ka tegelenud – peaks ju hakkama küll saama.

Kandideerid.

Ma vastasin küsimusele, kuidas saab ministeeriumisse tööle. Loomulikult tuleb kandideerida, CV online ja CV keskus aitavad. Kui tahad ministeeriumisse tööle, siis muidugi tuleb kandideerida ministeeriumisse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.06 09:29; 16.06 15:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga ütle siis, tark inimene, kuidas saab ministeeriumisse tiksuma, kohvi jooma, ühel sõrmel andmeid sisestama, töö ajal poodides kolama ja koosolekutele tukkuma 1500+ brutopalga eest kuus? Ma oleks kohe tulija.
Kõrgharidus on, keeled on suus, arvetega olen ka tegelenud – peaks ju hakkama küll saama.

Miks peaks normaalne täiskasvanud väljakujunenud inimene sellist tööd tahtma, mis mitte midagi peale palga ei anna?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.06 17:39; 16.06 17:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommunikatsioon, avalikud suhted. Selles valdkonnas on palk isegi kõrgem kui 1200 neto. Tegemist üsna suures osas kontoritööga. Brutos on see kusagil 1600 – 1700 kuus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.06 17:43; 16.06 17:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jepp, netos isegi peaaegu 1400 see.
Mina nii saangi.

Kommunikatsioon, avalikud suhted. Selles valdkonnas on palk isegi kõrgem kui 1200 neto. Tegemist üsna suures osas kontoritööga. Brutos on see kusagil 1600 – 1700 kuus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Delfi just kirjutas, et riigiametnikud mängivad töötegemist ja saavad ka üle keskmise palka. Ilmselt ongi kõige mugavam riigitööd teha, aga sinna saab teletuntuse või parteipileti alusel ilmselt.

Üsna rumal jutt.

No aga ütle siis, tark inimene, kuidas saab ministeeriumisse tiksuma, kohvi jooma, ühel sõrmel andmeid sisestama, töö ajal poodides kolama ja koosolekutele tukkuma 1500+ brutopalga eest kuus? Ma oleks kohe tulija.

Kõrgharidus on, keeled on suus, arvetega olen ka tegelenud – peaks ju hakkama küll saama.

Mina nt kandideerisin ametlikel konkurssidel, ühe neist võitsin 4 aastat tagasi, teise eelmisel suvel. Olen ametnik, ainult selle vahega, et tööd tuleb ka teha ja nutti peab olema kõvasti.

https://www.rahandusministeerium.ee/et/avalikud-konkursid

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.06 17:43; 16.06 17:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga ütle siis, tark inimene, kuidas saab ministeeriumisse tiksuma, kohvi jooma, ühel sõrmel andmeid sisestama, töö ajal poodides kolama ja koosolekutele tukkuma 1500+ brutopalga eest kuus? Ma oleks kohe tulija.

Kõrgharidus on, keeled on suus, arvetega olen ka tegelenud – peaks ju hakkama küll saama.

Aga kandideeri siis.
Kohvi ostad ise,btw. Ja andmeid ei sisesta keegi. Teed arengukavasid, õigusloomet ja vastad sadadele inimeste kirjadele.
Antud artikkel rääkis välisministeeriumist. No ei tee iga ajutine praktikant meil välispoliitikat.

Do you like this?Kiida
Kiida2

Mina olen tööle saanud peale konkursil osalemist. Aeg-ajalt ikka uusi töötajaid otsitakse, võid ka kandideerida.

Muidugi ei ole ma üheski kohas niisama tiksunud, ühel sõrmel andmeid sisestanud, töö ajal poodides kolanud ja koosolekutel tukkunud. Kust on sinul selline info, et ministeeriumitöö sedamoodi välja näeb?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.06 20:55; 15.06 23:07; 16.06 21:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga ütle siis, tark inimene, kuidas saab ministeeriumisse tiksuma, kohvi jooma, ühel sõrmel andmeid sisestama, töö ajal poodides kolama ja koosolekutele tukkuma 1500+ brutopalga eest kuus? Ma oleks kohe tulija.

Kõrgharidus on, keeled on suus, arvetega olen ka tegelenud – peaks ju hakkama küll saama.

Aga kandideeri siis.

