Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Novemberikad katse/vol 3

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 105 )

Teema: Novemberikad katse/vol 3

Postitas:

Ei ole jah Sa ainus gaasipomm, sama lugu ka siinpool 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, kui arst Duphastoni välja kirjutas, ei öelnud ta midagi selle kohta, et mis siis saab, kui tabletid ära lõppevad. Pole varem selle teemaga kokku puutunud, ise ei oska ka midagi nõuda. Nüüd pikad pühad vahel veel… Praguseks on määrimine vähemaks küll jäänud, ootan hommiku ära ja kui ikka määrib käin erakorralisest läbi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.03 19:31; 29.03 22:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühinen gaasipommidega, eriti munasöömisel 😀 2007 lõigati mul sapikivid koos sapiga ja peale seda gaasid eriti kergelt tekkima.

Kägu(sidrun) mina sain ka duphastoni peal 4+ nädalal ja arsti sõnutsi pean võtma 14.da nädalani. Määrimist pole rohkem esinenud, ptui, ptui, ptui…

Väsimus kimbutab ja vastik migreen ka :S
Iiveldust endiselt väga minimaalselt, kui üldse mõnipäev.
Paanitsengi igapäev kas ikka all korrusel elanikul kõik OK.
Kolmapäeval uus UH mida ootan väga 🙂
Päikselist päeva 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 27.03 17:21; 30.03 07:12; 01.04 08:51; 01.04 19:30; 03.04 15:33; 03.04 19:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti ulme, lugedes eile Teie unenägude postitusi, nägin ma täna päris jubedat und, ei taha mitte meenutadagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli alakõhu torgete ja päevade valuga samamodi, et märtsi esimeses pooles olid, vahepeal ei olnud nagu midagi eriti, aga see nädal jälle aegajalt kõht valulik ja iiveldus on ka suure hooga tulnud, kui varem polnud üldse, siis nüüd pean koguaeg midagi sööma, nii kui kõht tühjemaks läheb hakkab halb, mul peaks olema siis 6-8 ndlt umbes, täpsemalt ei tea enne 11 aprilli kuna esimene UH näitas, et rasedus natuke liiga väike. Seetõttu mul oma iveldamise üle ka väga hea meel sest natuke ikka peetuse kartus ka hinges, aga peetumise korral ei tohiks ju tunnuseid juurde tekkida kuna hormoonide tase ei tohiks väga enam tõusta. Olen küll lugenud, et neid kellel juba enne iiveldus olnud, siis peetumise korral ei pruugi kohe ära kaduda, aga kui varem polnud, siis tekkida ikka vist ei tohiks. Gaasiprobleeme õnneks väga pole, õhtuti vahest on kõht punnis, aga selliseid valulikke gaase on väga vähe olnud, kuigi söön küll kõike, muna, kapsast jms mis peaks gaase tekitama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just oli sii unenägudest jutte ja täna hommiku poole nägin, et kuulsin oma südamelööke ning siis kuulsin lapse omasid kõhus. Veidralt kõvasti tuksuvad mõlemad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

UisaPäisa – mul on ka 11.aprill uus UH, siis saan südamerahu, kui lapse süda ilusasti lööb ja kõik korras oleks, eks paraku vahest tunnuste puudumisel närib hinges kahtlus küll.

Kastike – täna oli siis unedenägude rohke öö meil, kellel paremad unenäod, kellel halvemad.

Olen täheldanud ka, et kui kõht ikka päris tühi ja külmkapi ukse lahti teen ja vaatan mis seal on, siis justkui poleks millegi järgi isu ja mitte midagi ei soovi, nagu õrnalt-õrnalt iiveldaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Googledasin täna rasedust ja kõhugaase, tundub et võib seada sammud apteeki ja osta espumisatani. Mis ikka kannatada kui miski asja viisakamaks teeb.

Aga nalja kah, soeses selle googledamisega leidsin ühest foorumist järgmise loo:

8ndal rase naine, kellel olid ka meeletud gaasid oli parasjagu külas ja läks siis viisakalt wc-sse, et lasta gaasidel väljuda ja peale seda läks wc-sse tema sõbranna, kes oli 4ndat kuud rase ja selle lõhna peale hakkas oksendama.

