Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Oktoobri kuu triibupüüdjad 2017 ????

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 278 )

Teema: Oktoobri kuu triibupüüdjad 2017 ????

Postitas:

Tundub, et minult see kuu triibu-uudiseid ei tule. Täna on CD25/9DPO, eile määris natuke. Huvi pärast kraadisin täna hommikul basaali, mis viimati pärast ov toimumist oli 36.98. Täna oli 36.6, napilt üle coverline. Igaks juhuks kraadin homme ka, aga pakun, et temp on umbes sama või isegi madalam. Arvatavasti on nv või uue nädala alguses punaseid oodata.

See siis 9 tsükkel proovimist pärast peetumist ja novembris saab 1a täis viimastest triipudest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tervist. Olen olnud pikalt niisama lugeja/kaasaelaja. Kuid otsustasin liituda lõpuks.
Triipe püüan alates juuni kuust. Eelnevad kuud lootnud õnnele…see kuu otsustasin hakata kasutama ov. teste. Viimased päevad hakkasid 22 september ning 1 oktoober oli ov testil 2 triipu. Eile tegin uue testi huvi pärast ning testil oli tugev kontrolljoon ja hele teine joon. Rasedustest negatiivne. Huvitav

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Clarissa- rasedustest ei saagi veel positiivne olla, kui 1.okt oli OV test positiivne. Sel ajal on hoopis vaja tegudele keskenduda ja peale OV ca 10 päeva, siis võiks proovida rasedustesti teha 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii minu päevad algasid , hilinemine oli 3 nädalat. Täna pidi ka arst olema loobusin ajast , kõht megavalus, ilmselt tulevad vererohked. Lootus oli suur , aga ei lange see midagi , nüüd uue hooga 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen käinud mitmel korral varasemalt Tallinna Seksuaaltervise Kliinikus probleemiga, et viimased 4-5 kuud on päevad muutunud ehk 3-4 päeva on normaalne vereeritus mis ka varasemalt nii olnud, kuid nüüd on lisandunud ca 4 päeva otsa veel täitesti pruuni voolust peale päevi (jaanuaris katkemine, uuesti hakkasime proovima alates juulist – pole siiani õnnestunud).

Varasemalt pole päevad valu teinud ja hetkel käesolevad päevad tulid sellise valuga, et hoia ja keela. Tallinna Seksuaaltervise Kliinikus ei võetud asja üldse tõsiselt, vaatasid 2 minutiga (kui sedagi) läbi ja saatsid koju tagasi ja ütlesid, et kui aasta rasedaks ei ole jäänud, tule tagasi!!

SELLINE VARIANT MIND MUIDUGI EI RAHULDANUD. Õnneks sain peale 1,5 kuud ootamist aja üliiiii hea arsti EBE KAIK juurde, kes võttis asja kohe tõsiselt ja hakkab kohe uurima, mitte ei lase oodata. Täna hommikul sai verd antud ja uuele ülevaatusele 27.10 ehk siis saab edasi vaadata, kas muretsemiseks on põhjust või mitte.

Olen väga palju lugenud ENDOMETRIOOSIST ja tõesti muretsen väga :/

Kas kellelgi on sellist pruunivooluse asja veel tulnud? Ma ei mõtle 1-2 päeva ja õrnalt vaid tugevalt ka 4-5 päeva?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul pole mingeid uudiseid vahepeal. Olen ikka oma päevade ootel.
Täna tsükli 48 päev.
Elame näeme 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere Kõik see pere!

Olen juba väga pikalt siin ringi luusinud ja lugenud teie lugusid. Otsustasin siis nüüd ka Teie sekka tulla. Koos on ikkagi ju natukenegi kergem! 🙂
Lühidalt kirjutan siis ka enda loo Teile.

