Esileht Tööelu, raha ja seadused. Osade domineerivate naiste võime teistega manipuleerida ja segadusse ajada

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 108 )

Teema: Osade domineerivate naiste võime teistega manipuleerida ja segadusse ajada

Postitas:
Kägu

Töötasin töökohal kus oli aeg-ajalt vaja uusi asju selgeks õppida ja tavaliselt alguses keegi juhendas ja näitas ette kuidas asjad käivad. Ühel korral oli töö mida tavaliselt tegi ja tol konkreetsel korral juhendas üks abielupaar. Mina ja see abielupaar olime üksteisele 100% võhivõõrad ja mina veel vallaline noorem naistöötaja. Esmalt näitas too meestöötaja kõik ette kuidas õige teha. Sain veidi aega tööd tehtud kui tuli too naistöötaja ja õpetas, et sugugi pole vaja asju nii tüütult teha ning näitas kuidas mugavamalt teha. Mingil põhjusel ma usaldasin teda (ilmselt seetõttu, et ta oli vanem olija kes seal pikemat aega töötanud ja samas oma soovitusega ka pealetükkiv), kuid see tema õpetatud stiil ei olnud juhendikohane ning oli seetõttu veidi mugavam teha. Mugavam töövõte ei tähendanud puuduliku kvaliteediga tööd – kvaliteet jäi samaks kui õieti teha. Mina hakkasin siis selle mugavama töövõtte järgi tegema ja mõne aja pärast tuli too meestöötaja tagasi ning kukkus imestama, et miks ma töövõtet muutnud olin. Vaidlesid omavahel midagi, meestöötaja ütles, et nii ei tohi teha ja naistöötaja jällegi et tohib. Ma jäingi selle mugavama töövõtte järgi tööd tegma. Iga tööeksimuse pärast võis seal ettevõttes halba nimekirja sattuda ja seetõttu selline olukord oli mulle ebameeldiv ja põdesin selle pärast tükk aega. Mulle tundus see lõppkokkuvõttes manipulatsioonina – ilmselt see naistöötaja nägi mind temale endale konkurendina kuigi ma seda absoluutselt ei olnud. Lõppkokkuvõttes – mul oli imelik tolle meestöötaja õpetatud tööstiilist rangelt kinni pidada kuna mul tekkis survestatud tunne/arvamus, et olen siis tolle meestöötaja armuke kui tema õpetusest nii rangelt kinni pean  ja mul oli imelik ka tolle naise õpetatud tööstiilist kinni pidada kuna see polnud juhendikohane ja võis mind halba nimekirja viia. Mulle keegi midagi ette heitma ei tulnud aga oli ikkagi väga ebameeldiv ja segadusseajav situatsioon ning mul polnud tolles töökohas ka kedagi kellega sellest avatult rääkida, et nii oli.

Lihtsalt infoks – ärge hüpake kohe kellelegi järsku turja kui teile TUNDUB midagi vaid veenduge selles, et see midagi ka on ja alles siis hüpake turja kui see miski on midagi mis teid segab.

0
-32
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma vaatan ühte seebikat praegu, iga päev uus osa. Seal on täpselt nii, et tuli naine tööle ja oma naine, ise magab teiste meestega, sealhulgas oma mehe isaga, käib ja teeb kõik, et uus naine välja süüa. Usun, et see on võimalik küll. Seebikas on põhjendus, naine vajab seda konkreetset töökohta, et leida üles oma laps, kes talt rööviti. Loodetavasti oli sul sama väärt põhjus.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.youtube.com/watch?v=4dCL9c-b4I4&ab_channel=LasEstrellas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui lõppu kerid, näed isegi. Ja ei, kindlasti ei mõjuta sinu jutt ” Lihtsalt infoks – ärge hüpake kohe kellelegi järsku turja kui teile TUNDUB midagi vaid veenduge selles, et see midagi ka on ja alles siis hüpake turja kui see miski on midagi mis teid segab.”

