Esileht Pereelu ja suhted Ootamatu seks.

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 44 )

Teema: Ootamatu seks.

Postitas:

Kujutage ette olukorda. Uus suhe on kestnud mõned kuud ja siis otsustab meespool naist üllatada, helistades et on mõne minutiga tema juures. Naisel ei tule pähegi taganeda ja öelda et teda pole kodus vms. Kuigi tegelikult ta kahetseb seda kohutavalt, sest on harjunud üksi elades mitte igapäevaselt koristama või korralikku pesu kandma. Ja just murphy seaduse kohaselt on see kohtumine nende vahel eriline… jõutakse suhte uuele tasandile.
Naine ihaldab seda meest niiväga, et tõrkumine ei tuleks jutukski. Kuid tal on seljas nt beež rinnahoidja ja jalas roosalillelised puuvillased püksid, mis pole enam päris uueväärsed. Kuidas teie käituksite? Jätta asi pooleli ja joosta kiiresti pesu vahetama või ei ikka laseks asjadel toimuda omasoodu. Kas meeste jaoks üldse ongi tähtis, et naine kannaks ühest komplektist pesu? Ja seda ka üksi olles.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 23:23; 15.02 00:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“uueväärne” on eriti jõle sõna.
Ma leian, et see naine saaks asja päris kenasti lahendada, kui ta eelmängi käigus libistaks alukad koos pealmiste riietega ise seljast maha, hööritaks natuke paljast tagumikku, lükkaks rõivastuse alumise poole jalaga diivani taha ja eemaldaks vaiksel käise kaudu rinnahoidja. Edasiseks on kogu see komplekti kompleksindus juba lahendatud ja pluusiga võib mees ise tegeleda.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.02 23:48; 15.02 15:43; 15.02 15:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusagilt meelde jäänud lause, et ühest komplektist pesu kannab naine siis, kui ta ootab/eeldab seksi 😀
No ma ei tea, pole ükski meelas hullamine seetõttu ära jäänud, et ma omavahel sobivaid pesutükke ei kanna. Kvaliteetset-kallist pesu kannan eelkõige iseenda, mitte mehe enesetunde parandamiseks, tal üsna ükskõik, kas ta haagib lahti CK või Lise Charmeli haake. See, kes mind lahti riietab, on küll 17 aastat juba üks ja sama, nii et ma ei tea, kuidas tänapäeva noormeestel selle pesutundlikkusega olla võib…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 00:11; 15.02 19:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugesin ja kuni jõudsin tekstis uueväärsete trussikuteni, siis loobusin. Kui uueväärsed, siis pane kuskile müüki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugesin ja kuni jõudsin tekstis uueväärsete trussikuteni, siis loobusin. Kui uueväärsed, siis pane kuskile müüki.

Said tegelikult sina ja eelmine tähenärija aru küll, mis mõtlesin selle väljendiga-pole päris uueväärsed. Et tegu on nt turult ostetud euroste puuvillaste alukatega, millel peale kolmandat pesu juba värv tuhmub ja mis muutuvad topiliseks. Usun et suur osa naisi kannavad igapäevaselt just midagi sellist, sest laatadel ja turgudel on selle pesuleti ees alati tunglemist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 23:23; 15.02 00:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igal suvalisel hetkel pole mu keha, eriti just alakeha nii puhaski, et seksida tahaks. Kui käisin hommikul duši all, olin päev otsa tööl ja mees õhtul näiteks kaheksa paiku külla tuleb, enne kui olen jõudnud õhtuse pesu teha, ütleksin talle, et ta ootaks hetke, käiksin kiirelt pesus ja ilmuksin vannitoast hoopis hommikumantlis välja.