Triipe oleme me kokku nüüdseks püüdnud juba kuskil 5 aasata. Aastal 2014 oli see aasta, kus sain kodusele rasedustestile kaks triipu, mu rõõm oli väga suur kui seda nägin. Panin koheselt naistearstile aja kinni, mille sain suhteliselt ruttu. Kui õigesti mäletan siis kuskil kolm päeva peale helistamist. Kuid kui saabus kätte päev, millal pididn minema arstil algas mul öösel meeletu kõhuvalu ja hommikuks oli veritsus suur. Veretest kinnitas katkenud rasedust (kui seda saab nii nimetada).
Kuskil 1,5 aastata tagasi hakkasime uuesti aktiivsemalt triipe püüdma ning suundusime juba ka viljatusravikliinikusse Tartus. Mehele teostati spermaanalüüs ja avastati kerge põletik, mille antibiootikumide kuuriga sai korda. Minule on tehtud munajuhade läbitavuse kontroll kontrastainega, mis andis tulemuseks selle, et munajuhad ei ole kergesti läbitavad. Seega oli edasine tee LAP opile. Nüüdseks on seegi tehtud ja seal selgus, et munajuhad on siiski väga hästi läbitavad. Leiti emaka pealt 3mm müoom, mis eemaldati ja pärast oppi öeldi, et nemad ei näe põhjust, miks me senimaani ei ole pisikest saanud.
Tsükkel ei ole mul kunagi olnud korrapärane, kuid peale lapi venis see nüüd 33 päevaks, see oli siis esimene menses peale LAPi. Täna on mul 32 päev ja homme siis peaksid punased platsis olema (2 tsükkel peale LAPi). Selle nädala alguses oli korraks tunne, et saabuvad punased kuid see tunne kadus järgmiseks päevaks ära. Septembris olime suhteliselt aktiivsed ja loodetavasi saime ikkagi õigele ov päevale pihta, kuid ebakorrapärase tükkli puhul ei ole see kunagi ju kindel.
Täna hommikul tegin rasedustesti, mis minu meelest on kindel negatiivne, sest teist joont ei ole üldse näha. Joone asukoht on kül kergelt aimatav aga selle aja peale peaks olema mõlemad triibud ikka ilusti näha. Niiet seekord ei läinud meil ikkagi õnneks ja ootan nüüd punaste saabumist.

Teistele soovin tugevadi, rasvaseid triipe!!! 🙂

TT.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.10 13:09; 07.10 10:26; 09.10 16:49; 09.10 17:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi Mesinäpp, ma ei jõudnudki eile siia, et su uudiseid lugeda! Huh, suhteliselt palju tõesti, mida läbi seedida … aga no vähemalt on ikkagi nüüd teada, milles asi ja saab edasi tegutseda. Hoian teile väga väga pöialt!!

Endal midagi rääkida ei ole eriti. Täna CD26/DPO10 või 11. Mingeid sümptomeid pole, aga ega ma ei looda ka väga, et see kuu õnnestus, sest Bromocriptini hakkasin alles 1.oktoobrist võtma ja no vaevalt see 5 päeva midagi mõjutada juba jõuab. Aga no loodame, et ehk äkki järgmine kuu siis!

Pöidad pihus kõigi pihta! Olge tublid!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul täna ov, kuid sain eile AB peale kuna borrelioos vist ikkagi 🙁 ( veres veel pole, aga laik viitab sellele). Teen oma kuuri läbi ( kuigi sain Amoxicillini nii igaks juhuks ) siis ikkagi kindluse mõttes kannatan järgmise kuuni ära. Teistele ilusaid triipe 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain täna hommikul püsiva naerunäo, mida ma ka eeldasin aga lootsin seda hiljem näha sisimas, kuna mees tuleb täna alles südaöösel koju. Sellest tulenevalt otsustasin talle see kord näidata testi ja öelda, et täna peaks lihtsalt kindlalt tegema. Kuigi meil kokkulepe et me ei asjata mingite nägude peale. Viimased 2 kuud olen OV teste teinud, seega kui ma juba selle püsiva näo saan siis nagu ei tahaks magada maha. Eelmine kord oli sama teema, et meest polnud kodus ja tuli nii hilja, et enam ei jaksand ja ta ei teadnud ka, et aeg oli. Seega sel korral otsustasin talle siiski öelda ja minu üllatuseks ta kohe ûtles, et kindlalt teeme kui koju jõuab, nii tobe kui see ka poleks. Vähemalt annab lootuse midagi oodata kuu lõpuks.
Tahaks loota, et see südaöö liiga hilja pole juba!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Anny86, Minul on mõlema protseduuriga kogemused. Mis sind täpsemalt huvitab?