Kohvi ostad ise,btw. Ja andmeid ei sisesta keegi. Teed arengukavasid, õigusloomet ja vastad sadadele inimeste kirjadele.

Antud artikkel rääkis välisministeeriumist. No ei tee iga ajutine praktikant meil välispoliitikat.

Do you like this?Kiida

Kiida2

Mina olen tööle saanud peale konkursil osalemist. Aeg-ajalt ikka uusi töötajaid otsitakse, võid ka kandideerida.

Muidugi ei ole ma üheski kohas niisama tiksunud, ühel sõrmel andmeid sisestanud, töö ajal poodides kolanud ja koosolekutel tukkunud. Kust on sinul selline info, et ministeeriumitöö sedamoodi välja näeb?

http://rahvahaal.delfi.ee/news/uudised/pihtimused-ametnike-toost-veidrad-tabelid-pidev-kohvijoomine-ja-uhe-sormega-trukkimine?id=82660779

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.06 20:20; 15.06 23:15; 16.06 09:48; 16.06 21:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis asi on kontoritöö?

Ma eitea,jurist/advokaat/kohtunik/notar/prokurör oskad olla? Kõva kontoritöö ja palk tsipa suurem, kui see 900 neto. Nad saavad lausa bruto.

Ministeeriumides ametnikud-spetsialistid. Mis sulle sobib,veemajandus, raudtee, lastekaitse, tervishoiukorraldus?

Meelelahutus????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga ütle siis, tark inimene, kuidas saab ministeeriumisse tiksuma, kohvi jooma, ühel sõrmel andmeid sisestama, töö ajal poodides kolama ja koosolekutele tukkuma 1500+ brutopalga eest kuus? Ma oleks kohe tulija.

Kõrgharidus on, keeled on suus, arvetega olen ka tegelenud – peaks ju hakkama küll saama.

Aga kandideeri siis.

Kohvi ostad ise,btw. Ja andmeid ei sisesta keegi. Teed arengukavasid, õigusloomet ja vastad sadadele inimeste kirjadele.

Antud artikkel rääkis välisministeeriumist. No ei tee iga ajutine praktikant meil välispoliitikat.

Do you like this?Kiida

Kiida2

Mina olen tööle saanud peale konkursil osalemist. Aeg-ajalt ikka uusi töötajaid otsitakse, võid ka kandideerida.

Muidugi ei ole ma üheski kohas niisama tiksunud, ühel sõrmel andmeid sisestanud, töö ajal poodides kolanud ja koosolekutel tukkunud. Kust on sinul selline info, et ministeeriumitöö sedamoodi välja näeb?

http://rahvahaal.delfi.ee/news/uudised/pihtimused-ametnike-toost-veidrad-tabelid-pidev-kohvijoomine-ja-uhe-sormega-trukkimine?id=82660779

Sa oled nii kirgas kriit, et samas teemas pead teist korda samale artiklile viitama?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.06 09:35; 14.06 10:37; 16.06 09:19; 16.06 12:28; 18.06 08:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühes tehases kontoritöötajate brutopalgad:
projektijuht 1500-2000
vanemostja 1700-2000
müügijuht 2000

PS! milline kontoritöö on selline, mis sobib ainult meestele? (viidates pealkirjale)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselgelt ei käi jutt juristi või advokaadi tööst.

ei ole see ilmselge. Küsiti ameteid lisainfot andmata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Erakliinikus registraator. Keskharidus, eesti, vene ja inglise keel suhtlustasandil. Mingit eriharidust pole vaja, tööaeg paindlik. Netopalk pisut kõrgem, kui sinu soov.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Erakliinikus registraator. Keskharidus, eesti, vene ja inglise keel suhtlustasandil. Mingit eriharidust pole vaja, tööaeg paindlik. Netopalk pisut kõrgem, kui sinu soov.

Tahan ka sellist töökohta. Kus on registraatoril nii suur palk?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.06 15:16; 18.06 18:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Erakliinikus registraator. Keskharidus, eesti, vene ja inglise keel suhtlustasandil. Mingit eriharidust pole vaja, tööaeg paindlik. Netopalk pisut kõrgem, kui sinu soov.