Lihtsalt infoks ja miski segab… nad hüppavad turja, sest on vajadus. Normaalsed inimesed ei hüppa turja, isegi siis, kui miski segab.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Joppenpuhh!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lõpeta see lapsik armukese ja muu tobe jutt ära ja tee oma tööd selle järgi, mis on kirjas sinu töölepingus ametijuhendis ja mitte keegi ei saa vinguda, kuidas sa midagi teed. Sind lihtsalt vaadeldakse, kas oled mõjutatav ja kelle poolt ja mis paneb sind meelt muutma ja mida sa lõpuks teed. See kunstlik vaidlus sinu ees ilmselt oli ka osa sellest puntrast, et näha, kuidas sa reageerid. Pole mõtet nii naiivne olla ja arvata, et keegi tõsiselt vaidleks tähtsaid asju töötajate ees.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lõpeta see lapsik armukese ja muu tobe jutt ära ja tee oma tööd selle järgi, mis on kirjas sinu töölepingus ametijuhendis ja mitte keegi ei saa vinguda, kuidas sa midagi teed. Sind lihtsalt vaadeldakse, kas oled mõjutatav ja kelle poolt ja mis paneb sind meelt muutma ja mida sa lõpuks teed. See kunstlik vaidlus sinu ees ilmselt oli ka osa sellest puntrast, et näha, kuidas sa reageerid. Pole mõtet nii naiivne olla ja arvata, et keegi tõsiselt vaidleks tähtsaid asju töötajate ees.

Miks tegeletakse sellisete mängudega töökohtades? Kas täiskasvanud inimesed on tõesti nii ohmakad?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lõpeta see lapsik armukese ja muu tobe jutt ära ja tee oma tööd selle järgi, mis on kirjas sinu töölepingus ametijuhendis ja mitte keegi ei saa vinguda, kuidas sa midagi teed. Sind lihtsalt vaadeldakse, kas oled mõjutatav ja kelle poolt ja mis paneb sind meelt muutma ja mida sa lõpuks teed. See kunstlik vaidlus sinu ees ilmselt oli ka osa sellest puntrast, et näha, kuidas sa reageerid. Pole mõtet nii naiivne olla ja arvata, et keegi tõsiselt vaidleks tähtsaid asju töötajate ees.

Miks tegeletakse sellisete mängudega töökohtades? Kas täiskasvanud inimesed on tõesti nii ohmakad?

Tööd tuleb teha ametijuhendi järgi, see on fakt. Kellegi õpetused lased kõrvust mööda, muidu varem või hiljem öeldakse nagunii, et miks nii tegid, miks mitte naa.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ilmselt see naistöötaja nägi mind temale endale konkurendina

See on see noore inimese maailm ja mõtlemine. On erinevaid võimalusi teha sama tööd, igalühel kujuneb aastatega oma ja see on ok.  On teatud asju, millest kõik peavad kinni pidama ja omalooming on rangelt keelatud. Tööturvalisus. Riskide ennetamine. Noor ei suuda pakkuda kogenud töötajale konkurentsi, muidugi klienditeeninduses noor näolapp ja itsitamine müüb. See teater toob jälle raha sisse. Paljud ei saa loogikale pihta, aga teenimise eesmärgil panengi noore sinna kassa taha naeratama, las ta naeratab seal. Raha tuleb!

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tööd tuleb teha ametijuhendi järgi, see on fakt. Kellegi õpetused lased kõrvust mööda, muidu varem või hiljem öeldakse nagunii, et miks nii tegid, miks mitte naa.

Iga liigutust ei saa panna ametijuhendisse kirja. Kui tööohutuse seisukohalt vahet pole, kumma käega midagi tõstad või kuhu asetad, tee nii nagu mugavam on, kiiremini läheb ja vähem väsitab. Töövõtteid ongi erinevaid. Mis pagana armukese jutt! Tööl oled, unusta ära muu jama.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tasuks vähem üle mõelda, kõik ei keerle sinu ümber.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lõpeta see lapsik armukese ja muu tobe jutt ära ja tee oma tööd selle järgi, mis on kirjas sinu töölepingus ametijuhendis ja mitte keegi ei saa vinguda, kuidas sa midagi teed. Sind lihtsalt vaadeldakse, kas oled mõjutatav ja kelle poolt ja mis paneb sind meelt muutma ja mida sa lõpuks teed. See kunstlik vaidlus sinu ees ilmselt oli ka osa sellest puntrast, et näha, kuidas sa reageerid. Pole mõtet nii naiivne olla ja arvata, et keegi tõsiselt vaidleks tähtsaid asju töötajate ees.

Mis lapsikust vingumisest sa räägid? Ei ole minu viga kui keegi tädi oma hetketujude ajel mind manipuleerib sellega, et kasutab ära asjaolu, et on minust staažikam töötaja ja teab oma põhitöö kohta käivaid asju hästi ja seeläbi peaks olema võimalik ka tema sõnu usaldusväärseks pidada. Ja siis järsku tuleb välja, et polekski pidanud teda usaldama? Või kas on viisakas oma abielupingeid teise töötaja peale välja valada? Mina olin uus töötaja kes tahtis asja kohe õieti selgeks saada mitte mingit manipulatsiooni.

