Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Novemberikad katse/vol 3

Näitan 15 postitust - vahemik 91 kuni 105 (kokku 105 )

Teema: Novemberikad katse/vol 3

Postitas:

Mul täpselt sama. Õhtuti on nii külm, aga hommikuti jälle jube palav 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei suuda jällegi oma toiduportse korralikult paika panna. Nuta või naera.. Varasemad portsud (ja need ei olnud just suured) osutuvad kuidagi väga suurteks ja seedimine oleks nagu aeglustunud. Koguaeg on tunne, nagu oleks täis kõht. Piisaks terveks päevaks ainult hommikusest pudrust:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tahtsin ikka lisa kinnitust saada, et kõik korras jne ja tegin täna teise veretesti kah ära, 1238 oli tänaseks tulemuseks :). Arvutuste järgi täitsa hea muutus 8 päevaga (eelmine teisipäev oli 70,1).

Kuigi homme lähen arstile, aga kuidagi mingi lisakindluse andis see.

—–

Söögiga on mul ka kohati nii, et alustan suure portusga kõht nii tühi, aga kuskil poole peal tunne, et rohkem ei mahu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]nii…kas mõni veel minumoodi murega siin?
nimelt on mul jube külm. kogu aeg. ikka haiglaselt külm…ma olen muidu ka külmavares, aga see hakkab juba mõistusele…
meil on kodus soe, nii 26…28 kraadi (magamistoad on külmad, 22 kraadi), ma olen paksude dressidega, aga ikka peab pidevalt fliisist tekk ümber olema ja selle all on ka nahal kananahk…päris hirmus juba mu meelest… mingi hetk peaks ikka normaalseks muutuma ja siis peaks ikka pigem palav hakkama, onju?
täna mul nädalaid vist 7+5 :)[/tsitaat]

Oh, mul oli/ on sama asi täpselt.
Hommikust poole päevani on kuum ja õhku vähe, õhtul kella 19.00 (alati samal ajal) hakkab nii külm, et isegi teki all ei saa sooja. Meil temperatuur stabiilselt 23 kraadi.
Tunne on selline, et külm oleks justkui naha all, olgu või 10 tekki, sooja ei saagi.

Ma küll Oktoobrikas ja käin teid siin lugemas, kuid tundisn kohe sellist vajadust sõna sekka õelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ootan ka järgmise nädala teisipäeva 9. aprilli. Loodan, et saan kinnitust, et asi on paremuse poole pööranud. Kuigi kummaline tunne on küll, juba teist päeva pole väga iiveldanud, v.a igasugused toidulõhnad. Kuna võtan duphastoni, ei tea kas keha nüüd harjunud lisahormooniga. Paljudel samal päeval siin vist arsti aeg, siis saab muljetada.

Kastike, eks anna siis teda kuidas arstil läks!

Ise olen ka vaikselt mõelnud juba seda dekreedi ja puhkuse asja, kuigi veel vara:) Aga kuna sai juba puhkus aegsasti ära planeeritud suveks, siis jääks enne dekreeti mul umbes 9 päeva+ mõtlesin et võtaks ka dekreedi eest siis 11 päeva välja, kokku enne dekreeti 20 päeva puhkust+30 päeva ennem TA dekreeti. Juba parem 🙂 Ja isegi kui võtta kogu puhkus enne dekreeti, siis sinnani on nii palju aega, et ma ei suudaks terve suvi töötada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.03 22:25; 01.04 10:35; 03.04 13:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei hei te jõuate lühikese ajaga megalt kirjutada 😀
Mina kukkusin eile haigla kuna peavalud ei andnud kuidagi järgi 🙁
Sain ravimit ja täna tehti uh, kus pisike oli ilusti olemas aga nädal väiksem, kui päevade järgi. Mul aga tsükkel pikk (35päeva) siis öeldi, et täitsa õige kõik 🙂 Glükoosi taluvustest tehti ka täna ära kuna eelmine vereanalüüs oli tsipa kõrgem, kui vaja. Täna hommikune niisamuti, öeldi, et nelja nädala pärast tuleb seda korrata. Raseduse ajal on mul väga vähe iiveldanud aga täna hommikul seda rõvedust jõin siis ajas suisa oksele ja pool päeva iiveldas 😀 liigun oma tähtajaga siis 15ndast novembrist 22 novembrisse, täpne TA selguv KV ultrahelis 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 27.03 17:21; 30.03 07:12; 01.04 08:51; 01.04 19:30; 03.04 15:33; 03.04 19:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minulgi esimene arstivisiit 9.aprillil. ausaltöeldes ei jõua enam ära oodata… no ikka täiega põnevus on sees 🙂
kuigi ootan kolmandat last ja esimesed kaks veel päris väikesed, siis nagu naljakas…peaks ju kõik veel värskelt meeles olema, aga ikka…närv on sees ja kõik oleks nagu uus 🙂

jätkuvalt iiveldajate ridades… külmetaja

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 27.03 20:03; 28.03 22:16; 31.03 22:14; 01.04 19:35; 02.04 09:21; 02.04 20:37; 03.04 15:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

oravatirts, tere tulemast minuga ühte tähtaega 😀

Minul ka selle rasedusega pea valutab vastikult. Ma ei teagi, mis teha. Paratsetamool ei paista ka aitavat ja no kui palju ma seda ikka õgin siis…..

