Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Oktoobri kuu triibupüüdjad 2017 ????

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 278 )

Teema: Oktoobri kuu triibupüüdjad 2017 ????

Postitas:

Minu koht on ka vist siin. Tere kõigile! Minu lugu iseenesest on väga pikk. Lühidalt saab öelda, et triipe oleme püüdnud kaua, väga mitmeid aastaid, viljatuskliinikus selgus, et mehega on kõik korras, aga probleemid on ilmselt minus. Vahele on tulnud nüüdseks 4 hüsteroskoopiat, seljatatud vähk ja vähiravi ning väga mitmed biopsiad. Vahepeal on minul kätte jõudnud juba 34-s eluaasta ja nüüd olen jõudnud staadiumisse, kus ma olen saanud hormoone stimuleerivaid rohtusid võtta. Esimese satsi võtsin septembri algul ja ultrahelis näitas arst mulle foliikulit ka. Triipe pole veel saanud, kuigi arst soovitas 2. oktoobrini oodata ja siis rasedustesti teha, kui päevi pole vahepeal hakanud. Päevi pole hakanud, aga teist triipu ka polnud, viljatuskliinikust öeldi, et ma ootaks neljapäevani ja kui siis ka triipu ega päevi pole, tuleb neile uuesti helistada. Eks ma siis nüüd ootan ja loodan. Teile kõigile hoian aga pöialt ja loodan, et siit grupist tuleb mitmeid juuni-juulilapsi 2018. aastal.

Kelle juures kliinikus toimetate? Ma ise käin Tiina Loog vastuvõtul 🙂

(AA) 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 02.10 08:15; 02.10 09:44; 02.10 15:02; 04.10 06:38; 05.10 12:53; 09.10 10:53; 10.10 07:46; 11.10 08:53; 11.10 16:11; 12.10 09:54; 12.10 11:10; 14.10 08:34; 17.10 15:19; 19.10 11:27; 25.10 11:29; 25.10 17:23; 27.10 12:36; 31.10 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liblikake, küll sa oled vapper!

Nii vahemärkuse korras panen kirja, et minu kauaoodatud päevad hakkasid nüüd täna lõpuks ometi. Hingan kergendatulult! Kuigi ei tea, mida järgmisest tsüklist oodata. Ov-testid ostan niikuinii, aga ei kujuta ette, mis päevast neid tegema peaksin hakkama. Ideaalis ei tahaks nagu väga üle 10 testi kuus kulutada (need Clearblue digitaalsed on päris kallid).

P.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 03.10 08:46; 04.10 07:58; 23.10 10:22; 25.10 15:29; 26.10 18:35; 30.10 07:55; 31.10 08:12; 31.10 12:07; 01.11 07:40; 01.11 08:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei-hei! Taustaks nii palju, et lõpuks olen elus jõudnud sinna punkti, et laps võiks tulla (tahtmine on juba ammu), 24 a vana. Olen seljatanud kilpnäärme vähi ja võtan igapäevaselt asendushormoone. Septi algusest jätsin ära pillid. Nüüd ootan päevi, ehk ei hakkagi 😀 Käin siin ka hoolsalt lugemas, nii palju põnevat infot 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma käin Pelgulinna viljatuskeskuses dr. Laja juures. Tundub äärmiselt sümpaatne ja tark arst.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suht kummaline olukord – täna on CD20 ning eile ja täna on tulnud pruuni plöga. Pükste peale ei tule, pigem jääb ainult paberile kui wc käia….pole sellist asja varem olnud…..OV aega ei tea, kuna OV see kuu ei mõõtnud…kuid pakun et võis olla tsükli 11-13 päeval

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tervitus! Olen ka siin rohkem lugeja-kaasaelaja kui aktiivne kirjutajana.
Olen 27 aastat noor ja soovime perre teist last. Alustasime triibupüüdmisega augustis, seega mitte ammu aega tagasi.
Viimaste tsüklite järgi arvestades oleksid mul pidanud päevad hakkama 2. või 3. oktoober, kuid kuna mul vahel ka 31p tsükkel, siis olen ka täna ootel olnud terve päeva. Kõht valutab juba eilsest ning valu on selline traditsiooniline päevade-eelne alakõhu tuikamine. Aga pp-d siiani ei kuskil. Ma ei mäleta, et enne oleks nii olnud, et valu mitu päeva varem kohal.

