Esileht Pereelu ja suhted Noorem mees ja vanem naine

Näitan 15 postitust - vahemik 61 kuni 75 (kokku 75 )

Teema: Noorem mees ja vanem naine

Postitas:
Kägu

Abielu lahutati pärast 8 aastat abielu.

2005-2011 on 8 aastat?

Demi Moore, õieti Demi Guynes, sünninimi Demi Gene Guynes on ameerika filminäitleja. Oma näitlejanimes kasutab ta oma esimese abikaasa laulja ja laulukirjutaja Freddy Moore’i perekonnanime. Abielust näitleja Bruce Willisega on tal kolm tütart. Aastatel 2005–2013 oli Demi Moore abielus näitleja Ashton Kutcheriga. Wikipedia
Sündis: 11. november 1962 (vanus 56 aastat), Roswell, New Mexico, Ameerika Ühendriigid
Pikkus: 1,65 m
Elukohad: Hailey, Idaho, U.S
Abikaasa: Ashton Kutcher (abiell. 2005–2013), Bruce Willis (abiell. 1987–2000), Freddy Moore (abiell. 1980–1985)
Lapsed: Rumer Willis, Tallulah Willis, Scout Willis

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Abikaasa: Ashton Kutcher (abiell. 2005–2013), Bruce Willis (abiell. 1987–2000), Freddy Moore (abiell. 1980–1985)

Sünninimi Christopher Ashton Kutcher
Sünniaeg 7. veebruar 1978 (41-aastane)
Sünnikoht Cedar Rapids, Iowa
Tegev 1998. aastast
Abikaasa Demi Moore (2005–2011)
Elukaaslane Mila Kunis (2013–)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Sünninimi Christopher Ashton Kutcher

Sünniaeg 7. veebruar 1978 (41-aastane)

Sünnikoht Cedar Rapids, Iowa

Tegev 1998. aastast

Abikaasa Demi Moore (2005–2011)

Elukaaslane Mila Kunis (2013–)

Lahutuse vormistamine võttis 2 aastat ja abielu lõppes 2013. Eestikeelne Vikipeedia artikkel on vigane.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lahutuse vormistamine võttis 2 aastat ja abielu lõppes 2013. Eestikeelne Vikipeedia artikkel on vigane.

Ja nii need kuulujutud tekivadki.

Please wait...
Postitas:
Kägu

50+ põlvkond mehed on kõvad viinavõtjad ja elupõletajad. Vaadake vahel trammis neid kolle pikema pilguga. Vaatamata ärajoodud näole, mis 20 aastat vanust lisab, võib aimata, et need on 50-aastased mehed.

Trammiga normaalsed mehed enamasti ei sõidagi. Joodikud sõidavad. Sellepärast ka sellised õiged trammimeeste näod peas ongi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jälle nii mõnigi 40+ seiklus olnud. Naised lausa ise tulevad külje alla üritustel 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

vanem mutt ei virise nii palju ja teab, et kui regulaarselt enda sisse kotte tühjendada ei lase, siis on noor poiss ka varsti haihtunud. mõlemale selline natuke hädavariant ma ütleks, üks on laisk ja ei viitsi enda vanust sebida, teine alandab ennast ja mängib mingit pidevalt kiimas seksikiisut.

Mina olen vanem mutt ja oma nooreml mehel lasen ehk heal juhul kord nädalas kotte tühjedada. Ja ära ta ei lähe, juba kümme aastat hoiab must küünte ja hammastega kinni.

Please wait...
Postitas:
Kägu

.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma käisin luusisin Tinderis ringis ja klassikaliselt sobivas eas (40 alla ja üle) mehed on nii väsinud, hoolitsemata, tühja elutu pilguga. Samas 30 kanti meestel silmad säravad, stiilsed riided, ilusad soengud, tekstid juures sisukad jne.

Jah, sama kogemus. 40+ on juba mehed kuidagi loppis. 30+ täiega vaadatavad. Paljud muidugi näitavad end aktiivsetena, kuidas sõidavad rattaga, purjetavad, reisivad, aga päriselus on kõhukad, uimased, elutud. Seksist on maiad rääkima, naiste kehakaalu kommenteerima, aga ise peeglist ennast ei näe, et no pole lõualotis ja siiliks lõigatud soengus midagi nii atraktiivset. Mis juhtub nende meestega 10 aasta jooksul? 30 mehed on kordi atraktiivsemad. Ja seda sisemist ilu on nagu kah rohkem. Avatumad ja lõbusamad. On see lihtsalt aastakäikude viga? Et ongi mehed kuuekümnendate lõpus, seitsmekümnendate alguses sündinuna sellised… Kuidas nüüd viisakalt öeldagi… ajast maha jäänud. Kaheksakümnendatesse.

