Esileht Pereelu ja suhted Osutusin 44-aastaselt lesbiks?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 255 )

Teema: Osutusin 44-aastaselt lesbiks?

Postitas:
Kägu

Sa mõtle selle peale, et kas sinust 12a noorem heteronaine oleks üldse huvitatud sinust. Ma arvan, et sa tead juba vastust.

Ma usun, et ta ei ole hetero vaid puhtakujuline ehe tugev lesbi. Seda paiskub igast tema keharakust.

See on see, mille sa oled oma peas välja mõelnud oma “kiimas”. Usu, ta pole lesbi, see on su vananeva keha soovunelm ja veelkordne soov saad tahetud ja kirge nautida.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Sa mõtle selle peale, et kas sinust 12a noorem heteronaine oleks üldse huvitatud sinust. Ma arvan, et sa tead juba vastust.

Ma usun, et ta ei ole hetero vaid puhtakujuline ehe tugev lesbi. Seda paiskub igast tema keharakust.

See on see, mille sa oled oma peas välja mõelnud oma “kiimas”. Usu, ta pole lesbi, see on su vananeva keha soovunelm ja veelkordne soov saad tahetud ja kirge nautida.

🙂 Ja millele tuginedes sa väidad, et ta pole lesbi?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 100 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Millegipärast tundub, et sa omistad lesbidele mingisugust hetero-naistest erinevat käitumist.
Mõned väljavõtted sinu tekstidest: “Mul on ehe kiim”, “Olen hakanud nüüd isegi mehi mõistma”, “Lesbilistust paistab igast tema keharakust” jne.

Kui sul on lesbidest kujunenud selline nägemus ja sellised stereotüübid, siis usu mind – sa EI ole lesbi.
Lesbi on lihtsalt naine, kes armastab naist ja ei armasta meest. Tihtipeale armastab ta ainult üht naist kogu elu jooksul, täpselt samuti kui meest armastav naine.
Siin ei ole midagi tegemist kiimaga, keharakkudega, mingi erilise lesbilise käitumisega või mõne sarnase käitumismustriga, mida sinu arvates näiteks kõik mehed evivad.

Ka on üsna tõenäoline, et ühestki sinu keharakust ei paista mitte midagi sellist, mis mõnes lesbis sinu vastu huvi tekitaks. Ja võin isegi öelda, et kui mõni lesbi peaks sinu kirjutisi lugema, siis kaob sellel lesbil sinu vastu ka see vähene huviraas, mis tal pealkirja nähes võis tekkida. Usu mind, ma tean.

Need on lihtsalt hormoonid, mis enne menopausi trikke teevad ja iga vähegi huvitava inimtüübi sinu silmis seksuaalseks olendiks liigitavad.

Inglise keeles on selle kohta isegi sõna olemas – “surge”.
Sellega kirjeldatakse ka näiteks ootamatut energiavoogu ja elujõudu, mis inimeses tekib vahetult enne surma.
Ka inimese seksuaalsuse peatsele langusele eelneb midagi sarnast – ootamatu ja eriline jõuline seksuaalsuse tõus, mis peagi taas langeb. Ja siis algabki menopaus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

minu arvates on lahe, et sa enda kohta midagi uut teada said. head avastamist! 🙂 mina näiteks olen bi. on olnud elus periood, kus tõsiselt arvasin, et “äkki olen lesbi”. see oli muidugi millalgi hilisteismelisena. olen ikka nende teemade üle juurelnud. mulle meeldivad nii naised, kui mehed (mõlemad erutavad ja olen armunud olnud ka nii meestesse, kui naistesse), kuigi tõsisemat suhet kujutasin nooremana ette küll ainult mehega siiski. arvan, et see ongi ühiskondlikult surve, mis on mind nii kujundanud. nüüd, vanemana (ma ka 44), kujutan ka naisega suhet ette, sest mul on suht pohh, mis arvatakse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ikkagi tõde hakkab selguma siin perekoolis! Aastaid väitis homoliikumine, et neil on mingi eriline geen jne. Nüüd ikkagi selgub, et oleme kõik BId ja kui mõni inimene ei leia vastassoo hulgas mõistmist, ihaldamist, siis on kohe kohal käod (nagu ühes teises teemas), kes julgustavad olema sind “vaba ja ilma piiranguteta”. Ja kui sul peaks oma identiteediga probleeme olema, kehv enesehinnang, oled mehena õrnahingeline või naisena liiga ratsionalistlik, siis aitab kindlasti soovahetus sind õnnelikuks saada!