Pesu osas on minu puhul lihtne, ma küll komplekte ei kanna, aga eelistan must pesu, seega on enamasti nii ülemine kui alumine osa vähemalt musta värvi (kuigi ma ei näe mingit probleemi selles kui nad erinevad oleks, ammugi ei märkaks seda mees). Ainus, mida isegi kõrvuni armunult märkaks, oleks mitte enam esimeses värskusastmes genitaalid, näiteks üksteise suuga hellitamisest ei tuleks sel juhul küll miskit välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainus, mida isegi kõrvuni armunult märkaks, oleks mitte enam esimeses värskusastmes genitaalid, näiteks üksteise suuga hellitamisest ei tuleks sel juhul küll miskit välja.

Meenus ühe mehe ütlus: dušigeeli maitse on kibe. Talle meeldis n-ö teise päeva keha, mitte äsja pesust tulnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.02 05:33; 15.02 18:22; 15.02 23:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kujutage ette olukorda.

Teil on vist väga igav ja üksluine elu…? Kümneid teemasid siia Perekooli vorpinud!
Mingid pastakast välja imetud lood, igav!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mats mees selline. Mis mõttes on kohe ukse taga? Peenetundeline mees nii ei käituks.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 06:40; 17.02 09:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ujutage ette olukorda. Uus suhe on kestnud mõned kuud ja siis otsustab meespool naist üllatada, helistades et on mõne minutiga tema juures. Naisel ei tule pähegi taganeda ja öelda et teda pole kodus vms. Kuigi tegelikult ta kahetseb seda kohutavalt, sest on harjunud üksi elades mitte igapäevaselt koristama või korralikku pesu kandma. Ja just murphy seaduse kohaselt on see kohtumine nende vahel eriline… jõutakse suhte uuele tasandile.

Mõne minutiga jõuab pesu vabalt ju ära vahetada, aga kui see aeg möödub seapesast tsiviliseeritud inimese elupaiga välja võlumisele, siis saab ju kohvi keetmise ajal vms riided ära vahetada, aga kui mees juba saabus, vemb vinnas, ja kohe ukse juures kabistama asus ja naine ka hakkamas oli, siis vaevalt pesuuuringutele mingit erilist aega kulutati. Beež rinnahoidja ei ole küll mingi ihaärataja, samas, kui ikka veri vemmeldab, siis ei tohiks ka marati pikk pesu takistuseks olla. Pakend pole nii määrav üldjuhul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üksi elades on ju just aega, et elamine kannataks peale vaadata. Ja ausalt sellist pesu pole. Vana hommikumsntel võib mul küll seljas olla, aga kui mõni minut on aega, siis jõuab kiirelt kehaosad veega värskendada ja viisakam riideese selga tõmmata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No üldiselt…kui mees tahab naisega seksida, siis ta tõesti tahab seksida naisega, mitte tema pesuga. Eriti veel värske suhte alguses ei pane ta ilmselt tähelegi, mis värvi ja kuivõrd uuevääriline asi naise seljas on…peaasi, et kiirelt seljast ära tuleb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Unista edasi! 🙂

Korraks vannitoas ikka käia jõuad, ennast veidi pesta ja alukad ära võtta ja ongi probleem lahendatud. Ei ole tundnud ühtegi meest, kes seksi alguses mõtleb “krt, tal polegi komplektist aluspesu seljas, mis ma nüüd teen?!”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kujutage ette olukorda. Uus suhe on kestnud mõned kuud ja siis otsustab meespool naist üllatada, helistades et on mõne minutiga tema juures. Naisel ei tule pähegi taganeda ja öelda et teda pole kodus vms.

Täiesti kujutan ette olukorda. Naine on pisut ülekaaluline, mitte eriti ilus, no selline tavaline perekooli pisut kibestunud naine.
Ja on tohutult vaimustuses sellest, et keegi üldse tema vastu huvi tunneb.