TT

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.10 13:09; 07.10 10:26; 09.10 16:49; 09.10 17:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neiud, naised.. kus maal te oma tsükliga olete ja mis tunded valdavad? Mul täna dpo7 ja olen selles hetkes, kus tahaks testimisele mõelda, aga testin alles siis, kui punased ei hakka 🙂 Nädalake ootamist veel ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu lubatud said siis reedel südaöö kanti sai tegutsetud, päeval mil sain püsiva naerunäo. Rohkem ei tegutsenud sest haigus murdis maha. Ma ei kujuta ette, kas sellest püsivast naerunäo päeval tegutsemisest ehk DPO -1 mingit kasu oli.. oleks pidand dpo 0 ja dpo 1 ka tegutsema aga mis teha, kui polnud võimalik.
Täna DPO 2 ja rinnad juba valusad eilsest…
Õnneks mul nii kiire elutempo hetkel, et mul pole aega mõelda ja juba varati uus tsükkel tulemas, kiiremini kui oodata oskaksin. Kui praegu õnneks läks siis oleks varajane juuli beebi ???? Nii tore oleks!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rumal küsimus küll, aga kas olid need protseduurid väga ebameeldivad (mõtlen seda, et kas oleks vaja töölt täitsa vaba päeva või hõlmab protseduur suisa haiguslehe võtmist)? Saan aru, et laporoskoopiline opp on ikka haiglas tehtav ja ilmselt nõuabki haiguslehte, aga kaua sellest taastumine aega võtab?
Ma olen lihtsalt väga pabistaja 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.10 08:57; 11.10 09:15; 17.10 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pole kuskile omadega jõudnud. Täna tsükli 51 päev. Tegin igaksjuhuks rasedustesti hommikul, mis oli muidugi nii negatiivne kui vähegi olla sai. Ootan endiselt oma päevi, et edasi katsetada.
Kurvaks teeb juba, et neid päevi ei ole/tule 🙁 eks ootan ja elan rahulikult edasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eile (3 päeva ennem mitte oodatavate päevade algust) tegin pealelõunat rasedustesti ja see oli positiivne (teine triip oli küll heledam, kui kontrolltriip). Ma nii loodan, et õnnestu 🙂 Tahaks nii rõõmust hõisata ja karjuda, aga veel ei julge, sest vb test valetas…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Anny86 õnnitlused II saamise puhul, muretut rasedust 🙂

Endal 26s tsüklipäev alles ja oodata kuskil punaseid 8-10päeva, ehki ovulatsooni testile sain tugevad triibud jäi basaaltemperatuur madalale ja sellega kustus mu viimane lootust saada triibud ravimiteta. Täna on siuke vastik päevade moodi valu olnud juba hommikust saati, et nii häiriv mis see olla võiks, päevadeni aega küll ja tavaliselt enne punaseid määrib 4-5p :/

(AA) 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 02.10 08:15; 02.10 09:44; 02.10 15:02; 04.10 06:38; 05.10 12:53; 09.10 10:53; 10.10 07:46; 11.10 08:53; 11.10 16:11; 12.10 09:54; 12.10 11:10; 14.10 08:34; 17.10 15:19; 19.10 11:27; 25.10 11:29; 25.10 17:23; 27.10 12:36; 31.10 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neiud, naised.. kus maal te oma tsükliga olete ja mis tunded valdavad? Mul täna dpo7 ja olen selles hetkes, kus tahaks testimisele mõelda, aga testin alles siis, kui punased ei hakka ???? Nädalake ootamist veel ????

