Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Novemberikad katse/vol 3

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 105 )

Teema: Novemberikad katse/vol 3

Postitas:

Õnne kõgile värsketele uudise saajatele ja vast tuleb meid norvembrikaid juurde veel.
Üritasin panna kahe teema peale kokku enam-vähem kõik koos tähtaaegadega. Kes sooviks end lisada siis võiks kirjutadagi, et olen uus ja palun lisada. Siis ei lipsa see silmevahelt läbi. Küsimärgiga need, kellel ei leidnud (või ei märganud tähtaega) ja äkki võiks Köod ka meie teemas endale hüüdnime sulgudesse panna, muidu läheb jube segaseks.

Ja vabandan ette kui keegi ära ununes, siis paluks teha lärmi ja järgmine vol parandame vea 🙂

Kägu 25 november
Kägu (oravatirts) 15 november
Kriuka ?
Kägu (p1,7 ja 8+1) 03 november
TriibuTriip ?
Inge21 21 november
Kara 03 november
Kägu 01 november
Kägu (Karu) 11 november
Kägu (Tips) novemberi esimesed päevad
Mammu27 01 november
Greipfruut 01 november
Hella 4 november
MissShan novembri algul
Kägu 10 november
Dylemma ?
Kristi-y ?
Spindel 22 november
Misdemenour 8 november
Kastike 30 november

Ja üritades säilitada ülevalt foorumist tulnud traditsioone siis lisaks ühe laulukese.

http://www.youtube.com/watch?v=92Yxoz-l80E midagi lõbusat vast.

Võiks teha ka väikse lühendite nimekirja, kahjuks mul neid palju hetkel ei meenu, aga küll neid lisandub

UH-ultraheli
KV- kuklavoldid

———————————————————————–

Millal kellegil esimesed arsti ajad on? Ma ise külastan arsti järgmine neljapäev ja natukene juba pelgan. Ei kujuta ette ka midagi esimene kord tehakse. Kellel kogemusi, ehk oskab midagi rääkida teistele infoks.

Kas kellegil plaanis ka mingeid raseduse raamatuid a.la 9 kuud vms endale osta ja kas neist ka mingit kasu või millised üldse head on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et ka mina lisandun antud nimekirjale 🙂
TA on siis 18.11, arsti juurde lähen alles 9.04. Augustis oli mul kahjuks peetunud rasedus, seega olen suhteliselt murelik ja ettevaatlik. Seepärast lükkasin ka arstile minekut hiljemaks, et sellel hetkel südametöö kindlalt näha oleks.

Jällekuulmiseni 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei hei minul arstil käidud väike raamatuke kätte saadud aga öeldi, et veel väga rasedaks ei tembeldata kuna UH (5+3) oli tühi lootemuna. Arsti sõnul vaja loode ka saada siis ametlikult arvele. Kuna mul on kilpnäärme alatalitus siis saadeti ka endokrinoloogi juurde (tarbin aastaid ravimeid) määrati uus doos ja mai alguses tagasi 🙂 Endokrinoloogi sõnul tuleb mul teha glükoosi koormustest kuna lapsed sündides suured.
1.sündis 40+2 4100g
2.sündis 40+3 4040g
3.sündis 40+0 4810g

tema arvates liiga suured ja pidavat mind seekord rohkem jälgima, eks näis.
Enesetunne siiani suht talutav, iiveldust esineb aga rohkem tühja kõhuga.
Kõrvetab pidevalt ja asja juurde kuulub ka muidugi see tüütu päevade valu…
Nüüd uus UH järgmine nädal 3 aprill ja arstile uuesti 5 aprill 🙂
Ilusat ja päikselist kevadet Novembrikad 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 27.03 17:21; 30.03 07:12; 01.04 08:51; 01.04 19:30; 03.04 15:33; 03.04 19:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tore, et sa Kastike viitsisid teha sellise teema, nagu seal üleval pool foorumis oli. Hea jälgida siis 🙂 !
Mina olen juba arstil käinud ja proovid andnud, aga siis veel südametööd polnud näha, tahtsin raseduses lihtsalt kindel olla. Uus arsti külastus UH on 11.aprill siis peaks juba kenasti südamelöögid kuulda olema.
Soovin Teile kõigile toredat ja rõõmsat rasedust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib see kalkulaator : http://pregnancy.about.com/cs/pregnancycalendar/l/blpregcalc.htm