Eile õhtul sai rohkem nalja viluks üks onestep ka tehtud, negatiivne oli see. Nüüd ei teagi, mida arvata. Kas oleks pidanud juba näitama? Mul kodus sahtlis on Viola oma ka, kui õhtuks pp pole platsis, siis teen selle ka ära.

Kui nüüd meenutada esimese raseduse algust, siis sellegagi andis tunda justkui hakkaksid kohe pp, kuid nii see siiski ei läinud tookord. Mine siis nüüdki hullu tea 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.10 15:07; 24.10 13:54; 27.10 18:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna oli siis see arstivisiit ära ja teada saime palju asju. Esiteks, minu testid olid kõik korras. AMH ja progesteroon lausa ideaalsed. FSH ja LH olid piiripealselt nõrgemapoolsed aga arst arvas, et kui ma stressi vähendan, siis peaks korras olema. Mingis mõttes nüüd stress vähenebki, sest saime teada, et loomulikul teel meil ilmselt polegi üldse võimalik rasestuda.

Põhjuseks on mu mehe spermaproovi tulemused ja täpsemalt spermatosoidide arv. Spermatosoide tal küll on aga neid on kordades liiga vähe, et rasestumine tõenäoline oleks. Liikuvus ja viskoossus ja muu kvaliteet oli korras aga hulk liiga väike. Lisaks sellele selgus, et tal on insuliiniprobleem, mille jaoks tal tuleb ravimeid hakata võtma. Nüüd on järgmine samm teha DNA-fragmentatsioonitest, et veel kontrollida olemasoleva sperma kvaliteeti. Kui see on hea, siis meil “veab” ja saame IVF-ga alustada (kui minu poolt mingeid probleeme veel ei ilmne). Põhjus madalaks spermatosoidide arvuks on ilmselt veenilaiendid munandites. Selle parandamiseks saab teha mingit operatsiooni radioloogi juures aga sinna pidid pikad järjekorrad olema ning sperma võib paranema hakata alles 9 kuud peale protseduuri aga see pole garanteeritud.

Kui on halvasti, siis meil peale doonorsperma kasutamise ja adopteermise eriti mingeid variante ei pruugigi olla. Ühesõnaga see kõik on üpris palju informatsiooni, mis tuleb läbi töödelda ning ega muud ei jäägi üle, kui hakata selle teadmisega harjuma. Imelik on mõelda, et kõik need 1,5 aastat testimist ja ootamist ja lootmist ja kortslehe teed ja macat ja ananassi ja igasuguseid muid imetrikke on tegelikult olnud tühja, sest mingit võimalust nagunii polnudki. Ja KUI palju ma igal kuul närveerisin ja siis jälle pettusin.

Eks me proovime ikka edasi aga ma kavatsen nüüd ovulatsioonitestide tegemisest loobuda ja muidu ka mitte igasuguseid päevi väga lugeda. Kuskil kahe nädala pärast me peaks teada saama, kas mehe poolt oleks IVF üldse võimalik ja mis järgmised sammud oleks.

