Esileht Ilu ja tervis Normaalset günekoloogi Tallinnas

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 88 )

Teema: Normaalset günekoloogi Tallinnas

Postitas:
Kägu

Ma olen max nädala oodanud. Aga ma saan aru, sa oled loll, kes ei tea ega oska digiregistratuuri kasutada ja üritad seda maskeerida mingi maksejõulise kliendi maski taha. No kelle ees sa selle 50ga rahaga tänapäev uhkeldad?

Ah, mis sinuga ikka vaielda. Sinu halb energia ja vastik iseloom on paljudes teemades tunda. Väkk.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei alandu/viitsi elu sees kuude viisi arstiaegu ootama, seetõttu kasutan tasulist meditsiini. Iga vähegi maksejõulisem inimene teeb seda. Kas sa lennukis/taksoga/laevas sõidad tasuta?

Üldiselt on nii, et töölkäiv inimene maksab oma maksudega oma arstiabi kinni. Ei ole meil arstiabi mitte kuidagi tasuta.

Kui mõni tahab sellele veel peale maksta – siis no, kes saaks keelata.

Üldiselt on jah nii, et digiregistratuuris saad kohe mõne arsti juurde aja. Kui tahad konkreetse juurde saada, siis võib-olla pead mõned päevad digiregistratuuris surfama ja jälgima, kas lähiajal on mõni aeg vabanenud.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üldiselt on nii, et töölkäiv inimene maksab oma maksudega oma arstiabi kinni. Ei ole meil arstiabi mitte kuidagi tasuta. Kui mõni tahab sellele veel peale maksta – siis no, kes saaks keelata. Üldiselt on jah nii, et digiregistratuuris saad kohe mõne arsti juurde aja. Kui tahad konkreetse juurde saada, siis võib-olla pead mõned päevad digiregistratuuris surfama ja jälgima, kas lähiajal on mõni aeg vabanenud.

Kas sa tahad öelda, et pigem kannataksid ränka valu ja ootad opijärjekorras kuid, selle asemel, et 2000 makstes mõne päeva jooksul murest lahti saada?

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida sa utreerid, selleks on cito! ajad.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa tahad öelda, et pigem kannataksid ränka valu ja ootad opijärjekorras kuid, selle asemel, et 2000 makstes mõne päeva jooksul murest lahti saada?

Valuga ja kiire opi vajadusega pöördutakse naistekliiniku emosse. Selle asemel, et maksta operatsiooni eest 2 000 eurot, saad täpselt sama opi, sama kvaliteediga tasuta. Juhul muidugi, kui sul on haigekassa kindlustus.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Valuga ja kiire opi vajadusega pöördutakse naistekliiniku emosse. Selle asemel, et maksta operatsiooni eest 2 000 eurot, saad täpselt sama opi, sama kvaliteediga tasuta. Juhul muidugi, kui sul on haigekassa kindlustus.

Ei pidanud silmas günekoloogiat vaid näiteks ortopeediat. Mitte midagi ei kiirendata. Ootad või maksad.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa tahad öelda, et pigem kannataksid ränka valu ja ootad opijärjekorras kuid, selle asemel, et 2000 makstes mõne päeva jooksul murest lahti saada?

Ei pea meie vabariigis keegi mingit ränka valu siin kuude viisi kannatama. Erakorralised patsiendid saavad operatsioonile väga kiiresti. Raskemaid operatsioone erahaiglad üldse nagunii ei tee, saad täpselt sama teenuse peale makstes kui saaksid haigekassa raha eest. Kui ma maksan nagunii iga kuu üle tuhande euro sotsiaalmaksu, ei näe küll mõtet iga asja eest veelkord maksta. Kergem on oma aega veidi ette planeerida, ei ole sul selle günekoloogilise kontrolliga nii kiire, et pead seda just järgmine päev saama, kui midagi pähe torkab. Kui on kiire probleem, saad ükskõik mis arsti juurde minna, kõik oskavad su tupeseent vms lihtsat asja ravida.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei pidanud silmas günekoloogiat vaid näiteks ortopeediat. Mitte midagi ei kiirendata. Ootad või maksad.

Ortopeedilisi operatsioone ei saa sa isegi makstes järgmine päev. Need asjad ei lähe tugevate valudeni üleöö, seega ei saa neist ka üleöö lahti.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ortopeedilisi operatsioone ei saa sa isegi makstes järgmine päev. Need asjad ei lähe tugevate valudeni üleöö, seega ei saa neist ka üleöö lahti.