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mh, meie arstile 1.04.13:D. Esimesel külastusel kindlasti günekoloogiline läbivaatus,proovid,vestlus. Annab saatekirja UH, ja vereproovile ja pissiproovile, ei muud vist polnudki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oktoobriad/novembrikad on olemas ka FB’s. Kõik võivad julgelt liituda, seltsis segasem =)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Oktoobriad/novembrikad on olemas ka FB’s. Kõik võivad julgelt liituda, seltsis segasem =) [/tsitaat]

mina pole veel valmis oma nime all rasedust kuulutama, seega siin \”kägu\” nime all kommenteerides ja vaikselt kõhtu oodates sobib mulle paremini 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 27.03 20:03; 28.03 22:16; 31.03 22:14; 01.04 19:35; 02.04 09:21; 02.04 20:37; 03.04 15:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka veel ei julge nii vara veel facebookis rääkida, siis läheks info liiga kiirelt ja laialt levima.

See küll hea uudised, et esimene kord, alles saatekirjad siis tõmabab see küll pinged maha. Aga arstiga rääkida oleks kindlasti tore. Ise ilmselt veel esimese lapsega ei tulegi kõigi asjade peale mida teha tohib ja mida ei tohi. Näiteks mitme kilost raskust võib tõsta, ma küll nt ei tea jne.

Ja arstilt kuulda sõnu jah oled rase on ikka midagi muud kui testil kahte triipu vaadata või vereanalüüsi tulemusi.

Mina ise arstile 4 aprill, algul taheti järgmiseks päevaks panna aega… aga leidsin, et natuke võiks ikka oodata. Nädalake on paras aeg vast, et ise esmalt seedida seda rasedust. Kuigi oodatud südnmus siis uudisega harjumine ikkagi võtab aega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures erinevad kalkulaatorid pakuvad veidi erinevaid tähtaja päevi. Delfi kuskil liignedis olev kalkulaator pakub 30 ja see, mis inge siia pani pakub 29.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Liituks ka siis Novembrikatega, tähtaega ei oska veel öelda. Üks arstil käik juba tehtud, aga seal oli ainult lootekott näha ja rasedus väiksem, kui päevade järgi arvestatuna olema peaks. 11 aprill jälle arstile ehk siis selgub ka tähtaeg, üldjuhul küll läheb tähtaeg päevade järgi kirja, aga kuna mul see vahe esimese UH järgi oli nii suur, siis vb pannakse ikka hilisem, no juhul kui on üldse kõik korras. Eks näis, paar nädalat vaja veel oodata. Ootan muidu teist last ja arvele lähen Pelgulinna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud Kastike toreda teemaalgatuse eest.

Minul juba oma väikese raseduse jooksul kaks korda günekoloogi juures käidud ning ühe korra ka eriarstil 🙂 Kusjuures mulle ka planeeritud kahel korral raseduse jooksul glükoosi taluvuse test. Järgmine güneka visiit ees juba aprilli teise nädala algul ning siis kolm erinevat arstikülastust aprilli lõpus ka (sh Oscar test) … saan usinasti ringi joosta 😀

Enesetundega nii, et päevade valu, tundlikud rinnad ja kõrvetised maos on igapäevased 🙂 viimastel päevadel on ka kahtlane iivelduse tunne kõhus… toidu osas olen väga pirtsakas muutunud. Eelmise rasedusega oli oksendamist ikka meeletult … eks näis kuidas seekord.

FB grupiga kavatsen liituda kuu või paari pärast.