Hoian siinsetele ikka pöialt ja annan teada, mis meiega edasi saab aga ega ma siin vist enam nii tihti käima ei hakka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli täna samuti arstivisiit ära.
Minu näidud olid enamasti korras, kuid prolaktiin oli veidi kõrge, mille analüüsi lähen uuesti andma. Rohkem mind naistearst näha ei tahtnud kuniks meespool enda kolmanda spermaproovi annab ja temaga tegeletakse. Ehkki räägiti sama juttu, et on võimalus operatsioonile minna, kuid enne seda võetakse munandist tükk, et näha, kas seal on üldse midagi.. Kuigi mehe arst ütles, et hetkel operatsiooni ei tehta. Eks näis, mis tuleb. Tuleb, mis tuleb..
Põhimõtteliselt on meil samamoodi, kui Teil Mesinäpp..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kkirke, meil on jah sarnane seis. Meil on ka see operatsiooni asi ebaselge, sest ennem tuleb selgeks teha, et veel mingit muud jama ei ole. Sest kui on, siis poleks sellest operatsioonist ilmselt kasu. Aga kui on mõtet teha, siis lubas arst meid järjekorda panna kuna see oleks mõttekas ära teha, sest sel juhul oleks meil võib-olla lootus kunagi teine laps loomulikul teel saada (kui kõik ikka täiesti hästi läheb). Muidu mu mehele on tehtud kunagi uroloogi juures ultraheli (see oli enne kui triipe püüdma hakkasime) ja seal leitigi veenilaiendid ning ka tsüst.

Kas teile mingeid muid variante ka pakuti? Mulle tuli üllatuseks, et juba täna IVF jutuks tuli ja pigem selle nurga alt, et kas see üldse võimalik oleks. Mulle endale on IVF alati pigem nagu viimane variant tundunud. Ja siis veel see, et sperma kvaliteet võib ajaga veelgi rohkem halvemaks minna ja et seetõttu peaks pigem kiirustama. Uhh…nagu ma juba ennem mainisin, päris palju uusi asju, millega harjuda.

Ja seda ka veel, et kuidas su mees sellele kõigele reageerinud on? Minu oma oli täna üsna šokeeritud…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna oli siis see arstivisiit ära ja teada saime palju asju. Esiteks, minu testid olid kõik korras. AMH ja progesteroon lausa ideaalsed. FSH ja LH olid piiripealselt nõrgemapoolsed aga arst arvas, et kui ma stressi vähendan, siis peaks korras olema. Mingis mõttes nüüd stress vähenebki, sest saime teada, et loomulikul teel meil ilmselt polegi üldse võimalik rasestuda.

Põhjuseks on mu mehe spermaproovi tulemused ja täpsemalt spermatosoidide arv. Spermatosoide tal küll on aga neid on kordades liiga vähe, et rasestumine tõenäoline oleks. Liikuvus ja viskoossus ja muu kvaliteet oli korras aga hulk liiga väike. Lisaks sellele selgus, et tal on insuliiniprobleem, mille jaoks tal tuleb ravimeid hakata võtma. Nüüd on järgmine samm teha DNA-fragmentatsioonitest, et veel kontrollida olemasoleva sperma kvaliteeti. Kui see on hea, siis meil “veab” ja saame IVF-ga alustada (kui minu poolt mingeid probleeme veel ei ilmne). Põhjus madalaks spermatosoidide arvuks on ilmselt veenilaiendid munandites. Selle parandamiseks saab teha mingit operatsiooni radioloogi juures aga sinna pidid pikad järjekorrad olema ning sperma võib paranema hakata alles 9 kuud peale protseduuri aga see pole garanteeritud.

Kui on halvasti, siis meil peale doonorsperma kasutamise ja adopteermise eriti mingeid variante ei pruugigi olla. Ühesõnaga see kõik on üpris palju informatsiooni, mis tuleb läbi töödelda ning ega muud ei jäägi üle, kui hakata selle teadmisega harjuma. Imelik on mõelda, et kõik need 1,5 aastat testimist ja ootamist ja lootmist ja kortslehe teed ja macat ja ananassi ja igasuguseid muid imetrikke on tegelikult olnud tühja, sest mingit võimalust nagunii polnudki. Ja KUI palju ma igal kuul närveerisin ja siis jälle pettusin.

Eks me proovime ikka edasi aga ma kavatsen nüüd ovulatsioonitestide tegemisest loobuda ja muidu ka mitte igasuguseid päevi väga lugeda. Kuskil kahe nädala pärast me peaks teada saama, kas mehe poolt oleks IVF üldse võimalik ja mis järgmised sammud oleks.