Tasulisele opile saab 3 kuud kiiremini kindlasti. Paistab, et sa ei tea nendest asjadest väga.

Ka 75-aastased käivad (ortopeedias) tasulises vastuvõtus ning tasulistel oppidel. Tuleb odavam, kui valu kannatada.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käite koguaeg erinevate günekoloogide juures?

Ma olen küll Tartust, aga mul on ka kuidagi niimoodi juhtunud, et olen erinevate juures käinud. TÜ Kliinikumi naistekliinikus on neil minu meelest mingi selline süsteem, et need arstid, eks ambulatoorseid vastuvõtte teevad, vahetuvad kogu aeg ja erinevatel perioodidel on mõnel nädalas näit. iga päev vastuvõtt, mõnel ühel päeval nädalas pool päeva, mõnel üldse mitte. Ja kui mulle meelde tuleb, et võiks kontrolli minna, või muidu vajadus tekib, siis mõistliku perioodi jooksul saadaolevad ajad on jälle just minu jaoks uute arstide juures.

Aga eranditult kõik, kelle juurde ma sattunud olen, on olnud  väga toredad, põhjalikud ja hoolivad.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ortopeedilisi operatsioone ei saa sa isegi makstes järgmine päev. Need asjad ei lähe tugevate valudeni üleöö, seega ei saa neist ka üleöö lahti.

Tasulisele opile saab 3 kuud kiiremini kindlasti. Paistab, et sa ei tea nendest asjadest väga.

Ka 75-aastased käivad (ortopeedias) tasulises vastuvõtus ning tasulistel oppidel. Tuleb odavam, kui valu kannatada.

Mis see ortopeedia siia nüüd üldse puutub. Hakkad heast peast mingist aiaaugust rääkima. Hakka nüüd rääkima, et hambaravi on üldse tasuline, seal ka hambad valutavad, põletik põhjustab üldtervise probleeme ja mida iganes. Eks kindlasti on veel erialasid, kus pead ise maksma, aga jutt oli günekoloogiast.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen see, kes vandus eluaeg et ma enne suren kui meesgünekoloogi juurde lähen. Aga siis olingi surmaga silmitsi ja saadeti kiirelt dr. Denis Vaulin juurde. No pole paremat ja hellemat  doktorit olnud. Eks minek oleks raske aga kui vaja siis valiks tema. Loodme, et maskikohustus on veel selleks ajaks haiglates kehtiv 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see ortopeedia siia nüüd üldse puutub. Hakkad heast peast mingist aiaaugust rääkima. Hakka nüüd rääkima, et hambaravi on üldse tasuline, seal ka hambad valutavad, põletik põhjustab üldtervise probleeme ja mida iganes. Eks kindlasti on veel erialasid, kus pead ise maksma, aga jutt oli günekoloogiast.

Puutub nii, et kui sul on raha, saada alati parema teenuse ja teeninduse. Vahet pole, mis vallas. Kehtib igal pool ning alati. Veider, et sa seda ei tea 😀

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vale.

Eestis ei tee raskemaid oppe ükski erategija. Vahendeid ega inimesi pole. Isegi sünnitada ei saa.

Oma raha eest saad natuke käehoidmisteenust. Nagu näha, on see piisav, et perekoolis hüppamas käia.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Puutub nii, et kui sul on raha, saada alati parema teenuse ja teeninduse. Vahet pole, mis vallas. Kehtib igal pool ning alati. Veider, et sa seda ei tea ????

Käin alati tavalises (ja tervisehäda pärast olen pidanud väga palju käima) ja olen alati saanud väga meeldivat ja professionaalset kohtlemist.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Puutub nii, et kui sul on raha, saada alati parema teenuse ja teeninduse. Vahet pole, mis vallas. Kehtib igal pool ning alati. Veider, et sa seda ei tea ????

Meditsiinis küll alati mitte ja paljudes muudes valdkondades veel.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Puutub nii, et kui sul on raha, saada alati parema teenuse ja teeninduse. Vahet pole, mis vallas. Kehtib igal pool ning alati. Veider, et sa seda ei tea ????

Eesti tipparstid on kõik riigihaiglates, kus on erialased väljakutsed, tehnika, personal. Vähegi keerulisemaid või riskantsemaid asju erahaiglad ei tee. Kui sul midagi tõsisemat viga on, ei aita su raha mitte midagi, saad ravi võrdselt prügikastikolliga olenevalt sinu seisundist, mitte rahakotist.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vale. Eestis ei tee raskemaid oppe ükski erategija. Vahendeid ega inimesi pole. Isegi sünnitada ei saa. Oma raha eest saad natuke käehoidmisteenust. Nagu näha, on see piisav, et perekoolis hüppamas käia.

