Esileht Pereelu ja suhted Otsin naist

Näitan 26 postitust - vahemik 31 kuni 56 (kokku 56 )

Teema: Otsin naist

Postitas:

Ah ei, auto ostsime neljanda lapse sünniga ikka peaaegu tutika, alles kolmandad kasutajad oleme.

Päris hea nali.

Umbes nagu teemaalgatajagi, et naine peaks olema süütu, s.t. mitte üle kahe lapse ei tohiks olla.

(2 last tähendab ju ainult 2x seksimist, s.t ongi peaaegu süütu)

Eelmiste autodega võrreldes ongi puhta “süütu” auto – see, mille ta välja vahetas, oli 16a vana.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.05 16:05; 16.05 16:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina leian, et ka minu kõrval võiks mõni naine olla.

Olen viiekümnele lähenev elatiskohuslane, teen palgatööd 1k neto eest kuus, elan isiklikus paneelmaja korteris. Oman 15aastat vana diiselsõiduautot. Ebamugavusi endale ei loo, talun neid ainult niipalju kui rangelt isiklikuks eesmärgiks hädavajalik ja nii vähe kui võimalik. Juba loodud mugavustest ei loobu mingi hinna eest. Olen väga halvasti alluv kuni allumatu. Hierarhiat ei kummarda, positsioonitunnetust põhimõtteliselt ei oma. Mitte keegi ei tule mulle ütlema, et “sa pead rohkem”. Ajaga iga hinna eest kaasaskäimise kiiksu ei ole, kuni 200€-ne telefon ei ole kuskilt otsast kehvem kui 700+€-ne. Pidu ei pane, alkoholi ei tarvita, ei suitseta. Dressi ka ei kanna, sest see on nõme. Soojamaareisid ei tõmba, see lihtsalt jätab mind külmaks. Kingitusi üldiselt ei tee, põhjuseks on vaja üldiselt rohkemat kui saaja isiku eksistents. Oma töö valin üksnes selle järgi, mis mulle teha meeldib ja mis nälga ei jäta, võimekus spontaanselt kingitusi teha ei kuulu kindlasti kriteeriumide hulka. Jah, pudinad a’la Luis Vuitton, autod ja kinnisvara jäävad minu puhul põhimõtteliselt ära. Isegi siis kui mul oleks see klots välja käia. Sest ma siiralt usun, et õiged suhted püsivad heas ja halvas, rikkuses ja vaesuses.

Seega ma ei ela raamatu järgi, ei ela trendide järgi. Elan iseenda järgi.

Olen mõningate mööndustega suhteliselt hästi säilinud. Juuksed on ilusti peas, vananemise märke on vähe. Luukeresid kapis on vähem kui tolmu. Perekondlik taust on väärtuspõhine ja laitmatu.

Naine minu kõrval peaks olema samuti hästi säilinud, sama laitmatust taustast pärit, lapsi mitte rohkem kui minul(2) ja tehtud mitte rohkemate kaaslastega kui minul(1) ja seiklustepagas/luukeredekapp ei tohi olla suurem kui minul. Ja otse loomulikult iseseisev, olema vajadusel valmis rooli minema, loomult tasakaalukas ja truu.

Naerukoht onju.

Ma ei viitsinud poole pealt enam lugedagi….

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.05 05:51; 16.05 17:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei viitsinud poole pealt enam lugedagi….

Sa ei saanud selle loo “huumorist” aru.

Palk 1000€ kätte, sealt kahe lapse elatis (600€) maha, no edasi selle 400€-ga/kuus pidi juba lugu naljakaks minema.

Aga väga ei läinud, soiuti mingist 200€-sest telefonist ja sellest, et pappi on.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.05 11:28; 15.05 13:03; 16.05 16:32; 16.05 18:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte keegi ei tule mulle ütlema, et “sa pead rohkem”.