Hoian siinsetele ikka pöialt ja annan teada, mis meiega edasi saab aga ega ma siin vist enam nii tihti käima ei hakka.

Käin siin ikka piilumas ja vaatamas, et kuidas sul läheb. Päris raske uudis, eriti mehe jaoks vist. Nyyd peab lootma, et kvaliteet on hea ja saate IVF-iga alustada. Hoian pöialt, et edaspidi sujuks k6ik kiirelt ja valutult ning saate ruttu oma triibud kätte 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oeh, nii rasked uudised täna.. Samas on vist siiski hea, kui saab selgust. Vähemalt on teada konkreetsed järgmised sammud, mida vaja teha, et lõppeesmärki saavutada. Mina kardan kõige rohkem seda “teadmata põhjusel viljatust”, kus keegi ei tea miks ei õnnestu, mida teha et õnnestuks ja miks mõnel juhul isegi IVF ei toimi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mesinäpp, ma arvan, et nüüdne teadmine on parem kui teadmatus.
Ütleme nii, et mulle räägiti mitmes variandis.
1. Kui mehel on spermatosoide siis võetakse tema rakk ja minu rakk ning istutatakse minule ehk siis IVF jah?
2. Kui mehel ei leidu midagi siis on võimalus doonorspermat kasutada.

See opi värk – ta ütles et see võib olla riskidega kuid midagi täpsemalt ei rääkinud.
Ütleme nii, et ootame nüüd aega kui meespool endaga laseb tegeleda. Tema tööpinged on samuti praegu märkimisväärsed rääkimata meie ühisest probleemist.
Tema ise oli algselt nn “jalad alt tõmmatud” olekus, ta kohe ei rääkinud mulle analüüsi tulemustest, kuid peagi ei pidanud pingele vastu ja rääkis.
Ma ise lohutasin teda, et meil on mitmeid võimalusi ja kui ta tahab hetkeks sellest kõigest puhata ja lasta teised mured lahendada, siis ma olen nõus. Kuid ütlesin, et ta ei ole selles üksinda, mis on kõige tähtsam..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Räägin ka siis vast oma loo nagu eelnevalt kõigi poolt tehtud. Olen 24a. püüame esimesi triipe kihlatuga. Veebruaris jätsin ära pillid ja plaanisime anda kehale puhkust ja taastumisaega. Päevad käisid kohe ilusti nagu varasemalt ja tsükkel 27 päeva. Proovima hakkasime vist augustist, aga neljas katse käimas. Mees lasi minu üllatamiseks teha spermaproovi ja ka mina käisin kohusetundlikult arsti juures enne triipude püüdmist ja tunnistati terveks. Sel kuul plaanisin ov teste mitte enam osta ning eelmistest kuudest alles olevad 3 pulka mõtlesin ära kasutada millalgi. Küll aga puhtalt igavusest pissisin 1. oktoober püsiva naerunäo ehku peale 😀 ja sel kuul siis üllatavalt vara ov CD11/CD12. Kuna eelnevatel kuudel olen võibolla liigselt vaevanud pead testide ja ajastamisega, siis sel kuul on eesmärk üle päeva kindlasti nautida üksteist. Seni pea selge ja liigseid asju külge ei ole mõelnud – vara ju ka muidugi. Ootame vaid, et juunibeebi meie perre tuleks. Tore oleks ju jõulude ajal teha omamoodi kink peredele. Ning olen vast ehtne näide, et isegi noorematel, kellel on tsükkel paigas ja kõik hea, ei ole siin midagi esimese korraga rasedaks jäämist :/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei,

