Esileht Ilu ja tervis Orgu kava või Fitlap

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: Orgu kava või Fitlap

Postitas:

ära söö jama, ja siis pole vaja oma rahaga fitlapi v orgut toetada. ma ei saa aru, kus inimeste mõistus on? igaüks peaks ju aru saama mis on tervislik ja mis pole . ja kui isegi ei tea, siis googelda.
söö normaalset toitu, valmista see ise. portsudega ära mine liiale. kokakoola asemel vesi, shokolaadi ei pure ja käi võimalikult palju. voilaa!

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ära söö jama, ja siis pole vaja oma rahaga fitlapi v orgut toetada. ma ei saa aru, kus inimeste mõistus on? igaüks peaks ju aru saama mis on tervislik ja mis pole . ja kui isegi ei tea, siis googelda.

söö normaalset toitu, valmista see ise. portsudega ära mine liiale. kokakoola asemel vesi, shokolaadi ei pure ja käi võimalikult palju. voilaa!

Kui oleks VOILAA ja imekerge see kõik, ei oleks maailmas pakse. Sa ilmselgelt pole ise iialgi olnud ülekaalus ja ei saagi aru saada. “Söö normaalselt kodutoidu” on üks napakamaid soovitusi siin teemas.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 14:51; 01.02 15:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

söö normaalset toitu, valmista see ise. portsudega ära mine liiale. kokakoola asemel vesi, shokolaadi ei pure ja käi võimalikult palju. voilaa!

Mina sööngi nii ja voilaa, olen paks. Kõigil ei ole sale olemine nii kerge.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.01 22:05; 24.01 16:56; 01.02 15:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugesin teemat ja tegin huvi pärast Fitlapi stardika 5 päeva tasuta. Esimese päeva menüüd lugedes ei olnud südar kaugel. Paarist kuust piisab, et magu ja neerud tuksi keerata. Aga edu Fitlapile! Lollidelt tulebki raha ära võtta!!!

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugesin teemat ja tegin huvi pärast Fitlapi stardika 5 päeva tasuta. Esimese päeva menüüd lugedes ei olnud südar kaugel. Paarist kuust piisab, et magu ja neerud tuksi keerata. Aga edu Fitlapile! Lollidelt tulebki raha ära võtta!!!

Mis seal täpsemalt siis viga oli? Kui ei täpsusta, tundub lihtsalt vingumine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.01 22:05; 24.01 16:56; 01.02 15:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugesin teemat ja tegin huvi pärast Fitlapi stardika 5 päeva tasuta. Esimese päeva menüüd lugedes ei olnud südar kaugel. Paarist kuust piisab, et magu ja neerud tuksi keerata. Aga edu Fitlapile! Lollidelt tulebki raha ära võtta!!!

Mida sa veel ette ei kujuta? Aga muidugi tekib tervisliku toiduga südar, paksud peavad ju vabanduse leidma rasvapirukate ja šokolaadi söömiseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 14:51; 01.02 15:21;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )


Esileht Ilu ja tervis Orgu kava või Fitlap