Päris võhik oled ikka.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris võhik oled ikka.

Võhik oled ikka sina, ajad täiega lolli ja mittetõelevastavat juttu.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võhik oled ikka sina, ajad täiega lolli ja mittetõelevastavat juttu.

Sa oled tõesti loll.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sul midagi tõsisemat viga on, ei aita su raha mitte midagi, saad ravi võrdselt prügikastikolliga olenevalt sinu seisundist, mitte rahakotist.

😀 😀 😀

Maakas?

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

???? ???? ???? Maakas?

Jälle see naerunäoga idioot, kes iga kord, kui midagi enam öelda ei oska, hakkab kisama: maakas, loll-loll-loll. Nagu mingi lasteaed.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle see naerunäoga idioot, kes iga kord, kui midagi enam öelda ei oska, hakkab kisama: maakas, loll-loll-loll. Nagu mingi lasteaed.

Ei, see on üks teine, kes maakaks sõimab. Võtsin üle, sest tõesti oled lollus kuubis. Igaüks on, kes päriselt arvab, et riiklikult kõik asjad käivad .

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, see on üks teine, kes maakaks sõimab. Võtsin üle, sest tõesti oled lollus kuubis. Igaüks on, kes päriselt arvab, et riiklikult kõik asjad käivad .

Sind on ka juba kirjastiilist tunda. Sama tüüp, kes igas teemas arste kirub ja vingub, et arstiabi ei saa. Tegelikult on ikka enda arusaamades ja konfliktsuses asi, mitte arstides.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, see on üks teine, kes maakaks sõimab. Võtsin üle, sest tõesti oled lollus kuubis. Igaüks on, kes päriselt arvab, et riiklikult kõik asjad käivad .

Kelle põhiprobleem on kahe kõrva vahel ja kes eelistavad arsti juures rohkem nagu suhtlemas käia, mitte ravi saamas, siis neile tõesti riiklik süsteem ei sobi. Tuleb ise maksta arsti eest, kellel on rohkem aega seda jututuba seal pidada ja head nägu teha. Loomulikult ei peagi kõigi ühisest rahakotist sellist asja kinni maksma.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sind on ka juba kirjastiilist tunda. Sama tüüp, kes igas teemas arste kirub ja vingub, et arstiabi ei saa. Tegelikult on ikka enda arusaamades ja konfliktsuses asi, mitte arstides.

What? Ma olen viimase 20 aasta jooksul ainult 2 korda haige olnud 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kelle põhiprobleem on kahe kõrva vahel ja kes eelistavad arsti juures rohkem nagu suhtlemas käia, mitte ravi saamas, siis neile tõesti riiklik süsteem ei sobi. Tuleb ise maksta arsti eest, kellel on rohkem aega seda jututuba seal pidada ja head nägu teha. Loomulikult ei peagi kõigi ühisest rahakotist sellist asja kinni maksma.

Täitsa pekkis, sinul on küll alla keska haridus.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd avastasin, et Confidos tasuline vastuvõtt on ka, aga.. 90 eur- kas sellised hinnad nüüd ongi või on ka soodsamaid kohti?

Mina käin ka Confidos günekoloogi juures, aga tasuta, neil on ju haigekassaga leping. Minu arst on dr Inga Aavik, kes varem oli ITKs. Väga kiidan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd avastasin, et Confidos tasuline vastuvõtt on ka, aga.. 90 eur- kas sellised hinnad nüüd ongi või on ka soodsamaid kohti?

Mina käin ka Confidos günekoloogi juures, aga tasuta, neil on ju haigekassaga leping. Minu arst on dr Inga Aavik, kes varem oli ITKs. Väga kiidan.

Sss, ära ütle talle, las ta tunneb end ülieriliselt oma sajalisi luhvitades.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd avastasin, et Confidos tasuline vastuvõtt on ka, aga.. 90 eur- kas sellised hinnad nüüd ongi või on ka soodsamaid kohti?

Mina käin ka Confidos günekoloogi juures, aga tasuta, neil on ju haigekassaga leping. Minu arst on dr Inga Aavik, kes varem oli ITKs. Väga kiidan.

Dr Aavik on ju endiselt ITKs?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 88 )


Esileht Ilu ja tervis Normaalset günekoloogi Tallinnas