Please wait...
Postitas:
Kägu

No lesbi pole sa kindlasti, parimal juhul võid ennast bi-ks tituleerida, ikka põnevam…
Või oled lihtsalt nii seksita, et kargaks ka heinasaadu. Ja kuna mehi silmapiiril ei paista… 😀 tuleb võtta, mis on.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

No lesbi pole sa kindlasti, parimal juhul võid ennast bi-ks tituleerida, ikka põnevam…

Või oled lihtsalt nii seksita, et kargaks ka heinasaadu. Ja kuna mehi silmapiiril ei paista… 😀 tuleb võtta, mis on.

Sa vist ikka ei saa aru, et asi on ühes konkreetses inimeses? Kui kargaks mida iganes, siis oleks seda ammu teinud ju.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Inimene armub, kui ta on selleks psüühiliselt valmis. Asi on praegu sinus, mitte selles naises, keda sa ei tunnegi. Sa oled olnud niikaua kuival, et valmisolek armuda oli niivõrd suur, juhtus lihtsalt naine ette. Seda pidasin ma heinasao all silmas (ja oled juba nii meeleheitel, et kõlbavad naised ka).

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Inimene armub, kui ta on selleks psüühiliselt valmis. Asi on praegu sinus, mitte selles naises, keda sa ei tunnegi. Sa oled olnud niikaua kuival, et valmisolek armuda oli niivõrd suur, juhtus lihtsalt naine ette. Seda pidasin ma heinasao all silmas (ja oled juba nii meeleheitel, et kõlbavad naised ka).

Ei ma just ei ole meeleheitel. Ma ei ole kedagi otsinud ega soovinud enda ellu. See lihtsalt juhtus äkki, ühtäki ja silme ees hakkas virvendama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa vist ikka ei saa aru, et asi on ühes konkreetses inimeses?

Ma ei saa samuti aru, MIS takistab sul seda naist kuhugi kutsuda, koos aega veeta vms.
Kohe saab ju selgeks, kas tema ka seda soovib, kas ta üldse vaba on või helistab talle mees, et kus oled jne.

Mis sul viga on, et selle asemel, et siin kiimelda, midagi ette ei võta?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 26 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ei ma just ei ole meeleheitel. Ma ei ole kedagi otsinud ega soovinud enda ellu. See lihtsalt juhtus äkki, ühtäki ja silme ees hakkas virvendama.

Hakkas sinu trennis käima ja nägid, et näeb välja nagu Alex, hakkas meeldima? Muide on neid, kes armuvad oma treeneritesse, õpetajatesse, õppejõududesse jt. Samast soost inimestesse. Virvendama just ei hakka, kui just välimus ei raba. Kui ta pole hetero, siis sul on võimalus. Aga siin tundub küll et sa pole armuvalus. Sest siis tahaks koos olla rohkem kui 1x nädalas ja ei räägiks, et las ta jääb kiima tasemele, kui sa tead, et ta pole hetero. Unistaksid ja fantaseeriksid. Praegu sa lihtsalt ütled, et sulle hakkas keegi meeldima, aga kui sa päriselt oleks armunud, siis sa räägiks igasugu asju kokku. Kuid ma muretseks küll oma kallima pärast, kui selgub, et kellelgi virvendab tema tõttu silme ees. Ja ma arvan, et ta ei ole vaba, kui ta nii eriline on.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 32 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Sa vist ikka ei saa aru, et asi on ühes konkreetses inimeses?

Ma ei saa samuti aru, MIS takistab sul seda naist kuhugi kutsuda, koos aega veeta vms.

Kohe saab ju selgeks, kas tema ka seda soovib, kas ta üldse vaba on või helistab talle mees, et kus oled jne.