See tööaeg paindlik tähendab hommiku ja õhtupooolset vahetust kliinikutes, teemaalgataja otsis kontoritööd ju 8-17ni, ilmselt pole muidu keegi lapsi toomas-viimas, kuigi isa justkui ka täitsa olemas. Aga kõrgem palk tähendab tavaliselt ka pikemaid töötunde sest töö peab saama tehtud ka peale 17t kui tähtaeg kukub.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.06 10:35; 19.06 01:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui müüa oskad, siis ei ole probleemi. Ise olen nüüd mõned aastad tiksunud sellisel tööl ja saanud aru, et see ei anna mulle mitte midagi peale raha. Saan ilusti hakkama, ei pinguta absoluutselt, tööl olengi 8-17, rohkem ei viitsi. Kõlgutan kontoris jalga, teen oma asjad ära ja saan ca 2000 kanti kätte. Viitsiks pingutada, siis oleks võimalik ca 1000 boonustega juurde saada – ei viitsi.

Kõrgharidusus lõpetamata aga keeled suus ja väga hea inimestega suhtleja. Tunnen, et olen mandunud, ei viitsi enam töö ajal Perekoolis istuda ja aju kärbub vaikselt. Vean end nüüd sügisest hoopis uuesti kooli ja teen oma paberi lõpuni ja otsin hetkel uut töökohta, midagi, mis paneks silma särama ja mis tegelikult ka huvitaks, palk võib alustuseks ka poole väiksem olla (kui näen arenguvõimalust).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Erakliinikus registraator. Keskharidus, eesti, vene ja inglise keel suhtlustasandil. Mingit eriharidust pole vaja, tööaeg paindlik. Netopalk pisut kõrgem, kui sinu soov.

See tööaeg paindlik tähendab hommiku ja õhtupooolset vahetust kliinikutes, teemaalgataja otsis kontoritööd ju 8-17ni, ilmselt pole muidu keegi lapsi toomas-viimas, kuigi isa justkui ka täitsa olemas. Aga kõrgem palk tähendab tavaliselt ka pikemaid töötunde sest töö peab saama tehtud ka peale 17t kui tähtaeg kukub.

See tähendab seda, et kliinik suletakse reedeti kell 15, muudel päevadel on tööaeg 8.30-17 ja kuna tööl on 2 registraatorit, osa aegu panevad arstid ja õed ise, siis saab vajadusel päevasel ajal ära käia. Suvel on 2 kuud kollektiivne puhkus ja jõulude ajal 2 nädalat samamoodi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See tähendab seda, et kliinik suletakse reedeti kell 15, muudel päevadel on tööaeg 8.30-17 ja kuna tööl on 2 registraatorit, osa aegu panevad arstid ja õed ise, siis saab vajadusel päevasel ajal ära käia. Suvel on 2 kuud kollektiivne puhkus ja jõulude ajal 2 nädalat samamoodi.

Tore ja kus sellisele pakkumisele kandideerida ka saab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.06 14:28; 21.06 18:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suvel on 2 kuud kollektiivne puhkus ja jõulude ajal 2 nädalat samamoodi.

Ja kas see 2,5 kuud sundpuhkust on tasustatud ikka?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise saan tavalise assistendina palka umbes sinna auku (Tallinn). Staaži natuke üle aasta ja alustasin 800 neto. Praeguseks on küll uue töötaja palk suurem. Kuid töö on ennast totaalselt ammendanud ja lahkumisavaldus juba sisse antud.

Kuid jah, müügitöö, ostutöö – palk ikka rohkem kui 1200 neto, kui vähegi normaalse firmaga tegemist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei saa jätta nähvamata, et ikkagi ei tundu teemaalgataja justkui kõige kirkam kriit olema oma “kontoritöö” ja exeliga, müük ei sobi, suhtlemine sobib, loomingulist tahaks jne.

ainuke nõuanne mul on – ära vaheta valdkonda, vaid pürgi parema palgaga ametikoha poole praeguses kindlustuse alases valdkonnas, otsi teine tööandja vastu samas valdkonnas, sest siis on sul mingigi võimalus hakkama saada uues positsioonis. ma kardan, et kuhugi IT alale hüpates osutub õppimiskõver liiga rängaks sinu jaoks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas saab majandust õppida, kontoritööd teha ja kirjutada exel?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.06 14:28; 21.06 18:11;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 63 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Naistele kontoritööd, kus palk 1200 eur neto?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.