80ndatesse jäädes oleks neil ju mullet või punkari riietus ja soeng. Pigem elavad nad jõmmide 90ndates, kus mehel pidigi siilisoeng olema, muidu sai peksa ja muus mõttes mees välimuse peale ei mõelnud. Naised pidid olema küll ilusad, aga mehe puhul polnud ilu ega riietus tähtis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

oot-oot, et LINNAS kohe?

et kui ma elan linnas ja palun oma valutavate liigestega arsti juurde minekuks poja abi või tuleb poeg minuga poodi kaasa, et rasket toidukotti tassida, siis ärvab teemaalgataja kohe et ma peaks oma isikliku lapsukesega armukesed olema?

see, et sinul endal veel täiskasvanud lapselt abi pole võimalik saada, ei tähenda, et teised lapsevanemad ei tohiks oma lastelt abi vastu võtta

Hahaha, jah, mulle meenub küll üks juhus, kus käisime vanema pojaga poes ja leti taga tütarlaps hakkas meid pilguga mõõtma… Ma kohe ei saanud aru, mis teda häiris, pärast taipasin. Me pole lapsega eriti sarnased ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hahaha, jah, mulle meenub küll üks juhus, kus käisime vanema pojaga poes ja leti taga tütarlaps hakkas meid pilguga mõõtma… Ma kohe ei saanud aru, mis teda häiris, pärast taipasin. Me pole lapsega eriti sarnased ka.

Mul on üks 40-aastane sõbranna, kellel on 18-aastane kahemeetrine poeg. Pojal on puhmas habe ees ja näeb palju vanem välja. Neid peetakse päris tihti paariks. Isegi mitte halvustavalt, lihtsalt paar.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
rosinakypsis

ETV pealt hakkas just üks uus BBC sari, mis räägib 60-a naise ja 30ndates mehe suhtest. Kuigi seal on asjale antud tuntavalt närvekõditav ja ehk isegi kriminaalne maik.

Minu teada on Evelin Samuelilgi temast tunduvalt noorem elukaaslane, samuti Beatrice’il. Ja mõlemad paarid tunduvad elavat harmoonias, hoolimata teiste arvamusest või viltustest pilkudest. Minu arust väga õige! Noorema armastava mehe kõrval omandab ka vanem naine uue sära ja enesekindluse, nii et mis selles halba. Vaevalt, et sellised paarid koos püsiksid, kui suhe põhineks ainult rahal või seksil.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen 40 ja olin 12 aastat koos oma laste isaga, kes must 6 aastat noorem. Ja ausalt, praegu tundub isegi tema vana. Noortega on lõbusam ja noored on palju avarama silmaringiga, haritud, palju reisinud ja lugenud. Tänapäeva 45..50 aastased mehed on ikka väga vanad (olemuselt, ei pea välimust silmas). Ei teagi kuidas 30-aastane mees on tänapäeval targem ja huvitavam kui 40-aastane. Mingi ajastu teema vist…

No sellest võib aru saada, et vana naine tahab nooremat. Mida need noored mehed nendest vanamuttidest tahavad, on küll selgusetu.

Eks ka seda, mida noored tibid vanameestes. Paksu rahakotti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

vanem mutt ei virise nii palju ja teab, et kui regulaarselt enda sisse kotte tühjendada ei lase, siis on noor poiss ka varsti haihtunud. mõlemale selline natuke hädavariant ma ütleks, üks on laisk ja ei viitsi enda vanust sebida, teine alandab ennast ja mängib mingit pidevalt kiimas seksikiisut.

Mina olen vanem mutt ja oma nooreml mehel lasen ehk heal juhul kord nädalas kotte tühjedada. Ja ära ta ei lähe, juba kümme aastat hoiab must küünte ja hammastega kinni.

Kaks ossi lihtsalt kokku sattunud, kes muu teda ikka tahaks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina olen oma mehest 6 aastat vanem.
Hakkasime käima kui tema oli 19 ja mina 25. Siis oli sõprade/tuttavate/perekonna jaoks vanusevahe suur. Pidev kriitika ja kommenteerimine. Mind kutsuti ka suhkrumammiks vms. Kuigi 25 pole vist veel eriline mammi…raha polnud ka palju. Voodielus polnud ka väga kogenud 😀
Mind ei huvitanud vanus, pigem ikka inimene vanuse taga.
Ta oli väga iseseisev ja ikka palju vanem kui bioloogiline vanus.

Nüüd oleme 10 aastat koos olnud. Abielus 5 aastat. Vanusevahe pole enam üldse oluline.

Please wait...
Näitan 15 postitust - vahemik 61 kuni 75 (kokku 75 )

Esileht Pereelu ja suhted Noorem mees ja vanem naine