Mis sul viga on, et selle asemel, et siin kiimelda, midagi ette ei võta?

Sest ma arvan, et meil on liiga suur vanusevahe.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hakkas sinu trennis käima ja nägid, et näeb välja nagu Alex, hakkas meeldima? Muide on neid, kes armuvad oma treeneritesse, õpetajatesse, õppejõududesse jt. Samast soost inimestesse. Virvendama just ei hakka, kui just välimus ei raba. Kui ta pole hetero, siis sul on võimalus. Aga siin tundub küll et sa pole armuvalus. Sest siis tahaks koos olla rohkem kui 1x nädalas ja ei räägiks, et las ta jääb kiima tasemele, kui sa tead, et ta pole hetero. Unistaksid ja fantaseeriksid. Praegu sa lihtsalt ütled, et sulle hakkas keegi meeldima, aga kui sa päriselt oleks armunud, siis sa räägiks igasugu asju kokku. Kuid ma muretseks küll oma kallima pärast, kui selgub, et kellelgi virvendab tema tõttu silme ees. Ja ma arvan, et ta ei ole vaba, kui ta nii eriline on.

Eiei, tahaksin küll temaga koos rohkem olla kuni selleni, et koos magama minna ja ärgata, aga püüan endale selgeks teha, et see ei ole võimalik. Unistan ja fantaseerin koguaeg muidugi 😉

EDIT: ja tänase seisuga vist tuleb nentida, et ei olegi pelgalt kiim, vaid ikkagi armumine mis armumine 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

See nagu meeste ja naiste puhulgi, ei sõltu numbrist, mis ID kaardil, vaid inimesest endast.
Kui tema on ikka väga plikalik ja sina mutilik, siis ei klapi, jah.
Kui sa oled normaalne, toonuses, aktiivne, kaasaegne, ilma lugemisprillideta 44, siis pole teil häda midagi.

(meeste puhul on ju veel see reegel, et kui naine on 20a noorem, siis naisele tuleb kooselus 10a nagu “juurde” ja mehel kukub maha. Ehk siis vanused mingil määral nagu võrdsustuks)
Helista inimesele ja küsi, kas tahab sinuga “pärast pulmi” cocasse vaatama tulla.
Vms, pole ju keeruline.

Lisaks mõtle (ja valmista end ette) kui raske neil on, kes tahavad küll kedagi leida, aga pole isegi potentsiaalset kandidaati veel kohanud.
Ja praegu, kui sulle öeldaksegi “ei”, elad üle, sul pole mingit puuda soola koos ära söödud.
Natuke jääb kripeldama, pole hullu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See nagu meeste ja naiste puhulgi, ei sõltu numbrist, mis ID kaardil, vaid inimesest endast.

Kui tema on ikka väga plikalik ja sina mutilik, siis ei klapi, jah.

Kui sa oled normaalne, toonuses, aktiivne, kaasaegne, ilma lugemisprillideta 44, siis pole teil häda midagi.

(meeste puhul on ju veel see reegel, et kui naine on 20a noorem, siis naisele tuleb kooselus 10a nagu “juurde” ja mehel kukub maha. Ehk siis vanused mingil määral nagu võrdsustuks)

Helista inimesele ja küsi, kas tahab sinuga “pärast pulmi” cocasse vaatama tulla.

Vms, pole ju keeruline.

Lisaks mõtle (ja valmista end ette) kui raske neil on, kes tahavad küll kedagi leida, aga pole isegi potentsiaalset kandidaati veel kohanud.

Ja praegu, kui sulle öeldaksegi “ei”, elad üle, sul pole mingit puuda soola koos ära söödud.

Natuke jääb kripeldama, pole hullu.

OI eieieie, ma ei ole kunagi kellelegi esimesena lähenenud. Lähenemsised on kõik olnud kuidagi spontaansed ja vastastikused. Mida ma saaksin ehk teha (ja mida ma pole siiani teinud) on luua/tekitada olukord, kus võiks tekkida võimalus vastastikuseks lähenemiseks.
Paljas mõte sellest tekitab tunde, et minestan kohe 😀 Vb minestangi reaalsuses ka siis võib küll ei tea mis juhtuda … 😉

Please wait...
Postitas:
Kägu

OI eieieie, ma ei ole kunagi kellelegi esimesena lähenenud.