—-

Eile ma sõin nt miski poole kilo-kilo vahel toorest porgandit, väga hästi läks alla. Aga see tunne on küll, et läheks külmkapi juurde suure-suure isuga, aga siis nagu midagi ei tahakski.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inge, mul sama teema rindadega. Kuna mul juba algselt suured rinnad siis nüüd veel suuremad ja jube valusad..öösel ärkan ikka mitu korda üles kui keeramise peale kuidagi valesse asendisse satun 😀 … ja see rinnahoidja äravõtmine on jube valu, samuti ka rinnahoidja selgapanemine hommikul, siis just nibud valu teevad.

Tänane hommikusöögi tegemine oli minu jaoks juba üsna vastumeelne … uhhh … nüüd juba parem olla, sest kõht putru täis 🙂

Päevade valu on mul ka kuidagi ära kadunud…kas peabki juba? Eks vahest ikka mõned torked on ja õhtuti veidi valu aga mitte enam nii nagu nädal tagasi.

Kuidas muidu mune värvite? Sibulakoortega, värvide japintslitega, üleni värvitavate värvidega vms?? Me hakkame lapsega õige pea värvima … mulle endale väga meeldivad sibulakoorevärvilised 🙂 ja lapse rõõmuks võtame siis ka pintslid, värvid ja kleepsud mängu 😉

Päikest

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 27.03 21:47; 28.03 09:18; 29.03 13:09; 29.03 14:20; 30.03 11:43; 30.03 12:58; 31.03 12:56; 01.04 11:18; 02.04 11:26; 02.04 13:35; 02.04 13:37; 02.04 16:08; 02.04 17:46; 02.04 19:43; 02.04 21:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu(karu) – jah täpselt, mul ka suured rinnad ja see suht piin praegu, eriti rinnahoidja ära võtt 😀
Jah mul ka see päevade valu ja torked suht kadunud, kahjuks ei mäleta kuidas esimese rasedusega oli sest see oli nii ammu ja siis olin esmarase ega teadnud midagi, eks rasedused ka erinevad. Praegu lihtsalt paanika vahest, kuna ei jäänud pikka aega rasedaks, nüüd ootus ju nii suur 🙂

Mune värvin sibulakoortega, tuleb minuarust kõige ilusamad ja ka olen katsetanud pitsiga, et paned vana pitsi(vanadelt riietelt pitsid ära lõigatud) muna ümber ja siis veel munakoored ümber ja siis nagu tavaliselt. Meil tuli lahe pitsi muster munale peale, muidugi laps ka värvis värvidega ja pani kleepse ka 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hirmuga mõtlen, et mis siis saab kui need pommid piima ka veel täis lähevad 😀 Esimese lapsega olin küll vaevas nende pommidega 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 27.03 21:47; 28.03 09:18; 29.03 13:09; 29.03 14:20; 30.03 11:43; 30.03 12:58; 31.03 12:56; 01.04 11:18; 02.04 11:26; 02.04 13:35; 02.04 13:37; 02.04 16:08; 02.04 17:46; 02.04 19:43; 02.04 21:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu sümptomitest. Kuni 6 nädalani olid mul ka päevade sarnased valud, kuid pärast seda on olnud selline torkimise ja kiskumise tunne. Praegu on aga kummardada ja käia valus- nimelt üks kannika pool lööb täiesti krampi ja öösel keerata on ka valus. Kas kellelgi veel niimoodi? 03.04 arstile, eks siis uurin tema käest ka seda asja. Võiksite ka märku anda, et mitmendat last ootate? Mul esimene.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul teine tulemas. Esimene on 6.aastane tüdruk 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 27.03 21:47; 28.03 09:18; 29.03 13:09; 29.03 14:20; 30.03 11:43; 30.03 12:58; 31.03 12:56; 01.04 11:18; 02.04 11:26; 02.04 13:35; 02.04 13:37; 02.04 16:08; 02.04 17:46; 02.04 19:43; 02.04 21:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka Dr. Erlang 🙂
Aga kas see juba liiga hilja ei ole, et saan arsti juurde oma 14.nädalal? Kuulen kuidas teised rasedad saavad juba 5 nädala ajal oma \”beebipilte\”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teine tulemas, esimene poiss

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kätlin1 – kas sa saad alles 14.nädalal arsti juurde esimest korda ? Minu teada võetakse arvele enne 12.nädalat/nädalaks, sest 13.nädalal peaks olema juba vist KV uuring