minul 24.09 hcg oli 94, 29.09-311 ja eile 1152. Kas selline tõus on ok? Arst 29 emakas ega munajuhas midagi ei näinud. Täna siis uuesti arstile. Eelnevalt olnud üks peetumine ja 1 munajuharasedus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Mina olen 29 aastane, eelnevalt lapsi pole. Pillid sai ära jäetud mais, kuid konkreetse beebiplaani panime paika augustis 🙂 Septembris veel triipe ei tulnud, ega ei saanud asjatatud ka nii tihti, kui oleks võinud. Kuigi tsükkel käib kui kellavärk 28päeva, tellisin endale ebayst clearblue ov.testid. CD11 sai hakatud testima ning nii nagu flo app ütles, saingi CD14 naerunäo enda testile 🙂 Nüüd saab siis põnevusega oodata, kas läks õnneks või mitte. Katsun vabalt võtta ja mitte liigselt mõelda selle peale. Elan juba pikalt salaja kaasa teile, olles siin lihtsalt lugemas käinud 🙂 Loodan südamest, et tuleb palju triibulisi see kuu 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis põhjustas mehepoolset viljatust? Ei oska öelda. Ei oska ka öelda, kui kerge seda tegelikku põhjust on võimalik välja selgitada. Mees on minust noorem (26.aastane). Noor terve inimene, mitte küll eriti sportlik ja istuva tööviisiga.

Lasime viljatuskliinikus teha sperma täisanalüüsi (sperma liikuvus 0 ja kontsentratsioon väike). Arsti sõnul on nende näitajatega meil spontaanne rasedus välistatud! Niisiis pakutigi meile välja kas kasutada doonorspermat või ICSI protseduur. Valisime viimase.

Mehele määrati raviks päris krõbeda hinnaga Sermadrop Alfa vitamiinid ja 3x nädalas vahekord.
Mees on krõbistanud oma vitamiine nüüd augusti algusest.

Eile käisime kliinikus, võeti minult rakud ja mehelt sperma. Ootan huviga siirdamise päeva, ehk õnnestub teada saada, kas selle lühikese ajaga on need vitamiinid kvaliteedis ka midagi muutnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka punased platsis 6 päevase hilin3misega. Muidu päevad alati nagu kellavärk käivad ja see kuu siis hilinesid. Tegin ka 2 testi mis loomulikult olid negatiivsed. Suht masendav juba sest väike beebi nagu ei tahakski meie juurde tulla.Kodus ootamas ka beebit 2 suuremat aga nii kaua oodatud ka see kolmas juba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka pp platsis ja seekord kuigagi eriti vererohked.
Viimased kolm kuud, mis me plaanipäraselt tegutsenud oleme, on kuidagi kõik hoopis teisti või ma lihtsalt pööran rohkem tähelepanu ja googeldan igat torget ja sümptomit.
Õnneks on 16.10 arst, kuigi Pelgus keegi võõras arst.
Aga ikkagi imelikuks on see lugu läinud, ennem päevi mõni päev määrib, siit valutab ja selt valutab jne,
Ja kui testi teed siis negatiivne. Ma ei ole neid One Step teste veel ühtegi korda positiivseks saanud, no tegelikult see kuu ei saanud Clearbluedki positiivseks…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kkirke, meil ka samad variandid ja järgmine samm on sperma uurimine, et kas saab IVF-i teha. Minu mehele oli see ka suur šokk, rääkisime asjadest eile õhtul pikemalt. Eks tal võtab aega selle teadmisega harjuda. Me ikka proovime edasi, kuigi tõenäosus loomulikult rasestuda on väga väga madal. Õnneks olime arsti juures koos, seega saime mõlemad otse arstilt teada. Selle veenilaiendioperatsiooniga olid jah mingid riskid, soovitati spermat külmutada (kui see nüüd ikka IVF-iks sobib) igaks juhuks.
Mustikas, kuidas sul läinud on? Loodan, et kõik läheb hästi teil ja triibud kasvavad 🙂
MS_Tugrik, hoian pöialt, et ICSI õnnestub ja te saate oma triibud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaunist triiburohket oktoobrit ka teile!

Minu lugu nii ikka nagu eelmises grupis pole, alakõht pakitseb 20 päeva juba hilinevad, rinnad mega valusad. Homme arsti aeg. Oli ka eelmine kuu valepositiivne test, järgnevad negatiivsed.

Tervitan Kõiki! =)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mustikas, kuidas sul läinud on? Loodan, et kõik läheb hästi teil ja triibud kasvavad ????