Nüüd läks juba “muti” jutuks ära. Ei saa nii, ise veel tahad noorega suhtlema hakata.
Õige vastus on: jajajaja. Või: muidugi, teeme ära.
Klaas on ju alati pooltäis.

Ja keegi pole ka öelnud, et kohe lähenema pead hakkama, totu. Oma käed jan hoia kõik paigal.
Mitte ei lähene, vaid selgitad välja, kas koos olla on tore, lõbus, kerge. Kas samad naljad on naljakad või ei ole. Elementaarne.
Krt, õpeta nagu oma poega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

OI eieieie, ma ei ole kunagi kellelegi esimesena lähenenud.

Nüüd läks juba “muti” jutuks ära. Ei saa nii, ise veel tahad noorega suhtlema hakata.

Õige vastus on: jajajaja. Või: muidugi, teeme ära.

Klaas on ju alati pooltäis.

Ja keegi pole ka öelnud, et kohe lähenema pead hakkama, totu. Oma käed jan hoia kõik paigal.

Mitte ei lähene, vaid selgitad välja, kas koos olla on tore, lõbus, kerge. Kas samad naljad on naljakad või ei ole. Elementaarne.

Krt, õpeta nagu oma poega.

Jah, no nüüd mulle meenub, et kunagi 5 aastat tagasi mulle meeldis üks mees. Tema oli küll minust 10 aastat vanem ja temaga ka ühes ühises huvipunktis kohtusime mingil perioodil nii kord nädalas umbes. Temaga oli üsna sama teema, et ma mõtlesin, et ta on liiga vana (ja tema mõtles, et ma olen liiga noor (paistan oma vanuses noorem ka kahjuks välja)). Ja nii see jäigi. Aga selle mehe suhtes olid mul pigem sellised hellad tunded, et ülitore inimene, teda ma ikka tundsin ka (vestlesime) ja kujutasin väga hästi meie suhet ja võimalikku kooselu ette.
Aga nt kui ma nüüd võrdleks neid kahte inimest, siis … esiteks on nad muidugi täiesti erinevad, aga ma valiksin selle naise! Kui ma silmad kinni panen ja tema peale mõtlen, siis hakkab terve keha surisema ja kõhus on kõdi 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

paistan oma vanuses noorem ka kahjuks välja

Ja ootad siis mida?
Ma olen umbes sinuvanune (43) hetero mees ja MINA võin endale lubada, et ma kohe täna ei torma mingit naist taga ajama, sest ta on homme ka veel tõenäoliselt alles. Ja aega on.

Aga kui ma oleks vähemus, siis tuleks tegutseda KOHE. Mine tea neid “konkurente”.

P.S. Ja varja oma surinat, kui inimesega kokku saad, pole tal vaja teada ja kui tal tekib, siis las “tekib mõlemal korraga”

Please wait...
Postitas:
Kägu

paistan oma vanuses noorem ka kahjuks välja

Ja ootad siis mida?

Ma olen umbes sinuvanune (43) hetero mees ja MINA võin endale lubada, et ma kohe täna ei torma mingit naist taga ajama, sest ta on homme ka veel tõenäoliselt alles. Ja aega on.

Aga kui ma oleks vähemus, siis tuleks tegutseda KOHE. Mine tea neid “konkurente”.

P.S. Ja varja oma surinat, kui inimesega kokku saad, pole tal vaja teada ja kui tal tekib, siis las “tekib mõlemal korraga”

No ma vaatan 🙂 ja aitäh julgustuse eest, vist 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

OI eieieie, ma ei ole kunagi kellelegi esimesena lähenenud. Lähenemsised on kõik olnud kuidagi spontaansed ja vastastikused. Mida ma saaksin ehk teha (ja mida ma pole siiani teinud) on luua/tekitada olukord, kus võiks tekkida võimalus vastastikuseks lähenemiseks.