Päikest teile 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 27.03 21:47; 28.03 09:18; 29.03 13:09; 29.03 14:20; 30.03 11:43; 30.03 12:58; 31.03 12:56; 01.04 11:18; 02.04 11:26; 02.04 13:35; 02.04 13:37; 02.04 16:08; 02.04 17:46; 02.04 19:43; 02.04 21:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga vahva teema! Aitäh! 🙂

Minul esimene arstivisiit alles aprillis ees, ämmakale polegi veel aega pannud. Sümptomitest hakkab vaikselt iiveldus pead tõstma ja muidugi väsimus. 🙂

Aga lühenditest oskan lisada veel LA – looteanatoomia. LVU – looteveeuuring. EPK – Emakapõhja kõrgus. KÜ – kõhu ümbermõõt. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.03 23:13; 01.04 11:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tervitused kõigile! Aitäh teemaalgatajale, tore on tõepoolest oma rõõme (loodetavasti mitte muresid) siin jagada.
Minul kalender näitab tähtajaks 11.11, aga need mu oma arvutused. Ämmaka juurde 16.04, siis võetakse arvele ja kuulen täpsemalt. Muidu UHs süda nähtud ja olen õnnelik:)
FB grupiga ka enne 12 nädalat kindlasti ei liitu.
Tegemist esimese rasedusega, nii et kõik on minu jaoks uus. 7. nädalal hakkasin tundma kerget iiveldust, ei midagi hullu, aga siiski, midagi on tunda. Ja toidu suhtes olen valiv, tahan kõike, mida enne ei söönud. Kuimul muidu pasta ja kartul täielikult menüüst välja lülitatud, siis nüüd just neid tahan. Ja kõige rohkem tahan magusat ja äädikaseid toite:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kastike, aitäh, et viitsisid nii ilusa teemaalgatuse teha ! Ja kõik andmed oled ka viitsinud kokku korjata….! Muide, tõsta võid selliseid normaalseid asju, mida sa siiani oled tõstnud igapäevaselt, nt poekotte. Aga ära venita neid kõhust üles poole kuidagi. Mulle arst on alati rääkinud, et tõsta võib seda, millega keha harjunud. Nt, kel on veel pisike laps ca 15 kg, siis eeldatavasti on ju harjutud teda tõstma koguaeg ja ei tee hullu midagi, kui ema tõstab seda last järgmise raseduse puhul ka.
Minu arsti sõnul on tõstmine vastunäidustatud kuskil 30-36 nädala vahel. Ma täpselt ei mäletagi. Siis ta ütles, et oleks parem kui ei tõsta.

Mina siis ootan kolmandat last ja praegu on rasedus natuke juuksekarva otsas rippuv :S Nimelt mul mitte ei olnud väike külmetus siin, vaid see kujunes lausa gripiks. Maadlesin palaviku, köha, nohu, peavalu, seljavaluga, hääl ära, selg valutas. Kui see täpike mu põlle all selle tõepoolest suutis üle elada, siis peab ta küll vapper olema. Homme on mul ultraheli. Mingeid erilisi tunnuseid mul pole, aga no sel nädalal pole ka väga aru saanud, kuna haigustunnused olid nii võimsad. Hea, et ei määri.

Fb-st nii palju, et mina sellega ei liitu. Olen ülimalt vilets fb-i kasutaja (muidu mulle küll väga meeldib sõpradega suhelda ja üldse suhelda). Käin seal ehk kord kahe kuu tagant, kui miski eriline vajadus on. Mulle siin sobib väga hästi.

TriibuTriip, 11.11 on lahe kuupäev. Mu parim sõbranna on sündinud 11.11.77 🙂 Mõtlesin, et kui mul sünniks 11.11, siis saadaksin talle sõnumi haiglast, et näe, sinu auks sünnitasin täna poja/tütre. Esimene rasedus on uus ja põnev, naudi täiel rinnal !

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures minu täpp suutis tekkida keset sellist suuremat haigust. Aga ehk see aitaski, sest ootused olid jällegi väga väiksed.