Me Sinuga täpselt samas seisus, mul ka dpo7 ja jube kiusatus osta juba test 😀 aga samamoodi teen seda siis, kui päevad hilinevad 🙂

Palju õnne Annu86!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

olen antud teemat jälginud alates eelmisest reedest, kui sain rasedustestil kaks triipu.

Rasestuda polnud plaanis, vältisime elukaaslasega “ohtlikke päevi” (mul väga regulaarne tsükkel), aga otsustasime, et pole hullu, kui peaks juhtuma. Viimased päevad olid 1.–4.august, septembrikuus tehtud rasedustestid old negatiivsed. Eelmine nädal sain heleda teise triibu ja nii ehmusin, ei osanud kuidagi reageerida. Sain õnneks tunni aja pärast günekoloogile aja, kuid ta ütles, et ei näe midagi, aga samal ajas tassis õde mulle raseduse raamatuid sülle ja õnnitles, kallistas. Olin pisut šokis ja ei saanud aru…olen rase, ei ole, mis toimub? Saadeti veretestile. Arst küsis, kas on olnud kõhuvalu, määrimist, verd. Neid mul olnud ei ole.

See reede pean uuesti minema. Olen juba harjunud raseduse mõttega ja läksin pisut liiga hoogu. Nüüd on suurem hirm, et miks midagi näha polnud ja kas midagi on valesti. Iga väiksemgi kõhuvalu hirmutab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neiud, naised.. kus maal te oma tsükliga olete ja mis tunded valdavad? Mul täna dpo7 ja olen selles hetkes, kus tahaks testimisele mõelda, aga testin alles siis, kui punased ei hakka ???? Nädalake ootamist veel ????

Me Sinuga täpselt samas seisus, mul ka dpo7 ja jube kiusatus osta juba test ???? aga samamoodi teen seda siis, kui päevad hilinevad ????

Palju õnne Annu86!!

Oii Heete, see nii tore, kui keegi samal maal ja saab nagu muljetada. Ma see kuu otsustasin, et kui ei tule triipe (kuigi pole põhjust mittetulemiseks otseselt) siis teen tasulises kuskil hormoonitestid ja ehk on kinnitumisega probleeme vms. Seni on 0 tundemärki ja võiks nädal juba läbi saada, siis on rahulikum olla ja saan edasi tegutseda. Beebi on väga oodatud. Aa muuseas ainuke tunnus on see et peale igat ov tõuseb temperatuur ja praegugi 37,2-3 peal aga triipe ikka pole tulnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.10 14:39; 15.10 14:25; 23.10 13:54; 23.10 14:40; 23.10 14:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu kirjutas:
Rumal küsimus küll, aga kas olid need protseduurid väga ebameeldivad (mõtlen seda, et kas oleks vaja töölt täitsa vaba päeva või hõlmab protseduur suisa haiguslehe võtmist)? Saan aru, et laporoskoopiline opp on ikka haiglas tehtav ja ilmselt nõuabki haiguslehte, aga kaua sellest taastumine aega võtab?
Ma olen lihtsalt väga pabistaja ????