Viimases kuulutuses torkas silma, et rõhutatakse kõike, mis ei meeldi: EI huvita soojamaareisid (aga Eestisisesed ka mitte?), kingitusi EI tee (kas sünnipäevadel/jõuludel ootad siis ise ainult kingitust?), EI ela kellegi öeldu järgi (kas raamatuid üldse loed?), ebamugavusi endale EI loo (samas sul endal 2 last ja nii vana auto tekitab ikka mõningaid ebamugavusi), olemasolevatest mugavustest EI loobu. Eriti jäi kummitama lause: Mitte keegi ei tule mulle ütlema, et “sa pead…”. Samas naisele on küll nõudmisi: PEAB olema iseseisev, PEAB olema seljataga sama seikluslik/seiklustevaene elu – seega samapalju partnereid ja naine PEAB olema tasakaalukas ja autojuht. Sellest kõige viimasest nõudest ei saa üldse aru, milleks see oluline on. Mees elab linnas paneelmajas, kuhu arvatavasti mingi transport liigub, alkoholi ei tarbi, trenni ei tee, kus end vigastada võiks ja tervisehäda tekkimisel aitab siiski kiirabi. Meesterahvas tundub olevat eriti materialistlik inimene, kellel on kõik sissetulekud-väljaminekud paigas ja väljaarvutatud ning isegi oma kuulutuses on numbriliselt kõik kirja pandud. Samas on teada, et väga materialistlikud inimesed ei oska elust rõõmu tunda ja nad on sageli depressiivsed ning rahulolematud.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte keegi ei tule mulle ütlema, et “sa pead rohkem”.

Sinu soovides on sügav vastuolu. Soovid enda kõrvale iseseisvat naist, kel ehk kaasavara võib olla. Selline naine on olnud oma laeva kapten, juhtinud end ja lapsi läbi tormide ja tuulevaikuste. Ei ole võimalik, et selline naine sinuga kohtudes hakkab alluma ja sina määrad, mida sina tahad ning kõik. Kui sul puudub tahe kompromisside kunstiks ja valmisolekut partneri arvamusi respekteerima, siis parem ära suhet looma hakkagi. See on õnnetus juba ette.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust oled ka jube kontrolliv ja kamandav. Seda poolt, et traditsioonilises perekonnas pidi mees olema perepea ja sissetuleku eest hoolitseja, sa ei soovi. Küll aga seda teist poolt, et naine peab ikka alluma ja sina kamandad, midagi muutma ei ole valmis. Sul on hea mõelda, et ainult su väike palganumber on süüdi, miks sa naist ei leia, aga pigem on need jäigad arvamused pluss enda ilmeksimatuks pidamine. Naist sa ei võta võrdse partnerina, samas hoolitseda tema eest ka ei soovi. Väga halb kombinatsioon. Kingitused on ju teisest hoolimise näitamiseks, mitte selleks, et keegi tahaks midagi saada, aga sina sellest aru ei saa. Sina vist ei hooligi kellestki peale iseeenda.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.05 09:59; 15.05 16:34; 17.05 09:56; 18.05 17:29; 19.05 10:04; 19.05 14:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palk 1000€ kätte, sealt kahe lapse elatis (600€) maha, no edasi selle 400€-ga/kuus pidi juba lugu naljakaks minema.

No ta kirjutas, et on elatiskohuslane. Mitte seda, et ka reaalselt elatist maksab. Arvestades kogu ta ülejäänud teksti ma pigem pakun, et ta ei maksa või maksab väga vähe või kaootiliselt seda elatist.