Veidike siiski pelgan, et kuidas haigus mõjus kuigi see hetk kui pesastumine oleks pidanud olema tundsin ma end juba märksa tervemini, ov ajal olin selline palavikus üsna viletsa olemisega.

Söögi koha pealt ma loodan, et ma neid asju sööma ei hakka, mida praegu süüa ei taha. Üks minu meelest jubedamaid asju just lõhna ja maistepoolest on hernesupp, terve elamine haiseb.. mees tegi nalja, et ehk hakkad selle järgi isutama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TriibuTriip 🙂 mul ka tsükli järgi tähtaeg 11.11 😀 … aga usun, et KV uuringus pannakse hoopis teine tähtaeg. Kusjuures günekoloog jättiski raseduskaardil mul praegu TA lahtri täitmata, ilmselt siis ootab ka OSCAR tulemust vms.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 27.03 21:47; 28.03 09:18; 29.03 13:09; 29.03 14:20; 30.03 11:43; 30.03 12:58; 31.03 12:56; 01.04 11:18; 02.04 11:26; 02.04 13:35; 02.04 13:37; 02.04 16:08; 02.04 17:46; 02.04 19:43; 02.04 21:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

11.11 on lahe kuupäev jah, aga tavaliselt esimese lapsega kantakse üle… aga eks elu näitab:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõik novembrikad ja häid pühi teile! 🙂

Olen ise ka esimest korda beebiootel ja määratud tähtajaks sain täna 11.11.
Tahtsin uurida teie kogemusi esmasest visiidist ämmaemanda juurde. Minul jookseb juba 8.nädal ja täna oli minu esmane kohtumine oma ämmaemandaga (Anneli Kärema). Mingit läbivaatust mulle ei tehtud, vaid võeti nö arvele. Tema suunas mind günekoloogi juurde ja tema vastuvõtt on mul 06.mail. Ennem seda pean ma andma analüüse ja käima ultrahelis (29.aprillil).
Ta ütles et käin edaspidi günekoloogi juures ja kui tema tahab mind veel suunata siis suunab ta ise mind tagasi ämmaemanda juurde. Kuna ma olen ka diabeetik, siis tahtsingi uurida, et kas nemad käivad pigem ämmaemanda juures või günekoloogi juures? Olen natukene segaduses peale tänast visiiti sest tegelikult isegi mind ei kontrollitud kas ma olen ikka rase või ei. Ütlesin, et olen vaid 1 korra testi teinud ja see oli positiivne.

Olen tänulik teie vastuste ja seletuste eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Diabeetikuid jälgivad jah arstid, mitte ämmakad. Minu arst on olnud eelmiste rasedustega dr.Erlang, soovitan! Olen ka diabeetik, hetkel ootan oma kolmandat. Yldiselt ämmakad siiski peaks kontrollima rasedust…aga vb siis enam mitte?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 27.03 20:03; 28.03 22:16; 31.03 22:14; 01.04 19:35; 02.04 09:21; 02.04 20:37; 03.04 15:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, mina liitun ka teiega, esialgu küll veel ühe jalaga.
Nimelt 2 päeva tagasi hakkas kergelt määrima ja õrnad pisted alakõhus. Täna otsustasin pöörduda TÜK-sse valvearstile. Teate ma sain oma parima arsti kogemuse täna. Valvearst oli väga meeldiv ja sõbralik. Vaatas mind läbi ja tegi ultraheli. Kuna ta korralikult ei näinud, siis saatis peale põie tühjendamist nö tava ultrahelisse. Ka see arst oli supper. Rääkis selgelt mis ta seal näeb ja määras isegi juba sünniaja 21.11 🙂 Pisike on praegu alles (täpselt 6+0) ja süda juba lööb, aga mure on emaka toonuse ja hematoomiga, see siis veritseb. Katkemise oht on päris suur. Kirjutati paar ravimit, eks siis 09.04 uuesti selgub, kas asi on paremaks läinud.