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ootan oma esimest ja võrreldes teistega ei ole mul üldsegi raseda sümptomeid. 5.nädalal olid kõhuvalud kuid need kadusid nädala möödudes ära. Mul ei ole esinenud ka iiveldusi. Tunnen tõesti muret selle üle, et mul arstide juurde ajad on nii hilja.
Esmane arstiviisiit 28.märtsil ja Dr.Erlangi juurde alles 6.mail kui mul on juba 14.nädal.
Tegin kodus 13.märtsil ehk ehk 6.nädalal rasedustesti ja see on ainuke tõendus siiani olnud, mis on tõestanud minu rasedust. Kas see kummaline ei ole et minu ämmaemand ei kontrollinud minu rasedust esmasel visiidil ja nüüd kui lähen 14.nädalal Dr.Erlangi juurde, siis saan kinnitust, et jah olen rase? Ma seni ei saa ju kellelegi midagi rääkidagi kui mul ei ole arsti poolt kindlat ülevaatust tehtud. Kuna hirmud on nii suures siis selline teadmatuses olemine ka head ei tee… Kas see on teie arvates pigem normaalne või paanitsen ise hetkel üle?
Kuna ma ei ole saanud kellelegi veel oma rasedusest rääkida, siis ei ole ka kedagi kellega nendel teemadel rääkida, seega lootused on hetkel ainult selle foorumi peal. Aitäh kõigile kes toetavad ja annavad head nõu.
Kätlin

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

inge21- arvele võeti mind nüüd 28.märtsil ämmaemand Anneli Kärema poolt, kuid tema mind läbi ei kontrollinud ja määraski aja günekoloogi juurde 6.maiks. Ennem seda peaksin ma tegema oma esimese uriinianalüüsi ja (10.nädala paiku) ja ultrahelisse sain aja 29.aprilliks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kätlin1 – siis ju hästi, oled juba arvele võetud, kuigi minul tegi ämmaemand esimesel visiidil kõik proovid(vere,võttis emakakaelalt proovid ja saatis ka UH ja andis ka järgmiseks korraks uriinianalüüside saatelehed). Järelikult ikka toimetatakse kui sul varsti uriinianalüüsid. Kas Sul nädalate arv on õige ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin esimest korda arstil 6 nädalal ja siis arst tegi küll uh, et vaadata kas emakasisene rasedus. Kätlin1 kummaline, et arst pole sul rasedust tuvastanudki. Ma muidugi käin arsti juures Fertilitases, võib-olla riiklikutes tehakse asju teistmoodi. Aga ole positiivne, küll kõik korras on. Kui süda rahu ei anna, saad ju lasta end erakliinikus mõne arsti poolt üle vaadata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere Teile kõigile,minu oktoobrikast sai nüüd novembrikas ning ühinen Teiega 🙂 Oletatav TA on 8.11 ja meil esimene laps tulemas.Minul ikka koguaeg iiveldab ja väga raske on olla, kuid loodan et varsti läheb paremaks.Kätlin see küll nats kahtlane, et alles 14 ndl arsti juurde saad, kuna 11-12 ndl KV juba.Soovitaksin sul arsti vahetada kui võimalust on.

Päikest Teile 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teretulemast meie seltsi päiksepall ja muretut ootust !

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hey. Mina ka ikka teie ridades alles veel. Lähen uuesti arstile 4-ndal ja siis võetakse arvele. Tähtaega siis veel ei tea peaks novembri esimestel päevadel olema, aga kui arstil käidud ja raamat käes, siis annan kindlasti teile ka teada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]päiksepall kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tere Teile kõigile,minu oktoobrikast sai nüüd novembrikas ning ühinen Teiega 🙂 Oletatav TA on 8.11 ja meil esimene laps tulemas.Minul ikka koguaeg iiveldab ja väga raske on olla, kuid loodan et varsti läheb paremaks.Kätlin see küll nats kahtlane, et alles 14 ndl arsti juurde saad, kuna 11-12 ndl KV juba.Soovitaksin sul arsti vahetada kui võimalust on.