Aga juhul kui ta seda elatist tõesti maksab, siis ma väga probleem ei näegi. St ma arvan, et selline mees võiks naise küll leida, oleneb sellest, mis ta teksti taga on. Seega võiks leida juhul, kui ta on reaalselt ka oma lastele isa (st vastutustundlik) ning suudab iseendaga toime tulla (st uus naine ei pea hakkama teda ülal pidama). Kallid kingitused ei olekski olulised, küll aga on oluline, et mees hooilb ja pere jaoks olemas on. Kas on? See allumise teema teeks muidugi ka pisut ettevaaltlikuks. St minu jaoks on täiesti normaalne, et partnerid ei allu teineteisele, vaid toimivad koos meeskonnana. Selleks on vaja oskust kompromisse ja kokkuleppeid teha. See, et keegi mitte allumist nii tugevalt rõhutab võib viidata ka sellele, et ta tahab teha täpselt seda, mida tema tahab ja muu teda ei huvita, igasugune teistega arvestamine on tema jaoks allumine. Kui nii, siis ei-ei sellele mehele.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 10:04; 19.05 22:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõlab natuke Yxikmehe moodi.

Tahtsin just sama pakkuda. Ainult tema rõhutaks naise saledust ja lastetust nii, ise muidugi midagi vastu pakkumata.

Yxikul oleks kindlasti juures -10 aastat vanusevahet. Ta ise 50+, seega 40+ tädi sobiks. Süütu, lapsega.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 17.05 14:11; 18.05 17:12; 18.05 17:14; 19.05 09:59; 19.05 11:52; 19.05 15:26; 20.05 09:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jajah, ennegi selliseid mehi nähtud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina leian, et ka minu kõrval võiks mõni naine olla.

Olen viiekümnele lähenev elatiskohuslane, teen palgatööd 1k neto eest kuus, elan isiklikus paneelmaja korteris. Oman 15aastat vana diiselsõiduautot. Ebamugavusi endale ei loo, talun neid ainult niipalju kui rangelt isiklikuks eesmärgiks hädavajalik ja nii vähe kui võimalik. Juba loodud mugavustest ei loobu mingi hinna eest. Olen väga halvasti alluv kuni allumatu. Hierarhiat ei kummarda, positsioonitunnetust põhimõtteliselt ei oma. Mitte keegi ei tule mulle ütlema, et “sa pead rohkem”. Ajaga iga hinna eest kaasaskäimise kiiksu ei ole, kuni 200€-ne telefon ei ole kuskilt otsast kehvem kui 700+€-ne. Pidu ei pane, alkoholi ei tarvita, ei suitseta. Dressi ka ei kanna, sest see on nõme. Soojamaareisid ei tõmba, see lihtsalt jätab mind külmaks. Kingitusi üldiselt ei tee, põhjuseks on vaja üldiselt rohkemat kui saaja isiku eksistents. Oma töö valin üksnes selle järgi, mis mulle teha meeldib ja mis nälga ei jäta, võimekus spontaanselt kingitusi teha ei kuulu kindlasti kriteeriumide hulka. Jah, pudinad a’la Luis Vuitton, autod ja kinnisvara jäävad minu puhul põhimõtteliselt ära. Isegi siis kui mul oleks see klots välja käia. Sest ma siiralt usun, et õiged suhted püsivad heas ja halvas, rikkuses ja vaesuses.

Seega ma ei ela raamatu järgi, ei ela trendide järgi. Elan iseenda järgi.

Olen mõningate mööndustega suhteliselt hästi säilinud. Juuksed on ilusti peas, vananemise märke on vähe. Luukeresid kapis on vähem kui tolmu. Perekondlik taust on väärtuspõhine ja laitmatu.

Naine minu kõrval peaks olema samuti hästi säilinud, sama laitmatust taustast pärit, lapsi mitte rohkem kui minul(2) ja tehtud mitte rohkemate kaaslastega kui minul(1) ja seiklustepagas/luukeredekapp ei tohi olla suurem kui minul. Ja otse loomulikult iseseisev, olema vajadusel valmis rooli minema, loomult tasakaalukas ja truu.

Naerukoht onju.

Ma ei viitsinud poole pealt enam lugedagi….

Ma kah. Kuivik on, noh. Sihukest ei leota küll millegagi üles.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 17.05 14:11; 18.05 17:12; 18.05 17:14; 19.05 09:59; 19.05 11:52; 19.05 15:26; 20.05 09:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just parimas pereloomise eas olen.