Aga kui enesetundest rääkida, siis pidevalt on uni ja iga asja peale iiveldab, söömisega on pisut raskusi. Pragu tuulutangi jälle tube, sest nina on nii hea, et õhtuks tehtud toidu lõhn levib mööda korterit. Õudne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.03 22:25; 01.04 10:35; 03.04 13:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Spindel – kas Sul oli täna arstile minek, kui jah, siis loodan Sinult toredaid uudiseid kuulda 🙂 !

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hey Novembrikad. Häid pühi teile ja värvilisi mune ka 😉

Kuidas teil unenägudega lood on? Mäletan, et esimest last oodates hakkasin mingi aeg unes nägema, et olin lapse kuhugi unustanud…see oli täiesti jube õudukas. Nüüd olen siis juba korduvalt näinud, et erinevad tuttavad on ootamatult rasedad. Täna öösel aga nägin, et tekkis rohke veritsusega katkemine 🙁 Eks ma vist olengi sellist tüüpi, et hirmud ja emotsioonid kanduvad unenägudesse. Näen unenägusid põhimõtteliselt iga öö 😀

Päikest

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 27.03 21:47; 28.03 09:18; 29.03 13:09; 29.03 14:20; 30.03 11:43; 30.03 12:58; 31.03 12:56; 01.04 11:18; 02.04 11:26; 02.04 13:35; 02.04 13:37; 02.04 16:08; 02.04 17:46; 02.04 19:43; 02.04 21:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inge21, nii tore, et meeles pidasid 🙂 Käisin arstil ja arst ütles, et väga ilus uba ja väga ilus rasedus !!!!!!!! Esimesel korral ta eriti ei hõisanud midagi, ta veidi kartis, et ehk liiga väike. Nüüd aga olevat kõik ülimalt tiptop. Limaskest uhke ja kohev ja uba on teinud endale pesa väga heasse kohta emakas. Nii, et pühad saan vast rahulikult võtta.

teretulemast Kikerikii ! Võta lähiajal hästi rahulikult. Veritseva hematoomiga aga minu teada enamus kannavad raseduse ilusasti lõpuni. Väga ei tasu paanitseda, arvan ! Muide, sul peaks olema siis ju 6+1 täna, sest mul on tähtaeg 22.11 ja mul on täna 6+0.

karu, sullegi toredaid pühi ! Unenägudest mäletan eelmistest rasedustest mitut. Üks neist oli selline, et nägin, et sünnitasin ja laps oli nagu pöialpoiss. No tõesti sõrme pikkune. Ja küll oli siis tegemist, et ta kuhugi ära ei kaoks. Otsisin pidevalt taga laua allt ja voodi allt ja mis iganes. Sünnitasin miskis suures ostukeskuses, suvaline poodleja tuli appi riiulite vahele mulle 😀

Teine unenägu oli selline, et olles ise rase ca 25 nädalat (mida ma ka päriselt olin), sain sõpradega kokku ja otsustasin neile last näidata. Lõikasin kõhu parajalt lõhki ja võtsin lapse välja. Kõik ohhetasid ja ahhetasid ja siis keegi küsis, et kle vist on liiga vara ikka veel teda kõhust väljaspool hoida, pane tagasi. No toppisin tagasi ja kuidagi sai lootekott kinni liimitud (vesi polnud välja jooksnud veel) ja kõht ka kinni pandud 😮 Pärast veel pabistasin, et huvitav, kas lapsel miskit tervisehäiret ei teki sellest, et ta vahepeal kõhust välja võtsin…..:D

Ühesõnaga, üsna sellised science fiction unenäod, ulme.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Spindel tõesti ulme 🙂 Sinu ööd siis päris huvitavad.