Normaalne naine ei valeta, et “teda pole kodus”, ta lihtsalt annab rahulikult teada, et praegu ei sobi ja jutt lõppenud. Kui ta ei taha.
Või, kui ka tahab, siis läheb mees kohustuslikus korras enne seksimist pessu.
Kui mees pesta ei soovi, siis otsib omale mingi teise kahekuulise partneri, keda “üllatada”

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mulle nii ei meeldiks! mismõttes minutiga ukse taga!
ma tahan et esimene kord oleks eriline ja heas mõttes meeldejääv – kodu on puhas, sobiv vein on laual, ma ise olen vastavas konditsioonis jnejne.
ma pole mingi l***, kes mehe tuju peale kohe hakkamas on.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul polegi ühtegi reaalset pesukomplekti. Rinnakorv on K, rinnahoidjad maksid 89€ ja kui oleks tahtnud alumise osa ka osta oleks 60€ veel juurde läinud ja see hetk ma polnud tõesti arvestanud,et ainukesed selle korviga rinnahoidjad on nii kallid, et alumine osa sama palju veel otsa 😀 Minu suurusele ei leia pesukomplekte ja kui leiab, siis jah alla 150 euro pole mõtet arvestada. Nii ma siis üritangi osta alumise osa enam vähem samasuguse(värvilt pole raske). Õnneks väga hull polegi.
Mees pole midagi siiani öelnud. Ei tea kas ta tähelegi paneb 😀 Talle just meeldib et mul palju erinevaid pükse leidub, mis siis kui ülemise osaga kokku ei sobi 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole kohanud meest, kellele pesu korda läheb. Võibolla peale 10aastast kooselu, aga mitte esimesel korral, eriti kui asi seksiks kisub spontaanselt, mitte planeeritult.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 11:38; 17.02 08:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik siin muretsevad kohutavalt naise pesu pärast. Samas keegi ei tunne huvi, kas ka meespool ikka tervete alukatega ja muidu vinksis-vonksis on. Ja kes need muretsejad siin ongi – ikka naised! Seega, täpselt nii, nagu naist ei huvita meespoole välimus ega puhtusaste (no vähemalt Perekooli põhjal), nii ei pruugi ju meestki, kes õhtul külla tuleb, huvitada et naine kogu aja ühest komplektist pesu kannaks.

Niisama arutledes- huvitaval kombel pööratakse naise välimusele seksiga seoses palju suuremat rõhku. Mees seevastu võib justkui olla auklike vanade trussikutega ja sellest ei räägi keegi, ikka eeldatakse et naine juba mehelõhna peale ülimärjaks läheb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Said tegelikult sina ja eelmine tähenärija aru küll, mis mõtlesin selle väljendiga-pole päris uueväärsed. Et tegu on nt turult ostetud euroste puuvillaste alukatega, millel peale kolmandat pesu juba värv tuhmub ja mis muutuvad topiliseks. Usun et suur osa naisi kannavad igapäevaselt just midagi sellist, sest laatadel ja turgudel on selle pesuleti ees alati tunglemist.

Mis takistab sind ütlemast: pole enam uued, ei näe kõige uuemad välja või lihtsalt – on kulunud?
Nagu ma ütlesin, seesama “uueväärne” on eriti jõle sõna, mis on leiutatud peamiselt teisel ringil müüdavate esemete hinna õigustamiseks, st see on müügiargument. Enda jalas kandes ja mitte kavatsedes oma trussareid müüa, ei peaks sa seda sõna kasutama. Muidu jääb mulje, et hoopis see, mis pükste sees, pole enam… uueväärne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.02 23:48; 15.02 15:43; 15.02 15:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik siin muretsevad kohutavalt naise pesu pärast.

Mina ei muretse kellegi pesu pärast, küll aga ebaintelligentse sõnavaliku pärast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.02 23:48; 15.02 15:43; 15.02 15:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik siin muretsevad kohutavalt naise pesu pärast. Samas keegi ei tunne huvi, kas ka meespool ikka tervete alukatega ja muidu vinksis-vonksis on. Ja kes need muretsejad siin ongi – ikka naised! Seega, täpselt nii, nagu naist ei huvita meespoole välimus ega puhtusaste (no vähemalt Perekooli põhjal), nii ei pruugi ju meestki, kes õhtul külla tuleb, huvitada et naine kogu aja ühest komplektist pesu kannaks.
Niisama arutledes- huvitaval kombel pööratakse naise välimusele seksiga seoses palju suuremat rõhku. Mees seevastu võib justkui olla auklike vanade trussikutega ja sellest ei räägi keegi, ikka eeldatakse et naine juba mehelõhna peale ülimärjaks läheb.