Issand jumal, teil ju sündis alles titt? Laps ja lapse ema ei kõlbagi siis perekonnaks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 17.05 14:11; 18.05 17:12; 18.05 17:14; 19.05 09:59; 19.05 11:52; 19.05 15:26; 20.05 09:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand jumal, teil ju sündis alles titt? Laps ja lapse ema ei kõlbagi siis perekonnaks?

Tema loob oma peret viimased 30 aastat ja enne see asi vist ei lõppe, kui veel mõne ohmaka leiab, kes talle jälle paar titte sünnitab.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.05 09:59; 15.05 16:34; 17.05 09:56; 18.05 17:29; 19.05 10:04; 19.05 14:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand jumal, teil ju sündis alles titt? Laps ja lapse ema ei kõlbagi siis perekonnaks?

Tema loob oma peret viimased 30 aastat ja enne see asi vist ei lõppe, kui veel mõne ohmaka leiab, kes talle jälle paar titte sünnitab.

Ei noh seda jah, aga mu meelest alles eelmisel aastal sündis ju järjekordne (üheksas?) laps? Sellel lapsel peaks loogiliselt võttes ju ema ka olema? Kõlbas voodisse ronida, kõlbab naiseks/elukaaslaseks ka ju?
Milline uus naine tahaks neid lõpmatuid lapsi õue peal näha ja teada, et suur osa pere sissetulekutest läheb elatisele?

Selle viimase tite ja ema kohta oli siin näotu teema, kus Yxik kurtis, et prügiarve tuleb nii suur kui titemähkmeid kogu aeg ära visata. Et kuidas saaks odavamalt. Mul oli toona klomp kurgus, et nagu misasja? Su oma laps ja lapse ema ning sina nutad prügiarve (4-5€?) pärast?
Nüüd siis on see vaene naine koos lapsega ise ka minema visatud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 17.05 14:11; 18.05 17:12; 18.05 17:14; 19.05 09:59; 19.05 11:52; 19.05 15:26; 20.05 09:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd siis on see vaene naine koos lapsega ise ka minema visatud?

Ei ole, aga saan aru, et pole ikka päris see. Kui tuleks uus pakkumine, siis võtaks Yxik selle kohe vastu. Ta ju polegi mingi normaalne inimene. Naised ongi sellised, kellel endal ühtki senti pole, sellepärast seda Yxikut kannatavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.05 09:59; 15.05 16:34; 17.05 09:56; 18.05 17:29; 19.05 10:04; 19.05 14:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd siis on see vaene naine koos lapsega ise ka minema visatud?

Ei ole, aga saan aru, et pole ikka päris see. Kui tuleks uus pakkumine, siis võtaks Yxik selle kohe vastu. Ta ju polegi mingi normaalne inimene. Naised ongi sellised, kellel endal ühtki senti pole, sellepärast seda Yxikut kannatavad.

Ma ei kujuta ette: saan mehega lapse ja siis istun nagu püssirohutünni otsas ja ootan, kuna uus ja parem asemele tuleb? Kuhu SIIS minna on? Või elatakse kõik lõbusasti koos?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 17.05 14:11; 18.05 17:12; 18.05 17:14; 19.05 09:59; 19.05 11:52; 19.05 15:26; 20.05 09:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei kujuta ette: saan mehega lapse ja siis istun nagu püssirohutünni otsas ja ootan, kuna uus ja parem asemele tuleb? Kuhu SIIS minna on? Või elatakse kõik lõbusasti koos?