0
-20
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olin uus töötaja kes tahtis asja kohe õieti selgeks saada mitte mingit manipulatsiooni.

Õigeid meetodeid võibki mitmeid olla, hea ju, kui sulle kohe erinevaid võimalusi tutvustatakse. Mis manipuleerimine see sinu arust on? Ise mõtled endale probleemi välja.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ilmselt see naistöötaja nägi mind temale endale konkurendina

See on see noore inimese maailm ja mõtlemine. On erinevaid võimalusi teha sama tööd, igalühel kujuneb aastatega oma ja see on ok. On teatud asju, millest kõik peavad kinni pidama ja omalooming on rangelt keelatud. Tööturvalisus. Riskide ennetamine. Noor ei suuda pakkuda kogenud töötajale konkurentsi, muidugi klienditeeninduses noor näolapp ja itsitamine müüb. See teater toob jälle raha sisse. Paljud ei saa loogikale pihta, aga teenimise eesmärgil panengi noore sinna kassa taha naeratama, las ta naeratab seal. Raha tuleb!

See on see, et sa näed mida sa tahad näha. Kinnituseelarvamus, et kõik naised näevad sinus endale konkurenti. See ei vasta tõele lihtsalt.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tööd tuleb teha ametijuhendi järgi, see on fakt. Kellegi õpetused lased kõrvust mööda, muidu varem või hiljem öeldakse nagunii, et miks nii tegid, miks mitte naa.

Iga liigutust ei saa panna ametijuhendisse kirja. Kui tööohutuse seisukohalt vahet pole, kumma käega midagi tõstad või kuhu asetad, tee nii nagu mugavam on, kiiremini läheb ja vähem väsitab. Töövõtteid ongi erinevaid. Mis pagana armukese jutt! Tööl oled, unusta ära muu jama.

Kas sa teed tööl tööd või otsid seal mugavusi ja armusuhteid taga? Ilmselgelt oodati sult tulemust, mitte mis on sulle mugavaim ja kui sulle töökaaslane meeldima hakkas, siis pole see ülemuse probleem vaid sinu oma.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See peab liba olema. Keegi paha tädi manipuleeris sinuga töö juures jah? Ohsa nunnu küll.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ju see manipuleeriv tädike kardab, et TA ja teised naised tahavad tema meest endale.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ju see manipuleeriv tädike kardab, et TA ja teised naised tahavad tema meest endale.

Manipuleerivad tädikesed just ei kardaks seda. Nende enesekindlus ja manipuleerimisoskused hoiaks mehe nende juures. Kui mees tahaks just tööl armukest pidada, sobiks ju iga naine selleks töö juurest, miks just TA ? Pole võimalik.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pigem ikka tädi nägi läbi ja sai aru, et meeldib tema mees ja õpetas nimelt valesti.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ju see manipuleeriv tädike kardab, et TA ja teised naised tahavad tema meest endale.

Minu meelest peamiselt TA arvab, et kindlasti kõik peavad teda oma meestele suureks ohuks.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pigem ikka tädi nägi läbi ja sai aru, et meeldib tema mees ja õpetas nimelt valesti.

Võime ka nii mõelda, et üks auk oli ennast jälle onule pakkumas ja kaela määrimas. Hiljem jälle nutulaulu, kasutas ära. Aga muidugi, kui enda kehast inimene ise ei hooli, sellega saabki iagsugust paha korraldada. Tegelikult on inimestel erinev töömoraal. Huvitav on see, et alt karvane jõmpsikas ei taipa, et ta ei ole enam lasteaias, tal on endiselt tädid ja onud. Ja tema ainuke mõte on, kuidas onuga magada saaks. On pähh see tänapäeva laste kasvatus. Täiskasvanuna võiks titejuuksed ära olla kukkunud, aga mõni arenebki aeglasemalt. Midagi ei ole parata.

+4
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ju see manipuleeriv tädike kardab, et TA ja teised naised tahavad tema meest endale.

Minu meelest peamiselt TA arvab, et kindlasti kõik peavad teda oma meestele suureks ohuks.