Sest tavaliselt mees koorib naise riidest lahti, aeglaselt, kiht kihi haaval. Vastupidi pole eriti kombeks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.02 15:50; 16.02 10:19; 16.02 20:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ootamatu sex on ikka see, kui keegi põõsast välja kargab, Sulle kaikaga kuklasse virutab & seejärel end Sinu kallal rahuldab. Millisel juhul tal on põhjalikud pohlad, kas Sa yldse kannad aluspesu.

Kenale kutile, kes end ise kylla kutsub, saab alati öelda, et täna ei sobi või ole hea, tule poole tunni pärast. Kui ta juba suhte alguses sellest aru ei saa, siis head teed minna.

Valesti valitud rinnahoidjast palju pidurdavam on minna kuumale kohtingule rõivastuses, mis koosnebki nööpidest, haakidest, pannaldest, tõmblukkudest, pööradest, trippidest & korsetipaeltest. Peeglis oled sexikas jah, aga kui asjani jõudmisex peab kostyymi pool tundi seljast koorima, kipub meespoolel jälle lontis mis lontis olema. Rääkimata sellest, et läbimõtlemata sexikiisul kulub pool tundi ka siis, kui teda tabab pissihäda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tavaliselt mees koorib naise riidest lahti, aeglaselt, kiht kihi haaval.

??? Kui paljudel paaridel seda ette tuleb? Ma tean, et enamasti võtavad mõlemad end ise riidest lahti. Kusjuures, kui on kiire, siis piisab ainult vastavate elundite paljastamisest, isegi jalast ära pole vaja võtta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.02 05:33; 15.02 18:22; 15.02 23:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

to nyah hyah:
põõsast välja karates ei ole tegu sexiga vaid vägistamisega. Võimalik, et põõsas inspireerib Teid sõnaga puhmas, väikese nokuga tegelastel võibki midagi järsku puhmast “välja karata” elik sirguda.
to 15.02.2018 18:22
Te tundute olevat väga teadlik, aga kas lihtsalt sootunnuste päevitamine on piisav? Parima naudingu andmiseks siiski tuleks ehk muud moodi tegutseda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esiteks pole mul puuvillaseid turutrussikuid, mul on kaheeurosed turustringid/hipsterid/veel mõni lõige. Ükski neist ei ole nii vana ja väsinud, et oleks piinlik kanda. Kes ütleb, et turult ilusat ei saa, pole nooremate/moodsamate müüjate lette näinud. Tavalistest riidepoodidest saab hea hinnaga alede ajal. Kui rikkaks saan, võin hakata kvaliteetpesu ostma, seni peavad mehed leppima odavama kraamiga.

Teiseks pole keegi mulle külla tulnud ega mind välja kutsunud nii, et ei jätaks mulle ega end valmis panna. Ehtsa džentelmenliga pole kohtunud, aga niisugust matsi pole ka näinud, kes sajaks mõneminutilise hoiatusega uksest sisse. Alati küsitakse, kui kaua mul läheb või millal mulle sobib. Kui kutsumise hetkel juba teel on, siis teeb aega parajaks, kuni mina omadega valmis saan.

Kolmandaks kui eelnevad kaks punkti peaks kuidagi ära jääma ja mees sajabki sisse, siis nii palju aus ma siiski olen, et ütlen, et pole täna veel pesus jõudnud käia ja et ta lõbustagu end seni ise, kuni mina valmis olen. Kui mees tormab uksest sisse, haarab mu kirglikult enda haardesse ja kujutab ette, et olen sekundiga märg ja valmis, siis pole ta minu tüüpi mees. Suudleks paar-kolm korda ja lükkaks ta viisakalt eemale ning räägiks eelneva jutu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.02 18:46; 16.02 09:48; 17.02 11:42; 17.02 12:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusagilt meelde jäänud lause, et ühest komplektist pesu kannab naine siis, kui ta ootab/eeldab seksi ????
No ma ei tea, pole ükski meelas hullamine seetõttu ära jäänud, et ma omavahel sobivaid pesutükke ei kanna. Kvaliteetset-kallist pesu kannan eelkõige iseenda, mitte mehe enesetunde parandamiseks, tal üsna ükskõik, kas ta haagib lahti CK või Lise Charmeli haake. See, kes mind lahti riietab, on küll 17 aastat juba üks ja sama, nii et ma ei tea, kuidas tänapäeva noormeestel selle pesutundlikkusega olla võib…