Aga suurem osa inimesi ei kujutagi Yxiku elu ette. Yxik juba ükskord ju rääkis, et võtaks vana naise ka tagasi, aitaks lapsi hoida. Ega tal vist uue sissekolimise vastu ka midagi ei ole. Mitu naist on ikka parem kui üks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.05 09:59; 15.05 16:34; 17.05 09:56; 18.05 17:29; 19.05 10:04; 19.05 14:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei kujuta ette: saan mehega lapse ja siis istun nagu püssirohutünni otsas ja ootan, kuna uus ja parem asemele tuleb? Kuhu SIIS minna on? Või elatakse kõik lõbusasti koos?

Aga suurem osa inimesi ei kujutagi Yxiku elu ette. Yxik juba ükskord ju rääkis, et võtaks vana naise ka tagasi, aitaks lapsi hoida. Ega tal vist uue sissekolimise vastu ka midagi ei ole. Mitu naist on ikka parem kui üks.

Issand, ma minestan!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 17.05 14:11; 18.05 17:12; 18.05 17:14; 19.05 09:59; 19.05 11:52; 19.05 15:26; 20.05 09:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand jumal, teil ju sündis alles titt? Laps ja lapse ema ei kõlbagi siis perekonnaks?

Tema loob oma peret viimased 30 aastat ja enne see asi vist ei lõppe, kui veel mõne ohmaka leiab, kes talle jälle paar titte sünnitab.

Ta on ka need 30 aastat kogu aeg parimas pereloomise eas. Lausa kadedaks teeb, kuidas üks inimene on suutnud ajamasina leiutada ja nüüd seda üksi kasutab ega vanane sugugi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand jumal, teil ju sündis alles titt? Laps ja lapse ema ei kõlbagi siis perekonnaks?

Tema loob oma peret viimased 30 aastat ja enne see asi vist ei lõppe, kui veel mõne ohmaka leiab, kes talle jälle paar titte sünnitab.

Ta on ka need 30 aastat kogu aeg parimas pereloomise eas. Lausa kadedaks teeb, kuidas üks inimene on suutnud ajamasina leiutada ja nüüd seda üksi kasutab ega vanane sugugi.

Vananen ikka, aga meeste puhul ongi parim pereloomisiga 40+ vanuses.
Ja ma ju ei otsi naist, mul ju elukaaslane olemas. Ning laps nr 9 sünnib alles jaanipäeva paiku.
Kuna mind mainiti siin teemas, siis pidasin vajalikuks vastata.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vananen ikka, aga meeste puhul ongi parim pereloomisiga 40+ vanuses.
Ja ma ju ei otsi naist, mul ju elukaaslane olemas. Ning laps nr 9 sünnib alles jaanipäeva paiku.
Kuna mind mainiti siin teemas, siis pidasin vajalikuks vastata.

Kas lapsed nr 8 ja 9 on sama naisega? Ja paljud su.lastest juba oma elu peal on, mitmele veel elatist.maksad?

Kena muidugi kuulda, et sa vahelduse mõttes oled lapse emaga koos ja uut ei otsigi..

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 10:04; 19.05 22:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand jumal, teil ju sündis alles titt? Laps ja lapse ema ei kõlbagi siis perekonnaks?

Tema loob oma peret viimased 30 aastat ja enne see asi vist ei lõppe, kui veel mõne ohmaka leiab, kes talle jälle paar titte sünnitab.

Ta on ka need 30 aastat kogu aeg parimas pereloomise eas. Lausa kadedaks teeb, kuidas üks inimene on suutnud ajamasina leiutada ja nüüd seda üksi kasutab ega vanane sugugi.

Vananen ikka, aga meeste puhul ongi parim pereloomisiga 40+ vanuses.

Ja ma ju ei otsi naist, mul ju elukaaslane olemas. Ning laps nr 9 sünnib alles jaanipäeva paiku.

Kuna mind mainiti siin teemas, siis pidasin vajalikuks vastata.

Kust kurat see mees neid pooletoobiseid leiab kes endale sellel mehel lapse lasevad teha???
Halloo naised, tõesti olete nii madalad, et lasete sellel vanamehenässil endale õnnetuid katkisest perest lapsi muudkui juurde treida? Oksele ajab ausalt…

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.05 10:13; 16.05 08:56; 20.05 09:47; 20.05 13:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand jumal, teil ju sündis alles titt? Laps ja lapse ema ei kõlbagi siis perekonnaks?