Sonohüsterograafia oli minu jaoks ebamugav ja ikkagi valulik protseduur. Kui kontrastainet manustati, siis mina tundsin seda väga hästi ja kõht tõmbus kergelt krampi. Ma ise ka pelgasin seda väga, aga õnneks on see nüüd tehtud. Peale sonohüsterograafiat ei ole küll haigusleht vajalik.
LAP opp pelgasin samuti väga, õnneks oli see minu jaoks kergem kui sonohüsterograafia. Kuna mina kardan nõelasid, siis minu jaoks oli LAPi puhul kõige hullem see kui panid kanüül 🙂 Minul võttis taastumine kuskil nädal aega, siis oli juba väga hea olla. Paar esimest päeva peale oppi on kõht ikkagi valulik ja kõndimine/püsti tõusmine ei olnud mul just kõige meeldivam. Paar päeva peale oppi oli minul ikkagi sant tunne. Haiglas kohe küsitakse, et kas on haiguslehe vajadus. Minul oli õnneks just puhuks sellel ajal ja ei hakanud haiguslehte võtma, aga kui poleks puhkust olnud, siis kindlasti oleksin haiguslehe võtnud.

TT

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.10 13:09; 07.10 10:26; 09.10 16:49; 09.10 17:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on tänasest punased platsis 🙁 Nüüd peab hakkama jälle jälgima, millal on kõige soodsam aeg tegutsemiseks.
Praegu olen kasutanud neid ribaovulatsiooniteste, aga nende kasutamisel ei ole ma meister neid tõlgendamaks. Seega oleks soov see kuu siis midagi muud proovida.

Milliseid OV teste Teie kasutate? Digitaalseid on vist kõige mugavam kasutada? Ise olen praegu vaadanud, et ovulatsioonitestid.ee on Clearblue Advanced digitaalsed ovulatsioonitestid soodushinnaga. Ja seal on need erinevad vist, üks on Clearblue Advance ja teine lihtsalt Clearblue. Hinnavahe ei ole küll suur, aga mis vahe neil siis on? On Teil kogemusi nende kahe kasutamisel või soovitate midagi muud?

Anny86, Palju Palju Õnne Triibukeste puhul! 🙂

TT

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.10 13:09; 07.10 10:26; 09.10 16:49; 09.10 17:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oii Heete, see nii tore, kui keegi samal maal ja saab nagu muljetada. Ma see kuu otsustasin, et kui ei tule triipe (kuigi pole põhjust mittetulemiseks otseselt) siis teen tasulises kuskil hormoonitestid ja ehk on kinnitumisega probleeme vms. Seni on 0 tundemärki ja võiks nädal juba läbi saada, siis on rahulikum olla ja saan edasi tegutseda. Beebi on väga oodatud. Aa muuseas ainuke tunnus on see et peale igat ov tõuseb temperatuur ja praegugi 37,2-3 peal aga triipe ikka pole tulnud.

Kui ov toimub, tõuseb temp alati, kui keha toodab normaalselt progesterooni. Kõrgendatud ootused võiksid olla siis kui pärast eeldatavat pesastumist 6-8ndal päeval teeb basaal veel hüppe ülespoole ja ei hakka 10-12ndal päeval suunda allapoole võtma

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on tänasest punased platsis ???? Nüüd peab hakkama jälle jälgima, millal on kõige soodsam aeg tegutsemiseks.
Praegu olen kasutanud neid ribaovulatsiooniteste, aga nende kasutamisel ei ole ma meister neid tõlgendamaks. Seega oleks soov see kuu siis midagi muud proovida.

Milliseid OV teste Teie kasutate? Digitaalseid on vist kõige mugavam kasutada? Ise olen praegu vaadanud, et ovulatsioonitestid.ee on Clearblue Advanced digitaalsed ovulatsioonitestid soodushinnaga. Ja seal on need erinevad vist, üks on Clearblue Advance ja teine lihtsalt Clearblue. Hinnavahe ei ole küll suur, aga mis vahe neil siis on? On Teil kogemusi nende kahe kasutamisel või soovitate midagi muud?

Anny86, Palju Palju Õnne Triibukeste puhul! ????