Ja tore kuulda, et pisike uba ennast mõnusasti sisse seadnud 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 27.03 21:47; 28.03 09:18; 29.03 13:09; 29.03 14:20; 30.03 11:43; 30.03 12:58; 31.03 12:56; 01.04 11:18; 02.04 11:26; 02.04 13:35; 02.04 13:37; 02.04 16:08; 02.04 17:46; 02.04 19:43; 02.04 21:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tere kõigile, olen siis teise ootel. Arvestuste järgi täna 6+0. Kalkulaatori järgi TA 22.11. Naistearsti juurde lähen järgmine nädal, loodan, et siis südametöö juba kenasti näha ning võib rahuliku südamega ootama hakata. Praegu igatahes aeg venib jubedalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sain aru küll, et enamuse raseduse ajast tegeleb rasedaga ämmakas, et esimene kord arst ja edasi ämmaemad. Diabeetiuktel ilmselt siis vastupidi.

Mul vist peaks homme 5 ndl hakkama vaikselt, teistest siin veidi maas selles suhtes.

Ja ilusaid pühi kõigile :). Me saime kodus just munad värvitud. Ja just avastasin, et see aasta peaks saama juba jõulud veeta kolmekesi (või kui lugeda ka karvaseid pereliikmeid siis viiekesi).

Mul ei ole endiselt õnneks veel sümptomeid peale suurenenud kõhugaaside hulga. Väsinud ei ole just, aga magaks küll rohkem. Aga kuna ma kõige hilisema tähtajaga siin siis ilmselt need süptomite rõõmud tulevad veel. Eile vist vb süptomine võetav, et kuigi lõunat sõin väga korralikult siis õhtu kella kuueks kui koju sain oli meeeletu nälg tekkinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilusaid pühi Teilegi 🙂 !
Väga tore uudis Spindel, nüüd kindlasti süda kergem ka 🙂 ?!
Kuidas rasedus tunnustega lood on, mul need torked ja päevade valud suht kadunud, vahel on vahel pole, ütleks et algul oli hullem, rinnad on küll suured ja valulikud, eriti kui rinnahoidja ära võtad ja öösel keerates. Pissile ajab ka öösel. Kuidas Teil lood on ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere-tere, ühinen ka teiega. Täna sai täis 6 nädalat. Mina käisin juba 3+4 nädalal arstil, kuna oli selline pruunikas määrimine, sain Duphastoni peale, ehkki arst seda väga tõsise murena ei võtnud. Tegi UH ka – pisike täpike olemas aga ikka väga väike veel. Selle nädala alguses said tabletid otsa, täna siis tuli määrimine tagasi. Praegult olengi ootel – kui natuke hullemaks läheb või värvuselt punasemaks, jooksen arstile. Sellest \”päevade\” valust on küll villand, minul algas see juba 2-3 nädalast. Ja väsimus on ka peal – tööl ei jõua enam ära haigutada:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.03 19:31; 29.03 22:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ka minu poolt ilusaid pühi ! Mune ma armastan jubedalt süüa, just keedumune majoneesiga, ent praegu on selle kõige juures üks AGA…..! Nimelt mul on jubedad gaasid ja need gaasid tulevad ju tagumisest otsast välja. Keedumuna söömisest tulevate gaasiaroomide puhul oleks viisakas teistele pereliikmetele gaasimaskid muretseda 😀

Aga tundub, et ma ei ole siin ainus gaasipomm 😀

Inge, muid tunnuseid nagu eriti ei olegi, ainult gaasid ja need pagan löövad kõhu nii punni, et inimesed hakkavad seljataga sosistama juba enne kui võiks 🙂 Rinnad ei ole mul eriti tundlikud ega valusad. Suuremad on nad aga küll ja selle üle on mul hea meel, sest mul on muidu paganama väike tiss.

kägu (sidrun), tegelt ei ole hea, et duphaston otsa sai nii äkitselt ja nüüd määrima hakkas. Ehk saaksid ikka paluda arstil uuesti välja kirjutada ja edasi võtta ? Ning lõpetad seal 10-12 ndl paiku järkjärgult ära. Nii oleks kindlam. Aga loomulikult teab raviarst ehk paremini sinu vajadusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 105 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Novemberikad katse/vol 3

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.