Tema loob oma peret viimased 30 aastat ja enne see asi vist ei lõppe, kui veel mõne ohmaka leiab, kes talle jälle paar titte sünnitab.

Ta on ka need 30 aastat kogu aeg parimas pereloomise eas. Lausa kadedaks teeb, kuidas üks inimene on suutnud ajamasina leiutada ja nüüd seda üksi kasutab ega vanane sugugi.

Vananen ikka, aga meeste puhul ongi parim pereloomisiga 40+ vanuses.

Ja ma ju ei otsi naist, mul ju elukaaslane olemas. Ning laps nr 9 sünnib alles jaanipäeva paiku.

Kuna mind mainiti siin teemas, siis pidasin vajalikuks vastata.

Aa, ma sain aru, et sa siin ikka ennast prostituudiks pakkumas käid ja “avatud silmadega” ringi vaatad. Vabandan, et sinust nii halvasti mõtlesin!

Kas vähemalt elamisväärse uue maja oled ehitanud? Sinna sauna ju pere ei mahu?
Laste emaga olete loodetavasti ka abiellunud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 17.05 14:11; 18.05 17:12; 18.05 17:14; 19.05 09:59; 19.05 11:52; 19.05 15:26; 20.05 09:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand jumal, teil ju sündis alles titt? Laps ja lapse ema ei kõlbagi siis perekonnaks?

Tema loob oma peret viimased 30 aastat ja enne see asi vist ei lõppe, kui veel mõne ohmaka leiab, kes talle jälle paar titte sünnitab.

Ta on ka need 30 aastat kogu aeg parimas pereloomise eas. Lausa kadedaks teeb, kuidas üks inimene on suutnud ajamasina leiutada ja nüüd seda üksi kasutab ega vanane sugugi.

Vananen ikka, aga meeste puhul ongi parim pereloomisiga 40+ vanuses.

Ja ma ju ei otsi naist, mul ju elukaaslane olemas. Ning laps nr 9 sünnib alles jaanipäeva paiku.

Kuna mind mainiti siin teemas, siis pidasin vajalikuks vastata.

Kust kurat see mees neid pooletoobiseid leiab kes endale sellel mehel lapse lasevad teha???

Halloo naised, tõesti olete nii madalad, et lasete sellel vanamehenässil endale õnnetuid katkisest perest lapsi muudkui juurde treida? Oksele ajab ausalt…

pigem ajad sina oksele, sest kui keegi peab üksikut oma lapseisaks olemise vääriliseks, siis nii ongi, mis see sinu asi siin õiendada on? sina kui perekooli pardifilee kes 30 aastat abielus, kaks imearmast last arusaadav kui ilus su elu on, kuigi passid seda ilusat elu igapäev perekoolis maha. aga vaata teistel pole üldse meest, aga last ikka tahaks, saab siis seda neile keelata?

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.05 12:37; 20.05 17:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand jumal, teil ju sündis alles titt? Laps ja lapse ema ei kõlbagi siis perekonnaks?

Tema loob oma peret viimased 30 aastat ja enne see asi vist ei lõppe, kui veel mõne ohmaka leiab, kes talle jälle paar titte sünnitab.

Ta on ka need 30 aastat kogu aeg parimas pereloomise eas. Lausa kadedaks teeb, kuidas üks inimene on suutnud ajamasina leiutada ja nüüd seda üksi kasutab ega vanane sugugi.

Vananen ikka, aga meeste puhul ongi parim pereloomisiga 40+ vanuses.

Ja ma ju ei otsi naist, mul ju elukaaslane olemas. Ning laps nr 9 sünnib alles jaanipäeva paiku.

Kuna mind mainiti siin teemas, siis pidasin vajalikuks vastata.