TT

Me sinuga samas rütmis. Mul ka täna punased platsis. Tavaline Clearblue mõõdab minu teada ainult LH-d, Advanced mõõdab LH-d ja östrogeeni. Östro hakkab veidi varem tõusma ja nii saab varem ennustada viljaka perioodi algust st rohkem võimalusi tegutsemiseks. Mina loobusin ov testidest, kuna tsükkel enamvähem ühesugune ja kui 9ndal-10ndal päeval hakata asjatamismaratoniga pihta, läheb max 6 päeva ovulatsioonini. Selle teada saamiseks mõõdan tsükli esimeses pooles basaali.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on vähegi aega oodata, st homme pole vaja kätte saada, siis ebayst tellida clearblue advance. Ise alles tellisin hind oli koos postikuluga äkki 20 tk 25 eur.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuumaasikas, tänan sind selgitustöö eest 🙂 Tellimiseks läheb, siis tean mida eelistada! MInul on tsükkel kahjuks väga ebakorrapärane. Olen seda mõelnud, et peaks hakkama basaali mõõtma. Aga praegu on see lihtsalt mõtteks jäänud, ega ega midagi tuleb ikkagi tegutsema hakata..

MagusVaarikas, tänan sind info eest. Ma isiklikult polegi sellele variandile tulnud, et Ebays neid vaadata.

Korra ka täiesti teemaväline küsimus. Kuidas Te vastate kellelegi nii, et Teie vastuse ülesse jääb sellinne värviline kastike???

TT

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuumaasikas, tänan sind selgitustöö eest ???? Tellimiseks läheb, siis tean mida eelistada! MInul on tsükkel kahjuks väga ebakorrapärane. Olen seda mõelnud, et peaks hakkama basaali mõõtma. Aga praegu on see lihtsalt mõtteks jäänud, ega ega midagi tuleb ikkagi tegutsema hakata..

MagusVaarikas, tänan sind info eest. Ma isiklikult polegi sellele variandile tulnud, et Ebays neid vaadata.

Korra ka täiesti teemaväline küsimus. Kuidas Te vastate kellelegi nii, et Teie vastuse ülesse jääb sellinne värviline kastike???

TT

Paned selle inimese jutu alt tsiteeri ???? ja siis ta viskab sulle sinna kasti kus jutu kirjutad selle teksti.
Ma muidugi polegi proovinud, mida vasta nupp teeb, eeldan et midagi taolist

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.10 11:54; 09.10 18:59; 10.10 21:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on vähegi aega oodata, st homme pole vaja kätte saada, siis ebayst tellida clearblue advance. Ise alles tellisin hind oli koos postikuluga äkki 20 tk 25 eur.

Kas sa palun saaksid anda ebay lingi? Otsisin küll, aga 20tk 25€ ei leidnud kahjuks. Aitäh!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Püüame triipe härraga juba 1 aasta ja 9 kuud. Sel kuul on tunne kuidagi õige. Ehk läheb õnneks ja sel kuul enam päkapikke külla ei tule ????????
Ovulatsioon toimub kolme päeva pärast, aga imelik surin on juba hetkel kõhus. ????????
Asjade kiirendamiseks võtame ette ka soojamaa reisi sel kuul. Kliima pidi rasestumisele kaasa aitama ju ????

Teistele edukat triibupüüdmist ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.10 20:42; 11.10 11:17; 12.10 21:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen nii segaduses ???? eile ja täna on basaaltemperatuur kõrge 36,4-lt tõusnud 36.9 peale
Ehk siis basaaltemperatuur tõusis 26ndal tsüklipäeval ????

(AA) ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 02.10 08:15; 02.10 09:44; 02.10 15:02; 04.10 06:38; 05.10 12:53; 09.10 10:53; 10.10 07:46; 11.10 08:53; 11.10 16:11; 12.10 09:54; 12.10 11:10; 14.10 08:34; 17.10 15:19; 19.10 11:27; 25.10 11:29; 25.10 17:23; 27.10 12:36; 31.10 12:20;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 278 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Oktoobri kuu triibupüüdjad 2017 ????

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.