Hästi läheb praegu, tänan kysimast. Käisime teisipäeval ultrahelis esimest korda ja nägime väikese tegelase ära. Päevade järgi oli siis 9+1, aga m66tude järgi 9+0. Olingi kindel, et on 9+0, sest tundsin tol ööl ovulatsiooni väga hästi ja samal päeval siis toimuski viljastumine (cd 16) 🙂 Clearblue naeratas cd 15, järelikult v6ib öelda, et need testid on suht usaldusväärsed! Edu k6igile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://ibb.co/noPfgG kas te näete siin väga heledat triipu , või olen pime?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.10 12:48; 05.10 12:58; 05.10 13:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka triipe püüdmas (seda tegelikult juba viimased 9 kuud). Eile käisingi arsti juures, et uurida, miks ei ole rasestunud. Arst tegi ultraheli, mille peale hakkas mul määrima ja teeb seda siiani (selline roosakas). Samuti on alakõhus väikesed valud (kuigi need on olnud mul juba paar päeva).
Arst pani järgmisesse kuus sonohüsterograafia aja ja ütles, et kui see ei aita, siis tuleb minna laporoskoopilisele opile, sest ta kardab, et pimesoole opist on äkki liited tekkinud, mis ei lase rasestuda :(. Kas kellelgi on nende kahe protseduuriga kogemusi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://ibb.co/noPfgG kas te näete siin väga heledat triipu , või olen pime?

Biocard?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 02.10 08:15; 02.10 09:44; 02.10 15:02; 04.10 06:38; 05.10 12:53; 09.10 10:53; 10.10 07:46; 11.10 08:53; 11.10 16:11; 12.10 09:54; 12.10 11:10; 14.10 08:34; 17.10 15:19; 19.10 11:27; 25.10 11:29; 25.10 17:23; 27.10 12:36; 31.10 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Apotheka enda test.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.10 12:48; 05.10 12:58; 05.10 13:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oleks väike soovitus teile, kelle meestel spermaprobleemid. Enne kui loobute nö oma lapse saamisest ja haarate doonori järgi võtke oma analüüsipaberid ja käige ära dr Sõritsa konsultatsioonil. Seal kliinikus on ikka tipptehnika ja tehakse imesid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://ibb.co/noPfgG kas te näete siin väga heledat triipu , või olen pime?

Biocard?

Apotheka test. Enda toodang vist

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.10 12:48; 05.10 12:58; 05.10 13:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://ibb.co/noPfgG kas te näete siin väga heledat triipu , või olen pime?

Biocard?

Mina küll ei näe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://ibb.co/noPfgG kas te näete siin väga heledat triipu , või olen pime?

Biocard?

Mina küll ei näe.

Ma ka vaatasin ekraani ühe ja teise nurga alt – ei paista sealt küll teist triipu kuidagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka üle pikaaja siin lugemas! Püüan saada esimest last, püüdmas hetkel neljas kuu. Teist kuud teen järjest OV teste. Muretsemiseks hetkel põhjust ei näe, päevad on korrapärast ja OV testide põhjal peaks ka ok olema. Mingeid lisaasju ei võta peale foolhappe. Püüan kindlasti õigel päeval tegutseda, eelmine kord ei olnud võimalik, sel korral püüan tabada õiget aega ja meest.
Mees väga ootab last ja mina ka. Mehel probleeme olla ei tohiks kuna kauges minevikus kunagi ühe naise rasedaks teinud ups olukorras. Seega eeldame et kõik ok, mina olen ka rutiinses kontrollis käinud ja pole midagi olnud. Mingit põhjalikku kontrolli pole teind muidugi veel.
Aga ma annan asjale aega, võtan seda teemat maru rahulikult hetkel veel.
Tore et teised kes pikaajalised on mingit infot saanud ja saavad edasi otsustada mis teha.
Hetkel CD 12 ja OV testil vilkuv nägu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 278 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Oktoobri kuu triibupüüdjad 2017 ????

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.