Tundub nii.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis lapsikust vingumisest sa räägid? Ei ole minu viga kui keegi tädi oma hetketujude ajel mind manipuleerib sellega, et kasutab ära asjaolu, et on minust staažikam töötaja ja teab oma põhitöö kohta käivaid asju hästi ja seeläbi peaks olema võimalik ka tema sõnu usaldusväärseks pidada. Ja siis järsku tuleb välja, et polekski pidanud teda usaldama? Või kas on viisakas oma abielupingeid teise töötaja peale välja valada? Mina olin uus töötaja kes tahtis asja kohe õieti selgeks saada mitte mingit manipulatsiooni.

Minu arust ei manipuleerinud sind keegi ja sa oled vaimselt ebastabiilne.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui on juba välja õpetatud kuidas töö käib, tavaliselt tutvustab seda ikkagi ülemus  või ülemuste hulka kuuluv töötaja, kel selleks ülemuse luba seda teha, siis ikkagi jah, ei hakata poole töö pealt järsku kuulama mingit teist reatöötajat või kahte töötajat vaid lähtutakse algsest väljaõppest, mille korraldas see, kes ikkagi tööle võttis. Töötaja ei kuula teist töötajat, vaid oma otsest juhti.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui on juba välja õpetatud kuidas töö käib, tavaliselt tutvustab seda ikkagi ülemus või ülemuste hulka kuuluv töötaja, kel selleks ülemuse luba seda teha, siis ikkagi jah, ei hakata poole töö pealt järsku kuulama mingit teist reatöötajat või kahte töötajat vaid lähtutakse algsest väljaõppest, mille korraldas see, kes ikkagi tööle võttis. Töötaja ei kuula teist töötajat, vaid oma otsest juhti.

No kirjas oli, et juhendas üks abielupaar. Ju nad siis määratud olidki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui on juba välja õpetatud kuidas töö käib, tavaliselt tutvustab seda ikkagi ülemus või ülemuste hulka kuuluv töötaja, kel selleks ülemuse luba seda teha, siis ikkagi jah, ei hakata poole töö pealt järsku kuulama mingit teist reatöötajat või kahte töötajat vaid lähtutakse algsest väljaõppest, mille korraldas see, kes ikkagi tööle võttis. Töötaja ei kuula teist töötajat, vaid oma otsest juhti.

No kirjas oli, et juhendas üks abielupaar. Ju nad siis määratud olidki.

Keegi juba alguses juhendas-see ju tähendab, et oli algne väljaõpe juba ju olemas ja polnud põhjust uuesti juhendamiseks. Kui seda nende kahe poolt välja pakuti, oleks tulnud öelda, et pole vaja. Harilikult ei õpetata kedagi kaks või kolm korda järjest välja ju. Kui ise hakkas tegema nii nagu mingi staažikam töötaja korra soovitas, siis kes vastutab sinu tehtava töö eest kui mitte sa ise. Kes tegi, ise tegi.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle on küll erinevad töötajad oma võtteid näidanud, igaüks arvab, et tema oma on see kõige parem. Ongi tore, siis leiab nende hulgast isiklikult sobivaima. Alati pole juhendis etteantud viis kõige otstarbekam. Kui erinev meetod ei tekita mingeid ohtlikke või lubamatuid olukordi, siis milles probleem? Kui staažikas töötaja teeb asju omal moel ja see töötab efektiivselt, siis miks peaks sama asja tegemise eest keegi sind karistama? Ja nagu näha oli, siis ei juhtunudki midagi. Inimene oli abivalmis ja õpetas mugavama meetodi ning selle eest peetakse teda domineerivaks armukadedaks manipulaatoriks. Mnjah, võtab nõutuks.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

juhendas üks abielupaar

Meile tuli 19 aastane praktikant. Ei üht täditamist, ei üht onutamist. Teietas, lugupidav. Ei nõksutanud puusasid, ei näidanud aluspükste värvlit, ei punnitanud tisse. Otsi selliseid tuletikuga taga. Ei ole saadaval.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mis võtteid ta veel näitas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle tundus see lõppkokkuvõttes manipulatsioonina – ilmselt see naistöötaja nägi mind temale endale konkurendina

Sulle ilmselt ikka tundus valesti. Mis siis ikka, eks edaspidi arened ja asjad hakkavad tunduma teisiti (õigemini),  kui nad sulle praegu tunduvad.

‘Domineerivate naiste võime teistega manipuleerida ja segadusse ajada ‘ –  oh sa lilleke küll. Sul on väga palju arenguruumi ja sinu vanus ei puutu üldse asjasse, pigem ikka vaata peeglisse ja arutle, kas sa ikka oled pädev elus ette tulevaid asju õigesti hindama või veel pigem mitte.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 108 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Osade domineerivate naiste võime teistega manipuleerida ja segadusse ajada