Kust kurat see mees neid pooletoobiseid leiab kes endale sellel mehel lapse lasevad teha???

Halloo naised, tõesti olete nii madalad, et lasete sellel vanamehenässil endale õnnetuid katkisest perest lapsi muudkui juurde treida? Oksele ajab ausalt…

pigem ajad sina oksele, sest kui keegi peab üksikut oma lapseisaks olemise vääriliseks, siis nii ongi, mis see sinu asi siin õiendada on? sina kui perekooli pardifilee kes 30 aastat abielus, kaks imearmast last arusaadav kui ilus su elu on, kuigi passid seda ilusat elu igapäev perekoolis maha. aga vaata teistel pole üldse meest, aga last ikka tahaks, saab siis seda neile keelata?

Jah, lapsed on kindlasti “tänulikud” sellise isa eest. Laste peale ka mõtlete või ainult oma jalgevahega ja egoistlike soovidega?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.05 10:13; 16.05 08:56; 20.05 09:47; 20.05 13:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand jumal, teil ju sündis alles titt? Laps ja lapse ema ei kõlbagi siis perekonnaks?

Tema loob oma peret viimased 30 aastat ja enne see asi vist ei lõppe, kui veel mõne ohmaka leiab, kes talle jälle paar titte sünnitab.

Ta on ka need 30 aastat kogu aeg parimas pereloomise eas. Lausa kadedaks teeb, kuidas üks inimene on suutnud ajamasina leiutada ja nüüd seda üksi kasutab ega vanane sugugi.

Vananen ikka, aga meeste puhul ongi parim pereloomisiga 40+ vanuses.

Ja ma ju ei otsi naist, mul ju elukaaslane olemas. Ning laps nr 9 sünnib alles jaanipäeva paiku.

Kuna mind mainiti siin teemas, siis pidasin vajalikuks vastata.

Kust kurat see mees neid pooletoobiseid leiab kes endale sellel mehel lapse lasevad teha???

Halloo naised, tõesti olete nii madalad, et lasete sellel vanamehenässil endale õnnetuid katkisest perest lapsi muudkui juurde treida? Oksele ajab ausalt…

pigem ajad sina oksele, sest kui keegi peab üksikut oma lapseisaks olemise vääriliseks, siis nii ongi, mis see sinu asi siin õiendada on? sina kui perekooli pardifilee kes 30 aastat abielus, kaks imearmast last arusaadav kui ilus su elu on, kuigi passid seda ilusat elu igapäev perekoolis maha. aga vaata teistel pole üldse meest, aga last ikka tahaks, saab siis seda neile keelata?

Jah, lapsed on kindlasti “tänulikud” sellise isa eest. Laste peale ka mõtlete või ainult oma jalgevahega ja egoistlike soovidega?

Kas sinu lapsed sinule on tänulikud?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.05 12:37; 20.05 17:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta kirjutab, et ei soovi naist, kes pole süütu. Järelikult peab olema süütu. Muidu tundub naisel hea elu tulevat, sest mees ütleb, et ei taha naist, kes joob palju ja pummeldab, kogu aeg väljas ringi tõmbab. Järelikult mõõdukalt joomine ja mõõdukalt ringi tõmbamine on täiesti aktsepteeritav, sest mees otsib ju ometi vabameelset naist.

Minus tekitab selline kirjeldus pigem kujutluspildi mehest, kes keelab naisele igasuguse koduvälise elu ja ootab, et naine oleks vaid kodus ja igal ajal valmis mehele suuseksi tegema ning talle sajal muul moel naudingut pakkuma. Tahab aga naine ühe korra aastas minna välja, nt oma ema sünnipäevale, kui mehe sõnul on see kohe “suur pummeldamine”. Kogemus sellise mõttemalliga mehega olemas, soovitan naistel sihukesest pühamehest eemale hoida.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 31 kuni 56 (kokku 56 )


Esileht Pereelu ja suhted Otsin naist