Tõsiselt? Kannad kallist pesu iseenda pärast? Kas see aitab sul enesehinnangut kuidagi tõsta, kui tead, et sul on kallis pesu seljas? Miks su enesehinnang siis ilma kalli pesuta madal on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tavaliselt mees koorib naise riidest lahti, aeglaselt, kiht kihi haaval.

??? Kui paljudel paaridel seda ette tuleb? Ma tean, et enamasti võtavad mõlemad end ise riidest lahti. Kusjuures, kui on kiire, siis piisab ainult vastavate elundite paljastamisest, isegi jalast ära pole vaja võtta.

Pea 7 aastat kooselu ja mees riietab mind lahti. Enamasti küll ainult pesust, sest tegeleme asjaga siis, kui oleme voodisse pugenud. Mõnikord on rohkem riideid ja siis ka võtab mees need ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“uueväärne” on eriti jõle sõna.

Hullem on see “suhe jõuab/ on jõudnud/ hakkab jõudma uuele tasandile” 😀 Ja hullemast hullem, kui enda elu kohta kirjutatakse “naine siis teeb nii ja mees siis teeb naa”, mitte mina-vormis.

Miks üksielav inimene ei võiks koristada? Miks üksi elades peab ennast käest laskma? Aa, need on need käod, keda “tegelikult” üldse teiste arvamus ei huvita ja kõik meikivad/ sättivad sookaaslased on madala enesehinnanguga, kuna nad ei julge mukkimata koduseinte vahelt väljagi tulla.

Tore liba muidugi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõsiselt? Kannad kallist pesu iseenda pärast? Kas see aitab sul enesehinnangut kuidagi tõsta, kui tead, et sul on kallis pesu seljas? Miks su enesehinnang siis ilma kalli pesuta madal on?

😀 😀 😀 Eks sõnu väänata annab igat moodi! Loomulikult teeb see enesetunde heaks, kui mul on ihu ligi midagi ilusat ja mugavat, mis paraku maksab veidi enam, kui mõni teine supermarketi pesuriiulis pakutav.
Enesehinnangust mina ei rääkinud, aga tänan muretsemast, see on täiesti adekvaatne ;).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 00:11; 15.02 19:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõsiselt? Kannad kallist pesu iseenda pärast? Kas see aitab sul enesehinnangut kuidagi tõsta, kui tead, et sul on kallis pesu seljas? Miks su enesehinnang siis ilma kalli pesuta madal on?

???? ???? ???? Eks sõnu väänata annab igat moodi! Loomulikult teeb see enesetunde heaks, kui mul on ihu ligi midagi ilusat ja mugavat, mis paraku maksab veidi enam, kui mõni teine supermarketi pesuriiulis pakutav.
Enesehinnangust mina ei rääkinud, aga tänan muretsemast, see on täiesti adekvaatne ;).

Kusjuures kodus ei vaevu ma eriti mingit pesu kandma, aga omal ajal tundsin tööl kyll end hästi, kui keegi ei teadnud, et mu lohvaka kampsuni all on YSL korsett või OdlR rinnahoidja. Pole teiste asi, minu isiklik mugavus on oluline. Ega ma mõni uusrikas ole, kes peab kogu oma raha pöidlajämeduse kuldketina kaela riputama, kui kulutada, siis iseenda, mitte ilmarahva pärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 44 )


Esileht Pereelu ja suhted Ootamatu seks.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.