Päikest Teile :)[/tsitaat]

dr.Erlang on parim valik diabeetikule, antud juhul on kahtlane see, et esimene arstivisiit nii kaugele lükkus, kuid äkki polnud varem lihtsalt ühtegi vaba aega? arstiaja pani ämmakas, pigem tekitab küsimusi tema tegevus(-etus?), et ei kontrollinud rasedust jne.
et siis arsti ei peaks kindlasti vahetama, kui siis ämmakat, aga tema juures sa niikuinii eriti ei käi, seega pole väga vahet 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 27.03 20:03; 28.03 22:16; 31.03 22:14; 01.04 19:35; 02.04 09:21; 02.04 20:37; 03.04 15:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere tulemast päiksepall 🙂
Mina ootan oma neljandat last, kodus kasvamas 3 poega 🙂

Iiveldust mul endiselt pole aga meeletu migreen (4päeva järjest) ÕUDNE…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 27.03 17:21; 30.03 07:12; 01.04 08:51; 01.04 19:30; 03.04 15:33; 03.04 19:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tulemas esimene.

Kas olete juba kellelegi öelnud ka v.a mees :), et ootate last?
Ise tahaks juba perele öelda, aga kuna katkemisoht, siis ilmselt vara. Samas tean, et mai alguses kevadtööd tulemas, puude ladumine ja kartulipanek, kus me alati abis käime, siis ilmselt peab enne seda ikka teatama, et endale mitte liiga teha ja kurje pilke vältida 🙂

Mul ikka hormoonid vist väga möllavad. Üldiselt olen rahulik, aga vahepeal plahvatan. Suutsin mehega sünnituse pärast juba raksu minna. Tema arvates, kirjeldasin seda liiga võikalt (olen näinud videosid). Pisut liialdades ja mul on väga piinlik. Tema arvamus oli, et nendest asjadest ei räägita. Aga miks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.03 22:25; 01.04 10:35; 03.04 13:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, mina ootan teist last TA 11.11, esimene on varsti 3a tütar. Võrreldes eelmise rasedusega olen ikka tõsiselt rase. Iiveldab kergelt ja jube tihti on kõht tühi, et sööma olen hakanud palju rohkem :S Kõht on punnis ees, mis mind kohutavalt häirib, nagu oleks pool rasedust juba, kuigi tahaks väga veel oma kõhtu teiste eest varjata. Uni on ka meeletu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pole veel kellelegi rääkinud. Eelmise rasedusega rääkisin varakult õdedele ja veel paarile heale tuttavale aga rasedus peetus. Pärast oli nii raske selgitada kõigile, et nüüd sedasi. Seega seekord ei räägi ennem, kui arstil käidud ja arvele võetud. 🙂

Vaikselt hakkab iiveldus pead tõstma, aga muidu väga midagi kurta polegi.

Sain esimese ämmaka aja ka 12ndaks. Siis peaks olema juba 7+4.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.03 23:13; 01.04 11:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere taas

Minu rasedust teavad olude sunnil juba päris paljud inimesed lisaks perele. Seda siis seepärast, et tervisest tulenevalt jään üsna kohe koduseks ja juba otsitakse mulle tööjuurde asendajat. Seega teab kogu kollektiiv … ja eks sellest pole kaugel ka kolleegide tuttavad, kes mind tunnevad jne 🙂

Samas on see, et kes ja kus teab, minu jaoks tõesti kõige väiksem mure kui üldse mure 🙂 Ma ei vaeva ennast selliste mõtetega, et mis võib juhtuda ja mis ja kuidas siis teistele ütlen jne 🙂 vb tuleneb minu muretu suhtumine selles osas ka asjaolust, et mul ja minu lähedastel puudub kokkupuude raseduse katkemisest tulenevate emotsioonidega. Mäletan, et kui esimest ootasin, siis ma isegi ei teadnud, et 12 nädalat on ohtlik aeg jne 🙂 kuulutasime mehega ikka kohe sõpradele ja perele 🙂

Aga tõesti selline suhtumine tuleneb ainult enda positiivsetest kogemustest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 27.03 21:47; 28.03 09:18; 29.03 13:09; 29.03 14:20; 30.03 11:43; 30.03 12:58; 31.03 12:56; 01.04 11:18; 02.04 11:26; 02.04 13:35; 02.04 13:37; 02.04 16:08; 02.04 17:46; 02.04 19:43; 02.04 21:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul siis tulemas teine pisike. Kodus ees ootamas kohe 2a ja 10 kuuseks saav tüdruk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 105 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Novemberikad katse/vol 3

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.