Minu meelest ei ole teil suur vanusevahe, aga eks igaüks teab ise, mis on tema jaoks suur vanusevahe. Kuidas sa sellist olukorda luua saad, kui te ainult üks kord nädalas kohtute ja sellises kohas, kus eeldatavasti palju inimesi? Aga selle üle tasuks küll mõelda, et kui ta vaba ei ole, siis miks teha tema kaaslasele seda, mida sa teha tahad. Aga kui siiski ta vaba ja sa minestad, siis ta võib sind elustada. Tee nii, et kohtute rohkem kui ühel päeval nädalas. Võib-olla see harv kohtumissagedus teebki selle naise eriliseks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu meelest ei ole teil suur vanusevahe, aga eks igaüks teab ise, mis on tema jaoks suur vanusevahe. Kuidas sa sellist olukorda luua saad, kui te ainult üks kord nädalas kohtute ja sellises kohas, kus eeldatavasti palju inimesi? Aga selle üle tasuks küll mõelda, et kui ta vaba ei ole, siis miks teha tema kaaslasele seda, mida sa teha tahad. Aga kui siiski ta vaba ja sa minestad, siis ta võib sind elustada. Tee nii, et kohtute rohkem kui ühel päeval nädalas. Võib-olla see harv kohtumissagedus teebki selle naise eriliseks.

Kaaslase osas ma olen arvamusel, et kui nende vahel on kõik ok, siis ei ole kellelgi võimalik sinna vahele tulla ja seda rikkuda.
Muus osas saan nüüd aru, et muidugi ma olen loonud endale sellest inimesest teatud kujutluspildi, aga fakt on, et ma teda ju üldsegi ei tunne. Ometi oleksin valmis seljakoti pakkima ja temaga minema seitse tuule suunas. 🙂 Vot niimoodi siis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas juhtus? Räägi lähemalt. Silmside? Välimus? Naeratus?

Muus osas saan nüüd aru, et muidugi ma olen loonud endale sellest inimesest teatud kujutluspildi, aga fakt on, et ma teda ju üldsegi ei tunne. Ometi oleksin valmis seljakoti pakkima ja temaga minema seitse tuule suunas. 🙂 Vot niimoodi siis.

Väga huvitav, et sa üldse ei tunne. Midagi ikka tead. Mis maitse tal on, kuidas suhtleb, mis lõhna kasutab jne. Ei usu, et lihtsalt nägid eemalt ja hakkas meeldima. Või siis on tõesti midagi esoteerilist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Väga huvitav, et sa üldse ei tunne. Midagi ikka tead. Mis maitse tal on, kuidas suhtleb, mis lõhna kasutab jne. Ei usu, et lihtsalt nägid eemalt ja hakkas meeldima. Või siis on tõesti midagi esoteerilist.

No kuidas juhtus. Juhtus nii, et nägin, viibisime samas ruumis, paari korral ja siis ühtäkki! Oligi valmis! Silmade ees hakkas virvendama ja kõhus hakkas kõdi ja süda hakkas pekslema ja nii see läks. Jah, välimus, naeratus, pilk, hääletoon, kehahoiak, juuksed, silmad – kõik.
Ei tea mis lõhna, pole nii lähedal seisnud. Maitse – raske öelda … väga stiilne ja omanäoline, teistest erinev, teistsugune (nagu minagi:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

No kuidas juhtus. Juhtus nii, et nägin, viibisime samas ruumis, paari korral ja siis ühtäkki! Oligi valmis! Silmade ees hakkas virvendama ja kõhus hakkas kõdi ja süda hakkas pekslema ja nii see läks. Jah, välimus, naeratus, pilk, hääletoon, kehahoiak, juuksed, silmad – kõik.