Palun rääkige rohkem oma isudest. Ma tõesti tahan/pean ju süüa/sööma, aga ma ei tea mida ! Äkki, kui te loetlete oma lemmikpalasid praegu, siis mul tekib \”just-seda-ma-tahan\” efekt 😀

Kastike, sul siis homme UH ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Spindel me sis tõesti ühes paadis ja ikka võiduka lõpuni 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 27.03 17:21; 30.03 07:12; 01.04 08:51; 01.04 19:30; 03.04 15:33; 03.04 19:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka sama lugu külmetamisega, et õhtuti kipub külm hakkama, aga mul tavaliselt hiljem, kuskil 9 ajal, siis kui laps magama pandud ja telkut vaatame mehega, siis mina istun paksu suleteki sees ja lõdisen, reaalselt on kananahk peal, mees naerab kõrval, et mis sa ajad, et külm, toas on 25 kraadi 😀

Söömisega mul aga nii, et koguaeg on kõht tühi ja sööks ma siis korraga vähem, ei seda ei ole. Pean ennast ikka tõsiselt piirama, et mitte iga paari tunni tagant korraliku praadi ära süüa, püüan siis vahepeal väiksemaid portse võtta ja lahjemaid asju süüa sest väsimus on koguaeg peal, niiet ma ainult söön ja magan, nagu karupoeg Puhh 😀 Varsti näen välja ka samasugune pallike.

Minu kohtupäev on nädala pärast neljapäev, ei jõua ära oodata, saaks ka lõpuks kinnitust, et kõik korras ja mingi esmase tähtaja teada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul esimene visiit arstile, ei tea mida seal homme tehakse. Ma ise loodan, et antaks UH jaoks saatekiri vms, ma arva et seda teha veel veidi vara 5+5 peaks alles olema. Kuskil kolme nädala pärast oleks vist asjalikum, saaks südametööd ka vaadata, eriti kuna ma tegelikult ju kahel korral veretesti teinud, siis ma ei tea, mida arstil seal nii vara uurida, aga eks paistab. Võtan oma veretesti paberid homme kaasa igatahes.

Veidike jahe on mul ka, kuigi toas pole nagu väga külmaks ükski päev läinud. Siis kütan aga ahju… pärast toas 25 kanti sooja ja siis palav. Mulle muidu meeldiks 20 kraadi toas (vähemasti meeldis), aga kui ahju ees istuda miski 5-10 minti siis läheb küll olemine soojaks :). Meil kaminauksed klaasist ahjul ees, et kumab sooja välja kütmise ajal palju.

Seoses veretestiga täna andsin mehele loa ka tema vanematele rääkida, ei teagi millal ta seda teeb ja kas tahab telefonis öelda või isiklikult, igatahes täna veel ei teatanud. Kuna mees ei kannata KV või südamelöökide kontrolli ära, siis mis seal siis ikka. Mõnes mõttes hea, nii näha, et ta ka ikka elevil 🙂

—-

Homme kuskil üheksa paiku teen uue teema kah hommikul, vaatan et postitusi tuleb juba 100 kanti. Mul tabel tööarvutis ja laiskus-laiskus, aga ei viitsi seda kotist välja võtta ja sisse lülitada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tööarvuti peab jääma tööle:)

Kui enne rasedust mul mees arvas, et rasedusega lähevad isud veel hullemaks, kui nad siiani on, siis nüüd on täielik isude kadu. Tahaks midagi, kuid mida? Ma tean, et ma ei taha ei riisi, ega kartulit ega kana ega liha. Hommikul söön om apudru ära ja tunne oleks kui söönud suure suure prae ja tavapärase lõuna ajal kella 12 on ikka kõht täis. Kuid lähen ja söön lõuna ikkagi ära. Toiduportsjonid on palju väiksemad. Ja siis sellest söögist võikski terveks päevaks aidata. Kuid siis mingi hetk on see piir, kus süda läheb hästi pahaks. Kõht oleks nagu täis, aga samas nagu ka tühi ja kohe on vaja midgai võtta, sest süda on ikka täiesti paha. Ei saa üldse sotti oma organismist. Enne ikka teadsin, mis ja kuidas, kuid nüüd on täiesti hämming:) Rase mis rase:)
Tööl on mul meeletult külm. Kuigi temperatuur on mul toas kõige soojema peal. Kodus see asi stabiliseerub õhtuks.
Selg väsib ka istumisest päeva lõpuks ikka täiesti ära. Tõenäoliselt peaks ennast rohkem sirutama.
Oi, ma ei jõua ära oodata oma KV UH-d:) Peab ootama veel ca kuu, nimelt 2 mail on aeg. Proovid pean andma 20-22 aprill ja ämmaemanda juurde uuesti 6 mail. Äkki sis tundub juba kõik reaalsem:) Siiamaani raske uskuda, et ammu ammu unistatud soov tõesti hakkab vaikselt täide minema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja uus teema:

http://www.perekool.ee/index.php?id=55691&class=forum&action=post&post=9680478

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Tähtaeg 24.11.2013 ))))) Olen uus ja oleks tore kui saaksin teie nimekirjaga liituda! Head tibukeste kasvatamist kõigile!!! Päikest ja ehk tuleb kevad ka juba!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

inge21 kalendri järgi on mul juba 7 nädalat, esimese UH järgi 7n 3p, ja viimase Uh järgi mis tehti 2.04 on rasedus 6n 5p, nii lahe ei teagi kohe mis tõsi on!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 91 kuni 105 (kokku 105 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Novemberikad katse/vol 3

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.