Ei tea mis lõhna, pole nii lähedal seisnud. Maitse – raske öelda … väga stiilne ja omanäoline, teistest erinev, teistsugune (nagu minagi:)

Olen sama asja kogenud. Olen enne ja peale seda ikka paduhetero olnud ja pole ka ükski naine rohkem atraktiivne olnud ega minus mingeid mõtteid esile kutsunud, aga mingil hetkel olin ma ühte naisesse kõrvuni armunud ja seda ikka paar-kolm kuud, siis läks üle. Kohtusin temaga tööaalaselt ja juba peale esimest vestlust mu katus sõitis täiega. Järgmistele kohtumistele minnes sättisin ennast erilise hoolega ja otsisin põhjuseid, miks peaks mingeid tööasju jällegi arutama. Füüsiliseks ei läinud see asi kunagi ja kui see projekt sai valmis, millega töötasime, siis kadus kontakt ja lõpuks ka see armumine. Ma ei tea siiani, mis see oli, mis mind niimoodi temas tõmbas ja köitis või mis sellised tunded tekitas. Ta oli nii õrn, nii malbe, tema ümber oli nagu mingi pehme ja soe kuma. Täielik kosmos oli 😀
Väga lahe kogemus tegelikult.

Millest mina aga aru ei saa on see, miks alati arvatakse et lesbi ja ka homopaaridel üks on see nö tugevam pool? Küll on maailmas lesbipaare, kus mõlemad naised on äärmiselt naiselikud, mitte ei ole tingimata üke mehelik ja teine naiselik. See arvamus, et nii peab olema on umbes sama nagu stampmõtlemine, et kõik lesbid hakkavad kohe kindlasti teisi naisi ründama ja kõik homomehed tahavad kõiki mehi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

miks alati arvatakse et lesbi ja ka homopaaridel üks on see nö tugevam pool? Küll on maailmas lesbipaare, kus mõlemad naised on äärmiselt naiselikud, mitte ei ole tingimata üke mehelik ja teine naiselik

Ma ei tea, miks nii arvatakse.
Ilmselt näiteid siis selle kohta jagub.
Vaata kasvõi meie kõige popimat homopaari ja kas sa eitad, et üks meestest tundub pisut naiselikum, kui teine?

Või siis selline kaks päiksekest, aga kui lähemalt vaadata, siis see vasakpoolne päikseke pressib end ikka pisut rohkem peale, kuigi tal välimus on samuti naiselik.
Parem seevastu on täiesti sugarbaby, kes paneks ka kõik maailma heteromehed suure leegiga ja ilma sädemeta põlema, kui tahaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Armumine on ikka tore tunne:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

miks alati arvatakse et lesbi ja ka homopaaridel üks on see nö tugevam pool? Küll on maailmas lesbipaare, kus mõlemad naised on äärmiselt naiselikud, mitte ei ole tingimata üke mehelik ja teine naiselik

Vaata kasvõi meie kõige popimat homopaari ja kas sa eitad, et üks meestest tundub pisut naiselikum, kui teine?

Või siis selline kaks päiksekest, aga kui lähemalt vaadata, siis see vasakpoolne päikseke pressib end ikka pisut rohkem peale, kuigi tal välimus on samuti naiselik.

Parem seevastu on täiesti sugarbaby, kes paneks ka kõik maailma heteromehed suure leegiga ja ilma sädemeta põlema, kui tahaks.

ma arvan, et kui midagi väga näha tahta, siis seda näeb ka 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Muig. Võta kaks suvalist hetero meest ja võrdle neid omavahel ja üks neist on alati naiselikum kui teine. Mehed pole nii või teisiti ühesuguse mehelikkuse astmega. Sama naistega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tõenäoliselt oled bi. Inimese seksuaalsus pole nii mustvalge. Võib nii see kui ka teine meeldida. Ühiskonna survel muidugi sunnitakse seda must-valgsust peale.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina arvan Perekooli viimase aja teemasid vaadates, et ilmselt on lesbikontorile värsked eurorahad peale tulnud, nii et kirjanikke, takkakiitjaid, “see on kõik nii normaalne, lase käia” silmadeplõksutajaid ja muid suunamudijaid annab omade hulgast jälle propagandatööle palgata. See kõik on nii naeruväärselt läbinähtav, lihtsalt naeruväärselt.

Loodame, et raha saab mingil hetkel otsa ja see ajutiselt palgatud seltskond peab vahepeal jälle tagasi tootvale tööle minema. Kuni uue rahalaevani.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 255 )

Esileht Pereelu ja suhted Osutusin 44-aastaselt lesbiks?